pasacinja metaalistiem:)
0
atradu baigi labo gabalu:) mani vecumdienu sapniishi:)....

reiz dziivoja veciitis ar veceniiti mazaa salmu buudinjaa...
redz,. taatad taa nu nebij parasta buudinja, bet gan vecaa metaalistu buuda... aarpusee auga rozes un lefkojas, ko sarkangalviitei taa reiz bij paticis laistiit, bet buudas ieksienee pie sienaam karaajaas lieli karogi, kjeedes un svariigaako koncu biljetes- i taa no sudrabkaazu dimmu borgiriem, i taa no saderinaasanaas skaifordzeriem, bet virs durviim karaajjaas mazbeernu un beernu pulka bildes, matainu un noaugshu.
pamodaas ik riitu veciitis ar veceniiti kopaa- veciite veciitim biksturus aizpogaaja, lai aadas bikses nenokriit, un veciitis vinjai brilliites uzlika uz deguna kaa becinas, lai alinju netiisaam neizlej. tad nu seedeeja tie pie savas maajinjas un klausiijaas meidenus, un vilka liidzi, kauch jele vairs neskaneeja...
bet katrai dziivei reiz pienaak gals. taa nu arii veciiti ar veceniiti reiz melnais naaves engelis piceela no gultinjas, un pavadiija uz velju zemi, zem velju ozola varenaa... un klausiijas veciitis ar veceniiti varenaa Peerkona balsii un Laimas maates dziedaasanaa, un likaas, tie pasaa pirmajaa savaa fordzeru koncii nonaakusi...
un bija to dveeseles jaunas un skaistas, un klausiijas tie fordzerus un maidenus velju valstiibaa, pie muuziigaa dievaines miestinja trauka...

ir uz ko tiekties..:P
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
He! Būtu interesanti uzzināt, kurš no šejieniešiem novilks līdz "vecīšu un vecenīšu" vecumam..:)
0
Mīļi :)
0
izklausās pēc baigā panīkuma, nek/ā personiska, bet visu laiku griežot Maidenus, toč visu laiku jāmet... a vecenītei es domāju brilles nemaz nav vajadzīgas, ar tādu večuku dzīvojot un piekopjot sadomistisku patalošiski perversu dzīvesveidu, domāju, ka kausa cilāšana jau ir asinīs iedzīta, tā kā nav ko satraukties par alus izliešanu...
0
eeeee, shis ir labs!!! :)
0
...fag... sēžu darbā un Andra dēļ esmu pilnīgā lupatā, kā lai atgūstas pusstundas laikā?
0
zin, man vislabaak patiik tas dziives nobeigums:) seedeet zem varenaa velju ozola:)))
0
Man patika.
0
laps :)))
0
jaa.laba pasacinja bet ar savu dziives veidu mees liidz taadam neizvilksim:))
0
to mes redzesim :) visi busim jauni gados, bet izskatisimies pec vecishiem :)
0
man jau tagad saka ka izskatos vecāks, laikam nodzēries, bet lai ar maiden man No 1 visu laiku tomēr vien un to pašu kaukā apniktu klausīt
0
Tramiiga pasacinja:)) nostaljgjija, zheel ka es vairs tik vecs nebuushu vairs:(
0
ammz... romantiski.. skaisti.. .:DD bet diez vai daudzi shejienieshji ko taadu piedziivos... :) (par sevi toch negaranteeju..)
0
aš, gandrīz vai asariņa nobira lasot, ku skaisti :) bet kauč kā liekas, ka mans gals gan daudz prozaiskāks un nepatīkamāks būs :)
0
to Ethereal: nenoliedzami ir jātiecas uz laimīgām vecumdienām... kā tur tiem večiem... bet reāli...
tā šķiet, ir utopija. Vecums nenāk viens- dažnedažādas vecuma kaites.., sākot ar vecuma plānprātību >>>>>> un beidzot ar pusparalizētu veci vai veceni, kas čurā un kakā pamperos, un ko jābaro ar karoti.... kāds tur vēl nahren Iron Maiden, tu man pasaki...? Protams, es te minēju tādus pasmagus gadījumus, bet nu fakts...
Redzēsi, paliksi tu kādreiz veca večiņa bez zobiem un sirmu pauri.... un nebūs tev ne plakātu, ne koncertu biļešu, ne veco kautkādu ierakstu... varbūt būs, bet tas galīgi neliksies aktuāli. Pensija, zāles, paika, veselība.... arī miers lūk, kas tev būs primārais.. Tā ka nevajag idealizēt. Tavs vecītis skatīsies uz jauniem meitiešiem.. un negribīgi līdīs pie tevis gultiņā.
Un tu būsi spiesta klausīties vecīša gāzizplūdes skaņās un domāt: Nu bļin, a kādreiz bij tāds slaids, garmatains, ādās tērpts jaunēklis.....

p.s. nekas personisks... bet ar šādu variantu var rēķināties pēc 70-80 un vairāk gadiem....
0
:) Bok - negrauj cilvēkiem ilūzijas.
0
parasti jau viens nosprāgst par ātru un otrs nodzeras :DD
0
ņjā boks praktiķis, tā kā cilvēki nesapņojiet, vismaz nesakiet savus sapņus, šeit boks vienkārši pateiks, kā būs patiesībā un akal esi puņķains ikdienas dīkdienis... fag
0
to boks:
;) paziistot manni mans veciitis tad jav sen buus norakts:D pasrociigi:D
un kaa man zinaat kas muus intresees 80 gados?? redz, reaalaas dziives aprakstu pietiek.. bet gribas jav ari kaadu sapniiti un iluuziju;)
0
pastāv arī vecuma vajprāta iespējas kas izpaužas ka metāla vietā sāk popsu klausīt
0
Tev jau labāk zināt Gaili...
P.S.no rīta noklausījos Eminem, autiņā Kreator, pusdienas pārtraukumā Cypress Hill+ Lamb of God...
0
gailis kur??? kam tu to???
0
na na na...
0
to Etherial: protams, ka sapņot, padzīvot ilūzijās ir netikai veselīgi, bet arī vajadzīgi...
tas palīdzēs patiesībā to briesmīgo vecumu attālināt... vismaz par kādu desmitgadi tālāk...
Nu a vecīti gan žēlo... neaproc pirms laika, kurš ta vēl sānus tā sildīs...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas