GNAW THEIR TONGUES @ Hanzas Perons 06.10.2023
+3
6.10.23 Hanzas Perons // Skaņu Mežs 2023

GNAW THEIR TONGUES
gnawtheirtongues.bandcamp.com
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-1
Oho! Skaņu Mežs izdarījis secinājumus no iepriekšējo dažu gaudenās programmas, kurā pārsvarā dominēja skaņu bezjēdzības zem šiltes "avangards". Tā teikt, no Skaņu Krūmiem ārā un atpakaļ uz Mežu.
+2
Līdz šim vienīgā dzirdēšana ir no senā kopprojekta ar Dragged into Sunlight. Būs jāpaklausās kārtīgāk.
0
Ir arī vienas dienas biļete tieši uz konkrēto vakaru:
www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/festiva...
+1
šovakar
+1
GRAUZ VIŅU MĒLES!!!!!!!! :@@@@@@@@@@@@@@@@
0
ko nenācāt? nē, nu jums, protams, kā vienmēr taisnība, normāli džeksoni šitādu čerņu neklausās. džeki, a kāda no šitā visa ir jēga? es domāju par eksistenci kā tādu...
0
^ Kā tad bija? Vismaz ir ko pastāstīt? Un ne jau par eksistenci kā tādu, saprotams. (Man slimības lapa — pēdējā brīdī netiku. Kā arī par eksistences jēgu pats varu pastāstīt.)
+2
Eksistencei nekadas objektīvas jēgas nav, var būt tikai subjektīva.
0
Vēl jau pastāv varbūtība, ka cilvēce objektīvo jēgu vēl nav atklājusi vai nespēj un, iespējams, nekad nespēs ar savu cirvja prāteli to aptvert.
0
Tā kā uz koncertu netiku, tad no fakta, ka neviens cits par to neko nevar pateikt arī pēc viņa apmeklēšanas, izdaru secinājumus — "skaņa bija putrā, vokālus nevarēja dzirdēt, teikto starp dziesmām vispār nevarēja saprast, ģitāras brīžiem neskanēja, bungas blieza pāri visam, sakruķīc bija trīsreiz par skaļu, diski bezgalīgi dārgi, krekli visos izmēros, tikai ne manējā, un alus dārgs un dzeltens".
+1
un dziesmas nepareizās spēlēja!!
0
Nu bija pa ļauno! Labs ugārs bija! Labi nokliedza puisis!
0
^ tātad tieši tā, kā man jau likās…
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas