Intereasnti ģitārgabali
0
Te sākušās runas par ģitaristiem un ģitārām, tapēc gribēju uzzināt, kurus gabalus šī saita ģitāru vai kādu citu instr. spēlējošaijem apmeklētājiem?
Man pašam no metālā vislabāk patīk steve vai-bad horsie,cannibal corpse;
no roka 12 Stones-Broken, kiss-almost human;
no visa paareeja - Bethoven-Fur Elise,Paganini-Caprice #5
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
laikam vajadzēja sīkāk izteikties par cannibal corpse...vispār patīk daudzi gabali, bet favorites-skull full of maggots, covered with sores...un vel man patīk spēlēt metallica gabalus, īpaši one, no remorse...
0
Tas jautājums kaut kā neskan, vismaz man tā liekas, kaut kas tur pilnīgi, kā burkā būtu ieliets zābaks. Var noprast, ka runa ir par to, ko patīk spēlēt, bet nenopratējiem būs grūti atkodēt to jautājumu.
0
jā, es zinu ka nemāku izteikties :)
mēģināšu nofurmulēt jautājumu savādāk:
Ģitāristi, nosauciet dziesmas, kuras jums vislabāk patīk spēlēt!
0
Laikam jau Sentenced - Cross my heart and hope to die...
0
Amorphis - Black Winter Day
Opeth - The Drapery Falls
0
Nu, veci, ja tu Drapery spēlē visu un pilnīgi precīzi - bloody respect!!!
0
Pilns i-nets ir ar ljoti labiem Opeth tabiem. Bloody respect tiem, kuri vinjus uztaisiija.

Man ljoti patiik improvizeet pa virsu Steve Vai gabaliem: "Juice", "For the Love of God", "Tender Surrender", "The Crying Machine" u.c.

Tad veel biezhi "speeleju kopaa" (ha ha) ar Savatage, Iron Maiden, Children of Bodom, Dream Theater... Kaut kaadas konkreetas dziesmas nav ko uzskaitiit. Par daudz sanaaks.
0
VISS no MYDYINGBRIDE.
0
Oho!... Laikam labāk neatzīties par agrīno Black Sabbath un vēlīno Carcass... :)
0
viss no Silenced ;)
0
Kas tas taads?
0
:)
0
Man vislabāk patīk uzraut vecos labos Iron Maiden
-kā piemēram " Fear of the Dark" , neatsakos arī no kāka klasiska skaņdarba, piemēram, Bēthovena 5 simfonijas
0
taa kaa es maacos spelet bassu es mekleeju ko ritmisku ko uzspeleet, taapeec es maacos visadus Pantera gabalus! nu protams varetu ari spelet cause for effect, bet man kautka pirksti par leenu prieksh ta viira atrumiem, un es nevaru atrast vinju tabus
0
man patīk lamenting...
paspēlē manus gabalus...
salīmē aplikācijas...
izkrāso pats...
Pēteris
0
Mana aizraushanaas ir svilposhana pa virsu Napalm Death "Inside The Torn Apart" albumam. Man ir sacereetas partijas gandriiz visaam taa albuma dziesmaam. No saakuma tas bija nejaushs hobijs. Nu taa ir apmaatiiba. Es mekleeju kaadu, kursh vareetu to paarrakstiit notiis un mekleeju arii kaadu, kam buutu Napalm Death telefona numurs. Iepostojiet apakshaa.
Sheit: ______________
0
hell yeah baby...right away man!!! show me your dildoish action figures! why?
0
pēdējā laikā vislielāko iespaidu atstājis Necrophagist
0
ģitāras spēlmaņiem: vēlējos jūsu spēlēšanai piemest mazu odziņu... varat jau teikt, ka tā ir tikai sakritība... bet vai tā tiešām ir?
un tātad... Peteņu Malējs- saīsinājumā: PM
PM... palm muuting
PM=PM
Peteņu Malējs=Palm Mutting...
nu tad ar jaunu gegsmi PaMalsim to brīvo "re"
0
Izaicinaajums jau man ir Necrophagia-Cannibal Holocaust. Stimuls ir to dziesmu piebeigt pietam tikai vakar guvu MT2. ja runa par grupaam tad Ensiferum gabali protams viennoziimiigi, dazhi SFU utt
0
man patiik ACCEPT-metal heart..daudziem paziistams gabals kaa ari METALLICA-(anesthesia)pull... teeth.
tie gabali ir ko veerti!!
0
da metallica pati ir ko verta!
0
ko tieši?
0
naudu?
0
Paga, Anesthesia (Pulling Teeth) tak oriģinālā tiek basa spēlēta?
0
PM
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas