Slipknot Maskas
0
Vai kaut kursh ziina,kur var dabuut Joey Jordison'a masku latvijaa? kaut vai Plain Jane (plaanu masku bez zimeejuma)?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Buutu uztaisiijis labaak savu, nevis leekaajis pakalj citiem.
0
ha,Slipknot,tas tak beernu roks,ne???Heavy pop,neeee Brutal pop,ha,ha...
0
SIC BITCH, PISIES DIRST!!!

JoeY, iecheko black-goat.com! Tur esot infa, kaa visas maskas taisaamas!
0
To SIC BITCH:

he he, tas ir perfekts apziimeejums, driizaak sitaa:

brutal nu-pop-metal!
0
Pannem ziemas zekki, izgriez caurumus un mauc galvaa, buus OK!
0
Hellhammer, tu biezhi taa dari? :DDDD nu bet ideja neslikta!
0
sic bich salaga.... pirms kada gada pati realaa fanaataa biji....
0
dafnim uz sic bich ir shkrobe? :DDD
0
UUUUUUja kādi joki panesušies, Slipknot NEDRīkst apdirst, vinji ir tik biedējoši, sargieties ka natnāk pie jums šonakt, tad jums būs jāmaksā par visu, ko esat teikuši... Slipknot tak jāklausas katram spicam džekam!!!
0
suds ar slipknot vini nomira pec sava pirma albuma izlaisanas jo parejie albumi ir komercija visa grupa suds jo komercija jaunais klips duality Stone sour kavers sutiet nahuj slipknot parejiet uz GRINDCORU!
0
Kaa es varu kljuut par spicu keeksu un izdariit taa lai man patiik trakojoshie Slipknot - shausmu karalji?
0
Eu, kas ir ar jums? Dzhex grib uztaisiit masku, a juus uzreiz saakat dirsties, taa kaa taadi dirsaa irzrauti reperi! Kauns! Man patiik i Skyforger, i MayheM, i dazhi latvieschu schlaageri... Nu, saaxiet mani apdirst?
0
waacies atpakalj uz beernu daarzu,no kurienes esi izliidis siikais mopsis...
0
o-o-o kaadi izteicieni!
0
to teicu es, 1996
0
To Grindfucer:

Kas Tev patik no Grindcore?
0
eu tu SIC BITCH vai ka tevi tur sauc. Ko dirs uz slipknot? Ko ta tu klausies? Teletubiju labako dziesmu izlasi vai? Sveiciens 1996
0
Eu, starp citu ieverojat kads te vienam chuvakam kruts niks - Hate against myself, oho, jau niks viens pats ir tik biedeejoshs. Un kaads mushka ieveeroja kaa vinsh apdirsa sic bitch - klausas teletubiju izlasi ( visi saak reekt - vinsh tak jokupeeteris arii ir)... Es arii saku - tie kuri neklausas Slipknot jau noteikti klausaas kautkaadus tur popsiigos klaunus, komerciaalo muuziku blja, a vot Slipknot klausas kruti keksi blja...
0
treninjbiksees un metaalikas maikaas.
0
Eu bet nopietni puisi man liekas ka slipknot un visa taa paareeja pokemonu un zaaleedaaju padariisana smird...! Un tas idinsh kurs kaa izskataas ieniist sevi peec nika spriezot (kaarteejais pokemonu stulbums..!) laikam domaa ka tas ka 1dziesmaa 268 reizes tiek izkliegts vaards fuck un kill utt. nu tagad ir ahujenais metaals utt. bet es teikt varu tikai 1u pis dirst un mirsti anaalais izdzimteni slipknot nav nekaadi ahujenie metaala monstri varu nosaukt dahuja 100reiz labaakas blices saprati KROPLI...! Tak sto izveelies izteicienus mazais konclaagera trolli!
0
Paldies [Hate Against Myself]! Prieks, ka sheit tomeer ir kaads sakariigs cilv.!
0
Paldies 1996
0
blja smiekliigi izskataas ka juus te apdisat viens otru,vienam patiik Slipknot,otram patiik cits metaals,es piemeram domaaju ka gotika sucks,es tachu ne kliedzu ka gothic ir shit un kursh to klausaas ir kroplis u.c.! un vispaar slipknot dziesmam piemiit jeega,bet ne visiem to saprast.heh es nestriideshos un sakiet ka griibiet,man vienkarshi patiik Slipknot un viss.tik un ta ta apdirshana neko nedos un nevienam labu nepadariis.vo blja jautaaju par masku,vini sheit apdirstotaavu sataisiijushi.ha!
0
Eu bet pa to zeki nav slikta ideja Hellhammer tik tu aizmirsi pasu svariigaako vajag arii naglas visur zekee sadurt lai visi domaatu ka tu patiesaam esi sausmu maniaks no elles vai kas taads :) Hmm man jau bail no launaa jaunaa latviesu slipknot monstra no elles JoeY!!! :D
0
ha,saksim ar to ka esmu krievs :D un neesmu nekaads monstrs un nav launs arii :D
vienkaarshi man neinterese ko citiem patiik,es zinu kas man patiik un viss.nav mana dariishana un netaisos nevienu apdiirst.labi,ko tur teikt ;)
0
Piedod slaavu braali ka tevi aizvainoju ! Tas jau nekas ka juus latviesus aizvainojaat 50gadus un veel tagad apvainojat bet tas nekas jo smiekliigaak tu izskaties jo labaak varees uz ielas zinaat ka tu i krievs...! :D
0
ha,tu taa domaa? personiigi man nekas latvieshiem pretii nava,un nekad neesmu juus aizvainojis.re arii latvieshu valodu nedaudz iemaciijis ;) ha
0
Nee tam visu cienu :) Cienu krievus kas latviski runaa nopietni!
0
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!
LATVIESCHI IR DEBILI!!!

Starp citu, neesmu krievs, esmu latvietis.
0
Taatad peec taviem daudzajiem triis vaardu izteicieniem, var saprast, ka tu 1996 esi debiils.
0
-_- fucking annoying...
0
njaaa! ar prieku skatos ka cilveki boja savus nervus! un tapat jau manas domas ir pateiktas! ja nu vienigi Slipknot ir maksligi radita grupa! un pashi nonjemiet savas maskas un klustiet par cilvekiem
0
Topi jauns, topi briivs, ko tu stiepies kaa siekala liidz... (M. Zaaliite)
0
nnja >.>
0
Slipknot ir pilnīgi Ok. Biju uz festu WFF vācijā, kur Slipknot bija pirmās dienas Hedlaineri. Teikšu - ļoti smagi, agresīvi, pārliecinoši un velnišķīgi profesionāli. Visiem apdirsējiem ieteikums - pamēģiniet instrumentus spēlēt tāpat kā viņi un tad runājiet par popsu!
Jaunais viņu disks ir ļoti labs!
0
paldies Kaspars! liels preieks ka sheit vel ir cilveeki kurisaprat Slipknot ;)
0
visi ir kroplji !
slipknot ir taads pats suuds kaa n'sync u.c.
vinjiem galvenais lai patiktu maziem beerniem kas ononee uz vinju plakaatiem un nopelniitu peec iespeeja svairaak naudas .
0
dazhiem labiem sheit beerniem man liekas ka nau vairaak par 12 gadiem bet ir interesanti palassiit
0
jeega piemiit arii sunja suudam kas leeni balee saulee
0
Kāds mums viens te nervozs:)
0
oi polloi LAAAIIIMMMIIIIGGGGSSSS SMUKI JEEEEEEEEEEEEEEEEEE
0
laimes laacis :)))))))))))
0
SDKLFUGWORUVWEIUYWREGINDSF...
0
hm?
0
labi :) bucha
0
to 1996

Tu laikam esi viens no tiem anaalajiem pakallas laiziitaajiem, kas grib, lai peec Tevis spriezz par visiem krieviem, ko? Tu lops neapkauno savu tautu!

Bet par Slipknot! Nu sorry, saakumaa vinni speeleeja kautkaadu hc, ko es ieniistu liidz peedeejam un ssobriid vinni speelee komerciaalu popsiigu smago muuziku, bet profesionaalaa izpildiijumaa! Vinnu bundzinieks ir viens no labaakajiem! Bet no otras pues, tas ir menedzzeru izveidots projekts, taatad ar domu jau saakumaa- pelniit pikki uz beernudaarznieku reekkina. Bet man iisteniibaa ir vienalga, jo taapat nennemu nevienu no ssitiem nopietni, pokemonu metaals tas ir un palix, ja vispaar ir metaals.
0
Es nesaprotu..te teema vispaar ir Slipknot Maskas,a Juus veel te paspeejaat parunaat par rasismu!Mana teorija ir slikti krievi un ir slikti latvieshi,Tu draudzeejies ar krievu kursh runaa latviski un,tad Tu uzini,ka vinjsh ir krievs..un ko Tu ar vinju vairs nerunaasi!!Un par Slipknot,man personiigi patiik shii grupa,vinja vismaz atshkjiraas no paareejaam grupaam,vinjiem praatos maajo kkaada fantaazija un vinji izpauzz to savos izpildiijumos!!Kam patiik tas klausaas kam nepatiik nu tas neklausaas!Es piem. nevienam neuzpiezzu klausiities shoo grupu vai arii liidziiga stila muuziiku,bet tad luudzu neuzpiezziet mums,tiem kuriem patiik klausiities sho grupu,neklausiities,jo tik vai taa Juus neklausiis neviens,kaa klausijaamiees taa klausiisimies arii taalaak!!paldies =))
0
1996 tu cista esi debiils, es nebriiniitos ja 1996 buutu tavs dzimsanas gads!
0
LOL tēma taču aizvēsturiska... :) un, patCpaRsevi, neviens jau neuzspiež neklausīties. te tikai izsaka savas domas. ja es ko uzskatu par sūdu un man nepieņemamu, es to neklausos. bet, ja kāds vēlas savu pozīciju paust publiski, tas ir saprotams, jo slipknot, lai cik smagi vai tehniski būtu, daudziem te nepatīk. kapēc? tāpēc, ka viņi ir mainstreem. kaut, vissmagakais no mainstreem, bet tomēr... un, fantāzija ir arī ĻOTI daudzām "vecā" stila metal grupām. piem., Nile vai Evoken...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas