Rotting Christ Rīgā!
0
Nu ko, biedrīši, rādās, ka Rotting Christ grasās kompensēt pērnā gada piekāsienu un šī gada 3. septembrī tomēr uzstāties Rīgā! skat. www.rotting-christ.com
Jācer, ka šoreiz nepiemānīs...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
mmmmmm, tik liidz 3am sept taaaaads kusaks jaanodziivo...

pietam taa tak 6diena 8) buus labs atslaabiens
0
Baigi ilgi jaagaida liidz tam laikam viskas var notikt.
0
lai tik pameegjina piekaast izlidinaashu vinju cd pa log ta aaraa
0
ar Rotting Christ savulaik iepazinos nopērkot Triarchy of the Lost Lovers 1996.. un kā izrādījās -labākais viņu veikums. Ļoti ceru dzirdēt dziesmas no šī albuma koncertā... jāiet būs obligāti... protams, ja nepiečakarēs un izdomās neatbraukt...
0
vai nav savaadi, ka visaam grupaam albumi, kurus boks ir dzirdeejis pirmos, izraadaas tie labaakie? Tev neshkjiet, ka taa vareetu buut arii sava veida nostaljgjija un saviishanaas ar veesturiski noziimiigiem notikumiem un periodiem tavaa dziivee uc pinkshkjainas padariishanas? (es tachu nekljuudos un tu vienaa teemaa sauci viskrutaakos albumus ever, kuri savaadaa kaartaa bija tieshi tie, kurus tu pirmos izdzirdeeji?) Tas viss ir baigais siikums, bet kaapeec labaakais, atziisties, ka vienkaarshi miiljaakais tev, nevis labaakais. Atziisies? Man taapat ir ar Napalm Death "Inside The Torn Apart", Slayer "Diabolus In Musica" utt, bet es neapgalvoju, ka tie ir vinju labaakie razhojumi. Man piemeeram no Rotting Christ vislabaak patiik A Dead Poem. Taads 40-gadnieku smagucis, ko uzlikt zaljumballee. Forshi forshi, man baigi patiik tie zellji.
0
to Fauns: nenoliedzami tev ir taisnība par nostaļģiju un vēsturiskiem notikumiem iz personīgās dzīves... bet es tomēr ņemu vērā recenzijas, rakstus, atsauksmes... Jā, šeit spēlē lomu manas personiskās simpātijas pret konkrēto albumu, bet nu tomēr.. cenšos būt arī objektīvs.
Un kāds te sakars ar pinkščēšanu..? Visiem mums ir atmiņas un seni notikumi, kas nekur nepazūd.
Lai vai kā, domāju daudzi, kas ir pazīstami ar Rotting Christ daiļradi, piekritīs man.
0
Un kuru tu tēmu biji domājis ..? Opeth ??
0
Nu nezinu, kad pirmo reizi dzirdēju Carcass - Heartwork likās ka tas ir viens no tās blices labākajiem albūmiem, bet kad dzirdēju arī pārējos visus sapratu ka pārējie albumi neskan labāk par šo. Nu var jau pateikt ka Heartwork klausījos ilgāk un pamatīgāk, bet pārējie albumi nu sit nost nebija tik aizgrābjoši.
0
jaameegina izdziivot liidz tam septembrim,tie tak taadi zveerti
0
Man pasham ar gadiem visvairaak arii pielipis tas pats "Triarchy...", bet iisteniibaa shodien labpraataak klausos "Genesis" un "A Dead Poem". "Ten Miles High" - lieliska dziesma. Vispaar laikam esmu dzirdeejis visus vinju albuumus un EP. Kaadreiz ljoti biju uzseedies uz "Thy Mighty Contract". Bija arii taads "Passage to Arcturus", luuk tas gan smirdeeja. imho
0
heh, blabbermauth zino, ka Megadeth lideris Musteins esot atteicies spelet 2 paredzetos konchus ar RC Griekijaa, jo luk shamejie esot sataniski, bet vins esot kristietis un nevainigs zeens. :)) dienas joks, jo ieprieksh Megacrap is speleejis kopaa ar daudz negantaakaam grupaam nekaa Rotting Christ.
0
Musteinam drossvien kaads besis uznaaca.
0
Masteins... "Položēņije objāzivaet", jedritvaikociņ.
Rotting Christ nedarbos tik organiski savienojas skumjas ar mellumu, ka es personiski to sauktu par dark/black metal etalonu. "Khronos" laikam ir mans mīļākais darbs no šamējo diskogrāfijas; kaut gan pati labākā viņu dziesma, manuprāt, ir "Sign Of The Evil Existance".
0
man vienu brīdi rotting christ likās ok... bet tad es bik tuvak šos paklausījos... nepatīk... :( un ne tāpēc, ka šamējie būtu sātanisti. mūzika kopumā nepatīk. nepatīk. piedodiet, Rotting Christ... un tās skumjas tur tik daudz nemaz neparādās... vairāk ir tomēr mellums... un man mellums nez kā nepatīk arī... :( šovakar vispār esu depresīvs... :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas