skilful paarbaude
0
nee, tieshaam vareetu taadu baiso testu ne gluzhi par urlaam bet vispaar ieviest.teiksim, jautaajumus par metaala stiliem, veesturi, grupaam, dazhiem aakiishiem (piemeeram kuru no true novirzieniem paarstaav slipknot (varianti tur doom, death..) un tad pareizaa atbilde (hunju, alternative shit)jaaraksta manuaali (jeb atbilde "citi varianti").tad var redzeet kursh ko zin vai vismaz uzciitiigi kapaajies netaa lai status dabuutu.pietam taadas lietas piekopj paaris saiti
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Neuzskatu, ka tam ir kaada jeega.
1)kas sevi uzskata par tik viszinoshu, ka njemsies taadu testu taisiit?
2)un ko dotu shaada testa rezultaati? pilniigi neko. Informaaciju netaa tieshaam var atrast, tiesa gan, neliela fishkas rubiishana ir vajadziiga, lai noshkjirtu graudus no pelavaam, t.i. patiesu un deriigu informaaciju no baumaam un izdomaajumiem; bet ar lielaaku darba un laika ieguldiijumu vareetu sasniegt lieliskus rezultaatus. Tad jau jaaveertee arii pateereetais laiks (shitaada fishka bij kaadaa metal quiz, toties tur bija kaudzeem jautaajumu par ne-sevishkji-metal-grupaam arii). Principaa sanaak, ka vieniigaa jeega ir taada, ka cilveeki rokas netaa, tikai lai izpildiitu "visvareno metal-IQ testu", un taadeejaadi ir spiesti ieguut informaaciju, par lietaam, kas, iespeejams, ne vienmeer vinjus sevishkji interesee (piem., man neinteresee, kursh blackeris kuru ar cik duurieniem ir nogalinaajis utt.), un rezultaataa gluzhi kaa skolaa peec mirklja to visu ir aizmirsis.
3)attieciibaa uz piemeeru par Slipknot. Vieniigais labums no muuzikas grupeeshanas pa plauktinjiem ir tas, ka nepaziistamas grupas gadiijumaa, zinot stilu, var aptuveni reekjinaaties ar sagaidaamo, kas gan arii neizsleedz viduveejiibas iespeeju. Lielaaka jeega ir tieshiem saliidzinaajumiem ar paziistamaam grupaam un ieteikumiem no cilveekiem, par kuru gaumi tu esi lietas kursaa. (kaut arii pats no dabas esmu taads, kam patiik visu sabaazt plauktinjos :]). Turklaat muusdienaas stili ir ljoti sajaukushies, taa ka citos gadiijumos vienkaarshi nav iespeejams to viennoziimiigi noteikt.
4)nu un kas tad buus, ka kaads zinaas mazaak? Skaidrs, ka saakot aizrauties ar metaalu, nevar buut sevishkji dzilju zinaashanupar sho teemu, bet tas tak nav shkjeerslis lai buutu metaljors un turpinaatu izgliitoties shajaa jomaa taadeelj, ka tas interersee, nevis lai pieraadiitu kaadam savu true/netrue buushanu.

Iisaak sakot, zirgaaboli.
0
vo vo Intar.
0
Piekriitu Intaram.
Pirmkaart: Es personiigi nezinu, kas tas Slipknot ir, vienkaarshi neklausos radio un TV arii neskatos. Vairaak gan zinu, ka taa ir metaalistu aprindaas niistama grupa(pamatojums laikam jau kaa parasti, beerniem arii patiik, komericja - ljaunuma sakne un citi pashizdomaati suudi, vienkaarshi sterotipi). Aaa plakaatu redzeeju. Ja es sho grupu kaukur dzirdeeshu un man vinaja patiks, man pie kaajas, ko domaa apkaarteejie par to, es vinju klausiishos un viss!
Otrkaart:Mani interesee tikai grupas muuzika un kaa vinjus sauc. Pilniigi neinteresee tas, kas vinjaa speelee, cik solistam gari mati, no kurienes ir un biezhi vien par ko vinji dzied u.t.t
Treshkaart: stulba un pashos pamatos slima ideja.
0
Nu, būtu jau interesanti. Visreālāk ko tādu dabūt gatavu būtu, ja katrs varētu pievienot kādus pāris jautājumus.
0
taads pretargumentu birums man nebija kopsh zaales piipeeshanas skolas beeninjos :)))
Reaali saitam ir jaapiesasta liidziigi domaajoshi indiviidi, jo no undergraound lapas nebuutu nekaadas jeegas sheit.Tikpat labi var pateikt, kuru recenzijaas interesees, jo, ak mans Dievs, daudziem taksh Haggard recenzijas neinteresee utt. pietam nedriikst aizmisrst ka cilveekam ir iekshaa tas sacensiibu gars vai vismaz pompozums, bet runa nev par kaut kaa pieraadiishanu, driizaak par sev aizraujoshu lietu, pietam diezgan informatiivu.neko negribeeju paarliecinaat, tikai ieteikt kaut ko, manupraat, interesantu, bet ar tik monoliiti negatiivu viedokli nebiju reekinaajies.labi, lai paliek...
0
nebēdā roof nav jau tik traki ar tavu ideju vabūt pats uzcep to testu ja uzskati pa nepieciešamu bet pa haggard es vabūt nemaz nezinātu ja nebūtu truemetala
pa to stilu saplūšanu gan taisnība piemērs farmer boys, kas skaitās gothic bet manuprāt ir nedaudz gudrāks nūģmetāls
0
ievērtējat vabūt šito metalhead testu just for fun
www.fuali.com/test.aspx?id=106&na...
0
Ha ha, man tajaa testaa sanaaca taa: "You are 50% metal head" :) Tas laikam taapeec, ka atbildeeju taa it kaa tas viss buutu nopietni.
0
www.quizyourfriends.com/takequiz.php?quizna...

Nu, rekur uztaisīju vienu kviziņu. Šitā laikam primitīvākā lapa, kur tādu var dabūt. Diezgan viegls sanāca, bet izpildiet, kam ir interese!
0
jap, maza atkaape, bet Haggard tieshaam man baisi iepatikaas.pirmoreiz par vinju uzzinaaju tieshi te un kad dabuuju disku tad...Her manelig un Epuur si muove un paareejie gabali ir tieshaam kvalitatiivi un paardomaati un brute chant tur arii,manupraat, ir speeciigs.paldies truemetal.lv :)
0
To kk:( es noraavu 41 bet lielaako dalju jautaajumu nesapratu :D
0
peec kudara testa man sanaaca 50 nevar jau visu arii atcereeties a tajaa ko es iepeistoju bij kaukaadi nedaudz virs 60
nav jau tālu no realitātes tāds pusmatainis sanāk
0
Ej labaa lapina!!!I AM 84%
0
Nu i nfgvajag man taas dziljaas zinaashanas metaalaa?? Nejau muz veicii shanceeju, kas patiik to klausos
0
Johaidii!Man peec kudara sanaaca 50,bet peec
Bleaknesa 84%
0
tur arii goti var pārbaudīt cik viņi ir goti par cik agrāk apmēram tāds biju ta joka pēc to arī izprovēju kaukādi 30 pat sanāca
0
Hā, man 46% sanāca. Labais!
0
Man laikam tik maz sanaaca tapeec, ka uz jautaajumu "Is Lemmy God?" es atbildeeju ar "No" he he.
0
Es tieši pretēji, Lemiju atzinu par labu esam, bet mani laikam iegāza mans drēbju skapis (nu man tika rekomendēts iegādāties Pantera T kreklus:)), apgrieztie krusti un citas lietas, kas tipa pieņemts darīt "true" metalhediem?!?
0
man 75 grādi. Heh... Jautro tekstu man izmeta:
You were born with the mark of the beast on your forehead and an axe in your arms. You are the god of all things metal! Now if only you could get your parents to give you back your car keys.....
0
Ir tā, ka es interesējos tikai par tām grupām, kas man patīk. Tāpēc nebūšu diez ko kompetents, piem.,par doom, black u.c.stila grupām. Tāpēc vien tas tests nav laba doma. Lai gan kaut kāda vispārīga informācija un ieskats ir visos stilos
0
Jaa tas tests taapeec vien nav laba doma, ka Tu tajaa dabuusi maz punktu. Jaa..... he he Laikam jau.

Nenjem ljaunaa, tas tik taa...
0
peec kudara man sanaaca urla :DDD
0
He, beec Bleakness adreses man sanaaca 54% metalhead, pēc kudara 90. ja nebuutu iekritis uz jautaajumu par Iron Maiden, buutu maksimaalaiz rezultaats... bet tur tas jautaajums par grupu kas albumus izdod taados un taados gados nav gluzhi preciizs (shogad veel nav iznaacis). Toties es maaku Eddie uzzimeet :D
0
kudara tests baigi uz oldies velk :DD
0
Jā, liekas jau viegli - desmit vienlga kādi jautājumi un kaut kādas atbildes, bet īstenībā, kad sāc domāt, ko tur varētu ielikt, lai būtu ne pārāk grūti un ne pārāk viegli, lai būtu pārstāvēti pēc iespējas vairāk žanri, lai būtu kaut kas no Latvijas metāla skatuves un kaut kas no koncertiem, tad tā vis neliekas. Šito mazo kviziņu vismaz kādu stundu taisīju. Pagaidām izskatās, ka galvenais killeris ir pēdējais kautājums. .)

P.S. Intar, tev taisnība. Tagad gan laikam vairs nebūtu ētiski kaut ko mainīt.
0
Irēna, kāda vaina vecajiem?
pie procentu testa man 65%...dazhus jatajumus nesapratu, bet visumaa bija normali
otrs tests bija vel labaks, tajaa dabuju 80 punktus :) bija otraa vieta...tagad nosliideeju uz tresho...jaacer ka vairs nesliideeshu...
0
Tā.
Tā kā es smuki izgāzos kudara testā (nez kāpēc domāju, ka Thin Lizzy ir no Belfāstas, bet izrādās, tikai viņu bundzinieks ir no turienes), uzrakstiiju pats savu:
www.quizyourfriends.com/yourquiz.php?quizna...

Cietiem blackeriem/grinderiem gan tur nebuus ko dariit, un tiem, kas intereseejas tikai par peedeejo gadu metaalu - arii ne :) Bet sorry, ko nu pusstundas laikaa uzcepu, tas nu ir.
0
WrongTale, kaut kāds murgs ne kvizs. Zināju atbildi tikai uz pirmo jautājumu, bet kaut kā tomēr izrāvu 40 punktus.
0
es zinaju pirmo, par phil anselmo un par sabbath tekstiem un taapat kaa kudaram, 3 jautajumos palidzeja veiksme...I`m leader
0
WrongTale - ja tu savus jautajumus uzrakstiji nevis meklējot netā, bet gan no savām zināšanām, tad visu cieņu tev...apbrīnojamas zināšanas :)
0
he he nu gan izgāzos kā veca sēta - 30
nu pa tiem iron savior tur zinaaju bet sajuka viņi tur visi blandās no grupas uz grupu ej nu visus atceries
0
peec bleakness dotaa testa esmu 60 procentus metalheads.man ir potenciaals:D
0
Itkaa pats tad beidzot vienu taadu quiz uzdrukaaju :))
Nenemiet ljaunaa :DDD

www.quizyourfriends.com/yourquiz_IM.php?qui...
0
roof, tavs tests tāds paviegls...diezgan daudzas atbildes zināju, tās ko nezināju loģiski izdomāju(piemēram, par CoF un Slipknot), un vienu uzminēju...
0
chazz
es zinu jo nav jeegas likt kaut kaadus underground jautaajumus uz kuriem labi ja minot varees atbilddet ;)
0
tikko iemetu aci un izskataas, ka laikam nemaz tik viegls tomeer gan nav
0
Nav gan.
0
Ja nav ko dariit pameeginiet sho te!
www.quizyourfriends.com/yourquiz_IM.php?qui...
0
ChaZZZ: rakstīju no galvas. Dažām lietām pārbaudīju pareizrakstību :)
Fila Anselmo jautājums nav jāuztver nopietni, lai gan lielākā daļa bija izdomājuši :D

roofa testā vismaz pusi zināju, vai loģiski izspriedu. Aizšāvu greizi Phil Anselmo grupai... un par Pink Floyd/Vinniju Pūku atminējos tikai vēlāk.

Saatan, neraugoties uz to, ka pirmajā jautājumā nospiedu nepareizo taustiņu (kaut arī labi zināju, damn!) ...diemžēl 10. jautājums tev ieviesusies kļūdiņa...
0
ui atkal izgāžos pēc roof man 40 nu kā man zināt kaukādus vinnijus pūkus bet nu jautri gan tie jautājumi it sevišķi par apvedceļu
0
he he beidzot kaukas man prātīgāks sanāca 80 pie sātana bet tikai neapvainojies bet laikam tu labā kondīcijā rakstīji drukas kļūdas ir daudz.
0
Bļe, Sātan, ne pirmais, ne pēdējais jautājums nav pareizi.
0
kudars: domāju, ka pirmais ir pareizi. Es tik nospiedu nepareizo logu, bled. Protams, varētu strīdēties par formulējumu, bet pareizajai atbilde pirmais disks iznāca 1969. gadā.
0
Īstenībā, pirmais ir diezgan strīdīgs, jo katram šajā ziņa ir savs viedoklis. Es izvēlējos pareizo atbildi, jo tā bija manuprāt pareizākā, bet vispār tur nebija pareizās atbildes, jo pēc manām domām tur bija jābūt The Beatles! Ja kāds nezin, tad es runāju par dziesmu Helter Skelter...
0
Tas, kas tur bija dots, kā pareizā atbilde nemaz neatbilst tam, kas bija rakstīts pašā jautājumā.
0
Ko juus gribat no cilvbeeka paalii???:)))))
0
atbilst gan...vinji to radiija... vinji speleja to ko speleja, un teica "tas ir [...]"
0
Kudars

1.jaut bija pareizs,ja nezini nerunaaaaa!
10.par peedeejo varu shaubiities,piedodiettt!!:...
Biju dzeerusi!!!
0
Nu, d'vai
Šodien pēcpusdienā izlikšu sava testa pareizās atbildes ar skaidrojumiem :) So, ja kāds vēl grib izmēģināt roku, dariet to tagad kaut kad drīz.

*highfives intars un roof* ;)
0
Tā, lai jūs nedomātu, ka es visu pagrābu no gaisa:

1) Uriah Heep (Uurija Hiips) ir riebiigs tips shajaa anglju klasikaa:
b) Charlza Dickensa "Deivids Koperfiilds"
Gandrīz nevienas nepareizas atbildes! Laikam būšu iedevis pārāk neiespējamas pārējās trīs opcijas :)

2) Richijs Blackmors izraka Ronniju James Dio grupaa Elf, kas baazeejaas c) Njujorkaa
Interesanti, ka lielākoties atbilde bija "Chelsijaa", kas ir Londonas rajons :) Nē, RJD ir ņujorkietis. Elf koncerttūrē iesildīja Deep Purple, un tieši tur Blackmors ieraudzīja Dio.

3) Gjitaarists John Sykes nav speeleejis vienaa shajaa grupaa: b) Ronnie James Dio
Dažreiz atbildēts:: Whitesnake. Te jāsaka, ka John Sykes bija cilvēks, kurš kopā ar Kaverdeilu sarakstīja jo slaveno "1987", pēc kura Kaverdeils viņu kopā ar pārējo grupu pasūtīja tālu un koncertos/videoklipos gozējās ar pavisam citiem ļautiņiem. Viņš arī spēlējis vienā Thin Lizzy diskā, viņu pēdējā, un vienā (šķiet) Tygers Of Pan Tang albumā.
Toties Dio, uzsākdams solo karjeru, varēja izvēlēties starp Vivjenu Kempbelu un Saiksu, un priekšroka tika dota pirmajam.

4) Black Sabbath galvenais okulti ievirziito dziesmu tekstu rakstiitaajs bija a) Geezer Butler
Parastā atbilde: Ozzy Osbourne. Bet Ozijs... es pat nezinu, cik tekstu viņš sarakstījis. Abu pirmo Ozija solodisku tekstus sarakstīja basists Bob Daisley. Bet lielākais tumšo lietu speciālists Sabbatos bija Gīzers. Dio tomēr vairāk rakstīja fantasy tekstus par karaļiem, kroņiem/troņiem un raganām...

5) Piet Sielck, veelaakais Iron Savior izveidotaajs, karjeras pirmssakumos speeleeja grupaa, kas veelaak transformeejaas par: d) Helloween
Piet Sielck spēlēja grupā Gentry kopā ar Kai Hansen, abi spēlēja gīčas un dziedāja. Piet jau bija prom, kad Gentry palēnām pārauga Helloween. Sielck arī piedalījās dažu Blind Guardian disku producēšanā un backing vokālu ierakstīšanā.

6) Sietlas grupa Nevermore radaas, dazhiem cilveekiem atshkjeljoties no: c) Sanctuary
Parastā atbilde - Alice In Chains. Patiesībā Warrel Dane un ģitārists nāca no Sietlas hard/heavy grupas Sanctuary, kuru pirmo disku producēja Dave Mustaine.

7) Kas sleepjas zem pseidoniima Deaffy - ti., cilveeks, kursh sarakstiijis lauvas tiesu Accept tekstu: a) Gaby Hauke, vinju menedzhere
Parastā atbilde: pats Udo. Bet wolfhoffman.com lapā var lasīt, ka tā bija Gabija...

8) Ko atgaadina Phil Anselmo fotograafijaas tajaa laikaa, kad vinjsh veel nebija gludi skuuts un ritiigi kruts un muskuljains spicais dzeks (tb, pirms "Cowboys From Hell" albuma)? d) Axl Rose, Guns N' Roses vokaalistu
Gandrīz neviens nebija kļūdījies, kas ir interesanti, jo tas bija neobjektīvs jautājums, un nav 100% pareizi nosakāms :) Izņemot vienu manu paziņu, kurš joprojām uzskata, ka Fils tolaik bija vairāk līdzīgs Bretam Maiklsam :)

9) Viens no shiem nav bijis Yngwie Malmsteen vokaalists: c) Joey Tempest
Parasti atbildēts, ka Mark Boals (dziedāja pirmajos dažos Malmstīna diskos) vai Doogie White (ex Rainbow, Cornerstone, dziedāja divos pēdējos Malmstīna albumos), savukārt Joe Lynn Turner dziedāja 1987. gada diskā Odyssey. Bet Joey Tempest ir Europe vociņš. Interesanti, ka Malmstīns jaunībā ir sadarbojies ar Europe džekiem, bet instrumentālistiem.

10) Blind Guardian albums "Nightfall In Middle-Earth" sarakstiits peec shii romaana motiiviem:
a) Tolkiina "Silmarillion"
Parasti teikts, ka Tolkiina "Lord Of The Rings".
0
Bļe, gribu iztikt bez rupjībām. Iegaumējiet to reizi par visām reizēm! LED ZEPPELIN NAV HEAVY METAL!!! Nav un viss. Lieciet viņus mierā! Jā, varbūt atsevišķas dziesmas - viena vai divas, bet kopumā par heavy metal grupu to nosaukt nevat. Kur nu vēl par žī žanra aizsācējiem vai leģendām.
0
labi labi-ble,ble te nau nekaads urlu forums,ja?
0
Jā, mammu. Labi, mammu. :)
0
ak mans Dievs taksh mieraa paliekat.nav laikam taada foruma kur juus nekasaties... te tachu nav eerglju saiets :)
0
:)))))
0
ko tu,roof,mees tak nekasaamies!:)
0
:))))
0
Tas jau liidziigi kaa VENOM, kuri peec blekja baisi neizklausaas, bet vinjus droshi var saukt par aizsaaceejiem
0
tas nu ir pilnīgi skaidrs ka cepeļi nav heavy metal pat neviena dziesma bet briti vienmēr ir izlekuši ar savu muzikālo domāšanu un tapēc nav ko brīnīties ja pat kaukādos oficiālos avotos tā raksta
0
Vajdzeetu IQ testu kaa regjistreeshanaas fishku,kam vismaz 100, tam viss atljauts
0
Reperiem iekšā netikt mūžam.
0
Hm, es nekad neesmu pildiijusi IQ, nav ne jausmas, cik es dabuutu.

P.S.Ja minimums 100, tad ASV prezidentam arii ieksaa netikt. >:)
0
Ja chiitojot pilda simtinju var noraut bez iipashaam probleemaam, man taa shkjiet. Vajag tik pagoogleet.
0
~Lūsis~

Internetā viegli atrast IQ testus, tikai nezinu cik viņi ir nopietni ņemami. Tur ir taadi par velti, ar 30-40 dažāda tipa jautājumiem. Vienīgi dažreiz mazliet traucē tas, ka vini ir angļu valodā.
0
dazhi ir dazhi nav.busham ir suudiigs iq ,taapeec jau vinjsh ir marionete
0
Es uzskatu ka skilful pārbaude ir stulba, jo katrs izglītojas sev tīkamākā virzienā
0
Bet cik taadiem testiem ir maksimaalais? Izpildiiju, bet nekur nevareeju rast info par maksimaalo punktu skaitu.
0
Ja nemaldos, IQ testam maksimālais punktu skaits ir 200, kuru laikam neviens vēl nav dabūjis.
0
200 nevar būt. Jau 140 ir čut ne ģenialitāte.
Es teiktu ~150. Latviski ir tāda mini grāmatiņa IQ tests. Tas ir īstais tests, jo tos kas ir internetā vari pildīt kaut 24h no vietas bet īstais tests ir jāpilda pusstundu un ir 40 uzdevumi kurus nav reāli izpildīt pusstundā.
Ir 6 testi un beigās skatās kopējos grafiku rādītāju un pēc tā arī nosaka to IQ. Nevis ka tu neierobežotā laikā izpildi 100 uzdevumus un pa pastu atnāk atbilde.
0
Njaa, tie i-neta testi, visticamaak, ir mulkjiibas uz kuraam galligi nevar paljauties. Es te vienu pirms kaadaam divaam nedeeljaam izpildiiju, bet spriezhot peec Enemy teiktaa, tas tests bija baigaa lazha, jo es tos 40 jaut. izpildiiju kaadaas 20 min. un noraavu 131.

Enemy, Tu gadiijumaa nezini, kur var dabuut to graamatu, vai arii izpildiit kaadu pavisam nopietnu lielu IQ testu?
0
Tas, ka i-neta testi ir vairaak vai mazaak muljkjiibas, tas skaidrs (kaut gan iespeejams, ka kaut kaads laika faktors tur tiek ieveerteets, vieniigi tad atkal piesleeguma aatrums var atstaat iespaidu uz rezultaatu). Bet man tomeer liekas, ka "iistajam" IQ testam griesti ir 200, un pagaidaam augstaako rezultaatu - 180 sasniedzis Einshteins. Var jau buut, ka kljuudos. Man arii ir pieejama viena graamata ar IQ testiem, diemzheel gan krieviski, kas sarezhgji to buushanu.
0
Vispaar IQ testa rezultaatu veerteeshana peec taa origjinaalaa principa der tikai beerniem liidz noteiktam vecumam; pieaugushiem par atbalsta punktu njem videejo raadiitaaju attieciigajaa vecuma grupaa, kas tiek pienjemts par 100. Rezultaata noziime peec www.iqtest.com:

40 - 55 Severely challenged (Less than 1% of test takers)
55 - 70 Challenged (2.3% of test takers)
70 - 85 Below average
85 - 115 Average (68% of test takers)
115 - 130 Above average
130 - 145 Gifted (2.3% of test takers)
145 - 160 Genius (Less than 1% of test takers)
160 - 175 Extraordinary genius
0
Nu taa arii ir laikam.
Man taa IQ graamata ir pasham un cik esmu maniijis tad vinju var dabuut graamatniicaas. Vai biblioteekaas. Bet ja saskrienamies es to graamatu varu iedot.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas