Sonnenmensch
0
Kaa tur buus ar to October Tide???
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ufff, galigi aizmirsu - ja - tu vinju vari dabut :)
0
Pameegjinaasim...
Bet Tev joprojaam mobilo vienmeer celj augschaa personiigaa sekretaare (man taa teica cilv., kuram uzticeeju nopirkt to CD)?
0
BigUgga, scho vari dzeest aaraa.
0
Pilnigs absurds - man nav nekadas personigas sekretares!!!!!!
0
Oho, kāds tu pieticīgs, subjekt, un pie tam nepopulārs, salīdzinot ar mums ar Ēdenbiti. Tas ir jālabo! Ghm, sāksim ar to, kas tev labāk patīk - auksti belaši vai silts alus?
0
Viennozīmīgi auksti belaši! Ņemot vērā to, ka belašus var uzsildīt, bet alu es uzturā nelietoju...

Mans nosarkst par veltīto uzmanību....
0
Nu sāksim tevi apbērt ar jautājumiem??:)
0
nefolk, lūdzu, neaiztiec Īdenbīzt.

Viņš metālu klausās jau deviņus (!) gadus un tamdēļ zina visu, arī to, kurš ir pokegots un kurš nav.
0
WrongTale - WrongTopic!

Sonnenmensch, cik gados tev bija pirmā nekrofīlā pieredze? :)
0
nefolk - noted!

Sonne, cik gadus tu jau klausies metālu un kā tas tevi padara pārāku par apkārtējiem? Vai tu jūties speciālāks par citiem, un ja nē - ko tu dari, lai sevi lauztu šo mazvērtības kompleksu?

Papildjautājums - kurš pirmais sāka mest m/ zīmi, un cik gados to sāki darīt tu?

0
Tā es te iešu un publiski atzīšos!!!!
Bet ar līķīšiem man ir bijis sakars... kāds lai paliek partijas noslēpums :)
0
Ja godīgi, man nepatīk zīmēties ar to, kas es esmu un kāpēc es esmu... Kas mani padara pārāku par apkārtējiem - neesmu nekad šo jautājumu uzstādījis šādā nozīmē - drīzāk - ar ko es atšķiros no pārējiem. Mani mazvērtības kompleksi nav galīgi saistīti ar to, kas es esmu.

Nesapratu šito jautājumu -
Papildjautājums - kurš pirmais sāka mest m/ zīmi, un cik gados to sāki darīt tu?
0
nu re, ne tikai black, bet arī necrogrind:)
0
"Nesapratu šito jautājumu -
Papildjautājums - kurš pirmais sāka mest m/ zīmi, un cik gados to sāki darīt tu?"

man šķiet, ka WrongTale par rūnām, par rūnām... EHWAZ gan jāraksta kā lielais M, bet mest to nav slikti, es parasti M metu galā īsziņām meitenei.

nefolktherunecaster
0
nu, ja tic Nefolkam, ka Sonne ir ments, tad nav brīnums, ka ir bijusi darīšana ar līķiem.
0
Tas nav noslēpums - biju.
0
m/ - tas ir kā ragu rādīšanas žests, tikai ar mazo pirkstiņu, bez rādītājpirksta... :)
0
Ja papildinājums jautājumam ir tā, kā nefolks apskaidroja - rūnas es nekad neesmu metis...
0
to Deathperado - šādus žestus es savā dzīve esmu rādījis maz...
0
provokatīvs jautājums: kurai partijai piederi?
0
Lai forumā iemestu \m/ ir jālietā divus (2) "backslash", jebšu kā teiktu Pagāns: "atpakaļcirtienus" :P \m/
0
°° - tas ir viss ko es no sevis varu izspiest
0
not much... :)))
0
||
||
~---~
( OO )
..
----
""
----
0
va re kā beigās sanāca...
0

... ¸•'' ¸. '' ¯ ¯ '' .¸ '')¸ ...
¸'' ¸' ¸. '' ¯ ¯ '' .,''•¸ ''•¸
¸' ¸. '' ¯ '' .,''•¸ ', ', ...
•'' ¸.• •'' ¸.•''¸•''•¸ ; ; ;
'; ¸• ¸• ; ; ¸'' ', ¸ ', ;
'; ; ; ', '•,'•,'• ;¸...., ; ;,' ¸'
; ', ' ¸ ¸'• ''''´; ; ''''´ ; ,'´ ,'
; ', ',' '''' '; ,' ;
', ', ', '•. •:::::• ¸.•',' ;
', ', ' ''•.¸ _ ¸ .•'',•' ,' ¸''
¸.--'•, '•, '•; .•''¸.•¸•' ,•' ¸'' ; ; ; ;
¸•' ¸.'•¸'• ' •'' ¸•'¸.•'¸•'¸•'; '' '' '' ;-,
'; ¸.•' ¸ . • •'•'' '' '' ¸; ', ¸.' ...
';.•'- '' ,' ', ¸.•''' ;
¸ • ''¯ ¸ •''¯ ¯'' •, ', ''; '; ¸''
,•'' ¸ ¸•' ; ', ,' ; ,'' ...
', ¸•' ,' © ,' ''; ',';
''¸ ¸ .•' ,•', ¸ '' ¸.;: .: ',',
''•¸• '' '; ''•.¸ ¸ •'' ¸•'' ,':. :: ',;
;:. ; ;. '' '' ¸•' ;:: :• ;
',::. ; ',:. .:' ¸•' ';:: : ,'
',:• ', '•, :: ,' '', ¸.•'
',: ', ''•, : ; '•¸¸¸.•' ...
¸.•''',: ; ; ¸.•''¯¸.'•.¸ ...
•,¸ ¸.•' ;: ; ; ¸•' ¸.•' '' •.¸ ...
:, ',.•' ,'''•¸ ¸•' ¸•' '' •¸ ...
'' •, ¸ . •',¸ ''•¸ ¸' ¸' ''•¸
''¸.•' ¸.•'' '','•¸ ''•¸•'' ; ''¸
'' ', '•¸ ; ; ',
¸•' '•¸ ', ,' ;
...
0
vareni!
0
__________________________... __________________________... __________________________... __________________________... __________________________... ______________.###########... _______________.##########... ________________.###____..... _________________..###__##... ___________________######_... ____________________####__... ___________________######_... _________________..###__##... ________________.###____..... ______________..##########... ______________############... __________________________... __________________________... __________________________... __________________________... __________________________...
0
es domāju šīs bija atbildes uz visiem jautājumiem :)
0
[Juods dodas uz WC atdarināt Sonnenmensch veikumu]
0
ta jābūt varenai špricmašīnai...
0
Eu, menšč, ieej kādā soulsūča istabā, lai tevi var atrast - man ir jauns logins darba apstākljiem un vajadzybām.. ;)
0
da es tur esu jau kopsh 17:00
0
kur tur? ieej kādā kambary un uzzinjo man!!
0
esmu NEOFOLK istabā...
0
euuuuu Sonnenmensch!!! davaj es būšu Tava personīga sekretāre :D:D:D hihihhiiii
0
Teodoro - man nebūs naudiņas, ko tev samaksāt, ja nu tikai tu uz brīvprātības pamatiem :)
0
mees ar tevi kkaa sarunaasim, ok? :D
0
sonnenmensch, priekš kam tev sekretāre? tu tak neesi bils klintons!
0
vinjsh i Sonnenmensch un tas izsaka visu... :)
paldies viņam, ka viņš ir!!! :):):):)
0
Vo! - Saprati, Nefolk! Es esmu Bils Klintons!!!!
0
labi, labi, ieej soulsihkah labahk
0
ta jau Teodoro būs pamatīgi jāiesvīst, visas tās "dokumentu" ievadīšanas, pieņemšanas-nodošanas akti... uhh...
0
sonnenmensch, bet tavs kabinets nav ovāls!
0
MAn patīk šāds krievu izteiciens - "Butilka jestj- i povod naidjotsa!"
0
Gh... visādi tur akti.. PF... ja tu manus klientus redzētu, tb runātu ar viņem, tu jau sen būtu nošāvies. bet.. mana profisseija ir mana un es to mīlu.. ko lai dar?... haha! ..."kur ir backspace podzinja.." :D
0
Bill Kļinton - Kill Bļinton
0
O, ja jau mēs šodien tā uz reitingiem spiežam, jāpalīdz 8. vietai ar pacelties augstāk. Tātad, oficiāli varu paziņot, ka ments-sātanists-Sonnenmen... no aizvakardienas ir arī mans menedžeris, kruta, man ir menedžeris!
0
Nepārspīlē - tikai Urskumug ietvaros, un savai lietai es pieeju ļoti nopietni, ja neesi vēl to sapratis :D
0
Jah, visos pārējos ietvaros mans menedžeris ir Zipaks
0
pag es tūlīt tev kautko uzmenedžirēšu!
0
ā tu par šito. nu neko - tu būsi mans boksa menedžeris - boksa maiss vienā personā. alga - cīgās, par katru izsisto zobu - viena. zobārsta pakalpojumi - bezmaksas (ņem vērā kā Urskumug mežā zobārsts ir tas pats kalējs Pēteris (aka Slyforger)
0
Ai, Sonnenmensch, Sonnenmensch, izskatās, ka tu atkal esi mani pievīlis. :)
0
Nabadziņš!Bet salasīts repertuārs tīri tā neko,man jau patīk.
0
Nu ja, un tu neesi pirmais kudar!
0
O! Epidemia!
0
Jū,tas ir labs!
0
Sonne, Sonne... kur tavs ovāls kabinets?.. vai kāds viņš tev tur bija?.. es neatceros :D
0
Kā kur - Purvciemā... pēdējo reizi, kad redzēju, bija gan kantains, bet ko var zināt, varbūt tagad ir pielāgots jaunajai sekretārei - no galdapakšas izvāktas kartona kastes ar viniliem, smuki izslaucyts, salvetes noliktas blakus...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas