What would you call me?
0
I love to listen to:
Saliva
Sum41
Linkin Park
Ayreon
Good Charlotte
DIsturbed
Korn
Simple Plan
American Hi-Fi
Lynyrd Skynyrd
Steppenwolf
and many many more...
pokemonz juus teiksiet?
un tad!
taads esmu, nenozmiime ka esu slikts!
kritiku luudzu!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
EEE,kapeec tu taa dari?
0
ha ha intresanti ka prasa kritiku
ayreon i varen laba shtelle a pusi no tiem paareejiem nezinu
0
Kapeec gribi kritiku?Varbuut uzreiz pa purnu iedot?
0
Nu,ko kritika tev viennoziimiigi buus pilna dirsa,tik skaties ka nenosliiksti komentaaros
0
uh cik ljauni wild
0
jaaa,esmu ljauna un man tiiik!!
0
Bleakness: jaa Ayreon ir labs, dzi iespeejams tev ir Human Equation, vienkaarshi esmu dabuujis tikai pirmaas desmit dienas, gribaas paareejaas 10

Wild_beast: tieshaam kapeec tik ljauni? juus metaalisiti niistat nu-metaalistus?
0
jaa ir man viss human equation
veel shis tas no vinjiem arii ir
0
Bleakness: mmmm gibu gibu, varbuut tu vinju kaukur nopirki? jeb novilki? vai ir iespeeja no tevis vinju kautkaa dabuut?
0
Ne gluzji!Nu-metalls man liekas kaa parodija metaalam1!Un tie kas to klausaas it kaa atbalsta sho muuziku
0
nu muusdienaas zhanri jaucaas arvien vairaak un vairaak, vieglaak pashizteikties taa saciit! viena zhanra raamjos to ir gruuti, jo emocijas arii jaucaas, nevis ir tikai dusmas, naids un agresija (metal?)!
0
Vispaar jau kornam nebuutu ne vainas-pirmie albumi man patika
0
piekriitu, iisteniibaa nesen iznaakushais Greatest Hits vol 1, ietver labu kompilaaciju, iznjemot A.D.I.D.A.S kursh nezinu bet jau no pashiem pirmsaakumiem napatiik!
0
Arii metallicas albuumi patika liidz neparaadijaas st.anger un arii sepultura,liidz nepieliida no solfay viens pimpis un visu neizbojaaja!
0
dīvaini gan - Ayreon no šīs listes lec ārā kā īlens iz maisa ;>
PS. Ir man no viņiem pilnīgi viss.
0
:)
labi ja es pateiktu ko es veel klausos, ne tikai tas lektu laukaa piemeeram:
Avril
Barenaked Ladies
Everlast (ljoti patiik)
Johnny Cash
R.A.P.(dziesmas tikai latviski)
Kazzer
Hot Action Cop
Hospitaalju Iela (vienkaarshi super)
u.c.
0
Tur jau taa lieta ,ka fonaa ir maiss!!!
0
Tur jau taa lieta ,ka fonaa ir maiss!!!
0
maiss?
0
Pirmkaart pie metaala nepieder tikai naids un agresija!!!Metaals arii var buut melodisks un arii neagresiivs!Paarsvaraa melnie metaali ir uz agresiivo pusi!Maiss-apziimeejums!
Jautaajums-ko tu gribi zinaat?katra viedokli par to ko tu klausies?
0
jaa, jo vienkaarshi nesaprotu cilveekus, kas ir tikai virziiti uz vienu muuzikas zhanru, teemu! jeb taas ir tikai iedomas un taadu cilveeku nav?

P.S.
pievienojiet manam like listam Modest Mouse!
0
Ko lai dara visus nepaarliecinaasi,godiigi sakot mani new-metaals nesaista,vairs nesaista agraak kaadaa 6 klasee klausiijos,tad pirms 2 gadiem izdirdeeju metaalu-iepatikaas,tad vairs new-metaals nepatika,saaka besiit!saaku arvien smagaaku muuziku saaku klausiities!Aiziet smagumaa un neatgrieziniski!:)
0
nezinu sestaa klase jau sen garaam, bet pavisam smagais ne sevishkji iz retam varbuut kaads gabals!
0
nu labi kas skaitaas Paradise Lost?
0
laikam uz gotisku pusi!
0
Nepatiik smagais pats vainiigs,neviens nespiezj klausiities!
0
Bleakness, vai ta mums nebija tāda noruna - mazuļu sarunās neiejaukties un šādas tēmas ignorēt? Ja nekļūdos, tad pats biji tas, kurš to ierosināja, ne?
0
paldies kudaram pa atgaadinaajumu
0
vot jums lec aaraa Ayreon...es nez, man skatoties to sarakstu liekas ka visvairak izceljas steppenwolf, uz visa taa jaunaa stafa fona...pietam man no taa lista pasham vislabak patik Steppenwolf...Rock rocks!
0
paldies par atbildeem, kautkaadaa skaidriibaa tiku! paliek tik jautaajums, kur lai dabuun AYREON HUMAN EQUATION???
0
Pameklee internetaa
0
jaa taa laikam arii dariishu!
0
Steppenwolf un Lynyrd Skynyrd, jā, tie arī
0
Kudaram taisnība. Žēl ka šitā tēma vispār ir izveidota.
0
Bitch.
0
Ļur, ļur, ļur...
0
To YanCiS

Vai tu esi mazohists? Vai vienkārši taisi prikolus? Ja nē, tad zini,ka man baigi kaitina, ka truemetal forumā parādās kretīni, kas cenšas mētāt kruto ar to, ka spēj te ielīst un ņirgāties par metālistiem. Tas nav nekāds varoņdarbs, ka tu klausies tādu sviestu, un lien te pazīmēties: re, re es ir baigais nu-metālists vai sazin vēl kas. Ja nesaproti cilvēkus, kuri klausās tikai metālu, tad tā ir tava problēma, un nevajag mēģināt to saprast. Vienkārši nelien tad te. Es vēl biju maigs, bet citi varētu būt agresīvāk noskaņoti pret tādiem frīkiem kā tu...
0
Piekriitu Edenbeast.
Ja gribi te seedeet, neprasi kaapeec visi ieniist new-metaalistus, kaut arii taa iisteniibaa nav ar viniem vienkaarshi neviens daudz ko nesaistaas.
Un beidz rakstiit savaa "like listaa" visadu bulshitu
0
1. Nu metal nav nekāds metāls
2. Šeit ir metāla saits
3. Tā kā šeit ir metāla saits, tad te neapspriež ne nu-shit ne arī disco vai rap
4. Tev jāvācās uz www.alternative.lv/ - tur ir tavi "domubiedri"
0
Pilniigi piekriitu!:)
0
ak jā, uz jautājumu, kā tevi saukt, atbilde ir - apaļš idiots!
0
Man saids pa visu manu apaljo seju. Skarbie mataalisti apeeda mazo puiku bez saals. Nemaz neljaava paziimeeties.
Abizhotajam puikam veltiiti vaardi-- ja gribeeji padiskuteet vareeji mazaak kretiinisku pieeju izveeleeties.
0
forsha teema !!! ^-^
0
=) dievinj miiljais mans meerkjis nebija nemaz ziineeties, piedodiet, ka izraisiiju taadas negatiivas izjuutas. Man pret metaalu nav ne mazaakaa pikuciisha nepatikas, bet teikt, ka cita muuzika, kura nepatiik ir sviests, tas gan nav jauki! Lai nu kaa BLJAAVIENS MODERAATORIEM izdzeesiet sho teemu, jo smagi tieku paarprasts! Ieprieksh paldies!
0
Tur jau taa lieta,ka teemas neizdeesh,draudzin,taapeec labaak vairs suudu neaiztiec,saaks smirdeet!!:((
0
SKAIDRS!!!
0
Truemetal forumam esot moderators.... Puika ir no mēness nokritis!
0
taadi krutie dzeki, viens otrs vispaar nezin kas ir moderaators(es, hehehe)
0
damn, hell i would know, every fcking forum in the world does seem to have "moderators" or "dministrators" AND GUESS WHAT THIS DOESN't. And i'm the one from moon. Don't seem right. Huh?
0
Shis te nebuus pa teemu.
EU TU, MAZAIS IZNIRELI, KRANCI!!! Jautaajums tev, tas ir naaviigi stiliigi rakstiit angliski, forumaa, kur lielaakaa dalja ir latvieshu. Bet varbuut tev ir kautkas pret latvieshu valodu? Vai vienkaarshi tev viehlaak domaat un izteikties anglisi? ko? Gribi zinaat manas domas? Tas izskataas stuulbi.
0
Un atkal jau striidi...Visi tik ljoti uzspraagst par kaut kaadiem siikumiem.
0
Sinigunde>
Tieshi,taa!Un peedeejaa laikaa!Agraak tak arii bija teemas-sviesti,un neviens neko neteica,Labi O.K.-YanCis!Bet wild_beast?Neko jau tik traku vina neraxtiija!:(
0
Tas nav nekaads siikums, YanCis saak visus kretineet aaraa
0
labi labi, pirmkaart man pilniigi nav nekas pret muusu dzimto valodu, es miilu Latviju! Mani draugi pat mani par nacionaalistu sakushi saukt!
vienkaarshi kad esmu dusmiigs, lietoju anglju valodu nevis slaavu. Lainukaa, zinu, ka izteikties angliski vareetu buut pastulbi, neko nesaku! Katram sava tumshaa puse.

Karters: satikshu dabuusi pa bikseem (piektdien laikam mekleesim dziives jeegu(alus) ja?) =)
0
Par tiem sīkumiem, kuru dēļ uzsprāgst: labi, nav īsti pareizi,ka par visu cepās, bet, ko lai dara? Ja laiku pa laikam forumā parādās kāds pokemonu varonis un sāk liet čugunu, tad taču nervi neiztur. Jau tā metālista dzīve ir diezgan sarežģīta, kad nepārtraukti ir jācīnās ar visādiem idiņiem, kuri neko nezin un tikai gānās...
0
To YanCis

Par to piektdienu veel nezinu, man sestdien uz maaciibaam jaaiet
0
Nu, ja jau tik traki mīli dzimto valodu, tad kāpēc tu savu vārdu raksti ar Y? Galu galā, Jancis ir viens labs latviešu vārds, kāpēc kropļot? Latviešus- tavus senčus- ir gribējuši pārvācot, pārkrievot, utt, bet viņi vienādiņ savu valodu no svešām mēlēm sargājuši, lai viņu bērnubērni varētu latviešu mēlē runāt un domāt, bet mēs to nenovērtējam un paši pāramerikanizējamies, un tas ir skumji, tā ir nodevība pret tiem, kas par Latviju miruši.
0
To YanCiS

Kaa Terzens teica Meitinaataajos-"metaals ir viens liels purvs.saakumaa tu staigaa apkaart (nu-meta, punk/pop utml.) bet kad (ja...) tu tiec iekshaa, tad aaraa netiksi.Ja godiigi tad viss shitais tavs saraksts ir viens liels komercionaals suud kur dziesmas sacer nevis vinji, bet gan vesels bars skanu operatoru kas meklee tonju paarejas, kuras "pieker" klausiitaaju (upuri) jau pirmajaa reizee.Leeti texti bez attieksmes.Linkin Park?Taa ir Praata Veetra ar aizsmakushu balsi un smagaakaam gichaam
Vieniigi no tava lista respect to Disturbed (ar to pats saaku)-daudz maz turas pie Heavy Metal un nebija garlaiciigi, vienveidiigi (vismaz man ;)

Panjem paklausies moshk Godsmack, Soulfly, Haggard tad jau aizies taa lieta arii taalaak liidz SFU un CC...

0
Vo vo ,man ar taa bija...
0
hmm iespeejams iespeejams, kas to lai zina!
0
Es taa skatos,ka visiem te ir pizdataas sarunas trieciet tak YanCi prom pietiks bazareet vienreiz :((((!!!
0
lol
0
par prodecentiem var piekrist roof, bet nevajag jau uzreiz zākāt to padarīšanu kā tādu, man ar gribas laiku pa laikam Theory in practice nomainīt pret Limb Bizkat miksiem Fuse , dažu labu Korn- blind, un kas par to, tāpēc esmu baigais kaks?
0
tā pārlasīju šo forumumu (sorru alus) skatos Edenbeast nopietni aizsvilās, kom ōn, vai tiešām tas kā likum s, jāklausās tikai true death, black, samazgas, nenod dievs iepatīkas kaut kas cits, kas nav trū, un tu jau esoi mēsls?
0
fag- fatāls anāls grainders
0
Edenbeast es ceru ka ar vaardu frīks tu domaa izdzimums
0
man kaut ka liekas ka Wild_beast un YanCiS ir viena un ta pati persona ha ha ha
0
tad tev liekas nepareizi augury
0
EEhehehehhaahhahaahhaah
YanCiS: Saki veel ka tev ir dredi un skeitbords un ka tu burta "v" vitaa raksti "w" :)))
Pamniiju vienu vaardu kas iisti neiedereejaas tur: Johnny Cash, jamam ir tak nopietnas dziesmas. btw Johnny Casham megasupadupa labs sanaacis NIN kavers dziesmai "Hurt"
0
What would you call me? YanCiS ,he he. maņ šķiet jau ka tas jancis visos nikos pozē, varbūt rīt liksies savādāk, nu bet tas jau nav svarīgi..:)
0
atgriežoties pie foruma tēmas, par sevi, apmēram divu pēdējo nedēļu esmu klausījies: Theory in practice, Arsis, In Flames, Cypress Hill, Lliyd Banks, Mr.Bungle, Between the buried and me, Dillinger escape plan, Opeth, Jauns mēness, Eminem, Dr.Dre, Jamiraquai, Finntroll, Iļģi, Mekong Delta, My dying bride, Hypocrisy...
0
...emninem...Dr. Dre....?!!??!?!!?!?!?
OMG! weak d00d...weak!!
0
...un kā ar Cypress hill, Lloyd Banks, Jamiraquai? tad jau tavs koments ir weak...fag...kāpēc...mē...
0
cypress hill pats kaadreiz klausiijos :P
kas vispaar ir Lloyd Banks?!?! tas ar Jamiraquai vispaar neuzskatu par muuziku.
Lai Tev buutu skaidrs: Par "true" mani neviens neuzskata, es meedzu iet uz Sturmu, ddazhreiz klausos noizu. No hiphopa atdziistu tikai horrorcore (ICP un Twiztid). Vienvaardsakot esmu meinstriima niideejs
0
fag es vismaar neesmu teicis!
0
tb vispaar...
tpu nu pirksti jau no darba mezhgjaas!
0
dažs labs varētu kratīties ārā no šīs lapas...
jau sāk traucēt... nu kā asaka rīklē
domājams, tas kretīns pats zina. tauta noteikti atbalsta.
0
njā... ir viens tāds... atbalstu!
0
kāds šturmā pēdējā laikā repertuārs????
cerams ar tiem noize tur nav pa daudz, izņemot powernoise
0
tur vairaak ritmnoizs skan (tarmvred, rosewater), tad arii kaads ambients.
0
suidakra, sfu, amorphis, haggard, amon amarth, ieva akuraater-chornij voron (krievu tautasdziesma), a perfect circle un tas arii viss.no popa reizeem nightwish
0
atbildot uz jautājumu what would you call me - i would call you a sinful bitch, you fuckin whore!!! :)
0
:) death to nu metal!!!!
0
Tas viss ir baigi forshi, ka cilveeks ir atradis savu muuziku, bet nu vai zini janciigais onkoli. Tas buutu tas pats, ja es ieietu industriaalju forumaa un pazinjotu: Es klausos: Satyricon, Napalm Death un Cock And Ball Torture. Luudzu kritiku!!! (nu te pat peedeejam puupeedim ir jaasaak sprauslaat.) Labi, nebuusim tik agresiivi, nesauksim vinju par idiotu, bet par probleemu nomaaktu beernu gan vareetu) Tikai dieva deelj Dont look in the mirror!!!

Bet nu sorii, te visiem tik ljoti patiik suudzeeties, ka kaads sheit luuk vinjiem kaapj uz varzhaciim, ka man saak leenaam naakt suukalas pa muti.

Stay grim and only in the shadows, be evil when you smell something what you cant figure out! (jaalasa aizkapa balsii ar norveegju akcentu)

yeaahhhh.... stay dark..... (shie ir chuksti no tumshas un ljaunas alas.)
0
Jums nekad nav ienaacis praataa ignoreet taadas muljkjiibas? Tas par jums pashiem tikai atstaatu nedaudz nopietnaaku iespaidu. Otrs variants ir veseliiga panjirgaashanaas, bet sheit visi ir tik satraukti, ka pilniigi bail metas.
0
jā, jā, bet pats ko tu tagad dari, ko? kur ir tava vienaldzība, Faun? :)
0
No saakuma es biju veesais keeks, bet taalaakie komenti manii uzburbuljoja kautko negarshiigu + bara instinkts.
0
tad ierosinu izvemties! :) tas palīdz pret negaršīgiem draņķiem un barā rada riebumu pret to, kurš apvemjas! :) ta kā abam problēmām ir viens risinajums! :)
0
to Petenju Maleejs
starp citu man ari pirms kada laika sanaca paklausities arsis ja tas ir tas pats A Celebration Of Guilt. Man likas baigi specigs matreaals, nebaidos shos vardus patika gandriz ta pat ka "enemy of god" varbut pat drusku labak hmmm,(speciga Gothenburgas ietekme manuprat, briziem )The Face Of My Innocence dziesma viens Rotting Christ, After Dark I Feel riffs pilnigi nolaists he he ,bet labi nemuldeshu. Saki kadas tavas domas??
0
...hmhmhm... man viens MP3 disks ikdienas lietošanai sastāv no Arsis, Between the buried and me, Theory in practice, Cryptopsy...var laist vienkārši uz šaflu... un patīk... varbūt jau esmu pa daudz iešāvis, bet nespēju saprast, kas ir enemy of god... kas vēl man ir ienācies jauns... lamb of god, bet nu īpaši nekačā... ā Tev atheist? bija jauns atklājums, ieslēdz Mr.Bungle, un iedzer vēl alu... attā
0
eu, kādam nav Incubus albūms? es nedomāju to čirkuli, bet konkrētos zēnus, oldschoool desa... atceros ka vien adziesma bija Massacre of the unborn, ja kādam ir mp3 vai audio veidā aižķēries, varētu klaut ko sabīdīt...
0
a nahuj tad juus te tik aktiivi diskuteejat, ja sitaadas teemas ir trulas? nu tad tauta, klusumu.
0
uuu stepehwolf -tas ir labi respect...born to be wiiiild!!...bet paareias taa
0
tipisks amerikanju tineidzheru muzons, nu iznemot Lynyrd Skynyrd un Steppenwolf-tas tiem amerikaniem kas tineidzhei bij 70-ajos. lai gan Korn, Disturbed paretam pats paklausos

TAS Incubus albums saucaas Beyond the Unkno0wn, man vinjsh ir kasetee nu taadaa tipa polju kas senos laikos 1.30 maksaaja:))
0
Yo meen, cool`ais muzons, aaigh ! manaas platajaas biksees aiz prieka par radnieciigu dveeseli spalvas saceljas uz olaam (kas atskiriibaa no lisaas/dredainaas galvas (yo yo)) ir matainas... sarunaajam playdate un ejam pokemonsterus skatiities... izliksimies ka piipeejam zaali un meginasim parepot tikpat labi kaa smirdiigie neegeri LP dziesmaas Yo-Yanci
0
to universum: paldiesiņš par atsauksmi, bet savu kaseti drīz dabūšu atpakaļ, jo atkodu to neveklo aizmāršu... gribētos vienīgi dabūt apaļā formātā, lai var klausīties ar uz darbu braucot... >:))
0
bljin man ar to Incubus bij taa, kad pirmo reizi redzeeju kaut kaadu klipu no taa amerikaanju Incubus, domaaju nu pizdec, kas ar tiem viiriem noticies? ilgu laiku domaaju ka tie ir vieni un tie pashi dzheki, kameer noskiadroju ka tie ir amerikanji.....Malej, gan jau dc+ var dabuut
0
nu pagaidām nav atrasts... a par to otru incubus toč tā bij- pēķšni kaukāds izkāmējis nigers izlien, kas par kalna kazām, kas notiek? ... bet tas Beyonf the Unknown ahūna laps, ne... riktīgs oldschool dezņiks... a viņi tikai vienu albūmu ierakstījuši, ne?>
0
tas ir vienigais ko no vinjiem esmu dzirdejis, japameklee netaa kaut kaada infa..maybe ir vel kads albums. jaa jasaka ka oldskulam ir taa ipshaa pieskanja, taa garsha bljee...
0
tas Tev nav paņemt kaukādu noslīpēto tehnisko... šitam ir tāds pamatīgs skaņas mutulis, ievelk iekšā un spiež līdzi kaukt rindas, kuras zini...
0
nu tehniksais ar labs, piem Morbidangel...ir gana tehniski, bet nu tos Cryptopsy un citus tamlidzigus vajpratus..nu es vinjus varu paklausiities kaadas 3-4 dziesmas, pabrinities cik atri bundzinieks mochii, kadas krutas paarejas un tas vis tad man apnik..
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas