Speeciigaakaa metaala naacija
0
Kaa juus domaa kurai valstij ir juusu ausij vistiikamaakais metaals???
man kaukaa domaat ka somiem
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Man laikam tā būs Apvienotā Karaliste.
0
es domaju ka mums BALTIJAS valstim
0
Vispeeciigaakais metaals ir Norveegijai un protams Latvijai!!
0
norvegju, Baltijas valstu..
0
Ziemelu tautaam, bet ja konkreeti, tad Igauni ir tiiri labi
0
matainie ir un paliek mataine :D patiik visaadi!
0
latvieshi ir pirmajaa vietaa!
0
balss skandinaavu kontaa
0
suomi, igaunji ir speeciigi
0
True Norvegian Black Metal
Bet Somi arī diezko neatpaliek
0
Man vistuvāk ir Zviedri, Norvēģi, Vācieši.
0
Kaut arī kā valsts ar tās ārpolitiku man nepatīk ASV, bet tomēr mūzika,tai skaitā, metāls tur top tīri labs. Protams, ka priekš blekeriem tur nekas netop, vismaz neesmu dzirdējis,ka tur top arī bleks, bet tā kā bleku neklausos, tad ASV grupas man patīk.
0
Skandināvija - norvēģu black, zviedru death un somu... gan tas, gan tas!
Gadās, ka arī Latvijas mūziķi spēj nodrebināt zemes, ja skaņu tehniķis ir skaidrā...
0
Man pie sirds iet Anglija un ASV. Šajās zemēs ir pats spēcīgākais DOOMs.
0
SUOMI ON PARHAITEN!!!
0
Hmmm, ausij vistīkamākais? Tad laikam būs ASV, Zviedrija, Vācija. Ja rēķinām spēcīgumu pēc labu grupu skaita attiecības pret iedzīvotāju skaitu, tad varētu būt Somija, Norvēģija, Čehija varbūt.
0
par tiem čehiem neesmu tik pārliecināts vabūt kādus piemērus ko derētu ieklausīt??
0
Čehiem ir ļoti spēcīga death metal scēna, bet ne tikai. Nevarētu teikt, ka sevišķi pārzinu, bet kā piemērus var pieminēt Krabathor, Hypnos, Fleshless, Tortharry u.c. Vēl no CZ ir tāda tīri slavena blice kaa Root.
0
Peedeejaa laikaa, skjiet, esmu visvairaak aizraavies ar amiishu metaalu. No vinju veidotaa paarsvaraa suukaa tikai bleks. Un arii tur ir iznjeemumi.
0
Nebūt ne mana mīļākā klausāmviela, bet tīri objektīvi domāju ka zviedri. Protams arī somi, norvēģi, vācieši, amīši, čehi, ukraiņi, krievi ir spēcīgi. Protams zviedru desa ir "uber alles", bet tur neiztrūkst spēcīgas blices nevienā žanrā.

Bet ir jau moments, pēc kādiem kritērijiem vērtēt. Pārdoto disku skaita, grupu skaita, industrijas apgrozījuma, vai kā?
0
teiksim tā pēc tā cik tā kultūra pati pa sevi ir tur spēcīga
0
Mja. Ļoti konkrēts kritērijs. :)
0
Sorry skandināviem, bet top 3 ir ASV, UK, Vācija.
ASV un Vācijai par thrash / death klasiskām vērtībām, Anglijai atkal doom / gothic / grind un Skyclad.
nu Vācija principā skaitliski atpaliek no ASV, bet kautka esu ieverojis, ka vāči dikti nopietni un ar atbildības sajūtu attiecas pret ģitārām. nu patīk man kā viņiem gičas skan (vecie labie Kreator, Sodom, ari n-tās powermetal grupas, bet visvairāk Tankard!!!). tiesa ar vokālu vāčiem parasti ir problēmas...
0
Vācija, UK, ASV.Ari Latvija protams.Bet pie mums taa lieta tikai saakas. Nav mums taadu vokaalistu metaala daiļradee kā vaaciem un angliem.Gan ar laiku samaaciisimies kaartiigi balsi lociit nevis tikai reekt.
Jautaajuums Slayer: Kurām vācu grupām tad ir problēmas ar vokālu.Ciki es zinu viņi tīri labi dzied.
0
Burlaks - nu Kreator, Tankard - ģitāras spēlē kā dievi, bet vokāls so - so. Tad arī t.s. progressive vai power vai kāda tur metāla grupas (tipa. Gamma Ray, Blind Guardian utt) - mūzika super, bet vokāls....
0
Jā.Piekrītu.Gamma Ray vokals ir jocīgs.Dzivajā pat diezgan tizls.Bet studijas dziesmas ir tīri tā neko.
0
Kreator un Tankard neesmu dzirdējis.Vispār to grupu tik daudz ka grūti visas apzināt.
0
Blind Guardian - sūdīgs vokāls??? es gan teiktu, ka Hansi Kursch(ar umlautu) ir unikaals vokaals. Varbuut var nepatikt, jo diezgan specifisks, bet nekaadaa gadiijumaa slikts. Kreatoram, manupraat arii ir normaals vokaals, nekas izcils, bet nekaada vaina. Un Kreator un Tankard noteikti iesaku ieveerteet, veel jo vairaak taapeec, ka pirmie peec 3 meeneshiem buus Riigaa.
0
tankard ir varen jautri ar savu alkaholisko attieksmi
0
Lapzemiešiem
0
Manuprāt, skandināvi ir visspēcīgākie metālisti ( zviedri, somi un norvēģi).
0
ASV & Norvēģija
0
Asv (Florida, Mexika)
Holande
Ccehija
Slovakija
0
Speeks ir skandinaavos un baltieshos m/
0
Norvēģija, bez šaubām... Nīderladieši arī labi, somi ar. =]
0
Zviedrija, Amerika, Anglija, Vaacija.
0
Skandinaavi un Baltijas valstis
0
metaalisti ir un paliek metaalisti visaas valstiis, citur vairaak, citur mazaak.................!
0
Izraēla, vienozīmīgi metal lielvalsts
0
nu manupraat jo vairaak uz ziemeljiem jo labaak...
0
jo vairaak uz ziemeljiem? tas buutu Fancha Jozefa zeme un Grenlande?
0
Peedeejaa laikaa tuvaaka ir Kanaadas sceena.
0
isteniiba daudz kas musdienaas ir atkariigs no citiem ap grupu saistiitiem nevis pashiem skatuves monstriem jo ir pat tadas blices kuraa neviens nevar uztaisiit zagja skanjas uz gitchas to izdara skanju operators. es neko nesaku tam grupaam kuras to visu maak. bet reizeem der [paverot ieksh uzstashanaas vai gjitarists spelee ta pat ka liidz shim un pekshnji atska shis skanjas vai arii vinjsh pats taas uztaisa
0
AC/DC - tu droši vien par to gadījumu ar Backstreet Boys?
0
es nerunaaju par pop grupaa tur taas lietas ir vienmeer. bet metala bliceem arii meedz ta buut
0
var buut taa nosaukt vienu nevaru, bet vareetu buut lielbritaanija, vaacija,asv...
0
Shausmas, visi te var nosaukt tik daudz metaal grupas, es labi ja kaadas padsmit zinu, un taas pashas no LV, vai nezinot valsts paarstavnieciibu!Un tos nosaukumus slikti izrunaaju, kur nu veel uzrakstiit, zinaat vinju albuumus, dziesmas! Manaam smadzeneem pa maz resursu, lai to visu aptvertu! Man saak mesties kompleksi!!...:(
0
nabaga bērns...
0
Jaa, jaa nabaga( ceru ka tas bija sarkasms, vai ironija)! Nabaga berns labaak grib buut 6 peedas zem zemes, varbuut 20, jo taalaak jo labaak, shausmas kaa man tas vis ir PIEBESIIJIES!!! Lai ko es dariitu nekas nebuus labi, uz taas fuckin gjitaaras kaa vienmeer nekas nesanaak, es gribu maacet speeleet to nolaadeeto daiktu, bljin! Un taa skola! Un alum man naudas nebuus simts un vienu gadu, taa vismaz vareetu nodzerties, fuckin!

Ljoti atvainojos, par savu zheeloshanos utt. vienk pirmaa vieta, kur izdevaas izlik zhuulti! Luudzu nebraukt virsuu par sho, es zinu ka ne par taamu! Kad vienreiz es buushu laimiiga???...>:((
0
apprecies ar ārzemnieku.
0
:DDDD Arzemnieks, ha, ko es ar taadu dariishu? Kaartiigu latvju puisi...:) Tas ir tikai virtuaals smaids!

Un par teemu, man vislabaak jau patiik latvieshu un skandinaavu metaalbandas, arii anglju veikumiem nav ne vainas
0
mācies spēlēt bungas. varēsi izlikt agresiju. un muskuļi arī parādīsies.
0
Jaa, teoreetiski vareetu, bet es gribu maaceet speeleet to gijtaaru, esmu dzirdejusi kaa tas skan labiem gjitaaristiem, un es gribu izlikt emocijas tieshi uz vinjas, un veel gjitaaru nevareetu speleet maajaas. Agresiju es izlieku sitot sho to, kas pagadaas, vai darot paari sev (izklausaas slikti, bet nav taa kaa var iedomaaries)!
0
hmmm Skandināviem labas bandas, bet nezinu neesmu piegriezis lielu vērību no kurienas kas nāk galvenais ka dod pa iekšām!!!!
0
eu bet čista, ziemeļniekiem.
0
laikam jau ka ASV, Anglija un Skandinaavija!
0
vēlviens punkts skandināviem, sevišķi zviedriem.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas