Bungjieru truukums
0
Kaut kaa baigi nevaru atrast bungjieri savai grupai. kaapeec neviens neiet maaciities shajaa interesantajaa arodaa? Visiem tikai gichas, gichas... Nu atsaucaties tachu! (Grupa speelee Death/Trash vai kautko tamliidziigu)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
es paraleli basam driz domaju iegadat bungas :)
bungas ir padargs prieks, tapec neviens nemacaas plus visiem gichas liekaas krutaakas
0
kāpēc neiet mācīties ? atbilde ir vienkāŗša. padomā, kur tu cilvēks lai izvieto bungu komplektu... savā dzīvokļa istabiņā..? a kaimiņi- tie tak galvu noraus... tam nepieciešamas atsevišķas telpas, kuras te rīgā ir reāli problemātiski dabūt... Bez tam bungas izmaksā pienācīgu piķi (daudz maz normālas bungas)..., ģit;ara tomēr krietni lētāk.

Bet ar ģitāru visas šīs problēmas atkrīt... tāpēc jau ir to ģitāristu ka biezs.
0
man jau maaminja puksteja, kapec es saku basu spelet, jo gjitaru varot jebkur spelet a basu nee! tur taa lieta visiem vajag ko universaalu
0
to vampirs:

Cik labi tu to basu speelee? Un vai tu kautkur speelee?
0
es speleju bik paari pa pusgadu! nez cik labi speleju(ar ko lai salidzina) un pagaidam nekur nespeleju!
0
A vot , probleemas atrast patiik ? Nejau vaina cenaa vai troksnii... Nahuj tev bungas vajag , lai maaciitos taas speeleet ? Zinu dazhus purnus , kas maajaas seezh un dauza ar ziimuli pa galdu un ar kaaju piesit ritmu , un kad tiek pie iistaa seta , tad norauj taa ka prieks. Pats arii maajaas treneejos tieshi taa.
Veel - maajaas , speeleeshanai labas bungas nevajag - ar 100ls pietiks - jo sliktaak skanees , jo mazaak traucees tiem juusu cieniijamajiem kaiminjiem.

Kaa man biezhi saka 1 draugs par to universaalo gjitaaru : "Kas der visam - neder nekam"

Holla playaz !
0
paņnezinu mums vairs tādas problēmas nav... ja neko nevar saštukot paņem 3-67 ģitāras... nu skaties, ja kas kliedz...
0
mans bijushais klasesbiedrs pie bungam nebij sedeejis tik ar zimuljiem stundas bungoja un laukos uz konservbundzhaam i kad piesedas pie istam bungam uzlaida tadu ritminju ka nemaz neliekas tik shamais jau spele apshaubamas izcelsmes grupa
0
man maaminjai uz nerviem vajag paspeleet :)
0
Ar liekajiem gjitaaristiem ir ljoti vienkaarshi, vinji visi iet speeleet uz Eternal Snowfall. Blje, kaa gribeetos kaadaa no naakamajiem vinju konchiem redzeet nu jau 14 gjitaaristus kapaajam vienu chetriniekrifu un Dragonheart pa virsu riktiigi vienpirksta solinju uzzhmiedz, uh... speeks! Vecais triks ar kvantitaati.
0
stop...youre killing me!!!!
0
:D normals bataljons! neapliec sniegaviirus :D cilveki vismaz kko dara nevis gudri plutii, ka es to daru :DD man te piedavaja spelet HC :DDDDD ziniet es pat uzspeleshu, jo tapat darit nav ko :D
0
to Fauns

vai nu tik traki, he, kaut vai 10 gitaristi, galvenais ka skan
0
to vamiprs:

A tu negribi paspeeleet desu? Vareetu buut ka ir piedaavaajums...
0
hmmm... desa :) nu nez, labprat jau pamegjinaatu, bet vai es jums patikshos?
0
to vampirs:

kaads tavs meils?
0
vampirs@norge.lv
0
lasiju viendien muzikas veikal rondo sludinajumu ka grupa meklee basistu un shamie spelee visados stilos un ka viens no tiem bij minets hard hop.

ja ir ideja ka visiem gjitaristiem bliest lai laibi skan kaut vai 100 var speleet bet lai labi skan.
0
Lai sāktu spēlēt nav jau jāpērk uzreiz tās bungas.
Es tieši tāpēc sāku ka nevajadzēs to ģitāru pirkt u.t.t. nu un arī tāpēc ka baigi maz to bunģieru, nolēmu izpalīdzēt cilvēkiem... =)
Situ pa diivaanu savu-vinjam atsitiens taac pac kaa bungaam... ir arii improvizeets drum sets...bljodas katlu vaaki... =D
0
Inorcist, jums ir kur mēģināt?
0
augry tagad maajaas seezh un dauza ar ziimuli pa galdu un ar kaaju piesit ritmu ... tad norauj taa ka prieks
0
bungas laba štelle, mēnesi mācos no pirmās reizes tā iepatikās, ka vairs electro-industrial apriebaas
0
a ko ariit.... maz jau mes esam sheit.. nav jau tie resursi istie... vismaz man.. bet ta jau prieks ir dauzit!
0
a ko ariit.... maz jau mes esam sheit.. nav jau tie resursi istie... vismaz man.. bet ta jau prieks ir dauzit!
0
a ko dariit.... maz jau mes esam sheit.. nav jau tie resursi istie... vismaz man.. bet ta jau prieks ir dauzit!
0
nu bac, padaudz gan saspiedu...
0
0
he, tiem ir labā pieeja tikai laikam bungu komplekts jaamaina biezzi it seviski tas kas aizvietoja skjiivi
0
To Bungu Supermonstrs Fauns:
Šis prieks tev ies secen, par cik tur vairs nespēlēju
0
Es tevi saprotu, ar to tieshaam var lepoties.
0
Mans brālis mūsu it nemaz nesmirdošajā [sarkasms, ja kas] pilsētelītē dauza bungas 4 grupās. Džekam 14 gadu.
0
Ventspils nebūt nav smirdīgākā (visādās nozīmēs) pilsēta Latvijā.
0
krbrs, driiz mainiisim telpas, taapeec nevaru pateikt kur meegjinaasim.
0
1996:
Lai tavs brālis turās, prieks, ka ir tādi jaunie!
0
es gribēju noskaidrot, kurā Latvijas malā jūs spēlējat, nevis konkrētu vietu.
0
riigaa
0
Intar, kā Tu zini, kur es mītu, ak jel???
Balrogh- :)
0
1996 - 2+2
0
Es jau saprotu, ka esmu tāds bieži viedokli mainošs pajoliņš, ka man vispār vajadzētu nogriezt ausis par to, ka esmu iedomājies paklausīties tik inteliģentu mūziku kā tr00 norveidžien blek metal, un ka vispār esmu kakulācis, bet.. Ai, PH.
0
norveidzen blek metaals ir laba manta
0
man labāk patīk patiesais belsk metāls...
0
Bee, juus lejat par to kaa neko tipa nevar atrast, bungjieri, basistu vai jebkaadu plaanaa galdinja urbeeju, patiesiibaa ir taa, ka neviens taapat negrib nopietni speeleet, tikai publiski aaxtiities, deeveejot to par humora novirzienu vai pienjemot, ka tas ir baigi true un progresiivi, un taadi konservatiivi lohi kaa me to vienkaarshi nespeej saprast. Kura no jaunajaam komandaam izskataas dziivotspeejiiga? peeeeeee.
0
reti kad kaada jauna komanda ir isstijusies dziivotspeejiiga.
0
baigi pesmimistiski, bet true..
0
ble
0
un kaapeec nav dziivotspeejiiga? taapeec ka nevar atrast tos vajadziigos instrumentaalistus!
0
nu tiem vajadzīgajiem instrumentālistiem arī jāveido laba kompānija... manuprāt, ja nav kaut kādas vienotības, tad jau toč nekas nesanāks- nav jau darbs, bet ideju izpausme uztveramās formās...
0
a man tagad ir ari bungas :)
0
>:)) malacis...
pārdodu statīvu, kura (čura) nav.../ ai... neņmem galvā...||:"
0
visaa pasaulee ir grupaam probzas atrast bungjieri...
0
Vajag atrast cilveeku kas grib speeleet un miers... Ja visi grib kautko superkrutu , tad protams , ka nesanaak , jo gjeenijs neiznaaks no taada kas tikai dauza pa spilveniem , bet kautko iemaaciities taa var... Ja kaads grup[aa kautko jeedz no bungaam un ir ar mieru citam pamaaciit , tad ir ok... Taa mees arii izdarijaam , visu ko maaceeju paraadiju chuvakam , un tagad Bleakness mochii taa ka prieks...
Galvenais ir pamati , un paareejais naaks pashmaaciibaa , ja vien cilveeks nav galiigs daunis , kas nevar ar kaaju pieklopeet ritmu dziesmai...
0
hmm, labojums iepriekšteiktajam no henchz - ar abām kājām, dēliņ, ritmu klapē... metal bez dubultās kājenes nekam neder...
0
Nu ja nevar ar vienu kaaju, tad nav ko cereet, ka sanaaks ar abaam >:)
0
nu, ja nesanāk, tad ir divi varianti - vai nu trenēties cītīgāk, vai nafig bungas, būšu vokālists, un meitenes mani mīlēs vairāk, jo būšu redzams...
0
Tur jau ir tie suudi - "buushu vokaals un meitenes mani miilees vairaak", jo trenneties ir daudz gruutaak un nogurdinoshaak.
0
Protams, ka klasiski metālu spēlē ar double bass drumming, bet tas jau nav obligāts priekšnosacījums. Neredzu iemeslu, lai metālu nevarētu spēlēt arī ar vienu pedāli. Skaidrs, ka tādi žanri kā death, thrash, power, brutal, black, grind u.c. grūti iedomājami bez dubultā pedāļa (kautgan var močīt arī ar vienu, principā... iztiekot bez ātrās rīboņas), bet tādi stili kā doom, gothic var ļoti labi iztikt ar vienu.

p.s. katrā ziņā mans subjektīvs viedoklis.
0
eu inorcist, kas ar musu grupu? tur veel kkam janotiek?
0
ar 1 kaaj un pedal un bocku jau ar var toretiksi dabut double bass nu vismaz power robezas varetu ar tadu iztikt no black/ death man bail paliek
0
doom nevar iztikt ar vienu, vai tu esi traks, boks???
0
to Edenbeast: daži piemēri - tavi mīļie My Dying Bride albumos "Like Gods Of The Sun", kā arī "34.788.Complete" neizmanto dubulto (ceru, ka nešaubos, jo riktīgi sen neesmu tos klausījies).
Arī tāda grupa ,kā Type o Negative arī labi iztiek ar vienu.
Noteikti, ka vēl ir nemazums piemēru... nenāk prātā pašlaik.
Protams, ka lielākā daļa izmanto dubulto pedāli.

p.s. nu un vispār, galu galā paši Black Sabbath 1969. gadā arī spēlēja ar vienu basa bungu :))
Bet nu es atzīstu, ka dubultniece ir daudz labāk !
0
"Galvenais ir pamati , un paareejais naaks pashmaaciibaa , ja vien cilveeks nav galiigs daunis , kas nevar ar kaaju pieklopeet ritmu dziesmai..."

man šķiet, ka mēs varētu būt atklājuši kādu punktu/sadaļu no mūzikas teorijas pamatprincipa, taa ir tiesa?
0
Nu nez, Bleakness, ir jau viens otrs powerītis, kur ir ļoti ātrs double bass, kā piemēri prātā nāk Dragonforce un Manticora.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas