IN FLAMES, AT THE GATES, Imminence @ Palladium, 13.11.2022.
+2
Šo kāds 5-tās klases skolnieks rakstījis (tulkojis)

''Tādu koncertu vakars koncertzālē Palladium Rīga sen nebūs piedzīvots. Leģendārie zviedru metālisti In Flames sniegs savu ilgi gaidīto koncertu 13. novembrī koncertzālē Palladium Rīga. Līdz ar jauno un arī labi zināmo In Flames muzikālo materiālu koncertā metāla žanra mūzikas piekritējus izklaidēs arī tādas smagā metāla grupas kā At The Gates, Imminence un Orbit Culture, veidojot piepildītu un neaizmirstamu vakara programmu saviem faniem. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā no 5. augusta plkst. 12.00.

At The Gates līdz ar In Flames uzskatāmi par pionieriem melodiskā smagā metāla žanrā, kas dēvēts arī par Gēteborgas skaņu, šādu nosaukumu iegūstot no abu grupu izcelsmes pilsētas — Gēteborgā. Imminence, kuri zināmi ar unikālo smagā metāla un vijoļu mūzikas sintēzi, ar jaunāko albumu “Heaven In Hiding” (2021) pacēla jaunā līmenī savu atpazīstamību. Citādāku skanējumu zviedru smagā metāla mūzikas koncertā ieviesīs Orbit Culture, kas, lai gan oriģināli ir cēlusies Zviedrijā, nepieder ne Gēteborgas, ne Stokholmas nāves metāla kopienai, bet tā vietā savā mūzikā spēj ievīt smagā metāla noskaņas.

Mūsdienu mūzikas pasaulē, kas pārpildīta ar nebeidzamiem žanriem un pārejošiem trendiem, grupa In Flames ir nemainīgi patiesa savai muzikālajai vīzijai. 2022. gada jūnijā grupa publicēja savu jaunāko muzikālo sniegumu — dziesmu “State of a Slow Decay”, lai atzīmētu līguma pārrakstīšanu ar grupas pārstāvošo leiblu “Nuclear Blast Record”s, paplašinot savu sadarbību globālā līmenī. Grupas solists norāda, ka dziesma ir kā oficiāls paziņojums, kas ietver visu, kas grupai ir svēts, vienlaikus kalpojot par apliecinājumu In Flames pagātnei, tagadnei un nākotnei.

Kopš apvienības dibināšanas 1990. gadā, Zviedrijas pilsētā Gēteborgā, leģendārie metālisti ir devušies neskaitāmās pasaules koncertturnejās un kalpojuši par iedvesmu mūsdienu lielākajām metāla apvienībām, paralēli nemitīgi attīstot un pilnveidojot savu unikālo skanējumu. Ar miljoniem pārdotu ierakstu un pasaules mēroga fanu bāzi, In Flames pierādījuši sevi kā neapturamus smagās mūzikas smagsvarus.

In Flames diskogrāfijas sarakstā ietilpst trīs EP izdevumi, divi koncertu ierakstu DVD, kā arī trīspadsmit studijas albumi no kuriem jaunākais “I, The Mask” izdots 2019. gadā. In Flames tikuši nominēti trim “Grammis” balvām (Zviedru Grammy balvas ekvivalents), iegūstot divas no tām - grupas albumi “Soundtrack to Your Escape” (2004) un “Come Clarity” (2006) tikuši atzīti par to gadu labākajiem ierakstiem smagā roka un metāla kategorijā. In Flames ir sasnieguši iespaidīgus mūzikas vēstures augstumus. Apvienības melodijas, harmonijas un lirikas, kas raksturo In Flames īpatnējo stilistiku ir attīstījušās līdzi laikiem. Fani no visas pasaules, kas sevi sauc par “Jesterheads” var paļauties, ka In Flames iedvesmos tos baudīt labāko metāla mūziku arī turpmāk, sekojot sauklim ”In Flames We Trust”''

store.bilesuserviss.lv/public/?concert=363...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Izskatas ka kads tinis to "sagatavojis" ... nepateikt neko par At The Gates, to vajag macet ...
+4
Novembris tāds interesants sanāk. Neviens no šiem nav atcelts?
11.11. Paradise Lost
11.13. IN FLAMES, AT THE GATES, Imminence
11.14. As I Lay Dying (Asv) / Dying Fetus (Asv) / Emmure
11.18. Till Lindemann
11.24. KREATOR (De) / Thy Art Is Murder (Au) / Gatecreeper
0
^^
Šķiet, ka As I Lay Dying varētu tikt atcelts. Vismaz igauņu organizatori paziņoja, ka Eiropas tūre tiek atcelta un grupa atgriezīsies ar jauna albuma tūri. Lasot arī par visām problēmām starp grupas dalībniekiem, brīnos, ka viņi vispār vēl kaut kur spēj uzstāties.
Tomēr skatos, ka uz Latvijas koncertu biļetes vēl ir pārdošanā.
-1
Lindemann būs Rīgā?
0
Wow, biju palaidis garām. Maucam!
+2
Atbilde us tēmu "koncertu nav" - bļe, netieku uz visiem, pohuj, jau redzēts, par dārgu.
0
Viss tik tārks... tik tārks.... :(
+1
Nav jau tas novembra koncertu komplekts 100% apmērā tik ļoti "must have", ka gluži vai "apzodz vecmāmiņu, bet nopērc..."
+6
Gadījās šajā arī iemaldīties.
Atšķirībā no Paradise Lost - skaņa līmenī. Uz ausīm nespieda, visus instrumentus un vokālu varēja dzirdēt. Turklāt visām redzētajām grupām. Forši, tātad, var, ja grib.
Pirmos iesildītājus, Orbit Culture veiksmīgi nokavēju. Nu poh.
Otrie - Imminence - tāds kkāds kōrs, bet ar pijoli. Enerģiski un tā, bet nav man.
At The Gates - episki. Atnāca, noslānīja un aizgāja. Gaidu nākamo reizi.
In Flames - ļoti kvalitatīvi, bet kkā nekustina mani lielākā daļa viņu setlista.
Publika šoreiz daudz, kvalitatīvi pilna zāle, turklāt ļoti aktīva.
+1
Man ar liekas, ka šajā koncertā skaņa bija laba atšķirībā no PL konča.
Ar In Flames veikumu paliku ļoti apmierināts. Gan publiku iekustināja, gan pakomunicēja ar tautu, kačka bija. Aizgāju laimīgs mājās. :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Quorthon (19 gadi)
Viskas