Avulsed jauns albums Novembrii
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Man prieks! ieprieksseejais Yearning for the grotesque iennem 100& vienu vietu manaa gallas top 5niekaa! Un vokillers ir ssobriid viens no labaakajiem!
0
nu neko paaraak skaistu no shamiem nesagaidu
0
Ko ta esi dzirdeejis vispaar?? Manis mineeto ieraxtu neesi ieccekojis? Vajadzeetu gan.
0
galjenieki nav mans stils un par tiem neintereseejos es klausos heavy un black
0
Ha, tad nu Tu veciit esi savu komentu ne pa teemu iemetis:) Vajag domaat ko raxta. Pats nemaz nezina kas tas ir, taa iisti nav dzideejis:) Ko skaistu? Ka vinni saax Dimmu Borgir pakall art? tavs koments buutu vietaa, ja runa ietu par Dimmiissiem ur Cradle un vinnu iepriekksseejais ieraxts buutu suudiigs un tagad ceri ko skaistaaku, bet te ir galla - tiessi taa, tad kapeec raxtiiji to?
0
zinu un esmu dzirdeejis pa retam no galjas shis tas arii aizrauj Mortican piem
0
Tas ir OK, bet nafig vajazdeeja tik mullkkiigi izteikties? No gallas Dimmu Borgir nebuus. Jaa, Mortician ir klasika. Neesmu fans un liels daillradas pazineejs, bet ko dzirdeeju, tad biju lloti patiikami paarsteigts. Vareeja tikai kaut to passu bungmassiinu izcelt mazliet vairaak, citaadi sanaak, ka ritma sekciju knapi dzird, bet nu es taa padzideeju, ka ssiem buussot live bungas.
0
Mļe, bleakness, nahui tev jākomentē viss tikai komentēšanas pēc? Ja nav, ko teikt, tad paklusē! Vispār pēdējo trīs dienu laikā ir bijusi kāda tēma, kur tu neesi kaut ko iepirdis? [atvainojos par izteicienu, nekas personisks]
0
a ko dariit bezdarbniekam... taapat driiz no dziivoklja met aaraa un nec a vais nebuus
0
Ja jau tik nopietni, ko tad Tu uzvedies kaa beerns??? meklee kur dziivot? Uzraxti meilu.

P.s.

Bet nu tiessaam.. domaa ko un kur raxti! OK?
0
kur dziivot ir atrasts kriizes situaacijaa bet nets ta tur vais man nebuus taapeec jaapasviestojas bet kaukaada taisniiba jau tev ir spam nav smuki no vienas puses
0
Nu saprotu jau Tevi, kas besiits dara savu.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas