kas juus pieveersa metaalam?
0
neviens jau nepiedzimst ar gitaaru zobos.. kas juus pieveersa metaalam? ar ko saakaas miilestiiba pret sho muuziku?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
man piemeeram agraak metaals nepatika.... tad saaku klausiitis- vispirms paaris dziesmas, un tad aizgaaja... tagad metaals ir mana dziive. Kad pieveersos metaalam izmainiijaas visa mana dziive, domaashana, stils, utt. un es par to priecaajos....
0
Hmm, nu, netīšām gadījās nokļūt vienā koncītī, iepatikās mūzika, iepatikās cilvēki, un tā tas viss sākās. :)
0
Kaa nu kuram, man taapat kaa daudziem ar Metallica. Ui kaa es grabinaaju kapeikas un skreeju uz bodi peec Kill Em All, atceros kaa shodien. Peec tam bij Slayer, Sepultura, peecaak Napalm Death, Gorefest, Sarcofago, veel biku veelaak Cannibal Corpse, un veel peec kaada gada leenaam ar Burzum un Gorgoroth pavilkos uz black metal, kam liidzaas ar laiku aizgaaja liela miilestiiba uz visaadaam perversijaam muuzikaa, ko izraisiija dazhas labas personas, kas ljoti piestraadaa pie sava stilinja un muuzhiigas peetiishanas, kursh ir true un kursh nav, ko driikst klausiities un ko nee. Un tur naak talkaa grind, kas uzliek kluci visam.
Bet, ja tu gaidi kautkaadus sirdi plososhos staastus par sabiedriibas ljaunumu un tamliidziigas muljkjiibas par miilestiibu pret vampiiriem un deemoniem, tad es nozheeloju, ka sheit kautko ierakstiiju. (Es juus ieniistu smirdiigie stilotaaji un apgarotie deemonisko daiktu suukaataaji, kaut juus visi apraudaatos baalie nuugji!!!!)
0
metallica -> waltari -> sky forger -> rammstein -> arch enemy -> gathering -> burzum -> ayreon -> iron maiden -> utml
0
liekas, ka liidziiga teema ja bi. bet man ar ar metallica. staasts taads pats kaa Charmed69. no metallicas, tad uz cc, sodom, korrozia metalla, napalm death, carcass. ar to arii saakaas :)
0
Faun, tā jau nemaz nav, ka gaidu sirdi plosošus stāstus... Un mīlestība pret vampīriem, dēmoniem utt. vairāk piestāvētu tik bieži pieminētajiem pokemoniem ar savu "es esmu pats sātana sūtnis zemes virsū - be afraid" imidžu... :P Man metāls un smagā mūzika nozīmē ļoti daudz, vairāk nekā tikai stilu ar ko var pazīmēties. Un šo jautājumu uzdevu tādēļ, ka vēlos uzzināt kā citi metāla piekritēji sev ir atklājuši smago mūziku. Tas arī viss...
0
Sākums Rammstein - Māte, tad nežēlīgi sāku trakot par SlipKnot un tad jau viss pārējais šļācās virsū...
0
`viss pārējais šļācās virsū` <== :D :D :D :D

sorry, apreecos :)
0
Nu nevajag jau tik traki taisnoties, es tachu teicu, "ja nu...".
Nu jaa, ar metaalu buutiibaa mainaas arii muuzikas - kaa taadas uztvere.
0
Mensons. Tad Skyforger, Spraagstoschaa liigava, Slaktinjsch, Eliss Kuupers, un visi paareejie...
0
Nu jā, sākumā bija Sepultura, viņi tajā laikā bija nākuši klajā ar Chaos A.D, kurš nopietni spārdīja, protams, spārdīja arī Arise un Beneath the remains. Kopā ar sepulturu, mazliet metalikas. Tad šādi tādi nieki kā H-blockx uc. Tad, pamazām beidzoties kasešu laikiem, bija šis tas no mensona, vairāki gadi korn-līdz-kaulam :), paralēli NIN (Trent Reznor, tu esi mans elks!), rammstein un citiem no kompānijas. Šādi tādi klavfingeri un godsmaki. Tad tā pa nopietno no-trū-lizējos pagājušā gada sākumā. Bet es jau nesaku, ka neesmu atvērts visa veida mūzikai. Nu jā, popam gan manā sirdī nav vietas.
0
Jaa, nu man pamatskola muzikas stunda bija jaraksta referatinsh par miljako grupu un es uzraxtiju par Black Sabbath. Jau toreiz visi saka domat, ka sitai meitenitei ir novirzes :D Velak klausijos Nirvanu, Metallicu utml. Bet universitates 1.kursa dzivoju kojas viena istaba ar true metalisti, kas kluva par manu labako draudzeni. Vina tad ari mani iepazistinaja ar smagas muzikas pasauli. Jaa, ari kojas laudis domaja, ka mums tur kautkada sekta :D. Zhel tikai, ka tagad vina aizlaidusies uz ASV un nav vairs nekadas zinjas no vinas :(
0
saku es ar (nozheloshu ka pateicu) HC un citiem mesliem :D tad aizgaja CC un talaak kautkas lidzigs Fauna stastam :) grind tiesham uzliek kluci visiem, man tik bez tiem ari thrash iet pie sirds :)
0
ergh, Piparmētrā iepostēju pirms vairākiem mēnešiem, un tamdēļ copy/paste savu drausmīgi būtisko dzīves detaļu, tāpēc īsumā:
skolasbiedrs, ar kuru dalījāmies mūzikas (pop) mīļošanā, aizveda pie sevis noklausīties "vienu jaunu metāla grupu, kas tev varētu patikt". Es samērā spurojos pretī, jo smago muzonu necietu, bet tad (zinot, ka džeks mēslus neklausās) nolēmu paklausīties. Tas bija Helloween "Keeper Of The Seven Keys Part I", tātad, ap 1987. gadu. Pēc kāda laika iedevu viņam to ierakstīt kasetē, pēcāk sekoja Accept, Manowar, Poison, Motley Crue (OK, mūspusē neko īpašu smagāk neviens neklausījās), tad jau Metallica, Kreator. Atnācu uz Rīgu, drīz vien apmetos vienā istabiņā ar citiem metaļugām, kuri mani iepazīstināja ar King Diamond un Black Sabbath, iepazinos ar Holy Lamb džekiem un viņu aprindām, kas mani palēnām pieradināja pie thrash un tad arī death... un black uz palikšanu uzradās tikai ar "Anthems To The Welkin At Dusk" un CoF "Vempire".
0
Viss sākās jau pamatskolā-5.klasē(~1997... klasebiedrs ieteica Metallicu,iegādājos centralkā "Reload"-nu tas bija vispaar....Vēlāk sekoja:Sepultura,Nirvana,P... skandināvu underground toreiz pat dzirdējis nebiju.Pirmās pagarās matu pinkas,apkārtējo nosodījums par manu jauno imidžu,muzikālo gaumi utt...Pēc 2 gadiem viss noklusa!
Un tad nāca 2002.g. ar"metinātāju kursiem"atgriezās nostaļģija pēc vecajiem-labajiem laikiem,tikai jau jaunās vēsmās ar daudz dziļāku ieskatu smagajā mūzikā,garu matu audzēšāna.......
0
Nav tur par ko atvainoties LielUga (BigUga) he he.
0
pagaasns, skatos, ka Teu tik ljoti patii visu latviskot? :) un arii redzu, ka vaardu `ugga` nevari iztulkot? paliidzeeshu - kopaa tas skasn `MilzuLempis`! nekaads lielugaa vai tamldz
0
Mans domāt, šada tipa saruna jau trešā.
0
Jaa, jaa, latviskoshana ir nopietna lieta :))
(ja kads vel nav lasijis:)
centralizēts tarifs - vienādmaksis;
kalkulators - saskaitnis;
koncerts- skaļizklaidnis;
protēze - aizvietnis;
baterija - spēknesis;
lokomotīve - vilkne;
duršlaks - vārāmnotekne
čemodāns - ceļa mantkaste;
diplomātiskais korpuss - ceļa mantkastu ēka;
tetovēšana - zemādizkrāsošana;
reklāma - prečpiedāve;
asfalts - akmeņdarvne;
kvadrāts - četrtaisnleņķvienādmal...
kompjūters - dižskaitļapstrādnis;
'Sekss un lielpilsēta' - 'P..anās un daudzmājas';
fēns - karstpūtis;
valdības demisija - aizeima (pretstats Saeimai);
trolejbuss - divvadripnis;
tramvajs - vienvadripnis;
autobuss - bezvadripnis;
pincete - divpirkstu tvereklis;
Audiokasete - lentveida skaņnesis;
CD - skaņripulis spīdīgais;
vinilplate - skaņripulis melnais;
katastrofa - lielapmērķeza;
parkets - sīkdēlīšrakstizkārtgr...
automašīna - pašgājējs rumaks, lidojošais zārks;
alkoholiķis - brandava sagumzītais;
policists - lielvaras pārbaudnis;
tusiņš - grūstiņš :DD
0
nu jaaa - izlasot šito tā vien gribās atvainoties latviešu valodas patriotiem un ieviest valodā vēl dažus svešvārdus :P Bet daži varianti nav slikti :D Kautkur pat dzirdēju, ka mūsu valdība sāk nopietni apspriest to tusiņa pārsaukšanu par grūstiņu :D :D :D
0
Man "grūstiņš" dikti sasaucas ar "Kuršu Vikingos" tik bieži lasīto vārdu "grūšanās": "kad Lokers sienaukšā ar Dingi grūdās..." ;)
0
koncerts- skaļizklaidnis-hehe
0
{ Bon Jovi, Deep Purple, Uriah Heep, Blue Oyster Cult, AC/DC, Motley Crue utt.} ===> {Accept, Ozzy, Helloween, Metallica Kill Em All} ===> {Metallica parejie, Anthrax, Megadeth, Slayer, Kreator, Sepultura utt.} ===> {Death, Obituary, Morbid Angel, Benediction, Pestilence, Pungent Stench, Bolt Thrower, NapalmDeath, Brutal Truth, Carcass utt} ====> {Cathedral, MyDyingBride utt} ===> {atpakalj pie vecaa labaa thrash, plus biski no laba death, grind un doom un industrial un vel viskautka, iznjemot black, kur nekad neesu iebraucis}
0
Es jau vienreiz to teicu, bet pateiksu veel!! Man viss saakaas, kaut kad deviitajaa klasee ar RAMMSTEIN, tikai deel viniem es saaku intereseeties par taada tipa muuziku, nu peec tam jau aizgaaja visaadas Power grupas( Freedom call, Rhapsody, Primal fear) un peec tam naaca viss paareejais, ko tautaa sauc par zaagji!!!
0
Es arī pievēršos smagajai mūzikai pēc tam, kad MTV ieraudzīju Enter Sandman videoklipu....

Gribās nedaudz piekasīties :)

Charmed69, vakar, plkst. 15:53
man piemeeram agraak metaals nepatika.... tad saaku klausiitis

Kaut kas, man tā liekas, te niet kopā :)
0
nirvana->mm->rammstein->ta... laikam bija hc laiks:)->c.o.f.->skyforger...
0
deicide->c.o.b.->burzum
0
nu mna bija "smagaa berniiba". jau paris meneshu vecumaa shupuljdziesmu vietaaa bija Ac/Dc Deep purple Led Zepelin ZZ Top utt ta laika(1988) suri gruti sadabujamaa (ta vismaz mans Teevs teica)roka muuzika. nu tad bija viens periods kad bija pie kajaas ko klausiities ap 11 g vecumu saku pats klausiities Ac/Dc ZZ Top un bik Metallica visam shim liaku pa laikam naca pari pop un tad paris gadus atpakalj sapratu ka pop un citi meesli nav pireksh manaiim un ta pamazaam no Ac/Dc un ZZ Top pargaju uz metalu(nekad nesu klausijies numetalu un citus metala kropljojuma veidus). tads nu ir mans staasts.

no popa es nekadu b spiru utt neklausijos ech uz sitiena nepateikshu ko klausijos visticamak to kas pa radio skaneeja.
0
Pats pirmais - Juris Kaukulis, pie kura mācījos muziķenē ģitāru - Dzelzs Vilks - Mirušusās Kaijas
tālāk jau - Death - "Symbolic", CC, Sanctimony, Barbarossa, Hell Patrol, tikai tad plašāk iepazinu ārvalstis - Entombed, Therion U.c.
0
Paldies par jauna vārda zinšānu LielLempi he he!
0
Atvainojos, MilzuLempi he he.
0
Pievērsos, jo nebija citas izvēles - šī mūzika ir daļa no manis...labākā daļa ...:)
0
to Pagāns:
Tu to man:(
0
ar pirmajaam kropljotajaam gitaaras stiigas skanjaam.. tas veel shobriid tur pie ikdienas atkariibas dzirdeet sho unikaalo vibraaciju ar kardaana pavadiijumu... eh
0
Mani metālām pievērsa Jēzus!!! :)
0
uj apreecos par Edenbeast komentaaru!!
0
Sākās ar Queen, tad Scorpions,Led Zeppelin, Nazareth un pārējais vecais labais roks.Dabūju Metāliku, nobrauca jumts...Tad Arch Enemy, Carcass....>>>Visbeidzot atradu savu pagānmetālu Butterfly Temple, satarial, skyforger....
0
Sākās ar Queen, tad Scorpions,Led Zeppelin, Nazareth un pārējais vecais labais roks.Dabūju Metāliku, nobrauca jumts...Tad Arch Enemy, Carcass....>>>Visbeidzot atradu savu pagānmetālu Butterfly Temple, satarial, skyforger....
0
Edenbeastam ir laba humora izjuuta. Jaa, Jeezus bija matainais, kaapeec ne?
0
Uz savu pirmo konci atnācu gandrīz vai urlas paskatā , t.i. salīdzinoshi ar citiem..Bet sapratu ka tas ir mans īstais tuss
0
Jezus ir skaists mitologisks, nereāls tēls. Nu bet kopumā, kā vīrietis, viņš ir manā gaumē
0
mana satapshanaas ar sho muuziku... hmm.. jaa, nu saakums bija taads - klausiijos visaadu popshitu - HIM, Placebo, pokemonu kingu Mensonu... nu tiiraa popmuuzika, tikai bishk smagaak. un tad pavilka uz gotisko pusi, vnk patiik taas muuzikas speeks, melodija, vokaali, noskanja kopumaa. skaisti! tagad jau klausos taadas lietas kaa Lake of Tears, Moonspell, Ayreon, Anathema, Lacuna Coil, The Sins of Thy Beloved. un shii muuzika tieshaam aizkjer sirdi...
0
Kaa jau visiem beidzot naacaas saprast kas ir iitaa ssiis pasaules muuzika
0
tumši un mistiski spēki, kas pārņēma manu dvēseli savā varā, kas padarīja mani kurlu pret Jēzus vārdiem, bet atklāja brīnišķīgo, jauno pasauli, sauktu METĀLS! m/
0
A man mamma teica....
+1
Nu ja jau skaitam Queen, tad es pirms Metallicas biju pilniigs Queen shiibernieks. Man bija kasetees visi albumi savaakti iznjemot Hot Space un veelkautko laikam. To Hot Space nekur nevareeju toreiz dabuut, eh. Un pirms Queen, es galiigi siiks buudams klausiijos uz lentinieka Peerkonu, kur taa Kukuruuza bi iekshaa. Bet tas jau nu gluzhi neskaitaas, ja runa ir par metal.
0
2 Pagāns: ja jau Tev tik ļoti tīk visu latviskot, tad kāpēc "Rammstein" nenolatviskoji par "Stampakmeni". Nemaz ar neskanētu daudz idiotiskāk, kā parasti.
0
Eh, nu tā pārspīlētā latviskošana taču pilnīgi bezjēdzīga un dumja no malas izskatās. Kam tev tas vajadzīgs? Ko tu ar to ceri panākt? Pie tam, vēl debīlāk tas izskatās, ņemot vērā, ka tu šausmīgi kropļo valodu, gandrīz nelietodams pieturzīmes vai arī lietodams tās aplami. Ar latviskošanu centies to kompensēt vai kā?
0
Nē Balrogh, tas tika domāts MilzuLempim, jeb tautā saukts he he BigUgga, tā ka nav par ko bēdāties.
Pag kudars, Tu to man? Kas kuram liekas tizli un kas nē. Man piemēram liekas tizli, visi šitie jaukie, jeb stilīgie izteicieni citā valodas mēlē, jeb barbarismi un žargonismi, un ja ta tas tika man teikts, tad komatus es lieku un cenšos to darīt uzmanīgi un kārtīgi tā ka viss būtu kokos he he. Un visi šitie ks, dubultais v un jē, kas tiek aiztāts ar nelatvisku alfabētu man liekas vēl tizlāk nekā Kapliča skaistie tulkojumi he he. Tā ka harmonija saglabājās tizls tizlu nemaitā he he. Ko es te muldu...
Juods, tāpēc, ka nezināju viņa tulkojumu, paldies, tagad zināšu kā kļūt par pilnvērtīgu idiņu he he.
0
Nu, bet, piemēram, īpašvārdus latviešu valodā loka nevis atstāj nominatīvā kā tu to nepārtraukti dari. Saprotu, ka vēli tikai labu latviešu valodai, bet vienkārši kaitina tas milzīgais grmatisko un it īpaši stila kļūdu kvantums tavos tekstos.
0
kudars totiees tu kaitini mani!

a... runajot par pashu pirmo postu sheit! es domaaju ka cilveeks piedzimst par mataino, jo noteikti kads no vinja priekshgajeejiem bija bik pakjerts uz to lietu :)
0
jā vampīr, šito teoriju man skaidroja varen dikti viens kas visu mūžu pa vecrīg notusējies
bet ja no otras puses padomā metāls tak nebija vēl gluži izdomāts kad mūsu vecvectēvi ar vecvecmātēm tusēja
0
Labi teiksim Mensons > Rammstein > Carcass > Pungent Stench > CC > Zupa > Grind uzlika kluci visam.

Piekriitu ka cilveeks piedzimst lai klausiitos smago muuziku.
+1
piedirsts šūpulis > vardarbība ģimenē > narkotikas > menstruālais cikls > vīrietis ar ūsām > Aigars > pirmais briedums >>>
0
Scorpions koncis mežaparka estrādē -> Enter Sandman -> milzu blīkšķis ar labām lietām -> par vēl vienu mataino vairāk
0
Ierudzīju pa TV Metallica video dziesmai Memory Remains un tad jau nopirku Reload. Bet vispār man viens cilvēks lika klausīties tur visādus NuMetal - Deftones (Around the Fur) un Korn vai Tipe o Negative, cradle of filth u.c. Nu Metallica - tā īstenībā ir pirmā, kā jau visiem. Tagad gan numetal neklausos, klausos Cannibal Corpse. Heavy Metal, tāpat kā NuMetal, ir priekš tīņiem. Priekš lieliem cilvēkiem ir death, black.
0
Nu taa jau nu gluzi nav, Heavy metal vienmeer ir skaitiijies True Metal kategorija, un cik zinu tad daudzi seit to skaitaa es klausos Manowar un man vini loti patiik!!
0
Tēvs smago mūziku (hard&heavy) lika lielās devās klausīties man jau pirms manas dzimšanas. 11 gados nopirku pirmo Metallicas kaseti "And Justice for All..", tad sekoja Scorpion, tad Nirvanas un Sex Pistols periods, tad atkal pievērsos metālam ar Metallicu priekšgalā, izgāju pamatīgu Death un Brutal Death periodu, līdz saskaršanās ar Slayer piespieda mani aizmirst par visām desām utt.
0
Viss saakaas ljoti sen, kad veel shuupuulii guleeju (joks). Man viss saakaas ar Nirvanu.
0
bleakness paldies :(
nu tip es nezinu ka ar vecsenchiem bet man mutere agraak klausijas black sabbath un queen, shad tad kad iesleedzu kadu heavy vai ko tmldz vinja klausas ar prieku
0
Mani mans kakjis pieveersa shaadai muuzikai, nu baaaaaigais ziniet ko...
0
kudars - grmatisko, kas tad tas tāds par jaunvārdu? he he kļūdīties ir cilvēcīgi un par tiem īpašvārdiem, patīk nedaudz samocīt, kas tur tik ļoti slikts? Bet ja tevi kaitina manas gramatiskās kļūdas, tad uz pārējo (es domāju tie kuri vispār pat necenšās komatiņu ielikti) komentāru rakstīto, skaties un plēs matus vai? he he. Stapr citu, segvārdi, vai vārdi rakstās ar lielo, jeb versālo burtu!
0
nu ziiniet vecvecaaku laikaa gluzhi metals nebija bet 60 jau paraadiajs roks taatad.

Gramatiku varbut sheit nevaidzetu apspriest to var apspries radot jaunu diskusiju teemu

tas ir manas domas
0
Pagān, es jau ar' to par lielajiem burtiem nikos arī nosecināju, bet trūmetālā laikam jau pārmainīt neko nevar - kā reģistrēji, tā paliek.
Ac/Dc, kas jums pēdējā laikā ar tām tēmu taisīšanām? Kaut kāda jauna mode?
0
ne nekas tik ir lietas ko peec manaam domaam vaidzeeja apsriest un ka piem veseliigi salaati radas atsaucoties uz vienu citu teemu
0
Tas bij sen pirmais bija kaads Death albums(kaadi 8 vai 9 gadi buus pagaajushi), vienkaarshi pajautaaju intereses peec kas taads pasmagaaks pieejams uz to briidi, un taa aizgaaja, vieniigi Metallica kaut kaa pie sirds nav gaajusi, esmu izticis bez vinju garadarbiem
0
kudars tu jau mums esi uberpareizais vecis! es ta dzirdeju tu pa seju esot dabujis klasee!?
0
kudars tu jau mums esi uberpareizais vecis! es ta dzirdeju tu pa seju esot dabujis klasee!?
0
Shajaa teemaa vienas vieniigas peerles: heavy metal vienaa maisaa ar Nu metal un prieksh tiinjiem, Mensons popsa, Jeezus-mitoloģisks un nereāls tēls (ļoti senatnīgi nudien), bla, bla, bla...
0
bet mensons popsa ir! un tada jezus nemaz nav :D un nomaini niku! ciest nevaru gotus
0
Skaidrs, ka šobrīd tāda Jēzus nav. Bet nav arī pamata uzskatīt, ka nav bijis - kā reāla persona viņš ir bijis, tiesa gan, pilnīgas aplamības ir par viņa izcelsmi un spējām.

A par tēmu, nu parastais variants, kam līdzīgu te ir daudz - sākās ar Metallica pirms kādiem 11 gadiem (pirms tam bija hārdroks - Def Leppard, Van Halen, u.tml.), tālāk Iron Maiden, Accept, Motorhead, Pantera, Sepultura, CC utt.
0
7tajaa klasee gaaju maajaas no skolas un redzeeju kaa mashiina notriec suni (vai kuci) un tad es sapratu ka pasaule ir nezheeliiga un saaku klausiities korn :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD... Blaavienz... apnuumetaalojos (godsmack, staind,slips,pods,kornis) pirms gadiem pieciem un tad vienaa jaukaa dienaa noleemu piedraazt komerciju un saaku klausiities Angkor Wat.Taa arii panesaas citaa domaashanaa par to, kaadi ir labas muzikas kriteeriji. Metaals ne metaals un vispaar savaa buutibaa pasaules labaakaa grupa bija Pink Floyd.
0
Vampir, man ar gotiem ir tikpat mazs sakars kaa tev ar vampiiriem, un Jeezus ir jaaraksta ar lielo burtu, jo tas ir iipashvaards.
+1
Par pērlēm tev taisnība - iemaisīt heavy pie kaut kāda sūda... Patīk man šitie supermetālisti, kas apliek heavy - šitāds disrespect ir visspilgtākā lohkultūras izpausme. "Mēs kruti, mēs matainie! Iron Maiden? Kas tā tāda?" Nožēlojami
0
piekrītu, ka nedrīkst apdirst "heavy metal". to var neklausīties, ja nepatīk, bet dirst virsū nedrīkt. nebūtu agrīnā hardroka ar Deep Purple, Led Zeppelin un biški vēlāk heavy metal un "new wave of british HM", nebūtu arī tagad nekādu death un black un gudrie HM aplicēji tagad klausītos Black Disco
0
Metaalistam apdirst klasisko heavy metal (vai kaa biezhi to nepareizi sauc - "80-ies metal"), tas ir tas pats kas apchuraat Briiviibas pieminekli.

Bet ja par saakotneejo teemu - arii es esmu viens no Metallica "maacekljiem" he he. Viss saakaas ar "Unforgiven", ko dzirdeeju pa radio '96 gada vasaraa, bet pashu grupu zinaaju jau kopsh beerniibas, kad domaaju ka vinji visi 4 ir narkomaani un noziedznieki. :DDD Tad no viena drauga aiznjeemos paarrakstiito kaseti, kuraa vienaa pusee bija melnais albuums otraa "Kill 'em All" un taa visa taa laviina aizgaaja ar pieaugoshu aatrumu un speeku, lai gan saakumaa es to pat nesapratu un it kaa negribeeju atziit. Tad naaca Iron Maiden, kuri ilgus gadus un pat veel tagad ir vieni no pashiem pashiem, tad Death, Napalm Death, Grave, Sepultura, Megadeth, tad Cradle of Filth un daudzi citi. Kopsh taa laika es regulaari konstateeju, ka metaalu saprotu arvien dziljaak un tas man patiik arvien vairaak. Taads luuk "love story" ha ha.
0
"piedirsts šūpulis > vardarbība ģimenē > narkotikas > menstruālais cikls > vīrietis ar ūsām > Aigars > pirmais briedums >>>"

nu man jau ar' patiesiibaa bij' liidziigi
0
sukaļas kas heavy apkakā, man heavy uzreiz aiz power ir
+2
"piedirsts šūpulis > vardarbība ģimenē > narkotikas > menstruālais cikls > vīrietis ar ūsām > Aigars > pirmais briedums >>>"

Jaaa..., kam tagad viegli...
0
Nevajg gan apdirst Heavy Metal. Pasham man gan nepatiik, bet toties es noveerteeju to no kaa ir ceelushies mani miiljie Black/Death/Grind.
A par MM, ja kas vinja ziedu laiki sen kaa jau aiz muguras. Tagad pat iisti nezinu kas ar vinju ir. Kaut kaa sen nav dzirdeets nekas.
Tas ta jocigi, ka tad kad vinjsh netaisiija popsiigu muzonu tad vinjsh bija baigais staars, a kad pieveersaas komerciaalajai muuzikai tad drusku pabija topos un pljuksh.
0
Eu tu gotika,nevar vis likt vienā maisā heavy ar kaut kādu nu-metal,un vēl nezin,sazin ko!Vienmēr kādam kaut ko vajag padirst,lai krutāks justos...
+1
Nebuutu heavy (taspats kas true vai classic) nebuutu arii atzari veidojushies.saliidzinaaju... noliegt to ir kaa noliegt savu maati...
ui cik smuki sanaaca :)
0
...jau no kaadas 7-8 klases ik pa liakam paklausos metaalu... nopietni nemaz neesu pieversies :)...
0
...jau no kaadas 7.-8. klases ik pa laikam paklausos metaalu... nopietni nemaz neesu pieversies :)...
0
2003. vai 2oo4. gada LNT muuzikas video apbalvoshanas eee... ceremonija? whatever, galvenais - beigaas bija skyforger, iepatikaas, nokaasu no drauga "peerkonkalvi" un taa tas viss aizgaaja...
0
Roof rakstiija:
"7tajaa klasee gaaju maajaas no skolas un redzeeju kaa mashiina notriec suni (vai kuci) un tad es sapratu ka pasaule ir nezheeliiga un saaku klausiities korn :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD....

:DDDDD
Zelta vaardi. Vajag akmenii iekalt.
0
labaakais jau ir tas ka var jau teikt poke un taa taalaak bet lielaakaa tadlja ar to arii saaka ieskaitot mani.man tie nu-metal cd taa arii staav maajaas un taa ir kaa taada sava veida relikvija.personiigi tagad uzliku toxicxity un atceros ko es dariiju un kaa man gaaja tajaa laikaa kad es taas lietas klausiijos nopietni un kaa ir mainiijusies mana attieksme pret metaalu un kur es esmu tagad.manaa cd stativaa staav taada kaa sava veida aizgaajusho laiku dienasgraamata taadelj es neapdisrshu to ar ko pats saaku :)
0
He, tajaa laikaa, kad es par metaalu ieintereseejos, Korn Latvijaa veel maz kursh zinaaja. Tas bija kaadus gadus divus pirms Riigas ielas saaka paarpluust ar dredainaam galvaam.
Pasham man arii ir visi vecie Metallica albuumi, melnais un paareejie, ar kuriem viss saakaas. Skaidrs, ka vinjiem prieksh manis piemiit sentimentaala veertiiba. Bet muusdienaas es vinjus klausos praktiski tikai kaa "maaciibu materiaalu" (speeleeju liidz un improvizeeju) nevis kaa vienkaarshu klausaamo muuziku.
0
Reiz kaada meitene paarnaaca no skolas (3.klasee)ar ljoti skumju sirdi un dusmaam par cietsirdiigo pasauli.Caur asaraam vinja uzlika Unforgiven, kas bija mierinaajums.Veelaakajos gados nekas nemainiijaas un dziive palika veel nezjeeliigaaka.Bet vieniigais saules stars un draugs bija muuzika - metaals, kas atspoguljo muusu emocijas, dziives situaacijas un katra ieksheejo pasauli.Taapeec shii muuzika mums tik ljoti patiik.
0
Sen atpakaļ, kad vēl kādā 8. klasē mācījos, brālēns joka pēc iedeva paklausīties Metallica Kill 'Em All. Paklausījos, iepatikās, un tā radās nezūdoša interese par metālu.
0
Sen atpakaļ, kādā 5. klasē paprasīju drauga māsai kautko ar labām ģitārām. Iedeva Carcass - Heartwork, un tā radās izpratne par skaisto.
0
..... nu lai cik tas diivaini buutu es saaku ar punck rock .... bet tas kat kaa neazikjeera ... un tad kaadaa jaukaa dienaa es izdzirdeeju Metallica .... un sapratu ka tas ko es taalaak klausiishos un cieniishu neliidziinaasies nekam citam un paareejiem t.i. civilajiem liksies nosodaami ....
0
man pirma banda ko klausijos bija six feet under, lidz tam neko tik brutalu nebiju dzirdejis. pec tam bija windir, nebiju nekad dzirdejis ka izmanto kaut kadus folkloras elementu, un vel ta kerc pretigi, un vispar es nezinaju ne kas black ne kas doom. Bet bija therion - vovin, ari uz ta es kadu laiku nosedeju. Shiberis atnaca vala pec arch enemy, cik labi ka viniem bija tika daudz dziesmas ko novilkt pa majas lapa. Un tad var trikt ari viss sakas. Bet tas ta pat nevienu neinterese
0
kā jau laba daļa mūzikas cienīt'ju, arī es savu laik izslimoju grunge vilni (aptuveni `94...`96- tie gadi) un patīk joprojām. Paralēli tika iepzīts gan Napalm Death, gan Novembers Doom, gan Gorefest un daudz kas cits, ko uzskaitīt nav jēgas... aizņemtu daudz vietas un garlaicīgi būtu lasīt. Nu var minēt ap `97.. vai `98 saslimu ar Paradise Lost un My Dying Bride, un vēl šodien nevaru atrast zāles, lai izārstētos... A kas mani uzsēdināja uz smagās mūzikas viļņa ? grūti pateikt, acīmredzot tas ir lipīgs "vīruss", pret kuru mums nav imunitātes (nospiedošam daudzumam kā zināms, tomēr ir).
Bet vispār es klausos visu, ko atdzīstu par labu esam priekš sevis.
+1
Mana māsa pret mani izmantoja varu un es sapratu, ka jāliek mierā tie citi. Ķēros pie smagā roka klasēm un meklēju draugus...draugus. Fanoju par Six Greet Stranger, vēl tagad laikam...Apjūsmojiet mani!
0
"Mana māsa pret mani izmantoja varu un es sapratu, ka jāliek mierā tie citi."

Tas ir kā? Māsa lika ēst spinātus un tu par to dauzīji mazu bērnus. Tad saprati ka bērni jāliek mierā un jāklausās roks? :D
Āāāāā...Abbrīna!
0
kūt, kūt...
0
mani pievērsa Kristaps
0
vispār, tā ka te daži personāži kā Sinigunde, izsakās, ka metāls esot kā gaismas stars, tad mua teikt pretējo - EVIL, ONE BIG FUCKIN DARK EVIL!!! un man tas patīk!!! Satanicus Roboticus!!! :) lūk tās ir emocijas! Cathedral, motha fucka!!!! :)

0
A es ar metalu saku aizraities loti nesen. Pirms pus gada. Saku ar Skyforger. A pasa sakuma vienkarsi speleju folk. kopa, Tad saku klausities skyforger, tad pargaju jau uz citiem smagakiem vilniem.
0
bET VISPAR MAN PATIK skyforger.
0
Kaads veel gaismas stars??? Lasiit vajag iemaaciities - saules stars. Tavi gaismas stari ir kristietiibaa, he!
-1
marilyn manson - i dont like the drugs (but the drugs like me) 4. klasee.... jaa, suuds, bet taa nu tas saakaas...
0
kautkur, kautkad 14 gadus atpakall saaku ar Guns N' Roses, Scorpions, Ac/Dc, The Misfits, Queen, Black Sabbath, Judas Priest, Motorhead, Iron Maiden, Slayer, Pantera, metallica, Anthrax, Megadeth, Sepultura, utt vel daudziem citiem. Taa ar panesaas ..... Personigi man patiik pilniigi visi smagaas muuzikas stili, (ar dazziem iznneemumiem). Patiik arii daudzkas no Nu metal, hardcoere, vismazaak klausos saatanisko black. Vislabaak patiik SPEED, THRASH. ikpa laikam klausos arii vieglaaku Rokmuuziku
Taa luuk
0
Paldies jaasaka Sepultuuras Territory un kasetei Atbalsis 15 jo tur taa bij iekshaa. Kautgan AC/DC un guns n roses vienmeer esmu klausiijies. Un peec tam jau vienkaarshi saaku tuseet ar pareiziem cilveekiem - Barbarossa utt.
0
haaaaa
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BladeOfDarkness
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas