Nacionālsociālisms
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
naciishi=mulki vini nevar pienemt tagadni taapeec censhas atrast sevi pagaatnes eermos, a skini vspr ir ****** palasiet graamatas NEPASTAAV RASES!!!!!!!!!!!!! VIENA RASE- CILVEEKU RASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...
0
EK
0
Varbūt jūs sevi pielīdzinat sūdādainajiem, šķībacainajiem un žīdiem, bet es gan ne. Tas, ka tu noliedz rasu pastāvēšanu un to atšķirības liecina, ka esi mazizglītots analfabēts
0
Viņš varbūt arī ir maziglītots (katrā ziņā rakstības stils, ja ne tā jēga, to pierāda), bet tavs prātiņš vispār ir totāli pakaļā. Ceru, ka tu drīz nosprāgsi un nevairosi muļķību universā - tās jau tāpat ir pārāk daudz.
0
Pilniigs ambaalis, vinjsh pat savi niku nespeej uzrakstiit
0
Ak jel kas pa humaanistu!!!! Vispaar nav taada cilveeku rase!!!
0
nezinu ka jums bet man nacionalism iet pie sirds un tas ka kads zaaledajs uzraksta debilu tekstu ir vinja vaina!
0
ui tas biju es Vampirs
0
Šis temats ne pie kā laba nevar novest. Mēs šā vai tā esam viena tauta ar vienotu kultūru - gan (tā sauktie) "naciki", gan tie, kas klausās nēģeru mūziku.
0
Anonīmais! Nu nacionālisms nav tas pats kas nacionālsociālisms. Var jau to visu vienā maisā bāzt, bet man liekas, ka tomēr vajadzētu saskatīt nianses. Visiem "sliktajiem puikām" un visiem citiem, kas Loits grib ātrāk ieraudzīt atkal pie mums: uzrakstiet atsauksmes par viņu sniegumu Baltijas Saulē www.loits.org!
0
Tam tur laikam skauz ka vinjsh nav nacists!!???
0
ja man u loti loti skauzh ka es neesmu naciits:))) tik zeel ka nevaru neesaat baltu-shnoru zaabakelus un pieluugt aadolfu ar vinaa visaam foobijaam, turklaat es zinu ka pastaav rases bet taam es nepieveershu uzmaniibu taapat kaa vai cilveeks raksta ar labo vai kreiso roku.
0
Nacisti labi onkulji. It iipashi tie kuri IR nogalinaajushi kaadu nigeru vai ko taadu, nevis tie muusu latvijas skini. Buutu mums NACIONAAL-SOCIAALISTISKAA partija, buutu mums 100% labaak!
0
nazi sux - indiviidi kas nau pietiekoshi speeciigi lai prezenteetu pashi sevi meegjina par visaam variiteem paarstaaveet savu tautu un rasi cerot ka taadeejaadi masa kompensees vinju truukumus
0
benon izvelc galvu no to apdaliito un ierobezhoto cilveeku pasaules nah sevi jaaieliek un ar kauko sevi jaaprobezho vinji to nesaprot un nesapratiis varbuut tu ...ai nee tachu aizmirsu tev tachu nau vairs ar ko domaat jo suudi un sperma sakaapusi galvaa
0
0
skatos tad tevi interese shie gashskini... jau jau ta redzu, ka liec sho adresi, lai citus ieintrigetu..
0
Nacisms ir hardcore nacionālisms - vobšem tas pats. Ja kāds baigi slikti jūtas, tad viņam parasti gribās kādu sist. Jāatrod tikai iegansts sišanai (lai gan, ja ļOTI gribās kādu sist, ieganstu var arī nemeklēt) un šis iegansts ir, piemēram, tu esi krievs - urla, tu esi melnādainais - tu neesi tik smuks kā es, tu esi žīds - nu žīdus jau visi ienīst utt. Tas ir kā bērnudārzā, kur vienu puņķainu zēnu visi apdirsa tikai tāpēc, ka bija niknums. Un niknumam vajag nākt ārā. Klausieties, varbūt labāk savu niknumu izlietot pozitīvākā gultnē - ejiet strādāt par policistiem vai ko tamlīdzīgu - izgāziet savu niknumu pret noziedzniekiem baltajiem latviešiem, nevis taisat šo bērnudārzu.
0
Sauliit,,,sauliit nevar buut!!! :)))
0
Kad cilveeks cilveekaa nazi triec, taapat jau nomirst cilveeks!
0
vienkaarshi paraadu kadi ir skini peec buutiibas dazhi ir geji dazhi pret vinjiem taakaa nekas iipash
0
un nekad nevar zinaat kursh ir kursh
0
njaa taa jau ir nekaada naida visu cienju :D
0
lai kāds no augstāk minētajiem antifa pienāk realitātē un pasaka to visu. uzskatīsim tos par pēdējiem vārdiem >:)
0
kasaas tas kam niez
ha haa
0
Ak kungs cik orginaali!!!!!!
0
nav jau visam jaabuut originaalam ir arii veci labi teicieni
0
un veci slikti teiceeji.
0
mjaaa bet ir arii slikti teicieni!!!!!
0
taa i', kad sadomaajas visaadas muljkjiibas par cilveeku rasi :D
0
vo vo vo....
0
kur kaada antifa lapa, dereetu mazu destroju uztaisiit >;)
0
Kas striidaa kailu naidu meklee, tas mieru neradiis nekad.
0
apgjeerbtu :P
0
he :)
bek tu primitive
man liekas ka kaads atgriezhaas
0
Ew a kas antifa nav ne1a lapa??? Es neatradu
0
juus laikam mani paarprataat teiciens bija veltiits uz tiem kas meklee kaskji lasiit jaamaacaas arii ja lieto netu
0
Veiss: ja ir vēlēšanās uztaisīt destroju, iesaku apmelēt tādas lapas kā www.shtab.lv , www.aryan.lv, www.pctvl.lv, pretspars.hardcore.lt, www.gay.lv un www.russkie.lv
0
hmmm.... pretspars ir okei, bet paareejaas var bumbot nost no zemes virsmas...
0
nu sorry tad labaak lai skini riikojas lai arii ciesh kaads nevainiigs lops tomeer idejiski vinji riikojas pareizi nu vismaz kaada dalja
0
Neko neteixu par nazi ljaudiim un visu sho penteri, kas notiek apkaart. Jo taalaak aizdomaajos, jo vairaak tuvinos lietas bezjeedziibai taas pashaa saknee.

Bet fakti: Baltajam cilveekam un afroamerikaaniskaas izcelsmes cilveekam sapas 99% geenu. Teixiet, ka tas 1% nekas nav? Vispaar cilveekam ar meerkakji sapas 98%, bet ar peliiti 90% geenu. Veeljoprojaam nekas?
0
Ireena tev gadiijumaa baarda neaug?
0
No politikas esmu visai tāls, tomēr uzskatu, ka katrai tautai sava identitāte jāsarga. Un, jo vairāk cilvēku kļūst uz zemes, jo to izdarīt ir grūtāk.
Es negribu, lai latvieši šo globalizācijas procesu rezultātā mainītu ādas krāsu un citas raksturīgās ārējās iezīmes; negribu, lai mēs zaudētu savu dzīvesziņu un mūsu kultūra izšķīstu šeit dzīvojošo cittautiešu vidū...
Es nevienu tautu neuzskatu par zemāku, nekā cita; taču - katrai tautai tomēr labāk ir dzīvot uz savas zemes.
Tādēļ es atbalstu nacionālsociālismu un uzskatu to par vienīgo iespējamo taisnīgo valsts iekārtu jebkurai attīstītai tautai.
Un vienkārši valdošs nacionālisms arī nevar būt pilnīgs - tā ir tikai vēl viena lielkapitāla valdības forma.

Visiem antifa, pirms vērt vaļā muti, iesaku vismaz palasīties kaut ko no nacionālsociālistiskās literatūras. Kaut vai šeit krievu valodā; latviski, piedodiet, pagaidām nezinu, kur tāds daudzums tās būtu pieejams vienuviet:
www.brangolf.cjb.net
0
nu stonerosis pareizi saka RESPECt bet labi gaani ir liidziigi bet ar smadzeneem un domaashanu ziids atskiras no latviesha
0
nu, dizhais geenu inzhenieri, pastaasti, tieshi kaa :D
0
no politikas visai pataala, bet emocionaali skaista ir filma American History X par sho teemu :)
0
Zinat! Yuus maz ko zinat piem par neegeriem
Lielaakaa dalja no vinjiem ir pidarasi!
Saku peec pieredzes! Mazgadiigo pavedinaataaji!
Kad kaads no vinjiem izdraaziis kaadu
juusu jaunaako maasu, kurai buus 14 gadi!
redzees ko tad domaasiet! Kameer vinsh jau
citaa valstii staigaas!
0
Jā, vecīt, tu, izskatās, gan zini daudz...
0
Patiesiibaa jau skinu katrs var uzmest kaadu grib.Piemeeram metaaliskajaa rokaa lielaakaa dalja satan promotion band patiesiibaa tikai kakjus vien slaktee.Tas, vai kaada slima un shizofreeniska cilveeka sisteema, kura aiz seviim atstaaja miljoniem mirushu cilveeku ieskaitot beernus ir atbalstaama un propogandeejama...Jebkura dveesele ir dveesele neskatoties uz savu vizuaalo kermeni ar savaam domaam, principiem, sapniem.Nav jau sliktu rasu ir tikai daudz izdzimtenu katraa no taam.
0
Nebuutu neegeru - nebuutu repa!
0
Nebuutu neegeru - nebuutu repa!
0
Vai tiešām drīz būs jāliek vienādības zīme starp metālists un nacists?
Kad vienreiz beigsies šis modes kliedziens?
Vai tad, kad būs piedzīvots vēl viens pasaules karš?
0
He, he, he! Genocide Invoked!
0
Interesanta lasāmviela tiem, kas lasa krieviski: www.revisio.msk.ru/
0
Vai tiešām drīz būs jāliek vienādības zīme starp metālists un nacists? neee nebuus
0
ireenai aug baarda es zinu (tas pat to jautaajumu tur augssaa)
0
kaa kaa vienkaarshi padomaa logjiski un viss
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
kudars
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas