pilnīgs izmīz(s)ums
0
eu paliidziet luudzu!! Atsauciet atminjaaa metinaataaju kursu raidijunu par tolkiinu, tur studijaa bija viesis kas staastija par LFFB un tolkiinismu. Ja atceraties kaadu konkreetu izpildiitaaju kas skaneeja tajaa raidijumaa tad luudzu atstaajiet komentaaru te, jo es nu nekaadi neatceros un taa kasete kur man bija dziesmas no taa raidijuma sen sapliisusi.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nedzirdeeju, bet Blind Guardian vajadzeetu buut.
0
blind bija bet lielaaks uzsvars tur tika laikam likts uz visaadiem ne paaraak zinaamiem, pat taadiem kura taa saistiiba ar to tolkiinismu ir tikai grupas nosaukums kaada varonja vaardaa
PS
es a nevar laaga atrast to kaset par cik taadas nelietoj, pemeegini metal arhives advanceeeto searchu
0
Khe khe, es asmu tas viesis, turklāt raidījumi bij veseli divi ;)
Daudz maz tieši ar Tolkīnu saistītās bandas, kas skanēja, bij:
Summoning
Blind Guardian
Rakoth (daudz MAZ;)
Battlelore
Fangorn (tagad saucas Rivendell)
Burzum
Heresiarh
varbūt vēl kādas, neatceros, sen tas bij.
Plus vēl bij tādas, kas savu nosaukumu ņēmuši no LoTRa vai Silmariliona: Amon Amarth, Gorgoroth, Morgul, kādi divi Nazgul (spāņu un itāļu), Morgul, Minas Morgul, Morwen, Morgoth un droši vien vēl citas ar.
0
he he he, es kopš vakardienas esmu laimīgs Summoning "Dol Guldur" un "Minas Morgul" īpašnieks...
0
Kur ir tā Heresiarh vokālista sastādītā Tolkien Music list? Sastādīts saraksts ar grupām, kas bandas, albuma, dziesmas u.c. nosaukumā vai tekstos ir izdarījušui atsauci uz Tolkīnu.

www.tolkien-music.com
0
O jā, tas ir milzu darbs paveikts (tagad gan ar to pilnībā nodarbojas kāds amerikānīzeris).
0
Zinu, ka viena Amon Amarth dziesma tika skandināta, kurā netika dziedāts par vikingiem.
0
jaa dekael, bija 2. un ja es pareizi atceros tad pirmais tolkiinu raidijums bija labaaks
0
Man personīgi labāks patika otrais, jo:
1) playlisti tam pilnībā sastādīju es viens pats :)
2) vairs nebija "zvaigžņu slimības" ;)
0
ja nemaldos, šķiet, ka toreiz skanēja arī kaut kas no Within Temptation...
0
nu tad labi, paldies par izpaliidzeeshanu
0
Ja atmiņa neviļ, tad skanēja arī Cirith Gorgor vai Cirith Ungol (mūždien jaucu viņas).
0
Cirith Ungol ir sūdīga heavy metal blice no 80o gadu sākuma (tagad vēl arī ņemas, cik zinu)
0
Par tiem Cirith`iem gan neatceros. Tā kā Ungola man nava, varētu būt, ka skanēja Gorgor, bet varbūt arī tos Ungolus kaut kur izraka Terzens toreiz.

Within Temptation arī skanēja, bet tas tāds kuriozs :)

Vēl bija zviedru bleķeri Sauron un portugāļu powerīts Elvenking, kaut kas no agrākajiem Ephel Duat.
0
Nazgul (It) ir baigi labs. Blek, zziesmu teksti latīniski, tāds enerģisks...
0
Varbuut kaads var ietekt kaadu labu filmu par teemu bez gredzenu paveelnieka trilogijas????
0
Tīro fentezī? Willow, kā arī Conan Barbarian
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas