DC++
0
Par $o To !
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
213.180.125.125:21 = $itas IR Rock Hubs !
Var Dabuut Patie$aam labu Metaalu : Piemeeram No Juuzera - MAXdevil!
0
Tu njirgaajies, vai?
0
jaa afigennaa tev tur metaala izveele tad jau pat manaa shaaraa metaalu vairaak
atradis a ko ziimeeties
0
he he
vomitcum.no-ip.org
grindcore.no-ip.org
grindtilldeath.no-ip.org
black-death.no-ip.org
metalhub.myip.org
metalmusic.kicks-ass.net
hellstrike.no-ip.com
metal.no-ip.info
kisahubben.homeip.net
sheit man kautkada listite bija kompii :) tir ita neko piemeram pirmie triis
0
-he he- nav hubs :D
0
:) uztaisam hehe.no-ip.org?
0
hellstrike hubs gan jau kādu laiku nav aktīvs, bet drīzumā gan jau tas tiks labots.
0
jap vampiir, tas ir arii mans iemiiljotais saraksts. vomitcum.no-ip.org --- shis ir var teikt iecieniitaakais, nesienaas klaat par kautkaadiem mistiskiem suudiem un arii var atrast ekskluziivu mantu.
0
Ko tik mūsidenās netaisa :)
0
Ceru, ka hellstrike hubaa tiks laboti arii RULES, citaadi savu kaaju tur nespershu, besii aaraa, ka kaads njem un maaca, kas tev jaaklausaas un kas nav jaaklausaas... siikie demagogi:)
0
Tas nu toch, tad lai seezh un vaaraas savaa sulaa. Kjipa nu ahuuna traucee, ja blakus folderim "smagie", staav arii "vieglie" beernudaarzs!!!!!
0
man viens hubs piekasiijaas ka man nav doom metaala a ko es vainiigs ka aizvakar uztaisiiju doom/gothic mp3 diskus paaris man tak muuziigi nevar marineeties datoraa viens un tas pats un otrkaart veel nav iistais doom laiks vismaz man veel ne ziema veel nav klaat riigaa vismaz
0
eu faun vomicum ir vislabakais tur tev piekritishu! tadas shtelles tur var atrast :D
0
Jaa tas Metaal Hubs Ir atstojs - Tapeec Bla ka vins ir atstojs ! Tur Viss Izgaazaas he he !
Nu Zato Zinu kas ir labaakais Metaals :D
Rob Zombie
White Zombie
Powerman 5000
Korn
Alice Cooper
Falco
Ozzy Osbourne
Pitchshifter
HeatBread
drowning_pool_
Un Veel Paaris Hundredi - Da Lai tas Hubs Aizrijas !
Nu u.t.t.
$itas Formums Jaapaarveido par Labaako Grupu Nosaukumu Forumu ;)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas