Gothic
0
juusu domas par gothic? symphonic gothic, gothic doom... Lacuna Coil, After Forever, Tristania... kaadeelj daudzi "true" nepieskaita gothic pie metaala?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
veca Tristania drusku (paklausos), bet tad jau es labak shito "briesmonis un skaistule" variantu labak panemu nesen redzetos (poli laikam???) draz mati, tie diezgan neslikti.
0
kādas te vēl domas..../??
Ņem priekšā Paradise Lost `Gothic` 1991.g. un nāks apskaidrība tev pāri....
0
...and I was like - Hey, man if he's cool than I'm cool too!
0
ne es rakstiju kas patik, a bet kapec neskaita? hmmmm laikam jau pa popsiigu.
0
MM 1991. Gothic tā ir manta un arī Icon "Christendom" riktīgi iesmeldz!!!
0
kas tev tur smeldz, vini ta pat ka veca katatonia bij' dooms, ne Gothic.
0
a mana pie kājas, kas tur bija kaut vai Dramatisks Kilmaxs, vienalga smeldz...fag
0
es saprotu ka tev pie kajas kaut kas ir bet tema bij' Gothic. Padzeries udeni ja ta smeldz.
0
Dramatisks Kilmaxs, vienalga smeldz...fag
0
Gothic in general jau arī nav metāls. Tas ir panku kustības atzarojums. Gothic metal? nja... labi, lacuna coil, mandragora scream un citas tādas ir labas grupas, kuras nebūtu jānopeļ. bet in general gothic nav sakara ar metālu. neko nenozīmē, ja ir līdzīgas melnas drēbes, gari mati utt.
0
soulgrind ari tiri neslikts, vismaz liela dal
0
mans domas?

nu ko lai saka, nu man patiik shis tas... :O
0
ai nu Paradise Lost ar savu "Icon"nav tas iistaakais piemeers, lai arii, varbuut skaitaas kaa parauggothic(bet driizaak jau doom, cik man saka atminja) un sirds mana nejuut skumjas un melankaholiju klausoties to Icon....
tas taa subjektiivi....
0
MAN ELLIIGI PATIIK GOTISKAA STILA MEITENES (nee, es taas nejaucu ar blackiem).SASODIITI JAUKI RADIIJUMI AR UZBUDINOHU DRUUMUMU SEJAA.
Pati gotika man liekas pievilciigi... lietus un vecas pilis... sveces.... melnaa kraasa... majiigi un silti :) Gotika peec definiicija nav uzskataama par metaala novirzienu taapeec arii mazaak true bet patiesiibaa jau dazhas labas grupas ir pat ljoti klausaamas
0
roof, tu neesi viens taads, hehe
bet labi buutu ja taas "gotiskaas" nepozeetu, bet gotika to neatneemama sastaavdalja, nevis tik geerbshanaas stilinsh.....
0
Kāpēc gotic nav metāls? A moš atgriežamies pie tēmas kas ir metāls. Vai tas tik svarīgi ir vai nav true. Tak ja patīk (un daudziem patiks tāpat neskatoties ne uz ko) tad klausās un ko tur vēl daudz.

Es gan īsti nesaprotu kā no haotiskā punk varēja rasties gotic, bet es arī nestrīdos pārāk.
0
dodiet labak galju :)
0
Edenbeast vienkaarshi mus izgliito un nekas vairaak...
:)
0
kaukur bij laikam krievu gotu lapā dikti labi aprakstīts kā tur kas un kā tas gothic iznāca no tā ka panki palika drūmi un nepankoja vairs lāga kā vajadzētu

a es uzskatu ka viss ir true kas iekš metal archives atrodams

ko te lai pamuld, agrāk bij stils No1, bet tagad trail of tears, throes of dawn, nu vēl šis tas
no nemetāliskajiem gothic/industrial/electro - behind the scenes, les anges de la nuit un vēl varza
0
a vo citi nepieeskiata pie true tapēc ka pārāk daudzi gotiskie dikti gaudo un no tām dziesmām nāk miegs
0
bet kas ir true, izskaidrojiet atpalikushajam....?
katram par to buus savs viedoklis un diez vai nonaaksiet liidz kompromisam....
0
zinu true black, black liidz kaadam 92-93 gadam un viss, vairs true peec tiem gadiem netika radits..
un true death, grind, doom...skan pastulbi...
tas, ja par muuuz stiliem...
0
atkal panesās tipiskais kašķis - true vai ne true...
Bet anyway - gothic metāls vismaz ir pie metāla pieskaitāms, nevis kā nu shit.
Un vispār, katrs klausās to, kas viņam patīk. Ja patīk vislabāk gaļa, tad nevajag uzreiz nodirst citu metāla novirzienu, ka tas nav "truuu"
Un pat šito, ka "true black" bija tikai līdz 92-93 man jau smiekli nāk.
0
...šitie forumi kā tādi smieklus izraisa... ananāsi?
0
man smieklus izraisa viss :) es te iegaju garlaicibas vadis un kartejo reizi parliecinos ka te ir meslu bedre!
0
*smejas veederu tureedams*
0
vai ne
0
ziniet,fuck tiem kuriem smiekli naak...
tad luudzu no citu puses izteikties skaidraak un nedaudznoziimiigaak, un arii pa teemu, nenovirzoties un neprovoceejot uz diskusiju, kura neatbilst teemai....
0
katram savs true, man ~~~60% no tā ko klausos, bet cits jau teiks ka labi ja 1% ka ieraudzīs ka man cietajā dzīvo mnemic, darken, the faint un kaudze electro industrial
0
DIEVINU gotisko metaalu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...

Manupraat, gotiskais metaals ir tieshi tas metaals, kuraa visvairaak ir juutamas emocijas. Tas ir viens no iemesliem, kaapeec man tas tik ljoti patiik. Citi iemesli: labas un skaistas melodijas, balsis (saakot no gaargshanas beidzot ar operdziedaataaju balsiim). Gotiskais metaals ir saliidzinoshi druumaaks par paareejiem metaala veidiem. Man jau nu dikti patiik taas druumaas lietas... =]

Man nav ne jausmas, kaapeec tie lielie metaala fani gotisko metaalu nemaz nepieskaita pie metaala. Manupraat tas ir muljkjiigi. :P
0
nu nez nez, katram jau skaists ir savs, bet ja taa vairak objektiivi tad doom ir tas skaistaakais, bet ne vienmeer saprotamaakais stils....
bet kad doom ir duetaa ar gorhic.....uhhhhh
nepieskaita?
laikam tadeelj ka " tiem paareejiem" metaals ir utu izkratiishana un pachkas kratiishana, bet emocijaam un pardzivojumiem muuzikaa...
man taa, citiem savaadak un ludzu bez aprobezhoto indiviidu kritikas, ja kas esmu gatavs tai....
:))
0
doom arii labs... =] Green Carnation baigi labi izklausaas. =]

Doom un Gothic kopaa?? :O Hmm, buus jaapameegjina..
0
taadi "sajaukumi" vai cik daudz man tuvaakie Lake Of Tears un Lacrimas Profundere......
pameegini, varbuut iepatiksies..
0
green cranation nav doom. gribi doom - katatonia, morgion, my dying bride, cathedral, pantheist, solstice, mourning beloveth, novembers doom, paradise lost, the eternal... vot tas ir drūmi.
0
Katatonia vecie gabali bij labi, tieshaam labi.
0
nja... vecā katatonia kaplēja ne pa jokam... man jau jaunā arī tā tīri neko patiesībā... tādi paši mataini vien ir... :)
0
Edenbeast, es klausos jaunos arii, taapeec ka tas metaals no Katatonias pirmsaakumiem manii dzilji ieseedies un My Dying Bride peedeejais albuums ir lielisks!
0
gothic un drūms?????, nedomāju gan, ar atsevišķiem izņēmumiem tikai, lielākā daļa ņaudētāji, nu kā kaķi šai gadalaikā, man aiz durvīm katru nakti gothic kaķu koris bauro
drūmākais man domāt tiešām ir doom
0
gothic nav nemaz druums.es parasti neklausos jo bez zarnaam var palikt he he
0
njā, MDB baisi labu albūmu uztaisīja... man šausmīgi patīk...kā nekā mana mīļākā grupa... :) bet šausmīgi labs ir arī Morgion jaunais un diemžēl pēdējais albūms... baigi labs epic doom/death metal no ASV. bet, ja runājam par gothic, tad mani favorīti laikam būs Lacuna Coil un Type'o'Negative.
0
MDB jau ieprieksh taisiija labas lietas, taa kaa viiriem viss labi un taapee neviilos peedejaa albuumaa ar'. Lacuna Coil bishk pasliideejusi garaam, neesmu dzirdeejis neko.man te viens pazinja piedaavaajs Lacrimosa, saaka ka doom, bet pats neesmu dzirdeejis.kaadi viedoklji par to? bet Morgion buus jaapameklee..
0
Lacrimosa ir kaut kaads neaprotams stils, tam devushi gudri metalhedi stila apziimeejumu, bet es nez vai tas ir tas pareizaakais....
vo ta ir kad nav DC++, tad man buutu vieglak runaat ar jums - doomiigiem
:))

0
bet agra Anathema ir labaakaa, man vismaz, bet kopsumaa to apdzen graaveeju(dziesmu izskata) protams "Mirstosha liigava" - shie ir dievi, vieniigi ne visi atdziist to...
0
lacrimosa ir nu nemaz nav doom un galīgi nav metal. laikam to jauc ar lacrimosa profundere, kas savulaik bija Anathema klons, līdz pievērsās gothic rock/metal mūzikai.

mirstošā līgava ir dievi... vismaz ārzemēs viņus uzskata par doom dieviem un doom metal "metallica" :)vismaz, viņi ir otra ietekmīgākā grupa aiz black sabbath doom metālā... :)
0
grūti pateikt par braidiem, ir dievi vai nav, tas jau kā kuram... man reāli iekačā tas albūms ar procentiem 37,654674% (vai arī kā tur), viss pirms tam man liekas pilnīgi nebaudāms... kas ir radīts pēc procentu albūma neesmu dzirdējis, var jau būt ka laps, kā ir Edenbeast, nākamie ir līdzīgi procentiem?
0
nākamie ir daudz smakgāki... precīzs nosaukums - 34,788%COMPLETE. MDB tagad spēlē to pašu ko sākumā, tikai daudz labāk(lai gan viņi vienmēr ir spēlējuši izcili). iesaku the dreadful hours 2001. ļoti smags albūms.
0
... ta jau nebūs priekš manis, man tieši patika, tas 34% ne pārāk uzbāzīgais smagums, tāds forši pirms miega ielikt un pie 5 gabala bundzinām bišķiņ atmosties...
0
Vot, ja ir kāds mūzikas stils, kurš ir pilnīgi nenodefinējams, tad tas ir gothic. katrs saprot to kā grib, pilnīga putra, it īpaši gothic sajaukumā ar metālu. un kur sākas doom un kur beidzas gothic un otrādi? Ko ta tas pats Paradise Lost spēlē? Albums piem. saucas "Gothic" - iekša ir labs death/doom sajaukums vai death/gothic sajaukums? vai death/doom/gothic sajaukums? nu Shades of God, Icon un Draconic droši vien par doom sauc? a pēc tam tas kas sākas ar One Second un tālāk jau nu točna nekāds doom nav, ta ko gothic tas saucas vai?
0
nepeikriitu par to ka Lacrimas Profundere... kopeeja Anathemu, varbuut liidzigi skan, bet ne identiski un tie kas ir dzirdeejushi sho albumus taa vairaak.. zinaas teikt..
tikai Memorandum ir liidziigs The Silent enigma un ne vairaak, visi paarejie Lacrimas..... albuumi ir daudz maz individuaali ...tas taa, neprovoceejoshi un "poleemisku disputu"...:)
un smagaakais jau laikam ir tas, kur bildee "pusengelis"(tas peedeejais laikam), vismaz peec pashu grupaas daliibdieku veertejuma, biju palasijis sho to, bet pasham baaaigi patiik The Dreadfull hours, tads emocionaalaaks un skumjaks par paarejiem albuumiem....
hehe, gothic foruminsh paaartop doom foruminjaa........
:))
0
man no Lacrimas Profundere ir `Burning: a wish` 2001.g. albums. labākie skaņdarbi no tā manu prāt ir * 2 sec and a Tear
* Diotima
neesmu dzirdējis pārējos albumus, bet šis domāju būs labs gothic rock/doom paraugs... ir gan tīrais vokāls, gan growling... melanholiskas melodijas... nu viss kā vajag vārdu sakot..
Tā ka iesaku.
0
nu a MDB visi gara darbi ir izcili... sevišķi izceļu 1993g. Turn Loose The Swans un 1996.g. Like Gods Of The Sun

p.s. un vispār, skatos šie albumi (citi arī) tiek visai reti pieminēti šai lapā. Izskatās, ka cilvēki gk. zin Dreadful Hours , 34.788 p.c. Complete , un Songs of Darkness, Words of Light.
0
par Lacrimas, es dizrdeeju visus albuumus un man pedeejais galiigi nesaprotams liekaas, pilniigi cita mūzika nekaa ieprieksheejos albuumos....
pirmais bi labs, depresiivas melodijas, bet tas man, nez kaa citiemm liksies...
0
Boka kungs, ne jau tāpēc ka mua nezinātu vecos MDB albūmus(tu ko? es tak ir traks fans šamējiem =]), bet jaunakie ir labāk nostrādāti, aktualaki. As Flower Withers un Turn Loose the Swans ir novecojuši, taču nav nekādā ziņā atmetami... Angel and The Dark River ir ļoti labs.. tāpat As Gods of the Sun. vispār viss, ko MDB ir uzražojuši nespēj atstāt vienaldzīgu... tas ir kas īpašs... varētu teikt, man pat svēts... :$
0
doom vergs...
:)))
0
To Enemy
tapeec ka tas ir crossover zhanrs kas apvieno trash, doom, tradicionaalo gotiku.Teemas par religiju, mitologiju naavi un dziivi.Ir komleksas ieziimes no progresiivaa un heavy.Gichas no trash, doom.

Lacrimosa-phantom of the opera aadu rauj not.labs gabals
0
par cik man ir visi Lacrimas Profundere albumi, varu teikt, ka manaa uztveree vinji ir vieni no labaakajiem un vismaz manaam ausiim tiikamaakajiem gothic/doom paarstaavjiem. tieshaam laba un profesionaala grupa.
0
jaapiekriit edgaram, Lacrimas peedeejie 2 albumi pamatiigi atshkiras ar savu skaneejumu no...And The Wings Embraced Us un La Naissance D'ur Reve, bet tieshi Fall, I Will Follow man liekaas vistuvaakais
0
hehe..sveej/saveejais....

varbuut vel Lake of Tears un shie pashi....viss kas man tiik no gothic/doom, bet viss jau nav dzirdeets...
bet vinju peedeejais Ave End gan kaut kas nesaprotams, absoluuti nemetalisks un viniem neraksturiigs.....
lasiju vienu labu zhurnaalu un tur recenzisti izceelaas ar objektivitaati.. un sho albumu nodeeveeja par "aizkapa muuziku", nu nez, vienigaa reize kad tiem nepiekriitu...
peace...
0
nu par nemetalisku es Ave End nesauktu, bet tas, ka neraksturigs, tas toch. Lake Of Tears arii visi albumi plauktaa staav :) un nevareetu teikt, ka pirmie albumi, piem. Greather Art neatshkirtos no jaunaakajiem kaa Black Brick Road, kursh man izklausaas bishk mieriigaaks un melodiskaks.
nu shajaa sakaraa veel var piemineet Moonspell - veel viena laba grupa, bishk tomeer uz folk/gothic velk, bet taadas dziesmas kaa Nocturna un Heartshaped Abyss man nezheeliigi patiik :)
0
MOONSPELL - folk gothic?????????? salamandra laikam mainīja ādu, ka tik nesakraīgi muld.... FOLK GOTHIC???? KUR TUR FOLK IR, KO??????
0
savienojums jau labu labais Gothic Folk, khe khe. Anal Folk. hhhh.... Christ raping jazz.
0
jaa, aizmuldeejos, Moonspell tak i doom/gothic... aapaac, kaa taa var???!!! :DDDDDD
0
a diez kāds izkalusītos anal Folk? :D
0
folks, bet bungu vietaa ...... "cilvekgaazes" izpluushanas skanjas.....
:)))))))
Lake of Tears gan tie albuumi reaali katrs no katra atskiras, atkal domas nesakriit, tu saakot jau ar atskiriigu sataavu un beidzot ar pashu stilu vilkt paraleeles vinju albuumiem ir gruuti, vecais doom/gothic jau ir, bet ljoti atskirigaa "emocionaalajaa manieree"....
0
mmm, mans gan tomēr lake of tears nenosauktu gluži par doom/gothic, bet drīzāk par tradicionālo doom... (nejaukt ar detah/doom)
0
no Moonspell katraa zinjaa vislabaakais ir vecais albums tradicionaalais "Wolfheart", vismaz man tiik. taa sakot riktiig Folk he he:))
0
jā, labs folk ir arī dziesma OPIUM. baigi laba!!! :)
0
njā... no gotikas te vairs ne miņas... tikai doom un folk.... :D :))))))
0
mans nu gan nolohojās - detah/doom uzrakstīja nevis death/doom :)))))))) :D
0
Detah arii izklausaas labi, ja njem asins analiizes no death:)
Nenotureejos un noklausiijos, jaa tajaa Opija dziesmaa, pat pamaniiju polkas/folk elementus, bet baigi labi visu to nomaskeejushi, apslaapeejushi instrumentus:)) jaa profesionaalji, ko tad var vairaak var gribeet:) njaa ,interesanti viiri tie no Portugaales:)
0
es vinju muuziku joprojaam nesaprotu, man kekks savs iedeva 2 albuumus un neviena dziesma man nepatika, varbuut par maz klausijos, varbuur pie vainas man iisaa 2 gadu garaa "metalheda" karjera pie vainas....
:)
labaak Doom.... vai tam radnieciski stili.....
0
Par Moonspell: iekš Under the Moonspell folku var sajust tīri labi, nedaudz arī iekš Wolfheart (Trebraruna, Alma Mater, manuprāt, labākas dziesmas šajā albumā). Tiesa, vēlāk no folka vairs nau ne smakas...
0
...bet tāpat nav slikts, var ielikt pastaipīt zeķubikses, nezubāzīgs fona muzons, atceros, kad matus vēl bizē sēju- Wolfheart tīri labi gāja pie dūšas... cik dzirdēts tas mājās Portugālē vīrus tā ne pārāk ieredz...
0
EVANESCENCE!!!! AAAURURURURRUURRR!!!!!!
0
Paldies roof ka pateici. Tikai sanāk tā, ka kaut kādi Black/Death/trash/ ir tie true un pārējie visi ir crossover?
0
Evanescence??? ja tu domaa to popmuuziku, kas skan albumaa Fallen, tad jaasaka, ka labs joks :D bet tai poprock grupai ir arii taadas mazaak populaaras dziesmas no albumiem Origin un Evanescence EP, kaa arii dazhi demo gabali, ko ir tiiri interesanti paklausiities... nee, ar metaalu tam, protams, nav nekaada sakara, tas jau nu toch!
0
Evanescence is gotiskais roks... =] Un dazhas dziesmas pat no Fallen tiiri labi izklausaas peec gotiskaa metaala. :P
0
dodiet galju! kadu gotiku, nafig tas gaudojoshas muljkjibas (piedodiet goti) sezh visi un doma par naavi un pietam raksta shausmigi depresivu dzeju! o jee
0
Evanesence esot gothrock??? Evanesence ir kaut kāds pokemonu sūds... tur vispār no gothic nekā nav un no metāla ne tik.

Vampīram: gotu dzeja nebūt nav tik depresīva. tā ir pat gana pozitīva. gribi īstu depresiju, tad tikai un vienīgi DOOM.
0
hhe. jaa grbejas jau biedram Vampiiram atbldeet paupji ,bet ko te meeginaat kaut ko izskaiidrot cilvekam, kursh uzskata galju [par visaugstaako pilotaazhu metaalmuuzikaa...
:((
peace
0
parupji bij ,protams, domaats
Alfas i neta klaviauura chakareejaas
0
Edenbeast, cik daudz Evanescence dziesmu tu esi dzirdeejis??
0
edgar piedod... bet patiesiba par augstako pilotazhu metalmuzikas es uzskatu thrash! bet taa kaa es klausos gan galju gan thrash, un galja ir tieshi preteja visiem tiem sviestiem par ko fano lielais vairums es piemineju vinju! neuzskatu ka piemeram 5noshu atskanjoshana visas dsziesmas garuma ir baiga maksla! tik raustit vinjas pec iespejas atraak! tas bija mans viedoklis, paldies ka uzklausijat :)
Edenbeast man ari doom netik :)
0
nu par thrash piekriitu, shis stilinsh laikam no tiem, "tehniski" sarezgiitaakiem, kur jaamaalk trinkskinaat taas stiigas un ja iemaacies kaa vajag tad baudi slavu uz ilgiem gadiem...kaa gitaarist virtuozs.. hehe
bet tie skumjie stili kaa doom un gothic arii ir sarezgiiti, vieniigi emociaonaalaa zinjaa tiek pasniegts klausiitaajiem "doma" un emocijas, kuras ir no pashiem muzikantiem, persioniskas un ne visiem saprotamas......
apmeeram, taa, gribeejaas saprotamaak izteikties, bet ir kaa ir....
0
doom ir 666x sarežģītāks pa tām gotikām, vienīgais kas man no gotu laika palicis klausāmo godā ir trail of tears un depeche mode veidīgie elektroniķi
0
Enemy

skaties.tev uz galda staav tomaats bet blakus ir burkaans.pagaidaam vinji abi ir true (trueburkaans un truetomaats).tad kad tev ir pohas tad tu vinjus samal sulaa un nosauc to par daarzenju viru.daarzenju vira tagad ir crossovers!
0
Gaļas salāti.

Gotiks acīmredzot bieži vien netiek pieskaitīts pie metāla to popsīgo balss īpašnieču dēļ. Un arī salīdzinoši daudz klasiskas mūzikas. Bet kaut kā tās runas "ir vai nav metāls" baigi sāk atgādināt Numetal spriedelējumus. Vē.
0
es ipashi tekstu zinja neiedziljinos, man vairak iet pie sirds tehniskais izpildijums :)
0
Lacrimas Profundere izklausaas lieliski... It iipashi Black Swans... Ah, kaa es dievinu to dziesmu.... =D
0
jaa, Luusei taisniiba, taada atmosfeera tai dziesmai... super skaista, bet diezgan skumja....
0
negribaas jau, bet par black swans piekriitu...
0
par atmosfērām runājot - Morgion "the Mourner's oak" tur nu ir tāda atmosfēra, ka pašam gribas pēc tam iet un nomirt zem sēru ozola.... :'(
0
lūdzu, nepārprotiet... :)
0
es tev ko par seeru ozolu teicu:@
0
Zin pa tām atmosfērām Morbid Angel - Hatework arī tik pat laba atmosfēra kā visos Gotic.
0
ja atkal par atmosfērām, tad vēl man tā tīri iet pie sirds Summoning...
0
jeeeeee, man jau likaas ka Edenbeast ir nelabojams doomers..:)
Summoning tie ir mani pashi miiljaakie, klausoties tos, vienkaarshi aizlidoju prom,,,uz Orku zemi...hehe
bet to jau es teicu....
un nez, man kaut kaa nesanaak saskatiit atmosfeeru death muuzikaa, ja nu vieniigi Hipicrisy - Apocalipse, rggggggggggggg
bet es jau daudz no death neesmu dzirdeejis....
0
nu doomeris es esmu gan nelabojams, bet es esu demokrātisks... :)
0
nū, death atmosfēra neapšaubāmi ir NILE!!! vot tas ir kaut kas!
0
...vakar pēdējo Nile albūmu, kas kompī bija palicis izmetu ārā... tas neskaitot vēl ~10 grupas...
0
veel viena tiiri laba manta - Inkubus Sukkubus - pagan rock ar gothic ieziimeem... tiiri baudaama un viegla muuzika noskanjai :)
0
defacing :) ta ir muzika :) shodienas jaunatklajums
0
Jap, es arii atradu taas Nile paliekas un biju bargs. Deathmetal noskanja? Gorefest pirmie divi albumi. Jup! Brutality "In Mourning". Decapitated "Winds Of Creation". Gorgasm "Bleeding Profusely". Bloodbath, jomajo!
0
Inkubus Sukkubus driizaak gothic rock ar nedaudzaam pagaaniskaam ieziimeem, nu šito ar vēl no gotiskajiem var ciest
0
Kas te jums iekhs nile nepatik, mans shobaldien nesaprot.
0
Nedaudz atgrieziishos pie tiem tehniski gruutajiem stiliem - Trash un gruuts ? Tai pashai metallicai ir tikai 2-3 normaali speeleejami songi , Testament ir cita lieta , bet 1 grupa no 10000 neko nenoziimee. Slayer nav iisti trash , bet nu gruuts nav pavisam. Tehniski gruutie stili - Progressive Metal(Distant Light , Dream Theater) , tie pashi vecie New Way Of British Heavy Metal - iron maiden un judas priest.
Metallicaa un citaa trashaa , reaali cienijams ir vokaals un bungas , bet jaateic ka ja mees paskatamies kaadas poloritmijas mochii kautkaados Art Rock - King Crimson vai kaa vinju tur , tad tas ir huinja anyway... p.s - ja nemaldos arii Motorhead ir Trash - un kas tad tur ir gruuts ? Taisnaa bungu partija un aizraujoshais 2noshu bassa paarts...
Tai pat laikaa death un black - nejau tajaa noshu speeleeshanaa ir ideja , bet gan taas noskanjas sacereeshanaa...
Vampiirs - saki ka viegli ? Negribi man kaadu dienu atraadiit Cannibal Corpse - Covered With Sores vai Hammer Smashed Face ? Vai dajebko no vinjiem... Gribu redzeet kaa tu tad teiksi ka tur ir viegli... Teiksim taa - ja tu nespeeleesi tikai pamatojoties ar : "paaraak maz notis" , tad tu vairaak notis nemaz nekad nevareesi paspeeleet un nekad solo nenomauksi , ja nevareesi taas pashas 3-5notis saakumaa cieniigi norubiit ;)
0
god. ekspert HeNcHz! pirms gudri spriedelēt un demonstrēt ka neko nejēdz no thrash metal, vispirms iemācies rakstīt thrash nevis trash. H burts ir pa vidu jāiebāž, nav tas nekāds mēslu metāls. šķiet, ka bez black neko īsti neesi dzirdējis
0
:DDD es jau neteicu ka CC ir viegls, esmu redzejis notis! visu cienu websteram! solo un gichas ar i netaisos maukt! tip metallica ir viegla? nu tad nospele master of puppets pienaciga ritmaa! ta pati Pantera es gribetu redzet ka tu vinju megjinatu spelet
0
no HeNcHz, šodien, plkst. 18:30 bišķiņ iespiedu biksēs- apakšbikses nenoturēja... Slayer ta nav trash, bļe es idiņš, kā es visu laiku dzīvoju, nē nu es nesaprotu, no rītdienas sāku jaunu dienu...
Paldies Dievam Metallica buņģieri kāds novērtē, a to man tas peģiks Ulrihs jau sen pieriebies, tāds ādamābols...
Judas priest ir progressive un spēlē sarežģītāk par Testament, es karoče eju dīrāt savu kaķi, pohuj cik gadus dzīvojam pie manis- pizda viņam...
death garlvenais ir nosakaņas sacerēšana... urinācija problēmas? trombons vairs nav kā agrāk- kā Tu man saki?
Es jau nesaku, ka Pamela ir viegla, esmu redzējis skrotis...
0
ja runājam par bundziņām man bizģec vienkārši bikšupogas izgriež Hypocrisy- Penetralia, Death- Spiritual Healing, mājās izpis SB Audigy un basu un reibsti no sava stanoka
0
Saliidzinoshi Metallica ir tehniski vieglaak speeleejama (ideaals materiaals prieks gitaarspeeles apguushanas un pilnveidoshanas). CC speelee daudz aatraak un galvaa patureet simtiem noshu ripinjas, dazhaadaas ritma kombinaacijaas nemaz nav tik viegli:)

Par THRASH:
Man godiigi sakot ir vienalga kas un kaa raksta, bet ja jau esam tik piekasiigi, tad vaards "Thrash" latviskaa variantaa ir "Treš" vai "Traš"(atkariibaa no taa kaa cilveeks izrunaa vai lasa pa burtiem). Taa kaa HeNcHz raksta translitaa, vinsh var rakstiit "Trash".
0
aj atkal sakas liela dirshanaas! mosh ari panesisies kas ir true un kas nav?
0
hipocrisy t0tally pwns0rz
0
dzirdēju, ka vienu džeku smagi piekāva kaut kāds matainu puišu bars. Motīvi ? izrādās tas džeks šajā forumā bija uzrakstījis nevis THRASH, bet gan TRASH... no tie puiši nespēja piedot.

p.s. SLAYER tu nebiji viņu barvedis ?
0
pats visu laiku rakstu trash, bez tā h pa vidu, tā ka tādiem sīkumiem nepievēršu uzmanību. Toties reāli ierēcu par Petenju Maleeja tekstiem. mans ieteikums: iemācies veidot loģiskus teikumus ar kaut kādu jēgu. piemēram, "no rītdienas sāku jaunu dienu". nē, nu, ko tad tu parasti sāc- vakardienu?
0
A tu mosh pabeidz videni un iemaacies uztvert arii teikuma domu.
0
to HeNcHz:

Tev varbuut trash (thrash) basa partijas neliekas gruutas taapeec ka tu nebljauj pa virsu. Slayer basists bljauj, motorhead bljauj, tas pats hetfield arii bljauj pa virsu. Un es domaaju ka kaads man piekritiis ka apvienot speeli un bljaushanu ir pagruuti, it seviskji ja ir dazhaadi ritmi gichai un vokaalam.
0
A tu moš nemāci vecam jūrniekam laivā dirst. Vispār gudrs tavs spriedelējums: "moš pabeidz videni..". Tavu gudro pieņēmumu "apgāšanai" izstāstīšu, ka pašlaik mācos augstskolā, un domāju, ka man nebūs tev jāskaidro Latvijas izglītības sistēmas hierarhija.
0
a kas Tev vecāki bagāti...kurš? vai tik tas nebija tas pats atgadījums Grand kanjonā, pa kuru visi tā šausminājās- iedomājies tik bļauj virsū un tad bļauj atpakaļ kāds..nu nezinu chefs būtu pamatīgi dusmīgs.
0
vo sito bazaru sauc par gotika :D
0
njaaa, luuk ko noziimee mazizgliitots, probleemu nomaakts chubziks ar suudiigu humora izjuutu. Tu gadiijumaa nestaigaa dzhemperii zem kura iestiivinaats balts krekls ar shlipsiiti?

Ja jau pieskaramies taadai lietai kaa veci teicieni, tad viena veca laba latvieshu gudriiba ir "Nemeetaajies ar saviem padomiem, kameer no tevis neviens tos neprasa." Un tu protams vari dirst laivaa, bet mees esam puikas, kas dirsh paar laivas malu.
0
Atvainojiet kungi, drusku atpakaļ pie tēmas - nezin kas tur tik grūts, pateikt gotika ir vai nav metāls? Gotika nav metāls, gotiskais metāls ir metāls un beigta balle.
0
manis peec , mans viedoklis un viss - p.s - neatminos ka buutu teicis ka priesteri ir gruutaaki pa testament - iesaku vienk pastudeet muuzokas stilus nevis teikt : "Tas ir Smagais" ... ar vaardu smagais apziimeejot visu muuziku kuraa ir elektriskaa gicha...

Vampiirs - masters man nesagaadaa iipashas probleemas... Gruuti izstiept pinky no 1 liidz 4 ladai , bet ja es pateereetu savu laiku , un kaadas 5 min pastrechotu , nesagaadaatu probleemas ;)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
Dethecrator
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas