jaunatklājums
0
Vakar rakņājoties pa saitiem, nejauši uzgāju pavisam interesantas grupas saitu, kas sevi dēvē par metāla kingiem, cik var noprast, tad spēlē baigi kruto black metal.

Es iesaku ieiet viņu saitā www.steelmusic.times.lv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ja kāds to ir izdarījis, tad varbūt varētu izteikt savus komentārus par šo grupu. Vai tiešām ir jēga pārņemt zināmu mākslinieku vārdus, kā savējo tikai tāpēc, ka labi un kruti skan. Piemēram viņu basists Mark Halloway, vai jums neko neizsaka šis vārds
0
lol: Mark Halloway vai Calloway ir tāds infantils idiots no piparmetra.net, kas neviena neaicināts, bet ar putām uz lūpām klāstīja cik labs un interesants sports esot amīšu wrestling - nu tas pats, kur uzkačāti veči apenēs spēlē teijāteri. Esot nopietnāka un inteliģentāka nodarbe par nacionālās hokeja komandas spēļu skatīšanos utml.
0
Jaa, un Latvija ir totaala miskaste... taa vinsh arii rakstiija
0
Nē, nu viens otrs ģeniāls mūziķis ir smagi dīvains puslīdz normāla cilvēka uztverei. No tā viedokļa pēc pāris gadiem narkošanās šiem varētu sanākt kādas 2 ģeniālas demo. Bet nu nez vai katrs idiņš, kas paņem giču rokās var kļūt par šo ģeniālo mūziķi. Būtu vismaz kādu sampli ielikuši.
0
nevar spriest jo empty raadiijaas pie sadaļas muzika bet uzskatu ka dumji teelot kautkādus krutos ja pat neviena demo nav
0
taisnība gan, bet viņu saitā var atstāt ziņu viesu grāmatā, lai ieliek kādu demo
0
AAAaaaAAAaaaAAAAaaaaaAAAa AAAAaaaaAAAaaA AAAAaaAaAAAA AAaaaAAAaaa AAaaa!!!!!!!! !!!!!!!! ! ! ! ! ! !
0
Interesanti, pec lapas spriezot vinu banda saucas piktogramma, droshivien efektivak butu bijis asinis smeldzosha kardiogramma. Kaut ka neatminos vinus fresh blood, droshi vien vini koncerte tikai mezaa.
0
tr00 blackeri jau no mezha nemaz aaraa nenaak :P
0
taisnība gan, bet kaa tad mees varam par viņiem uzzinaat, ja viņi tup mežā un ārā nemaz nelien, tad jau sanāk, ka koncertē viņi arī tikai kokiem
0
"koncertē viņi arī tikai kokiem"

un kam tad tu gribeeji? cilveekiem?
0
Nu, tikko kāds uzzina par grupas eksistenci, tā viņi vairs nav tr00, kVlt un underground :D
0
pag, pag kad vini izjuks (piem pec 10 gadiem) tad vini izdos demo, varbut kadu veco albumu, tam vajadzetu garantet viniem kulta statusu
0
bljaaa nekad vairs nespiediishu uz shitaadiem nepaziistamiem linkiem :OOOOOOOOOO vot tas jau tieshaam ir pilniigs pidjec. nabaga slimie hvz kaalaivinjus nosauc... varbuut tas nau domaats nopietni..... ceru ka taa
0
Kaa nu nav. Pasham bijusi saskarsme ar dazhu labu grupas daliibnieku, kuram primaarais ir nevis speeleet, bet nodarboties ar tamliidziigaam muljkjiibaam. Skatoties uz taadiem zem alus kaa pashreiz, pilniigi vai duures saak niezeet.
0
NU, nu, cik man zināms, tad plašākai publikai viņi nerādās, pat mūsu slavenais Mark Calloway, koncertus neapmeklē, vienīgais koncis, kurā viņš tika pamanīts bija Paradise Lost, arī tur viņš uzvedās idiotiski, bet ko es droši varu apgalvot, tad tuvākā laikā, tas varētu būt gada laikā, viņi uzstāsies, tā vismaz viņi paši izsakās un parādīs, kā tad īsti ir jāspēlē Heavy Metal.

Dzīvosim, redzēsim.
0
Ja ja vini bus kingi, es jums saku un pirmais grupas piktogramma hits buss giznad. Nu tads rikti labs "satanic cult heavy forest metal".
0
Katrs dara kaa grib. Man poooo!
0
Sviests. Kubaa. Tas bija vieniigais, kas naaca praataa peec shameejo "sapnju grupu" paarlasiishanas. Droshi vien ikviens no vinjiem sapnjo kljuut par metaala paveelnieku, tumsas valdnieku & shit like that... Savaacas kopaa tai pashaa mezhaa un maacaas taisiit druumos gjiimjus, saukt "Hail Satan! Fear us!" un pielieties taa, ka savu maati nepaziist. Varbuut peec gadiem no vinjiem tik tieshaam kaut kas iznaaks =)
0
aaa tipa satan sold his soul to me :) nu ja tas ir nopietni tad varbuut vismaz vinji ir no dziljiem dziljiem laukiem.... nelaupiet man peedeejo ceriibu
0
tas ir nopietni? :D

baac, es kaut kaa visu laiku domaaju ka shitais viss ir taads jocinsh spocinsh :O
0
baaac, ku man patiik taas bildes kur shie elektriskaas gjitaaras mezjaa laizj, uzreiz var redzeet ka vinji tik tieshaam ir trve kvlt
0
Bildes ta varbuut labas, es neko nesaku par taam, kas tapušas mežā, sevišķi tajās, kur redzama giča un bass kopā, izskatās jau interesanti, bet fakts kā tāds, ka viņi eksistē laikam priekš sevis, viņus zin tikai retais, bet dzird;ejis nav neviens.

Starp citu, viņi alu lieto ļoti minimāli, sevišķi basists to nelieto vispār.
0
uj...tikai tagad ieraudzīju kā lielākā daļa nodirš mūs...
man ir šis tas sakāms aizstavībai:
1) bildes mežā nenozīmē black metal...vienkārši tas kas taisīja bildes uzskatīja ka mežš mums piestāv
2) stils nav black metal bet gan hard rock
3) lapā nav mūzikas un vēl viskaukā tāpēc ka tā lapa pagaidām nav paredzēta publiskai apskatei(tāpēc ka nav ierakstu ko tur likt ;))
4) alkoholu lieto tikai 1 no mums
0
jaa, juus esat labakie. Neviena ieraksta, bet majas lapa, piebasta ( parbasta )ar bildem, es vel saprastu ja kaut kads latvian metal chick top 20. Ceru uz autografu, kadreiz :)

p.s. baigi kadu pish, kursh no jums lieto alkoholu

True latvian forest cult hard rock 4vere !!!!
0
wood school hard rock. laikam jums zlobnaa meegju telpa arii atrodas mezha skolas teritorijaa un no taas audzeeknjiem arii sakomplekteets shaads sastaavs.... pie kaa piestaav mezhs?!?! pie zaljaas ziloniishpentagrammas? juus kauko speeleejat vispaar? vai tas vispaar nau svariigi galvenais rubiit restlingaa fishku pasham esot mazam un tizlam nedabuujusham datorfriikam?!??!!?! kaadi gan lohi ir tie kas no saakuma speelee izkopj stilu un savas prasmes un ideju transformeeshanas speeju nevis nosauc sevi hvz kaa un saak celt pashpersoniibas kultu. nu uzraxtiet vismaz ka esat kaukaac biologjisks experiments...
0
Tas ir labais:DDDDDDDD Sitaada anekdote, sen nebiju tik sirsniigi smeejies, nu ko Necro Anal un Fimoz ir konkurenti:D Cirka skola diplomu vinniem :D
0
... vienīgais, kas manu smadzeni pakustina šajā sakarā: vai dēl tādiem lohiem ir vērts taisīt atsevišķu sadali un vēl izteikt savas domas... paldies Dievam tādu kropli kā šamējo vokāls neesmu redzējis pat sapņos... labāk laizu padusi kādam no Killer Klowns from outer space...
0
ak jā vēl varētu pārgulēt un sniegt savu tūpli inspektoram Hansenam, kurš parādās Hellraiser 6 hellseeker... šamējais bija atvedis savus somu prijomus apmaiņas programmas ietvaros...tīri labi iedīrāja (mazliet sacēlās)
0
P.S. ...tikai mazliet...
0
ta lapa kaut kur pazudusi, laikam saprata ka tas nebija isti true un aizgaja uz mezu.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas