ja jus veletos piekaut kadu ci
0
ja jus veletos piekaut kadu cilveku kada veida jus vinu piekautu????ha!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
pec manas miljas un jaukas dziesmas Hammer smashed face! :) es zinu vienu kursh to butu pelnijis!
0
hohoho, ar kerzu pa olaam, ar celi pa purnu un tamliidziigi
0
vienu taisno pa degunu un ja nokristu zeme (kaukaa) tad ar kajam atsparditu.. :D
0
No sākuma viņa galva patusētos centrifūgā, vēlāk sulīgas izklaides ar tukšām alus pudelēm.
0
Sadisti.
0
(*iesmejas) jaa, man juusu idejas patiik, Dunkelheit, forsa bilde
0
Ja es gribu nogalināt seškājaino, es viņam rauju kājas pa diagonāli.
A vot ar divkājainiem grūtāk, diagonāle tik viegli nav novelkama.

Lai gan man kā kociniecei patīk profesionāla pieeja - šķeldotājs, biezumene, slīpene...Visādi aparāti ir, caur kuriem nelabvēļus varētu izlaist cauri:P:P:P:P
0
Laid caur šķeldotāju. Es gan nezinu, kas tas tāds ir, bet izklausās, ka pāri no naidnieka maz kas paliktu
0
taa tik turpiniet!!!
0
taa tik turpiniet!!!
0
piemeram es to cilveku spidzinatu lidz vinam visi kaulini sabirtu viena liela cupa!!!
0
nu ja jau esam sadistiski! tad es vinjam skudras ielaistu ausii! tas pielietotu vecaas spidzinashanas metodes! adatas aiz nagiem, noraut kadus nagus, lauzt pirkstus! man patika ideja par piesieshanu pie skudru puzhnja! bet man liekas ka pamatdoma bij piekaut nevis mociit ar visadiem riikiem!
0
njaa!!!ari ta to var nosaukt!!!es spiidzinaatu,bet jus dariet ko gribat!!!
0
njaa!!!ari ta to var nosaukt!!!es spiidzinaatu,bet jus dariet ko gribat!!!
0
neaset tachu sadisti.
cilveeks jaanogalinia aatri, bet graciozi.
0
ar vieglu cirvja triecienu pa sprandu! ta lai noripo galva!
0
es gan ilveekam kuru gribeetu piekaut daavaatu lielu lielu ziedu kleepi un kameer vinnss mekleetu vaazes kur visus tos augus sabaast izdomaatu ko orgginaalaaku par sskkeldotaaju vai nagu raussanu
Esiet orgginaalaaki!!!
0
wild_beast domusvītra pokemons
0
to kate: exactly!!
un paareejie neatpaliek;(((
0
Napoleon - šķeldotājs ir aparāts, kas gabalatlikumus pārvērš šķeldās.:D
0
Oj, Oj, Oj!!! Maniaki! Un ja būtu kāds jānomušī, vai jūs sadisti to spētu???? Jums ir psihiskas problēmas,nepeipildīti erotiski sapņi, kas liek domāt tādas nejaucības!!! Iedzeriet šņabi vai nokniebieties,vieglāk paliks. Savas tīnīšu fantāzijas apspriediet citur.
0
ha ha ha endbeast labs izteiciens
es kaukaa nedomaaju ka kaads te taa dariitos reaalaa dziivee, aiz resteem var nejaushi nonaakt
es vienkaarshi iedodu pa kaklu ja sataisa kaads taadas smagas kakas un miers
0
to Wild_beast
Peedeejaa laikaa censhos attureeties no dazaadu teemu komenteeshanas, tachu shoreiz nespeeju attureeties. Meiteen, Tev ir absoluuts dziives nepiepildiijums? Vienkaarshi briinos. Gribeetu gan redzeet Tevi darbiibaa, slaanot kaadu ljautinju, nedotu ne 0.5 procentus, ka Tu esi vairaak plaapa, nekaa dariitaaja. Un vai zinies, ir lietas, ko labaak nedariit, atradusies Zveerkaave. Teemu Tu tik tieshaam esi izveeleejusies varen saturiigu. Tavi citi komentaari arii nav Tev visai glaimojpshi (vismaz manaa skatiijumaa). Iedziit Tevi kartupelu vagaa, pakapleesi 2 nedeeljas no vietas, muguru neatliekusi, vairs stulbi negribeesies runaat.
0
kartupelji veel nav tas smagaakais man stroikaa kraaveeji nodereetu
veseliigi tak kaadreiz savas negatiivaas energjijas izlikt darbaa vismaz kaads labums nevis indeet pasauli ar savaam atljaushos pat teikt urliskajaam negaacijaam
0
ai nu ko juus tur muldat!pashus juus kartupelu vagaas!
Katei
Kas to buutu teicis?
Padomaa ar galvu nevis ar pakalgalu pirms tu axti!
0
Pirms raxti
0
man tads jautajums!KO JUS PASHI SHEIT MEKLĒJAT???
0
he he he! lasu un smiinu! mes visi esam lidzvertiigi! varbut dazhas izceljas ar kautko, turpretim dzhas vinja ipashibas vinju padara atkal sliktaaku! katram ir savs viedoklis un Latvija ir varda briviba!
0
vardarbiiba nav laba! naids vairo naidu! Es labaak paskatos kaadu filmu, vai paklausos vardarbiigu muuziku. Bet ja jautaa "kaa buutu, ja buutu?" tad es ceru ka es buutu tas kas sado pa muti :P
0
es negribeeu nevienu piekaut(un censhos negribeet), bet ja tomeer, tad dariitu to peec iespeejas zhiglaak un kad tas, ko es situ buutu ljengans, tad vairs nemiekshkjeetu, ja nu vieniigi mana dziiviiba buutu briesmaas...
0
Uzgriezt Neglected Fields vai ko līdzīgu tik skaļi ka galva uziet gaisā
0
P.S.
Tās nav manas fantāzijas
0
Ko juus man visi baruciet agumaa???ko es jumssliktu esmu izdariijusi?Es juus apdirsu vai?shausmiigi nelaipni esat!
0
Sit nevajag ja nu vieniigi,kad draud dziiviibai!
Es panemtu savu kasteti(uz pirkstiem uzvelkamu dzelzi,ko man , speciaali uztaisiija!)Iemauktu un tad skrietu projaam!
0
satan labais!!!
0
peec pieredzes sakot peleekaijai masai nervus vairaak pa metaalu speej sabojaat industrial
0
ui sorry sajuka teemas karaas nets
0
Wild_Beast, kāpēc tu, bērns,esi tik ļauna???? Vai kas noticis, ka sajūsminies par mežonībām???? Come on, beidz. Gan jau saulīte atspīdēs arī pār tevi.... :)
0
Nevienu negribu piekaut. Kāpec uzreiz tik brutāli? Var tak visu mierīgi nokārtot, izrunāt pie tējas vai vienkārši ignorēt. Bet te - piekaut..
Wild_beast patiešām pēc kaut kāda galīgi nervoza pusaudža/es izklausās.
0
Ir tak jau arii nervozi cilveeki!Visi jau nau vienaadi!:)
P.S. Man arii patiik mezoniibas!bet ne spiidzinaashanas!
0
vislabaak cilveekus spej izvest kaitinaashana! piemeram blenzhana virsuu
0
kaušanās ir bērnudārza līmenis smadzenēs!
0
Mjā, nāvīgi noderīga tēma, esmu sajūsmā. Dā.. >:(
0
jaabuut atmorozam lai purnaa doshana radiitu prieku.tas jau vairaak uz urlu pusi velk.zheel...
0
piekaushana nav nekaads priex, prost ja savaadaak nevar jaasit!!! Pirmais censhos nesist, bet paraadaa arii nepalikshu!!!
0
nekad pirmais nesitu
0
pareizi! vajag tikai aizstaveties
0
Kam nepatik vardarbība, lai nelasa.Ja es kadu gribētu piekaut es viņam izrautu roku no paduses un ar to ari piekautu!Tas protams joks!Ja kads neliek mierā tad jāvēzē pa kaklu un jamerķē ar pirkstu acī!Pēdējo man pamatskolas audzinatāja ieteica.
0
Es gribeetu iistenot savu seno sapni un noraut kaadam elkoni un sashkjaidiit.
0
drosvien nogaazt zemee un triekt savu kulaku sim giimii liidz saaktu dauziit asfaltu.
0
Nu man vispaar netiik kasiities, tapee vainu pa labam, vai ja lieta pietiekosi nopietna tad ilgi nedomaajot :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
vainamoinen (20 gadi)
mynegation (13 gadi)
Viskas