URSKUMUG
0
Grupa URSKUMUG meklē bundzinieku!!!! Steidzīgi, visi piedāvājumi tiks izskatīti.
Kontaktēt pa tālruni: 9160204 - Juris.
e-mail: dunkelsturm@tvnet.lv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Palīdzēt nevaru šai jautājumā bet patiess respect ka mašīnas vietā būs dzīvais
+2
Lai jums veicas bunģiera meklējumos!
0
Ha-ha.... Mashina.... Nu tur jasu ta problema, ka nav neviena dziva pagaidam, kas gribetu un varetu :) Galvenais lai butu cilveks ar interesi :)
0
interese ir bet no komplekta tikai kociņi..
0
Nu, kā tad veicās, vai URSKUMUG jau ir dzīvā bungmašīna?
+6
+1
P.S. Šito Runcim uz jubilāciju gribēju iepostēt, bet negribējās torentus rubīt ārā un ar tiem baigi lēni lējās ...
0
man jau bleks netīk, bet šis ir viens no iemesliem kāpēc Urskumug ir neslikts!
+5
Tas jau THRASH !
0
bet Urskumug jau bleks! ja piemēram Immortal vai citi krabji spēlētu koncī kādu treša koveri man par viņiem būtu krietni labāks iespaids. :)
+1
Nu tad tev šitie jāklausās:

www.youtube.com/watch?v=cMadCzcgn78...
0
aber šis ne pārāk...
+3
Man gan šitais konkrētais gabals nenormāli per. Tas rifs ir tik maniakāls, un tā skaņa.... šitādu kā braucamo mūziku lietot pat bīstami.
+2
Normāls Trešņaks
0
Izcili, bļe. Ne mazāk, nahuj.
+3
taaa Urskumug sintezaatoriste saakot no 3;10 min tajaa fonaa izskataas smiekliigi :D..moshka man vieniigajam liekas :D
+3
Man ar šķita jancīgi - visi tādi īvl un dirtī, bet šī klīn un smaida kā Kas dārzā spēlēdama :D
+7
Man ar tai kliponā Džeina visvairāk patīk - cilvēks festu izbauda, priecājas par mošōtājiem, pačkotājiem un īvilkeksiem maisos uz skatuves :D
+4
Nu jā, neizskatās, ka taustiņu partijas tur būtu pārāk sarežģītas.
+2
Textures
Jā, man arī šķiet, ka sievietēm black metal nav, ko darīt.
+8
^^^ nu ja, tur jau visi pediņi ar Gālu priekšgalā :D
+1
Nu ja, tāpat kā hevītī. Un detūhā visi ir pedofīli.
+3
Ā, pavisam aizmirsu - graidā visi ir transvestīti.
+2
graindā
+2
Vai, piedošanu, laikam tomēr transseksuāļi.
+2
Zoofīli.
+2
^ taqs jau folkā! "es nojāju kumeliņ'" utt.
+1
Ja nu kāds nezināja, tad varu "argumentēt", ka attiecībā uz detuhu es secinājumus izdarīju pēc šī: /forum/63600/ , savukārt uz graindu - pēc šī: metal-archives.com/band.php?id=21444...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas