Koncerta plakāta foto,kurš notika "7up" klubā.
0
Varbūt kādam ir kur aizķēries koncerta plakāta foto,kurš notika "7up" klubā. Tur spēlēja Skyforger,Sanctimony,Urskumug,Distan... light. Agrāk bija atrodams,šķiet ka karametāls.lv saitā,varbūt kļūdos. Kopš karametāls.lv slēgts,līdz ar to arī plakāta foto vairs nav atrodams google meklētājā.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
Ugārīgs pasākums bija, atceros, pārpildīts līdz kliņķim, bezgaiss, skaņa pakaļā, bet visi priecīgi un laimīgi.
+1
^ tieši tā.
+2
Tepat tm plakāts :D Meklētāju vajag izmantot :D

/data/black_friday2003.jpg
0
^ Liels paldies,re kā sanāca :D :)
0
Kurš gada tas bija? Tas klubs ir tā industrial vieta, kur tagad logi ar krāsainiem stikliem, griežoties no Barona ielas uz Zemitānu staciju?
+2
+1
Es toreiz tik Urksumug un laikam Nightwing daļu noskatīju un vairs nespēju to sutekli izturēt - aiztinu prom. Pie ieejas vēl bariņš ļaužu bija, kurus vairs nelaida iekšā
+1
^^^ man šķiet, ka bija uz Barona ielas, tur, kur kaut kāds mazais teātris tagad.
0
yo hail metal.beidzot,kas prieksh friikiem.beidzot Skyforger vares paverot:)
kur atrodas isti tas 7up klubs.cik talu no centra?
0
dead corpse -> necro -> metalhead - pipec, cik labi niki tolaik cilvēkiem bija. mana nākamā trvemetal konta niks būs corpse_alive. ai, bet nav jau vairs smieklīgi tāpat >:(
0
manuprāt tieši šī ēka - 130k3: maps.app.goo.gl/vZ96y8N42mRvzBW56...
0
^ taisnība. ja apskatās vecāko pieejamo ielas attēlu (2011. gada), pat vēl daļa no izkārtnes ir saglabājusies.
+3
^ bet tev jau arī ir taisnība, tā ir ēka, kurā ir tas mazais 'dramaturgu teātris'. jebkurā gadījumā - izlasīju visu 2004. gada diskusiju, episks vēstures dokuments. galvenais, ka visiem baigi tālu jābrauc uz klubu, kas atrodas piecas minūtes ar tramvaju no Rīgas centra :D tad jau Melnā Piektdiena vispār nepieejama - vēl kaut kādam dīvainam, šauram, bruģētam tiltam pāri jākratās, pa kaut kādiem pagalmiem jāložņā :D lietotāja 'Veiss' profila bilde - īsta ņamma, austrumu kaimiņi uz šitiem var labas atmazkas taisīt :)) meitenītes aicinājums ietusēt ar Spiegu, jo abi nedzer, un atbilde par to, ka bez sexa ietusēt arī varētu, jo Spiegs precēts - zelta vērtē. labi, ka kādi četri komentāri par Flaying no 'Hellhammer', kurš meklē epastu, kur pieteikties par vokālistu (kas laikam arī tika realizēts), lai pēc tam noslēgtu ar 'Suudiigi, KAPEEC NAV FLAYING??????? Kas tas par konci, kur nav nevienas gallinieku grupas!?'. it sevišķi forši tas ir ņemot vērā, ka, cik atceros, džeksons no death metal only konvertējās uz trū hiphoperi :D (kaut kas tāds arī tikai tolaik varēja notikt). bet pats labākais ir tas, ka arī normāla recenzija par pasākumu no 'veca neglīta konduktore', kādas neviens vairs neraksta, kurā arī nevāji apdirsti daži no grupu dalībniekiem, kuri pēc tam arī parādās komentāros un komentē pretī - arī tas vairs nenotiek, tagad grupu dalībnieki pārsvarā dzīvo savā burbulī, skatītāji savā. ai, ja tagad varētu uz tādu konci aiziet un aliņu par 60 santīmiem iedzert :'(((((
+1
he,he

"Biju pārsteigts, kad mums viens džeks teica: "Malači!!!Jūs tik forši nospēlējāt to DIMMU BORGIR dziesmu METAL HEART!!!".................... vai nē? Man bija prieks uzzināt, ka METAL HEART ir DB dziesma, nivis ACCEPT."
+1
Pag, bija atsevišķs atskats par šo visu:
/article/38-meln%C4%81-piektdiena-atskats
+1
20 gadi 😱
0
Leģendārais atskats, kura komentāros uzradās Sanctimony džeki un saklupa krāgā thetrve :D
0
Nēnu bezmaz būs jāsaņemas un jāiet pincīša pēdās un jāpārlasa komenti...
0
^Džeki! Nekad neejiet 'pincīša pēdās'! Tas nekad nebeigsies ar labu! Tas džeks tak ir pilnīgs lūzeris, kaut kāds kreisais! Esmu jūs visus brīdinājis.
+1
Tai koncertā vēl bija smieklīgs atgadījums Konišam (Urskumug) performances laikā. Šova ietvaros Konišs pārkoda kapsulu (nē, ne ciānkālija) ar melnu krāsvielu, kas kautkādā veidā pamanījās ieķept acī (gluži kā īsfilmās, kad viens no galvenajiem varoņiem kulminācijas brīdī pamanās iešļākt otram aktierim(ei) ģīmī ), pēc kā Janka bija spiests maukt tālāk ar vienu aci vaļā, otru cieši aižmiegtu..Laikam tas pigments bija kairinošs :DD
0
Man likās, ka viņi aktivēto ogli lietoja melnajam mutēm, bet varbūt kļūdos. Bet nu aci varētu kairināt teju jebkas, kas nav ūdens (vai asaras).
0
Vispār būs viņam jāuzprasa, patiešām, kas par melno zieķeli tur bija :D
0
Ogle, parasti bija ogle ...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Hopkins (21 gads)
marle (17 gadi)
edgarsrakovskis (13 gadi)
Owlsnow (jauniņais)
Viskas