nelabs acu skats...
0
Man riebjas, ka uz maniim cilveeki ejot garaam ta nobledzz... Parsvaraa veci un cciksa..;( Man tagad justies, kaa totaalam luzeram?? Juus, ja esat savaadaaki un uz jums blendzz tas neiedvess mazveertiibas kompleksus???
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Kas tas ir, mazvērtības komplekss? Tas ir tad, kad tev liekas, ka tavs čibriks ir par mazu? (Tēmas kā no zila gaisa tiek parautas).
0
Es māku labi pablenzt pretī. :)
0
mee too=]vai daz,reiz vnienkaarshi saaku smieties un tas cilveex lupiitaajs baigi samulst
0
ja jau ar taad lielu aci skataas vabuut ka baidaas vai tad neviewns neskataas kautvai instinktiivi neapzinaat uz kaadu biistamu baru vienatnee ejot vai arii uz kaadu ljoti atskiriigu indiviidu
0
Lai citu aciis draudziibu redzeetu,
Neder tos ljaunumaa paarmaaciit,
Draudziiba rodas tik paliidzot sveshajam,
Nav gruuti ko labu tam pasaciit!
0
bet es tak vinjus nedauzu ja skataas ar lielo aci
bet ja daudz ielazaaz sarunaas ar sveshiem un it seviski uz skiibo acu skatu raidiitaajiem pac var ar pa aadu dabuut
0
vai nav labak vienkarshi ignoret?! pasi tak ar blenz ka ierauga kkadu cacu vai ko kriminalu skata. mes pasi liela dalja tak neizprotam tos, kas atskirigi no mus pasiem.
0
Taa ir pashsugjestija, patiesiibaa neviens uz tevi neblenzh.. , ja arii blenzh, tad tikpat daudz, kaa tu uz citiem cilveekiem.
0
Pablenzt pretii ir labaakaa darbiiba, jo tagad jau viskaadi friiki ar kakja aciim saradushies, ka grebene vairs nav nekas iipash. Un ko ta metaljooriem ko iideet. Tagad matainji (metaalisti un nemetaalisti) ir tik, ka vispaar.
0
ir tomeer atpalikushie kas dziivo veel aizpagaajushaa gadsimtaa un nespeej nekaa saprast no citaam kultuuraam bet dunkeheitam piekriitu
0
Dunkelheit tieshaam saka pareizi.
0
/forum/827/ - te jau ir viens foruma temats līdzīgai problēmai!
0
Pagaans - tai pashai probleemai^
0
Noveersties no izmisuma,
Aizmirstas lai baisie skati,
Nebiisties, kad tieci veerots,
Tas tik taapeec, ka tev mati.
0
beidzot saak pat jautri palikt no dieva pantinjiem
0
ja meitene gjeerbusies peldkostiimee pastaigaasies pa ielu un niknosies, ka uz winju skataas, tas buus wisai diiwaini. pats izaicini, labi zinot sabiedriibas standartus. es neko sliktu/diiwainu tajaa luureeshanaa nesaskatu. ja nu vieniigi kaads netiek fiziski ietekmeets sava gjeerbshanaas stila/izskata deelj (matu garuma wai striipu daudzuma uz bikseem).
0
peldkostiimAA tb :DD
0
nu izaicina vai nee bet no sorry standarti visi ier pilniigs kjiiselis un ja kaads nemaak domaat aarpus standartiem tad arii pats ir vainiigs par sava praata aprobezzotiibu katram savs stils, bet ar to fizisko ietekmeeshanu jau nu ir kaa ir ja kjeska paaraak perversi staigaas pakalju goriidama nav jaabriinaas ka izvaro bet tieshi stila gadiijumaa kulaku vicinaashana jau nu gan ir peedeejais urlisms
0
arii matainju starpaa sastopams urlisms kas veershas pret chuvakiem kam gjiimis kraasots saukaa tos nabagus pa pedinjiem utml. arii tie pashi citi matainji piem man ar nepatiik kraasot gjiimi un tikai vienreiz pa paali acis man chiksas uzmaaleeja ja jau tas cilveeks grib klaunotie lai tak klaunojas ne jau vinjsh tavu gjiimi iet maaleet
0
bleakness, es jau neteicu, ka sabiedriibas standartus weerteeju pozitiivi, tikai to, ka mees wisi tos apzinamies.
0
To burka: Ja gribi, lai uz tevi neblenz, nogriez matus, paardod aadas jaku un izmet kerzas, apvelc kaadu pieklaajiigu, sabiedriibas normaam atbilstosu ieteerpu, un viss nokaartosies.. bet es zinu, ka tu taa nedariisi, tapeec esi pelniijis muusu cienju par to, ka neesi sabiedriibas grozos ieslodziits mietpilsonis bez sava individuaalaa es!
A es jau esmu taa pieradusi pie blenzeejiem, ka vairs jau neieveeroju. Vindien gan bija gadiijums, kad vakaraa pieturaa gaidiiju trolluku un divi tjipa reperi saaka dirsties par manaam bikseem un "izpisto domaasanas stilu", tad gan necietu un saaku dirsties pretii. Bet vispaar baigie zakpastalas- vientulai meitenei piesities, buutu es ar kaadu mataino kopaa, varu dereet, ka pat neiepiiksteetos. >:)
0
Luusis reaali iekachaa: tapeec esi pelniijis muusu cienju par to, ka neesi sabiedriibas grozos ieslodziits mietpilsonis bez sava individuaalaa es!

Un tas, ka tu staigaa taa kaa visi matainie, jo taa laika gaitaa ierasts, noziimee, ka tev ir savs individuaalais es? Neesi padomaajusi, ka varbuut tu to dari, tikai "sabiedriibas spiesta"? Ja neesi, ljoti jauki, tikai nevarkshkji luudzu taadas glupiibas. Gribi apgalvot, ka tad, kad es nodzinu matus, es zaudeeju savu personiibu? Daarguminj, nu vai zini, man pat draugos "tie" mietpilsonji izsakaas sakariigaak par tevi. Vismaz domaa, ko runaa. Gribi teikt, ka nav neliels spiediens no mataino puses? phe! neliels... Uzgluun tik koncii uz mani - sak, kas tas pa urljiku te iekliidis. Peedeejaas churas. Pietika jau ar saviem vecajiem metalbraaljiem (vairaak jau laikam tomeer pudeles braaljiem) izdirsties par to, kad izmainiiju savu aarieni. Gribeeju tikai pateikt to, ka tie standarti eksistee visur, arii starp matainajiem.

P.S. par to piiksteeshanu, ja tev buutu dzheks blakus... Mierini mierini sevi, ka vinji ir miikstie. Tas nemaina taadas situaacijas pienaakshanu, kad tevi ar visu tavu dzheku kaadi 10 miikstie aizspaarda liidz palaatai.
0
Pateicos, Faun, beidzot ari mani tavi svetigie vardi ir nolikusi pie vietas!
Cik esmu ieverojusi, tev vispar skiet, ka lielaka dala cilveku runa glupibas un nedoma ar galvu, visi ir dumji, tu esi gudrs, un tu visiem spraud analaja atvere.
Nu un ja tu mainiji savu arieni, tad ta ir tava problema, cik nav redzeti tadi, kas "izaug", un "beidz mazoties" un beidzot "izskatas normali". Un tie jau laikam bus baigie varoni 10 pret vienu, ja? Tev nu gan ir morales vertibas.
No standartiem neaizbegsi, bet es ta gerbjos tapec, ka man patik, nevis tapec, ka ta dara tie ar kuriem gribu tuset, un metalu klausos tapec, ka man patik, nevis tapec ka tas ir kruti, es starp citu klausos ari akademisko muziku, un tas nemaz nav kruti, bet es redz esmu cilveks, kuram liela mera pajat uz to, ko doma citi, un es varu tikai apsveikt tevi, ka tagad esi atradis savu isto es un tantinas autobusa tevi vairs nepeta. Un vispar tas mans teksts bija burkai, nevis tev, bet tev ka tik padirsties.
0
neapdirs faunu vinjam daljeeji piekriitu it seviski pa tiem standartiem ka katrai kultuurai taadi izveidojas. dziivs piemmers vecriigas pokemoni kas nu peec riktiigiem velliem pa gabalu izskataas pienaac tuvaak un izlasi ka uz visaam iespeejamaam un neiespeejamaam vietaal rakstiits ir HIM vot i tev metaalists. pokemons tikko ko smagaaku pa britniju dadzirdeejis un izdomaa ka tas ir kruti un skriem pakalj tam stilam atspeeries. protams ne jau visi ir taadi kjiiselji iet gadi naak praats un vabuut par ayreon saak klausiities. nu es arii pa savu blekju periodu esmu paspeejis vienreiz matus noiisinaat nu i kas pa to man tik pajautaaja kaapeec taa un viss [tagad jau ataugushi] ne jau es ar lielo skeeri staigaaju pa ielaam un kluupu virsuu visiem matainjiem katram ir sava packa un dar ko grib
0
>luusis

eu a bet ko tad tu gribei panaakt pielietojot lielu vairumu uzkriitoshu aarishkjiibu - fuck offf - vai tad universaalais meerkjis nau "shokeet konservatiivos mietpilsonjus utt"??? nu redz te tev arii ir sekas - kaapeec uz mani visi taa blenzh, ko es vinjiem esu izdariijis, es tacu uz vinjiem BLABLABLA.... nepatiik ka uz tevi skataas neprovocee to un VISS
0
Redz luusi caaliit, tu jau atkal brauc auzaas ar saviem standarta secinaajumiem. Es tevi noliku par tavu attieksmi, un tu man atbildeeji ar divkaarshu ieruuseejusha standartmetaljugas sparu par to, ka es luuk esot tagad apmierinaats, ka uz mani vairs neluur. Tu ko?! Gjeerbies taa taapeec, lai uz tevi blenztu, un negjeerbies lai neblenztu? Logjisks secinaajums no tava teksta. Bet peec tam tu apgalvo preteejo. Kaa tad iisti tur ir? Tu vienaa rindkopaa jau pasaki divas pilniigi preteejas lietas. Varbuut nesatraucies tik ljoti un paarlasi savu tekstu divreiz, un shoreiz padomaa.

P.S. Taa nu sagadiijies, ka par mani runaa mani darbi, nevis aariene.
0
To +: Lasit nemaki? Es teicu, ka man vienalga ka uz mani skatas.

To Fauns: Es neapstridu, ka tu esi gudrs cilveks un daudz zini, bet tu agresivi brauc virsu visiem, kuru uzskati ar tevi nesakrit.

Es piekritu tam, ka ir standarti, bet jautajums ir- vai cilveks tiem seko savu velmju pec, vai ari lai izpatiktu sabiedribai un paklaujas spiedienam. Es nezinu, kapec tu nogriezi matus, ja tapec ka ta gribeji- tad ta ir tava izvele. Bet mans pirmais teksts bija par to, ka es cienu cilvekus, kas nepaklaujas sabiedribas spiedienam un turpina darit, ka pasi grib.
0
Es gerbjos ta, ka gribu, man patik atskirties no sabiedribas vairakuma, un to es ari daru. Kas attiecas uz sokesanu un blenzejiem- tas noteikti nav iemesls, tie kas sokejas, pasi vainigi, tie kas blenz- lai blenz, jau rakstiju, ka vairs jau to neieveroju.
0
"Bet mans pirmais teksts bija par to...." khe khe
agresiivi? Jaa, taadi aprobezhoti pusapgremoti teksti mani padara agresiivu. Visiem? nez nez, shis ir mans pirmais konflikts cik meeneshu laikaa? Jo attiecaas uz taam senajaam teemaam, kur taadi teksti kaa taveejais gaaja uz pillu klapi. Kaapeec taa? Nu redz es neesmu pohujists. Un iipashu gudriibu nevajag lai izdariitu logjiskus spriedumus. Patiesiibaa esmu visnotalj mazizgliitots chuvaks, maz lasu graamatas, peedeejaa laikaa var teikt vispaar nelasu neko un arii zinjas neskatos. un ar to nelepojos! booo!!!
0
lai arii kaa tur nebuutu man daudz vairaak uz ielas kasiijaas virsuu kad nebiju metalizeejies taa kaneatkariigi no taa kas lai tu arii nebuutu atradiisies raspizgaji kam nepatiks kaukas no tevis
0
Godiigi sakot, metalistu ģērbšanās ir tik pat garlaicīga un vienveidīga, kā urlu. IMHO, protams. Es mērdzu pablenzt uz kātu cilvi, kas tiešām kaut ko savu ir uzbicojis, bet ar ādām un ķēdēm var pārsteigt vairs tikai vecas tantes no Upisāru pagasta.
0
To Fauns: Palasot tavas albumu recenzijas nemaz neliekas ka tu butu mazizglitots, nu bet paskritika jau ir laba lieta.
Musu diskusijai vairs nav jegas, esmu parliecinata, ka katrs paliksim pie savam domam.
0
a nah vispaar kaads jaapaarsteidz? nah jaakriit aciis un jaaizraada sevi? nah vajag atshkjirties ja to vari panaakt tikai ar aariskjiibaam? nah sevi ar taadaam metodeem pieskaitiit kaukaadai nebuut subkultuurai? "metaalistu" izskats ir ielikts taados pashos standartos un raamjos kaa vidusmeera biznesmenja aareejais izskats - tie arii ir aizspriedumi. es gribeetu vispaar buut neredzams. nihil
0
Es šaubos, ka cilvēks, kuram nepatīk ādas jaka, bet viņš to tomēr velk, jo grib būt baigais metālists, ir īstens metālists. Man piemēram nepatīk sabāzt bikšu galus kerzās, un es to nedaru, kaut arī tā ir viena no metālistu pazīmēm.
0
metaalistu paziime nav zaabakos sabaaztas bikses :/
0
Nu, gana daudz tādus esmu redzējusi staigājam, tākā variantu ir daudz, negribu piekrist, ka metālisti ģērbjas pēc standarta, pavēro kādreiz pasākumā tautu- var brīnīties, ko tik vien cilvēka prāts nevar izdomāt.
0
eh sakuma kad saku staigat ka metalists maniju ka visi uz manim blenzh! ar laiku pieradu! nu protams ja atklati luur tev virsuu, tad jaluur arii pretiim(man tas labi izdodas) dazhreiz jau pietruukst kad neskataas :DDDDD
0
kaada tur atskiriiba ka katrs staigaa atkal kaukaadu sviescu ar kjiiseli te esam uzrakushi es staigaaju kaa man eertaak un lupatas tikai humpalaas peerku citreiz nemaz nevar pateikt ka es buutu metalists bet tie kas paziist tie zin
jaa lai arii tie standarti itkaa buutu ne jau visi vienjiem paklajujas
0
man peedeeja laikaa tas nezeeliigi besii, saprotu ka cilveeki ir taadi, seviski krievu mentalitaatei raksturiigi ieurbties ar aciim gan garaamgaajejos, gan sarunbiedros un kad vinji to dara vinju doma jau nav izaicinaat, mosh paraadit kads tu esi bvaigais kents(urļuki) vai vel kaut ka psihologiski padarit pasiivu otru, it kaa to saprotu, bet tas taaaa besiii, kapec nevar paiet garaam ar milju, smaidigu, galu galaa vienaldziigu seju...
0
Daļai Cilvēku ir tieksme par visu un visiem brīnīties, blenzt virsū, komentēt u.t.t. Tie ir pašu mazvērtības kompleksi, jo TU, kas atšķiries no vairākuma uzreiz tiec uzskatīts par tipa "alien". Sabiedrība ir slima un visādi tur "blenšanas" pasākumi ir jāignorē!!!
0
Kad redz kad skataas par jau paskatiities un uzsmaidiit!:)
Jo smaidam ir bumeranga efekts!;)
P.S. Uz urlikiem gan nesmaidiit!:(
0
ja buutu pilseeta, kur dziivotu tikai metaalisti, jau kopsh dzimshanas un neko citu kaa metaalu, zaabakus, aadas jakas utt(rupji izsakoties).. nepaziitu, un kad ik pa laikam uz ielas redzeetu kaadu cilveeku gjeerbushos kurpees, parastaa dzhemperii, zilaas dzinsaas, es domaaju ka metaalisti saaktu blenzt arii uz vinjiem...
nu ok! drankjiigs piemeers... :)

es parasti pretii uzsmaidu un garaam ejot pasaku labdien, ja nav slikts garastaavoklis... vai arii vienkaarshi ignoreeju...
0
bļe nu ko var ņemties- johaidī pacel tak pats sev pašapziņu- skatās, jo ir uz ko skatīties!!!
0
he uz maniim ar blenzz kaa uz kaadu nelabo, uz to man nospllauties.
Tracina tas ka kaads noiet man garaam un man aiz muguras pasaka "tas gan ir idiots". Bet nu ko apvainoties uz cilveeku kurss ir tikai speejiigs kautko pateikt tev aiz muguras.
Jociigi ir tas ka uz metaalistiem un pankiem skataas ar daudz lielaaku riebumu nekaa uz goperiem, skiniem vai urlaam.
0
Negribi man pastaastiit ar ko atshkjiraas goperi no urlaam? Nu taa tiiri pie kafijas gariigo nedaudz uzlabot.
0
a kas ir goperi, negribi man pastāstīt? Nu tā tīri ēstgribas uzlabošanai, tūlīt pusdienas būs.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
edgarsrakovskis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas