Piedāvāju tusiņu
0
Sveicināta tauta! Es jūs visus (matainos) ļoti, ļoti mīlu un aprīļa beigās es vēlos sarīkot nelielu tusiņu :) Lūdzu, rakstiet piedāvājumus, ko jūs vēlētos no mūzikas utt.,... īsi sakot, rakstiet savas idejas, ierosinājumus...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
upsi-dupsi:) labais!! baljuks ar kristy!!
0
nelielu tusinju un reklamee forumaa :) kas tad ir neliels? kas tad ir liels? hmmmmmm
0
Kristy, kas Tu esi?
0
Vilkati,es esmu Tā,nevis tas!
0
Crazysowild,iespejams ka liels tusiņš:)
0
Please,izsakiet ieteikumus vai idejas :)
0
Kur tusinsh notiks?
0
interesanti interesanti
0
nubet ja tu piedaavaa, tad luudzu idejas no tavas puses
0
piekriitu man jau gribeetos kapos he he
0
Kas tevi kapos laidiis
0
Kapos ari var :P
0
varu atļaut savos kapos tusiņa dēļ, bet es pēc tam nekārtošu!!!
:))))
0
Kapos un Cradle of Filth lai skaneetu.Tas buutu jautri.
0
Nu, bet konkrētāk - kur? kad? Es būtu nācējs.
0
Piņķu kapos, der? Vai arī tur pat mežiņā :)))
0
kodiens mezinjaa manaam ausiim skan labi
0
mjaa es ar labraat mezinjaa,bet aaraa ir sudiugs laiks vajag ka siltaks paliks a taa vareesi nosalt seezot lietainaa mezaa.
0
gan jau līdz aprīlim paliks siltāks... kapi ir foršie!
kristy, kur atrodas piņķi?
0
mjā.... man gan liekas, ka šāds te "tusīņš" būtu pieskaitāms masveida akcija kā pikets, demonstrācija vai kas tamlīdzīgs... ja savāktos lielākā daļa saita lasītāju...
0
IETEIKUMS!
pirmajaa +20 graadu vakaraa pie Breemenes muzikantiem vecriigaa ar liimes ostiishanu, jo bairiiti uz ielas dzert neljauj:((
0
:) baigi labs ieteikums!!!
0
Piņķi atrodas Jūrmalas rajonā!
0
Jūrmalai nav rajona
0
ES DOMāJU,JūRMALAS APKāRTNē,Jā!
0
mAN JAUNA IDEJA, BRAUCAM KONKRēTI UZ JūRMALU (LIELUPI), TUR MEžIņJA TAISAM TUSIņJU! aRī KAPIņI TUR IR ;)
0
skarrbi :)
0
Nu ja nepatik rīkošu citur...
0
Toch vareetu Juurinjaa un kaados kapos veel vai ari pie kaadas bazniicas vecas nodegushas.
0
Parmainjas peec vaaru piedaavat pagaidiit liidz vasarai un tad taisiit tusinju pludmaalee... matainie lopini ar plikiem vederiniem... manupraat ir romanriskaak neka mezinji un kapinji... ;)
0
Riigas Miesnieka gallas kombinaataa, svaigaas gallas nodallaa ar DISGORGE!
0
Laba ideja Estragonam
0
nē, atbalstu ideju par jūrmalu un kapiem. baznīcas apkārtnē vispār ir forši, dažreiz pat akustika tur ir labāka, ja iznāk tas cradle of filth (rumpy) ieteikums.
0
Baigi ozh peec tiiniska pasaakuma... (Cradle of Filth, mezhs, pumpains publons, paaris alus pudeles u.t.t.).
0
Nu ja atnaaks kads barinjsh, kuri savas pumpeles jau labu laiku atpakalj izspiedushi, tad taa neodiis.
0
Kristy! Ja tas piedāvājums ir nopietns, tad atraksti uz krumjanis@hotmail.com un izdomāsim un tad varēs likt priekšā kaut ko konkrētu - vieta, laiks. Varbūt dresscode utt.). Šādas lietas man šķiet sen jau pietrūkst. Piemēram, mataino ārdīšanās pludmalē - nav slikti. Arī kapos jau var, tikai baidos, ka daudzi, kas par to runā līdz tādai darīšanai nenonāks. Bet jautri tas varētu būt, lai gan nedaudz bērnišķīgi. A, ko - bērnībā arī bija jautri. Svarīgi, lai tur būtu vairāk uzjautrinošu aktivitāšu un mazāk noraidošas attieksmes un piedzeršanās.
0
Ssito vareetu atbalstiit! Par piedzerssanos tiessaam piekriitu, neciessu paarmaavussos idiotus!
0
Kapos nevajg,lieciet miroņiem mieru, tie,nabadziņi,visu nožēlojamo dzīvīti mocījušies,tagad noteikti grib atpūsties!
0
To kk:( un Kristy!
Hei, man uz beldegir@inbox.lv arī lūdzu atsūtiet tusiņa "grafiku" es ar savas grupas dalībnieci arī vēlos piedalīties. Labi?!
Gaidīšu info!!!
0
nu bet tie līķi tāpat jau beigti, gan jau viņi pret ārdīšanos neiebildīs. manuprāt tusiņam baigi svarīga ir laba grupa (-as).
0
nu kur tad bus beigubeigaas tusinhs.un kad,kuraa datumaa.un cikos.
0
...murgs...
0
VIsur kur, tikai ne kapos - nezinu, vai kaadam no jums patiktos, ja radinieka kapu kaads paardzeeries urla piekorkjeetu. Pret taadaam lietaam mazliet ar cienju un respektu.
0
ak vai...sen nebiju taa njirgusi kaa lasot itamo teemu un visus tai sekojoshos komentus. To pat vairs nevar nosaukt par tiiniigu tusinju.. driizaak par pokemonu salidojumu:DDDD
0
ui ui ui kaa uzbraucaam
0
bet kaa tas skan.. tusinjsh kapos skanot Cradle. Vai tas nav nedaudz samaaksloti? Lai gan es pienjemu, ka ir cilveeki, kas tieshi taadaa pasaakumaa justos kaa savaa aadaa. Nu protams, ne man spriest, ne man veerteet, nevaalejos nevienu aizvainot, tikai rosinaat paardomas, kam tas ir vajadziigs, kaapeec tas jaadara tieshi taa, vai tieshi tusinja deelj, vai lai apkaarteejie domatu, cik juus nereaali kruti, cik lieliski juus protat shokeet sabiedriibu:>
0
Un pa vasaru kaads tusinsh nebriest ????????????
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas