Metaalisti - sakropljotas buut
0
Mans mazais metalists, tapaat ka jebkuram citam cilveekam tev is savi defekti/kroplibas… piedaavaaju kaatram pasham par to paarliecinaaties…
Man pienjemsim ir slikta redze… sashkjaidiits ikshkis labalaa kajaa, assimetriiskas luupas ;) un vienmeer sviist rokas taapeec es neesmu romantisks... Es domaaju ka katram no sheit esoshiem ir ar ko lepoties… speriet valjaa…
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ja neskaita divmetrīgo fallu, tad es esmu pilnīgi normāls tīneidžeris lol.
0
Aiaiai, man ir shkjiibs deguns, kas liek pa naktiim kraakt. Nu nejau shkjiibs kaa krampiishiem(Lupatgalvaam)... bet biku savaadaak. Acu gaishums jau arii zudis, reizeem prasaas ielietot liidzekljus acu gaishumam.
0
aaaaa kad jau visi saak suudzeetie, tad jaapasuudzaas arii man man ir iisas kaajas :( un aug uusas :(*
0
varu lepoties ar samaitāto gaumi, ar daudzām rētām gandrīz visās iespējamās vietās (it sevišķi uz kreisās rokās), un, kā jau daudziem cilvēkiem, arī acis lūdzās pēc brillēm.
0
Te tikai fiziskie defekti, vai garīgos arī var minēt?
0
ta ka es nav metalists man nav defektu - esmu perfekts :)
0
Vāja redze, laagaa spalvas uz veedera neaug un dazhkaart gremoshanas trakta disfunkcijas ar visaam no taam izrietoshajaam sekaam :D
0
neciesams egoists, melis, dzeeraajs, degeneraats, tiiko peec prastaam izklaideem, leetaam sievieteem.
0
neesu metaalists, tapeec nerakstiishos shitenii teemaa... :)
0
kaapeec palags nerakstiisies areii nemetaalistiem meedz buut defekti vispaar reti kam nav defektu ja mees buutu mashiinas tad visa shii pasaule buutu shrots
a kas man laikam kaukaadas psihologjiskas probleemas netieku pats ar sevi galaa un neprotu ar cilveekiem sastraadaties sadzerties un taa tusinjaa satuseet nekaadu probleemu bet citaadi beigta mugura zarnas un paaris celtniecibas traumas kuras rada kaulu saapes laikam liidz muuzza galam
0
starp citu henesy kur tu esi pazudusi bezprigjelu tak veel atceries zinu ka pazzushanas iemesls ir muusu abu netuseeshana vecriigaa nu bet vienalga kaukaa nesmuki ja vispaar sho manu dzeeruma shitu lasi tad [druumais@one.lv]
0
Bljeh, atkal paraadas kaads "ozabochenijs" un iepiin iekshaa dievu/saatanu/mikki peeli/utml... ibio... nah... teemai ir pavisam cita noziime ;) un ja tu to nav sapratis - zzel...
Vau, a es izraadas veel lamaajos reizeem ;)
0
garlaiciiga kautriiga nepatiikama
0
nemetaaliste veelpietam:)
0
saap veeders un smadzenes >:(
0
nu labi ierakstiishos...
man dazhreiz saap galva... aaj nezinu vairaak nevaru izdomaat :P
0
Unicorns (un Fauns) gan teica, ka neesmu metaalists (un neesmu jau ar), bet tomeer- man redze ir -4 dioptrijas, 2. pakaapes skolioze, traki slikta atminja, zems paschnoveerteejums (reizeem), reizeem arii veelme izdariit paschnaaviibu (tas gan buutu feini, ne, Faun?) u.t.t. aa, un veel es slimoju ar schausmiigu kaiti, kas man uz visiem laikiem ir liegusi tikt uznjemtam metaalistu draudzee- es nedzeru.
0
Man gan viss ir cool redzu dzirdu neesmu kropljots un neesmu pasnavnieks :)
0
:)
0
Man vienalga kaa kads sevi sauc Es gan esmu Es un ar so man pietiek :)
0
kikiki, man ar redzi vareja buut labak, bet citaadi arii pagaidaam veel eksisteeju, ja neskaita to, ka mezhoniigaa atrumaa gandriiz ne no kaa meedz rasties zilumi un reizeem arii hipohondriskas slieksmes
0
ES MIILU KARMU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Un Vienmeer Vinju MIILEESU!!!!!!!!
0
un taa ir Tava slimiiba? ;)
0
YEP:)
0
Kur visi pazuda?
0
6dienas te parasti netusee lieli bari - kaa neka briivdienas skaitaas...
0
Kaut gan man tie lieli bari nav vajadziigi vajag tik Tevi :)
0
mhaan aug bhaaaaarrrrdaaa aaa
0
Visi kropji
0
man ir kruushu kurvja deformaacija! :D
0
Palasot zdroida tekstus varam gūt kroplības piemēru. Tik nesakarīgi...
0
Ja jau visi suudzas tad pasuudzeešos arii es. Man no skaļas smagaas muuzikas klausiišanās ir pasliktinaajusies dzirde var pat teikt, ka ar vienu ausi maz vairs ko dzirdu, varbuut tas izskaidrojams ar to, ka man patiik diezgan skaļi speeleet ģitāru izmantojot augstaas skaņas jeb toņus. Citu kropliigu paziimju it kaa nemanu
0
ehh! man krit shirmis ciet, isak sakot esmu nedaudz psihs un viegli aizkaitinams! baigi milu pakashkjeties! nemilu sportot(tas ir domats preksh tizlenjiem) baigi sap mugura! nedaudz uzbaziigs! slinks! izvitis! karoche visas tas rakstura ipashibas kas padara cilveku par baigo riebekli! par izskatu nezinu... laikam jau nav ne vainas! par neglitu nesauc, tikai par "duraku"

PS: kura meitene grib tadu puisi ka es?
0
he he vampir, par to "nedaudz: uzbazigumu var pastrideties! ;)))
0
he he vampir, par to "nedaudz" uzbazigumu var pastrideties! ;)))
0
eee 1996 nedzer.. nuugjis :P
P.S. es neesu metaalists
0
man ir tizla pumpa uz auss, kas radaas, kad ieauga auskars un naacaas ar operaaciju njemt aaraa :D
drusku shkjiibi zobi. bet iisteniibaa tie shkjiibie ir tie dabiskie, ne, jo taisnie ir tad, kad beerniibaa bijushi tie lauzhnji mutee :D
hmm kas veel...
waru nedabiski izlociit kreiso roku (drusku) jo bija lauzta.
nez nu nekas iipashs.. :)
0
nemuldi par zobiem! man ir normali taisni, bet nekadus blekus neesmu grauzis! skhibie zobi ir tad kad suka ikshkji(ja kas) sukatajs :DDDD nenjem ljauna :)
0
:DD es beerniibaa daudz kritu no kokiem :D
0
laikam jau jaapsauudzas par to, ka iru buut labs un miiljsh cilveecinsh, liidz ar to dziivoshana muusdienu materiaalistiskajaa kapitaalisma laikmetaa ir apgruutinaata...
0
Nav viss ir jaabuut optimistam...
0
bet biedrene tas ir apsveicami ka tu nekljuusti par vienu no sisteemas zobratu kas malj kopaa tos kuri tevi sauc pa saveejo
0
aha :)
0
Dunkelheit, atvainojos par to, ko Tev rakstiiju teemaa "Slipknot". Izskaties diezgan simpaatiska un ne stulba.
0
Palieku sarkans un saaku sviist jau pie minimaalas fiziskas piepuules.

Esmu kautriigs un nekomunikabls.
0
Tad mees esam (beedu)braalji (par otro teikumu)!!! m/
0
Spriezhot peec Slimaa bebra slimo pirkstelju uzdrukaataas slimiiigas domeles, nedzeroschie ir nuugji. Kaa domaa citi?
0
neviens nav perfekts
0
kad biju mazs ierapoju radiatora! klase mani medza iekaustit! esmua r galvu iespraudies seta(mocha avarija) nu ja tas par tadam fiziskam shtellem
0
te visi par savaaam fiziskajaam kropliibaam tik ziimeejas a kaa ar gariigajaam????
0
esjau pateicu vari palasiit augstaak
0
1996

Nedzerošie rullē. Dažreiz.
0
bet ne jau visi par gariigajaam kauko saka
0
Johaidi... Nesen dabūju defektus papilnam... Darbā izdauzīju zobus un noplēsu daļu matu...
0
Standara pidarass. Egoists.
0
Standarta pidarass. Egoists.
0
Labi teikts. :)
0
Mani daargi sarunu biedri un biedrenes. Man ar buutu kaada kaite, par kuru es veeleetos jums izklaastiit. Briizjos, kad nodarbojos ar saldo miilu, es paaraak paarcenshos pirmajaa reizee, un otraa reize var sanaakt tikai (labaakajaa gadienaa) peec pusstundas. Veel man ir tieksmes uz jauna gadu gaajuma meiteniiteem. Veel es meedzu izsmeereet pa savaam lielajaam plaukstaam odus - man tie riebj. Veel es runaaju bez adomiibas, un biezji spljauju cilveekiem sejaa to kas pirmais ienaak praataa, par to mani neviens nemiil (arii TUEMETAL'aa), no kaa man rodaas vakara psihoozes, kad veelos iziet aaraa, no sava interesantaa nitekliisha, un sadot pa purnu kaadam krievam. JO LJOTI MIILU MAATI UN TEEVZEMI.
Bet taa ar mani viss ir normaali. Metaalu, taa klasiskajaa izpratnee, neklausos - ta jau viss chiki - jee
0
Tiešām pidarass. Es tā pidarasa dēļ knapi dzīvs paliku.
Jau tā par izskatīgu neesmu nosaucams, bet tagad, redzot manu bandītiski-frankenšteini... izskatu un izretināto smaidu, ļaudis, ar kuriem pirmoreiz tiekos, bēg krūmos kā čukča no helikoptera.
Es jums saku - uzmanieties no pidarasiem; it sevišķi, kad tiem ir algas diena un pohas un pieeja smagām konstrukcijām, kuru iedarbības zonā jūs varētu gadīties...
0
man truukums es stostos.
0
es milu atraugaties sabierdiskas vietas! :)
0
:D
0
a veel dazhreiz es saku psihot! trakas lietas mana smadzenjpoda daraas!
0
Aciim -1.5 un -1.6 dioptrijas, paretam naakas ciiniities ar elpas truukumu, opereetas 3 brukas, lauzts deguns (neparastaa kaartaa forma netika bojaata). Ar atminju arii taa ir kaa ir, tomeer ir labaak nekaa 1996. Reizeem paaraak daudz uzticos cilveekiem, peedeejaa laikaa biezhi naakas staigaat depresiivaa noskanjojumaa. Reti kad uz ielas pamanu paziistamus cilveekus - un tas nav redzes deelj. AA, pareizi - arii es nemeedzu dzert (esmu guvis maaciibu).
0
jaa pa depresiju runaajot vabuut kaads zin kaa tikt valjaa no taadas kaites
saveejie ja pazudushi naak virsuu visaadi melli murgi
0
Nezinu pakaries vaebuuut???!!!!
0
"..nu tad jaaiet aarsteeties.." (mamma)
"..tu tieshaam laikam vella apseests.." (ome) [R.I.P., lai vieglas..]
"..shizikis nelaimiigais.." (Imants) (c)
"..nu kapeec, kapeec staigaa pa tiem saitiem. zini, peec 2 gadiem saak likties, ka tieshaam tas tevi interesee.Gads(kr.val) tieshaam."<runa par lapaam ar necro ievirzi> (georgyboy)
0
nu ja, ka vienmer mums klat ir Veiss ar noderigajiem padomiem! ;p
0
Naw cilveeka nav probleemas!!!! ELEMENTAARI, VAI NE???!!!
0
veel:
"..izmasturbeejis visas smadzenes.." (lai paliek anomiims) <vinsh=prikoscix.teikc pirms ~2g. nenemt nopietni:>
0
Bleakness:"jaa pa depresiju runaajot vabuut kaads zin kaa tikt valjaa no taadas kaites
saveejie ja pazudushi naak virsuu visaadi melli murgi" (c)

Ja tā _tiēšām_ ir depresija, tad tā ir ārstējama pie psihiatra. Savādāk vaļā netiksi. (ir pieredze)Bet, ņemot vērā, ka tu kaut ko raksti te, tad es atļaušos pieņemt, ka tev ir Just slikts garīgais sakarā ar to, ka "visi savējie pazuduši".
0
krakshkj kreisais celis un meedz saapaat potiite peec basketbola.
0
Man ir sakropļota psihe- eksistenciālā krīze. Un pārāk bieži piedzīvoju afektu. Ar dižiem fiziskiem defektiem lepoties nevaru.
0
Esmu moraals invaliids :)
0
vai man vienam liekaas ka kautkas ir izdzeests?
0
man ir slikta redze -4, man ir bijushas ljoooti daudz traumas- lauzta roka, ielausta potiite, izmezgiits plecs un izmezgiits mazais pirkstins un veel man viena acs vienaa kraasaa otra citaa.. he es gan peec iistas kroples izklausos :)~
0
paaraak labi maacos...vismaz citiem liekas ka tas ir slikti.. taa luuk
0
pa maaciibaam runaajot esmu lielaakais lunja dzineejspa visu kursu
0
nu jā! tā arī gadās
0
Nu par saviem truukumiem es skali nerunaasu, kas mani paziist taapat zin kaadi tie ir!!!
0
......MAN IR SAPISUSIES DVESELE......
0
ar ko vnja tev sapisaas??? :)))
manupraat dveesela paaraak abstraksts jeedziens zinaatniski nepieraadams domaaju ka man taadas nav
0
Zinu, ka man ir tikai kauli un āda. Kur nu vēl dvēsele.
0
Arpaats!Cik daudz nelaimiigu un slimiigu cilveeku-liekas ka visi invaliidi te ir savaakushies,bet arii pati neesmu labaaka-
1.Esmu neglaabjama izvirtule man ir noteikti uz to paranoja
2.Man mugura nau taisna
3.Man deguns puust nost nu labi ne tik traki,vairs nee ,jo tam uztaisiija operaaciju
4.Slinka,chamma
5.isas kaajas garsh rumpis
6.ieniistu cilveekus
7.Tizla pagaatne
8.Nosliece uz Shizofreeniju un depresiju
0
paslaik lauzta kaaja.fakL:[
0
Man ir -6,5 un -6,75 dioptrijas un dažreiz neizprotamas izcelsmes sāpes sānos, ar kurām sadzīvoju jau 10. gadu, kā arī rēta pēc ķeizara. :) Vidusmēra sievišķis, tā teikt. :D
0
principa ne jau tikai matainie ir taadi! visi cilveeki ir KROPLI :D
0
kropli vai kropļi ? tur ir atšķirība :D
0
es esmu perfekta -taads ir mans truukums:)
0
man ir kupris, liela kaarpa, liels liiks deguns un sirmi mati. bet tas jau ir skaisti.. ,)
0
man grab acis.
0
līka labā kāja, vērsta uz ārpusi;
nobīdīts viens no muguras lejasdaļas skriemeļiem, tādēļ dažreiz spēcīgi sāp mugura;
neaudz ielauzts galvaskauss;
mazs daikts.
0
o kas par tēmu...
Man šis tas ir ko teikt:
*mugura sāp
*pēdējā laikā ceļi kautkā krakšķ
*liels deguns
*mati par īsu
*kautrīgs
*dzels trūkums
*graužu nagus...
*bla bla bla....
0
Man arī ir rētas, jo īpaši uz kreisās rokas... Problēmas ar dzimumdzīvi... slikta redze, ko kompensēju ar kontaktlēcām... izskatos pēc pediņa... pagaidām viss.
0
Nu ja runā par nepilnībam:
1)Īsa auguma
2)Kautrīga
3)Mēdzu sarunāt visādas muļķības
4)Vasarasraibumi
5)Sūdīga redze
...ir vēl daudz citu sīkumiņu ko šobrīd neatceros:(
0
Leeni funkcionee smadzenes.
Kreisaa acs slikti redz.
Bisku distrofeets organisms.
0
pašlaik ciešu no maniakāli depresīvās psihozes... bet ārsts sacīja, ka man jau sagatavota īpaša palāta slimnīcas pagrabā...
0
Interesanti palasiities..

Man pasham ir biskinj slikta redze, biskinj (ljoti) melnas plaushas, sinhronaas iesnas, pie lielaam fiziskaam slodzeem (visbiezhaak pie skrieshanas) man saak saapeet kreisaa auss, ar kuru es taa laaga nedzirdu (beerniibas trauma), durviis iespiests pirksts (pa paalim), beerniibas reetas pa rokaam un kaajaam kaa jau normaaliem puikaam piederas, nopiipeeti zobi (bet veel nav dzaltani:)...

No psihologjiskaa viedoklja: amn dazreiz uznaak dieva sindroms (reaala stelle), dazreiz uznaak nepamatotas depresiivas vai agresiivas leekmes, galiigi neiet ekzaktie priekshmeti (smadzenes paarstaaj darboties), esmu iedomiigs.
0
laiks dzert mums visiem zāles... un likt implantus, šūt ampulas pret dzeršanu, protēzes zobiem, kruķus arī der iegādāties... tas jau atgādina grotesku gleznu... un slimie devās pilsētas ielās, atkailinot savus deformētos ķermeņus, lai viestu šausmas cilvēku sirdīs... :D
0
kas ir sinhronās iesnas? :D Tas ir kad puņķi gāžas pa abām nāsīm vienlaicīgi? >:D
0
turpinot edenbeasta teemu - ...un pretii naaca medmaasinja baltaa lateksa uzsvaarcii un tiiklinjzekjees. vienaa rokaa tai bija zaalju burcinjas, bet visiem jau to nepietika. taadeelj otraa rokaa tai bija izkapts...
0
man mazliet sāp kreisā kāja un ik pa laiciņam arī mugura iziet no ierindas ...
0
sinhrons.. hronisks.. liidziigi skan.. shoreiz sanaaca sajaukt ...:)
0
Es esmu pārcilvēks jo nekad neesmu slimojis, protu lidot un ar acim šauju termalos lādiņus divu megafiltru frekvencē
0
stoned
0
Esmu perversa, riebiiga, samaitaata...
0
ne es nesaprotu, kā var svīstošas rokas traucēt buut romantiskam (???? ja tas ir vispar nepieciešams??? )
0
tā... pacientiem klizmu!!!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas