GERDAS ATVEERTAIS ZIZLIS
0
Te viens puika ko taadu ierakstiij kaadaa no FORUMA sadallaam, kaads zin ko tas noziimee - "GERDAS ATVEERTAIS ZIZLIS"
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nav nemazaakaas nojausmas drossvien kaads slepens ierocis, kas tika vairaakus gadus taisiits pagriidee par valst naudu
0
kojan slepenais ierocis ciinjai ar true
0
kojans neciinaas pret true vinnss pats no taa iespaidojies
0
es patiesiibaa zinu, kas tas ir, tikai nu pashlaik kauch kaa neweelos teikt
0
Kas ir KOJANS?
0
AAA laikma KoЯn
0
mmmman liekas ka tas ir no kaučkādas mistiskas pasakas, jo no atmiņu kripatām man rādas vārds Gerda saistībā ar pasakām. Nez tur laikam bija arī par ļauno milzi Kojanu un mazo rūķīti Trū.
0
drizak izklausas pec kada fetish paligriika
0
man liekas, ka tas ir zizlis, kurš pieder Gerdai un ir atvērts...komon
0
Nu viss ieguust pavisam citu jeegu... (dziljdomiigi maajieni ar galvu)... :D
0
(...dziļdomīgi māj līdzi)
0
Faun, pats komon... par shifriem neesi dzirdeejis?
0
Nedirs Faunam virsuu.
0
Fauns jums te laikma baigaa autoritaate, ja jau pat iaztaavji paraadaas.
Labi, taa arii nekas nav noskaidrots par to manu TOPIC teemu
0
Autoritaate? Iespeejams. Visticamaak, 1996 vienkaarshi saskaitaas, ka tagad Fauns vareetu apdirst arii mani, nevis tikai vinju, sapuutaas, no melna un mazinja kljuva sarkans un mazinsh un iekjeeziija savu Dizho Fauna Aizstaaveeshanas Monologu. (bet tas jau tikai mans viedoklis, varbuut bija PAVISAM SAVAADAAK)
0
Es Tevi esmu kkā baigi aizskāris??? Kad jūs ar ggg man dirāsat virsū ir OK, kad es kā maza meitene iedomājso apvainoties un pusotru dienu neparunāt, tad ir oi-oi-oi, cik hemoroīdīgi. Es ar Faunu jau pāris eizes esmu aprunājies, nevienu lamuvārdu neizmantojot.
...
Tā, tagad mADs ir piecēlies un aspēdies krēslā, no kura izkrita, tāpēc varu turpināt-
Vispār- hihihi! :D
0
Yeeaah...and I was just like, Hey you know Tommy - he's cool...
0
bļa
0
GERDAS ATVEERTAIS ZIZLIS - turpmak tekstaa apzimets ka "GAZ". Var jau but ka tas ir vecis gerda ar loti kropligu anusa formu ???
0
Priecaajies - aizskaaris mani tu nepavisam neesi! Ja taa mazliet padomaa - kur manaa postaa bija kaut viena Faunu aizvainojosha rinda, kaut viens vaards (ko nevar iisti teikt par tavu postu ja kas)?
0
E D T S I
0
kas pie vella ir tas zizlis
0
tatad nonacaam liidz saisinajuma "GAZ" tas jau sak atgadinaat tehniku
0
nu spreizhot peec aptaujas labaak nezinaat :D
0
varbut tas ir kartejais pohu briinums?
0
pasaulee ir lietas kuras labaak nezinaat
0
labkaa liekam mieraa temu nebuus veel labi
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas