Skyforger 19.02
0
Zinu, ka 'Kabatā' būs koncis, bet vai kāds nevar pateikt cikos un cik maksās?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Pagaidām nav nekādas infas. Bet, ja jau ir tik svarīgi, tad seko līdzi -> www.metalshow.lv tur tā, domāju, parādīsies visātrāk.
0
Vari sāk krāt jau tagad.
0
Loti aspraatiiga ideja- riikot Debesu Kaleeja konci Kabataa. Kursh ir tas gaishais praats, kam tas ienaaca prataa? "Baltijas Saule" gana labi paraadiija, ka uz Skyforger vaardu tauta( visaada tauta) kriit kaa mushas uz suudu, nez, kur tad Kabatas lielajaa dizhzaalee visi saruumeesies? >:(
0
Lūsis: Tev ir kas labāks, ko piedāvāt Kabatas vietā? Ja pareizi atminos, tad Salamandra uz to brīdi jau ir aizsista un citu telpu organizatoriem nav. Pieļauju, ja Tu laicīgi piedāvāsi lieliskas plašas telpas par pieņemamām cenām, tad organizatori Tev būs pateicīgi.
0
Melnā piektdiena sevenapā ar parādīja, cik daudz ir SF cienītāju... Iespējams, ka te varētu sanākt kas līdzīgs.
0
>Juods: Nu labi, nedusmo, nav man telpu, es maaku tikai gudri muldeet. >:(
0
22a vai ne???
0
Nee, 19.februaarii.
0
aaa sajaucu ar entombed
0
Tas nu gan ir nepiedodami! :)
0
kaapee?
0
tu man atssutiiji 2us datumus,es iegaumeeju, tikai nepareizaa seciibaaa...
0
Nu labi, soreiz (iipashaa vienreizeejaa iznjeemuma kaartaa) veel piedosim..
0
tencinu
0
hmm intresanti sky forgeriem tak nepatika ka skanja kabataa shtruntiiga
0
Njaa, Kabataa tachu ir TIK DAUDZ vietas, ka biljetes laikam vajadzees pasuutiit iepriekshpaardoshanaa... Bet citas lielaakas vietas jau sazin vai riikos. Kaa tad bija pagaajushaa juunijaa ar to konci?
0
nu izlasot komentaarus ta vien domaat ka avidzees vismaz nedeelju aizsist ieprieksh rindu pie ieejas lai butu pats pirmais vai vismaz vien po pirmajiem iekshaa un cerete ka nebuus probleemu ar telpaam. protasm kabata nav isti pareiza vieta kur SkyForger konci rikot bet ka noprotu neka labaak uz to laiku nav tad buus vien jaiztiek.
0
bet iedomaajieties - kas pa moshu sanaak pie kaada niknaaka gabala? :))
0
tur sanaaktu moshs nemaz negribot
0
liepājnieki jau uz šo pasācienu taisās kopš mājupceļa no paradise lost... :)
0
tad ja buus tautas ka nu
0
Man patika Baltijas saule 2004 Zakusalaa. Bet ziemaa drosi vien tajaa placii nevar speeleet. IIsteniibaa telpas ir atkariigas no organizaatoriem, ko sameklee tas ir. Un vispaar labaak ziile rokaa, nekaa mednis kokaa.Neko dariit, iesim visi uz "Kabatu"
0
Burlakam pilniigi taisniiba. gan jau visi kabaata tiks iekshaa un viss buss ok
0
Visi Kabataa jau nu noteikti netiks iekshaa, Kabata ir paaraak mazas platiibas klubs. >:(
0
Nu būs izspiesto zarnu tuss
0
Tas gan nebuutu labi, ja kaadu nospiestu.
Saaks aardiities, un Peeterim virsuu, Kabataa nav seviski augsta skatuve, skanotaajiem pultis arii staav klajaa vietaa, visiem buus pie pakalas...

Nezinu kaadas Skyforger ir iespeejas pats arii neesmu koncus organizeejis, es domaa, ka vislabaakaa vieta buutu Skonto vai Kiipsalas halle, nebuutu slikti arii reklaama televiizija, lai naak vairaak cilveeku, lai skataas un klausaas kas ir Folk/Pagan metal un SKYFORGER!
0
Tomēr diezgan debīli, ka lielākā daļa koncertu ir pustukši un visus interesē tikai un vienīgi Skyforger.
0
drīzāk gan ir tā, ka Skyforger interesē arī daudziem nemetālistiem.
0
nu vismaz organizeetaajiem viss buus labi - pilniibaa izpaardots koncerts
0
atgriezhoties pie 19.02. - kaadam nav nojausmas, cik maksaas ieeja?
0
gan jau ka vienmeer 3ls.
0
NĀKAMAIS SKYFORGER KONCERTS RĪGĀ notiks 19.FEBRUARĪ 2005 klubā "KABATA", kopā ar somu grupu Hellbox un igauņu grupām Loits un Must Missa. Līdz ar to tiks prezentētas "Semigalls' Warchant" jaunās dziesmas. Sākums 17.00
0
4 ls ieeja.
0
SKY FOR GER! SKY FOR GER! SKY FOR GER!
0
es rindu aizsitiishu pie kabatas jau no riita
0
Nepeeju iedomaaties, kaa tur izskatiisies, kad visi gibeetaaji(ja spees) buus saliidushi iekshaa! Saaku aizdomaaties par to, kas tur notiks ar manaam zarnaas =)
0
No gribeetaajiem tiks iekshaa labi ja 1/3. Klubaa ir limiteets cilveeku skaits, un vairaak jau diez vai laidiis. Manaa skolaa jau arii visaadi naak klaat un prasa par to konci, pat taadi, par kuriem ne praataa nenaak, ka tie uz metal konci gribeetu iet.
0
limiteets skaits???eu, ta ir vaax,ieprieksspaarossanaa biljetes nav???
0
AAAA AArpraac, cik bireismiigi! (shajaa briidii es aiz izmisuma ieskrienu ar pieri sienaa) AAAA!
Bet ja taa nopietni...
Pacelj rokas tie, kas kaadreiz kabataa nav ielaisti, taapeec, ka paarpildiits...
Un veel es nesaprotu, cik reizes var runaat par vienu un to pashu...
0
jeee, Loits ar bus :) nu ko, naksies visiem ievilkt vederus.. bet nu tik un ta, tagad jau kabata ir vairak vietas ka agraak..
0
Ko jus te stresojiet :) Bileshu skaits tiks limitets uz 400, lai nebutu baigaa davilovka, bet lai var daudz maz normali justies..vajag atnakt vienkarshi laiciigi un viss bus ok, nevis kados 18.00, tad varbut ka clubs bus pilns. ja kas, tad uz Behemoth bija pari par 500 bileteem, bet taapat mirushie netika noveeroti:)
0
ghi! pacelju rokas par sevi un veel paaris purniem! ir bijis precedents. toties palika nauda dzershanai...
0
sky forger ir tik reali,ka klausītgribētāju būs vismaz pāris reizes vairāk. un protams, ka daļa netiks, bet nepadosies un gaidīs nākošo konci, bet pa to laiku ies un apdirsis reperus! Metālisti sarauj!!!!!!!!1
0
Kaads gadienaa nezina, vai nav kaada iespeeja dabuut biljetes iepriekshpaardoshanaa?
0
biljetes nav iepriekšpaardošnaa.:( visur saka ka kabataa vispaar nekad nav iepriekshpaardoshanaa.
0
Hopkins mani nomierinaaja.Es arii biju uz BEHEMOTH, tur nemaz nebija tik pilns.
0
eu,ja kadam i kads divans uz kura mani pec koncerta izguldit pado zinju uz e past
0
eeee,man nav kur palikt
0
tad jau viss OK, Behemothaa vieniigaa probleema bij ka dabuuju staaveet rindaa peec alus [kaa padomju laikos peec paartikas] un tikmeer neglected fields jau bij beigushi speeleet
0
Es ar neatteiktos no divaninja velams uzreiz diviem negribas uz majaam vilkties to "mazo" gabalinju
0
ieeja 4.laši
0
dārgi,gan labāk ejiet uz rotten
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas