Metāls un skini
0
Nesen vienu no maniem draugiem atskaldiija kaut kaadi 3 skini ar bitaam tikai par to, ka vinam bija platas bikses. Dziedeeju arii to, ka peec taa, ka skini piekaava kaadu meiteni metalheadi vaaca kopaa tautu lai izreekinaatos bastejaa vai arii salamandraa.Tas taa... ieavadam... Kas tie mudaki patiesiibaa ir? Metal-archives.com bija tikai triis skinismu kultiveejoshas grupas un no taam divas neaktiivas.KO!!! tad vinji klausaas???Ljube-davai za?Nafig par skiniem uzskata metalbraaljus?Cik daudz tajaa ir patiesiibas?Es jau laikam taads "pareizais" :) metaalists (smagais hipijs :)))) ari palikshu tomeer intereseejos kaadelj taada kretiiniska,primitiiva, kustiiba ir vajadziiga?Kas staav tam apakshaa un kur ir tas NAIDA CENTRALAIS KULTIVATORS?Jebkuraa gadiijumaa ko juus par to zinat un kaada ir juusu attieksme (kaa jau esmu pieradis taa noteikti buus radikaala saakot ar "kill them all' liidz "save god creature")
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nu peec manaam domaam skini ir bik sagajushi uz iiso(luudzu neapvainoties visiem skiniem) jo skalda normaalus cilveekus apr visadiem sikumiem es saprastu par nopietnaam lietaam.
0
Bez metaala nav nekaa ko skiniem klausiities? No tevis jau arii staro baigi inteligjentaa buutne. Te kautkur atpakalj jau shii teema ir izcilaata liidz riebumam.
0
Nesāc nu trakot mazais ērzeli(drīkst es tevi saukšu par Eisī, (lūdzu neapvainoties visiem EisīDīsī faniem)), citādi sanāks tāda maza šmucīte...
0
Fauns
liec manu inteligenci mieraa luudzu.Metaals bija pirmais kas iebnaaca praataa.Pietam ja palasiisi tad veelreiz tad atradiisi "KO!!! tad vini iisti klausaas?".Tev jau tie citaati iipashi patiik cik atminos :D
0
Es esmu citaatu monstrs. Mani skrupulozie pirkstelji ir sarakstiijushi visu forumu uz mazaam lapinjaam un es ar taam esmu noliimeejis visas dziivoklja sienas.
0
Arī labi, vismaz nav tapetes jāpērk.

A par skiniem- nezinu, man vēl neviens nav piesējies, tamdēļ nekādu īpašo naidu pret viņiem nejūtu. Vienīgais, kas nepatīk ir tas viņu Hitleronkuļa žestiņš, ko šie aktīvi piekopj.
0
:D
0
roof, ja vien neesi nigers vai dredains zaales juuzeris, no skiniem nebuutu jaabaidaas :DDD man piem vinji galiigi netraucee dziivot.
0
man no vinjiem iipashi bail gan nav kaut gan ja es ietu viens pa ielu tad tie maitas taapat vareetu piesieties un atskaldiit mani taa kaa baidies vai nebaidies no taa nekas nemainaas.Joprojaam te taa arii nacv atbildes uz to ko es jautaaju.
0
aga a ko tu ireena teixi par rasta-skiniem? :D un vispaar kaapeec man buutu no vinjiem jaabaidaas ja buutu dredains zaales juuzeris?!?!
0
KAS IR RASTA SKINI?Zinu tikai to, ka tiem kuriem ir sarkanas snores tie ir anti skini bet patiesiibaa man taa aerii nekas nav skaifrs par to visu ai arii ir vinekaarshi interesanti uzzinaat
0
Kas ir skini! Nu Latvijas skini lielaakaa dalla ir vienkaarssi defineejami kaa urlas armijas zaabakos ar apspiletu vili dirsaa! Normals cilveeks turas pie savas kulturas un stila un nepiekasas klat citiem. Bet iekss musu zemes, lielakaa dalla ar divlitreni paduse piekasas klaat viesiem pec kaartas, sakot ar arzemniekiem melnaadajnajiem, kas vienkarsi atbraukussi kaa tuuristi un beidzot ar metalheadiem. es nesaku, ka visi tadi ir. Man ir viens draugs skins un pazinna viens, nu ssamejie vismaz metahedus neaiztiek, kaa ar paareejiem, nezinu.
0
hellhamme pateica labaak, nekaa es pats to vareetu
0
Vinji jau labpraat sistu tos melnos, kas sheit atbrauc kaa tuuristi, bet baidaas. Seezh ielas malaa, dzer alu. Paiet garaam neegjeris. Viens saka: "Ejam! Atskaldam!" Un tad visi paliek un dzer taalaak. (patiess staasts)
0
lielākā daļa viņu ir tīņi maksimālisti... tas pāries.. vismaz vairumam noteikti.
Bet zināma daļa agresijas ir, un tas var radīt bažas. Kas darās Krievijā vai Vācijā , ir labi zināms. Tur neonacistu kustības rullēt rullē. Laiku pa laikam nomušī kādu ārzemju studentu vai iebraucēju strādnieku, vai citu pavēruma meklētāju.. ( kā likums- šiem ļautiņiem vairāk vai mazāk atšķirās ādas krāsa). Pie mums (iespējams, pagaidām) tik radikālas lietas nenotiek, tāpēc vairāk, kā par stilošanu, to nosaukt nevar, kā arī ideoloģiskā ,protams, arī izglītības ziņā šie cilvēki ir visumā ierobežoti.
Kas attiecas uz metālu, domāju, stilistiski ir zināma līdzība. Galu galā nav jābūt obligāti matiem līdz pakaļai. Muzonu jau klausās un fano visi... Nezinu vai ir tur vērts baigi nodalīt- skins vai metalers... ka tik sakarīgs un normāls cilvēks. Visur ir morāli invalīdi- gan skiniem, gan metaleriem, gan pokemoniem u.t.t.. Un otrādāk.
0
vispirms pilns ar gotiem tagad ar skiniem kas būs nākamā dulluma pazīme???
0
nu jaa pret skiniem man ar taads naids jo esmu bissku izbaudijis vinnu bezjeedziigo naidu, kas tiek veersts nezpretko dauza tik visus, kas nav liidziigi vinniem. bet Bleakness, kas tad vainas gotiem tie tak nevienu neaiztiek.
0
kada tur ideologija, skini atistijushies no anglijas futbola faniem, kuri vienkarshi grib izvicinat dures pec futbola maciem ar pretinieku klubu faniem. Ne tiem skiniem latvija interese ne ka. Ko tad tie dredainie zales juzeri monstri vai, ari latvija dzivo, normali cilveski, liela dala no tiem ko esmu redzejis labai sakarigi cilveki, jautri, pozitivi. Neizskatas pec kaut kadiem tur narkomaniem kas tirgo maziem berniem lai tie pargriestu venas un izlegtu pa logu aiz lomkam. Katrs pats atbildigs par sevi. Kads merkis shis grupas nishanai, tipa atirisim musu latviju, lai nemaitatu musu tautu un tas delus, vai vel kads prolitariskas izteiciens. Zinies baigi vini tiem narkomaniem dod pa seju. Istio slirces brali ta pat nenokersi, tie tachu sez majas un lieto. Narkomanus ker policija, kas skini ir kluvushi par kaut kadu officialu varas parstavi vai? Un tikai nevajag man basnjas par "ja jau neviens neko nedara, tad mes darism". Shi muziga kaut ka darishana. Sez dzer alu un kopa iet uz konchiem, baros, lai justos droshak jo vienkarshi pashi ir bailigi. Shi muziga nostashanas pret vienalga ko, un tad atbalstitaju mekleshana, cik gan tas nav bijis. Johaidi ja tur ir tadi patrioti, tad vini ietu uz kadam valstiskam organizacijam, un graptu blin lapas parkos, daritu ko noderigu sabiedribai. Ja viniem rupetu nacionalisms, tad vini celtu latvijas prestizu citu acis un nevis sistu negerus un grustitu matainos bet "parspetu ar pratu" ka pagans izteicas. Ta ir kaut kada panku atistibas forma, tipa dzivo tikai shodienai. Ai ta visa ir tuskha sviesta kulshana.
0
irenas atieksme ari laba, kamer tu neesi tas un tas tad vis ir okey, man ari nepatik negeri bet teikt ka kamer pashu neaiztiek viss ir labi! Tatad tev liekas normali: vo izdomas vini vienu dienu, piesitam irenu, nu vienkarshi ta pat. Man nepatik but atkarigam no kaut kadas socialogiskas grupas labvelibas, es vienkarshi saku ka nevajag atbalstit to visu. Patriotisms nav vardarbigs huligansisms.
0
to roof

cik man zinams tie kas bijushi metalisti klausas ns bleki un vispar visu kas ir ns. Citi atkal kaut kadsu pankus, tach pec uzshuvem var redzet, rammstein u.t.t.
0
augury runaa labus vaardus. Var jau pareekt kad jami pielupiijushies staav kaukaadaa koncii ar nodurtu galvu un briizhiem pacelj vienu roku 60 graadu lenjkjii. Bet nekas neattaisno cilveeku piekaushanu bez jelkaada iemesla. Un vispaar, nav vinji nekaadi patrioti, bet degjeneraati ar izskalotaam smadzeneem. Ganjau pirms guleetieshanas noskaita kaadu no fiirera uzrunaam un pacelj roku pie kaashukrusta kuru pats uzpuutis uz kaiminju maajas sienas. Neko labaaki par tiem rufusiem no krevu shkolu aiz..brj..kaukastur shtaaba. Ja patiik "tiiriit" sabiedriibu - lai staajaas pashvaldiibas policijas rindaas un patrulee pa ielaam. aj akal aizraavos..
0
bet pašvaldības mentam vajag vismaz cidējo izglītību, ja nu skinam nav, tad nekā
pret gotiem man nav nekas, pats kādreiz biju ~tāds, bet vienu brīdi tas bij kā modes kliedziens un tagad skini ar izskatās pēc tādas lietas. un tie mazgadīgie kas pakļaujas tai modei ar to jūtas kruti tapēc man bisk bij tās gotu varzas apnikušas.
vienreiz viena gotele ar izteicās dīvaini: "Iron Maiden ir izgājis no modes, tas vairs nav kruta, tu esi atpalicis 80to matainis, utml idiotisms"
skan kā bikses piekraujot un ož tāpat.
0
bu bu, kur te daudz dusmiigu, iekarsushu puisiishu..
un veel skiniem paarmet agresiju :DDD
0
Skini - Latvijas patrioti??? Kā man teica viens no viņiem ( krievu valodā)- cīnās pret slāviem Latvijā. Interesanti gan, vai tad Tu pats neesi no tādiem cēlies un, ja jau Tu esi baigais latvietis, kāpēc runā kr.val.? Un krieviski runā apmēram 6 no 10 skiniem
0
man gan pedejais skins ko satiku teica ka vniem nepatikot narkomani. pag, tu man to saki par runashanu krievu valoda ?
0
tik tiessam lohi tie skini truukst vienkaarssi vaardu. Passi nejeedz ko runaa un dara.
0
Rezumeejums:
1)mystique-es darbaa dienu jo dienas runaaju krieviski un man tas ir pie dirsas un tas nemaina manu patriotismu vai nepatriotismu un jebkuram normaalam cilveekam tas ir normaali ja vien tu neesi aklais patriotists (latvieshu radikaalji ne ar ko peec saviem meerkiem neatshkiras no krievu komunistiem utt.tikai itkaa "muusu pusee")Mulkiibas par to runaashanu un krievu valodu.

2)Gan krievu shtaabaa, gan skinu kustiibaa izmanto agresiivo kodeeshanu ar vinju izdotajiem masu medijiem, muuziku utt.Nenobriedis cilveeks kursh kaadreiz ir bijis apspiests vai ignoreets, izsmiets utt to visu uzsuuc un laizh savaj agresijai varu.Ar to arii nodarbojas dazhaadas organizaacijas savaa labaa.Taadam cilveeka jau tad ir vienalga par ko un pret ko izgaast savu personiigo naidu.

3)Ierosinaaju sho teemu taadeelj, ka nesen saaku domaat aarpus savu draugu loka vai tieshaam metaalsikaa roka pieriteeji, garaa briivi, reizeem parastajiem neizprotami, paarsvaraa patstaaviigi domaajoshi cilveeki, daljeeji vai ar laiku ir sapluudushi ar kaut ko tik preteeju kaa skinhead kustiibu.Kopumaa redzu sheit vairaak negatiivu attieksmi nekaa pozitiivu jo man likaas ka buus trakaak un taadeelj man ir pilniigi patiess prieks shajaa briidii.


MMUMS PIEDER ZIEMA, LEGENDAS, KLUSUMS UN ZIBENS, VIKINGU CELJI UN KAULU PEEDAS, APPUTINAATAS PILIS UN APGAASTI KRUSTI, AATRUMS UN DEPRESIJA, NAAVE UN SAAPES UN TAA IR BRIIVIIBA DZIIVOJOT...
Atstaasim viniem naidu, aklumu un asiniim nolietus asfaltus (varbuut kaadreiz arii maneejaas :)
Sorry ka tik gari bet uznaaca druknis :D
0
viss ok, a prikols ta no apgāztiem krustiem ?
ož pēc vandālisma (tipa kapu apgānītājs)
0
(klusumaa grauzh sausaas brokastis)
0
The roof, the roof, the roof is on fire
... ;)
0
btw, Rammstein koncii redzeeju forshos vaacu skinerus. Teikshu taa: "Muusu skini ir popsa!" TIE aarieshi bija izteiktaam vaacieshu grimaseem. Augumaa ne mazaaki par 190 cm, miesasbuuvees arii padevushies - true SS. Viens no tiem ruljeriem iipashi izceelaas: "Ja kaads vinjam uzgruudaas, vinjsh nelaimiigo cilveeku ar skatienu pie zemes nospieda." Taadus kadrus man nebija naacies redzeet!
0
...un iemirdzējās lodziņam acis, vērojot lielos vīrus.... "Ak, kaut es tāds varētu būt !" žēli nopūtās lodziņš..
0
:D
oi Juods to dziesmu es naktiis zem sagas klausos :D

Zaali vajag uz jumtiem piipeet nevis bloodhaound klausoties nikus raut :)
0
to biks

nav jau prikols bet es nezinu vai to nosodiitu jo tas ir kaut kaa gotiski fanaatiski mistiski daudzmaz saprotams kaut gan izklausaas jau sviestaini patiesiibaa bet tas vairaak tajaa tekstaa kaa taada virspuseeja metaala kultuuras dalja un es neesmu teicis ka tas ir prikols :)
0
vācu skineri gan nikni lūrēt virsū mēdz ka biju fričos man pat bail mēdza palikt no šiem
0
Bleaknes- vajadzēja, pirms brauci pie fričiem, noskūt galvu. Skatītos ,kā uz savējo... un vadzi.. ņemtu savā barā!
0
he he mati tomēr svarīgāki ja jau pa purnu nedabūju tad viss OK
0
roof raxtiija:
MMUMS PIEDER ZIEMA, LEGENDAS, KLUSUMS UN ZIBENS, VIKINGU CELJI UN KAULU PEEDAS, APPUTINAATAS PILIS UN APGAASTI KRUSTI, AATRUMS UN DEPRESIJA, NAAVE UN SAAPES UN TAA IR BRIIVIIBA DZIIVOJOT...
nu tev varbuut pieder kaulu peedas un vikingu celji, un elkonji,
un aatruma izraisiita depresija, ar ko arii apsveicu :D
0
bet man pieder jaunavu karstā un maigā miesa, viņu elsas, viņu kaisle, viņu dvēseles... i am the god of sex... :D AHHAHHHAHHHAAAHHHAAHH!!!!!
0
roof mums tāds ideālists.... :D
0
edenbeast, savukārt, līdz viņa ideāliem tālu.... skumji.... :( ( :D )
0
man pieder vecs, sajāts dators, sasists žigulis un tukšas pudeles ko nodošu kad nebūs ko ēst
0
...MIIKSTIE...kameer shie lok leetu 2l alu citi straadaa smagu fizisku darbu un iet uz zaali cilaat dzelzhus(piemeeram kaa es)...lielais vairums no vinjiem ir mazgadiigi aaksti kurus pat zheel aiztikt...

...he he...miizh visi pie stuuriem...pa paalim jau taa iisti nenokrata...staigaa puspiemiiztaam apeneem...dzeltenaa roze priekshaa...kaneeljoslinja pakaljaa...jaa un protams hail hitler!...ha ha...ja hitlers shos buutu ieraudziijis chetrdesmitajos vazaajamies pa ielu buutu licis kastreet vai utilizeet...lai shaadi degjeneraati nedara kaunu rasai...hudredprocent ka bez olaam buutu palikuhi...
0
Ireena
tu mani saapini sauliit :D nemaz neatbalsta mani gruutajaa depresijas briidii :D
0
depresii pesimistiskais ideaalists
0
ar skiniem man nav bijushi nekadi starpgadijumi , bet nu labak es vinjus redzu ejam nevis nakam
0
Edenbeast laikam tads nogribejies:)
0
teema par kaut ko citu, bet Edenbeastam labs komentaars. Tikai neatceros, kuraa gan mitoloģijaa, reliģijaa ir god of sex?
0
nu bet kautkaa jau vajag vairoties lai neapsprāgstam
kautvai Grieķiem tā afrodīte vai kā tur sauca bij kautkas līdzīgs laikam
0
Jā, Afrodīte, romiešiem Venēra utt., atcerējos - arī Fauns:)
0
You become my fucktoy when the lights go out.
With scalpel in hand I take your insides out.
If you could only see the things that I've done...
If you were alive you might think this' fun.

Man, Woman, means nothing to me,
I violate their holes, rape the living equally.
When the act's completed, I spill my stinking goo
and as I pull away my rotting cock breaks off in you.
0
a man baigi patiik, ka videejais iq liimenis shajaa forumaa ir ieveerojami ceelies kopsh mana peedeejaa apmekleejuma :)
protams, es ne katram piekriitu, bet viedoklji ir izteikti neuzbruukoshaa, atveertaa un tolerantaa veidaa. es negribu izklausiities peec pasha gudraakaa skolotaaja/veerteetaaja.. nebuut nee :DD
vnk, jaa taa man shkejiet :)

jaa, viena fraaze par to 'neegjeru nepatikshanu'.. tas man likaas kaa tikai dumja mode liidz briidim, kad manaa acu priekshaa triis modiigie vecriigas pseidonacisti uzbruka vienam dzhekinjam uz ielas vinja aadas kraasas deelj. nu taadi mazi ar nodzertaam aciim. nu, kaa dziedaaja Good Riddance, naids ir garlaiciibas un ignorances stulbais beerns.

cik nesakariigi, kaa nekaa pus4 naktii (Riitaa?) :D
no pasaran! :)
0
Es mazliet no temas...Nu butiba tur jau ta lieta, ka tos skinus(atljaujiet ta devet), kas ir redzami ar 2litrenem vecrigas ielas teju vai katru vakaru pamana visvairaak.. normals cilveks, kas sevi uzskata par kkada veida skinu nu tiesham bez iemesla nevienam nepiesienas.. Mana doma ir taada - ja Tev nepiesienas un nedirsh ,tad tev nav nekadas fucking (atvainojos) tiesibas lemt par kada dauzishanu un njemshanu prieksha, ja var ta izteikties.. Un metalisti, vai ta sauktie matainie ir normali cilveki, kas dzivo ta pat ka mes visi parejie...
0
jaa, nu gan jūs [vairums] samīzuši ;DD nu man piemēram drošāka atrašanās uz ielas ar viņiem..[vismaz dažiem jau nu noteikti] ir jau arī tādi kas par to vien domā kā dzeršanu utt.
0
uj, ku ļauni, iet basteikalnā problēmas risināt... manuprāt tie aktīvākie dauzītāji ir tieši krievu skini, kuri vairums vienkārši ignorē smadzeņu esamību... godīgi sakot, eu_grebene, neredzu ka kāds būtu baigi sabijies... lol
0
...a man nesaprast krievu skinus... vinji laikam meegjina attiiriit valsti, kuraa vinjiem nav jaabuut... vai kaa? :D...
0
es nesaorotu nevienus naci skinus. visa mana saskarsme ar tiem novedusi pie secinājuma, ka tie ir vieni un infantilākajime un neizglītotākajiem cilvēkiem manā apkārtnē.
0
foršā apkārtnē dzīvo
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
Viskas