Ja gribi maaciities gitaaru
0
Ja gribi maaciities gitaaru raxti man feever@inbox.lv atrodos Jelgavaa .Cena tiktieshaam nav daarga tikai 1.ls
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
cik gadus spēlē pats, lai būtu tas umņiks, kas tagad te ņemsies mācīt jaunos censoņus un raukt lielo piķi?
Moš vēl māci caur tablatūru?
Novērtē sevi 10 baļļu sistēmā...
0
Esmu ar mieru mācīties... bet cena mani neapmierina... pārāk maz tu maksā. Nosacījumi-
1. par to ,lai es pie tevis mācītos ģitārspēli, tu man maksā 10Ls/stundā.
2. nodrošini ātru un ērtu transportu Rīga-Jelgava-Rīga.
3. pēc nodarbības piegādā man meiteni.

ja izpildi šos 3 nosacījumus, esmu ar mieru apgūt pie tevis ģitāru.
0
Pēc tam es pārbaudu, ko boks ir iemācījies, ja man nepatīk tas, ko viņš ir izdarījis ar meiteni, es Tev (Mr.whatever) izrauju vienu nagu... tā mēs turpinam 2 mēnešus... ja man joprojām nekas nepatīk, pie tam esmu nelabā noskaņojumā uz pārbaudes brīdi, es pieslapinu tuvāko gultu, lai arī kur atrastos, izēdu traukus, kas kaut kur ir...
par boksa 2) punktu, vajadzētu iekļaut maršrutā arī Cenas un Dalbi (pamīšus pa nedēļām), jo vismaz man nav nemazākās sajēgas, kas tur notiek...
Ja mani apmierina boksa ģitāras spēle, es tev atdodu zaudētos nagus un piešķiru kaut ko, kas tev vēl nav un meiteni paņemu sev, ja vien boks ir viņu sagatavojis...
0
ha..ha..ha.. vēlams lai meitene būtu nevainīga..
tā teikt kā māla pikucis no kura ir jāizveido kāds mākslas darbs... un tad, kā uz paplātes tā tiks pasniegta Malējam... nu nedaudz jāsamaļ.. he,he.. jo darbs ir jānoslīpē līdz galam.. he..
0
Es vareetu to visu nofilmeet un tad ar juusu abu piekrishanu izdot DVD. "The guitar orgies" piem.
0
rebel, tu gadiijumaa vienu garu maari nemaaciiji gitaarot??
0
jums nu gan idejas
0
Zini es sheit ieliku sludinaajumu
gichu speeleeju 5cus gadus.
Tablatuura nav slikta metode notiis arii labas ja nezini tehniku preciizi neizspeeleesi.
0
Mr.Rebel, izglītība tev ir? Muzikālā?
0
cilveeks tikai piedavaaja kaadam iemaaciit gichu speeleet un taadam kursh ir iesaaceejs jebkursh daudz maz prasmiigs gichotaajs var paliidzzet.Tas ka jelgava gan tupi
0
Jaa Jelgava nav laba vieta.
Muuzikaalaa nav.Bet dienaa speeleeeju vairaak par piecaam stundaam pie spogulla.
0
njah. Buutu riiga - vareetu padomaat, bet nu visu jau nevar arii gribeet :)
0
Petenju Maleejs, nezinu tev nav vis labi, cilveeks piedava pa 1 ls macit gitaru, nu grib nopelnit. Ja negribi meacities tad nedirsies. (un ari nav ipashi dargi, labak tad iet un arna medna muzikas skolu un tur ceniku maksaat, ne?
0
- So, wait, you're tellin' me, you only get hard if you can shit in her mouth?

- Hell, yeah, man!
0
xx maniaks vai
0
eu es kadam klavieres varetu maciit pa nieka 2Ls stundaa? varu ari iemacit spelet uz nerviem :)
0
augury

Hell, yeah, man!
0
Bet zini maugury tiešām nav vēlmes mācīties, ko man vajag, to arī esmu iemācījies... un Arnis mednis ir nu/subrutal... tā kā slēdzienus pieņem pats, ja spēj...

Iz manas basement.lv daiļrades:
rakstu lirikas par drakoniem, pūķiem un tiem lielajiem dzīvniekiem ar asti...P.S. tiem obligāti nav jābūt zirgiem...
0
laikam tevi dzili ieduru ja jau megini mani te aizskart izkroplojot vardu ha ha ha. NU pizdec, ja ja maki speleet tad ar piekto kosmisko vareji mochiit nafig.

P.S. ir tads teiciens kad macas visu dzivi un i ta pat vienu simto neiemacisies, viena no cicerona atklatajam kludam ir apzinati aizkavet prata izkopshanu va kas tads. interesanti ne
0
augury : domaaju, ka maleejs vardu cicerons dzird pirmo reizi taakaa labaak necenties - cilveeks taapat nesapratiis
0
Gribeetu tik tieshaam iemaaciities,bet Jelgava ir par taalu,jo pati esmu no Riigas....Bet es dzirdeeju ir speciaalaas graamatinjas kuras vispirms iemaaca visas taas notis gjitaarai... :]]]

Please ensur!
0
To TwistMetal :Paardodu arii progas.Tur ir gan notis gan akordi kaa arii daudz kas cits aatri iemaaciisies improvizeet un kaa pareizi mochiit solinnus Manaa progaa ietilps Guitar pro4 un
cool edit pro.
0
Man gribaas izvemties, taa leeni un suliigi ar kungja sulu uz beigaam. Es juutos moraali piekauts. Viss deelj tevis, Mr.Rebel, es tevi ieniistu.
0
Mr.Rebel: Kas taas par progaam kuras tu piedaavaa? Pasaki nosaukumu.
0
ta saki Guitar pro4... man kaut kur kompī mētājas, ja kādam vajag, varu nepārdot un nosūtīt pa meilu pa velti, bez jebkādas pašmaksas...
0
Gp4 hmm vai ta kadaam vel ta proga nav?
0
Es nevaru saprast, kur tas Rebel ir tik ljoti redzeets, un veel nevaru sagremot vinja brutaalo humoru, kas robezhojas ar shizofreeniju, tu mazaa riebiigaa miraazha.
0
Faun Nevajag buut Tik dusmiigam.
0
rebels samīzās (vai sakautrējās no fauna) un izņēma fočeni
0
Es pat arii vareetu vispaareejas jautriibas labad meegjinaat kaadam paardot Guitar Pro 4. Turies Rebel, Tu neesi viens!
0
Ok pietiks man apnika.Sapratu sheit nav iistaa teema prieksh sludinaajuma.
Loti zheel ka daudzi cilveeki spriezh pa otru cilveeka no interneta klachaam. Focheni es iznnemu citu apsveerumu deel ne taapeec ka esmu nolicis miiksto bet gan nav patiikami kad Tevi redz ka Tu chato:)
0
nīkuļi, kas neiztur spriedzi...bet principā es esmu ar tevi Riot vai kā tur, ja? Fruity Loops 3 tu teici, nē nu pricipā es esmu ganc, bet vai Tu varētu izdomāt kau ko savu, jā?...bučas
0
nīkuļi, kas neiztur spriedzi...bet principā es esmu ar tevi Riot vai kā tur, ja? Fruity Loops 3 tu teici, nē nu pricipā es esmu ganc, bet vai Tu varētu izdomāt kau ko savu, jā?...bučas
0
Taisniibu sakot esmu atlasijis ar gadiem dazhaadus muuzikas matreaalus.Esmu diezgan nopuuleejies tos dabonot.Gitaaras progas ir daudz un dazhaadas.Netikai Cool edit bet gan cakewalk
Idea guitar
0
Taisniibu sakot esmu atlasijis ar gadiem dazhaadus muuzikas matreaalus.Esmu diezgan nopuuleejies tos dabonot.Gitaaras progas ir daudz un dazhaadas.Netikai Cool edit bet gan cakewalk
Idea guitar
0
nu ja var jau ari no net noladet, nav jau tik daudz tie gadi vajadzigi, he he
p.s. ne nu tagad jau uz visa grib nopelnit, teiksim viens cuka ieliek tava teritorija setu un pasaka ka iistaa robeza ir par metru talaak, bet savus merniekus izsaukt tu nevari jo tas maksaa 200 ls, bet tam vajadzetu but pa brivu
0
Mjaa Taa nu tas drausmiigaa patiesiiba bet pie velna varu ieteikt super efektiigu failu apmainnas progu Ares tur praktiski ir viss.
Paardodu progas tiem kam nav neta.
0
kaadaa zinjaa tas ares ir tik efektiivs????
0
Pameegini pamekleet Video skolas muuziku.
Var atrast taadas zvaigznes kaa Michail Angelo.
Gitaaras apmaaciibas graamatas notis daudz un dazhaadas tabulas.
Par muuziku ja zini taadas grupas kaa Bad English Stage dolls tad tas viss ir atrodams Ares.
Turklaat Ares ir drosh pret viirusiem un citaam lietaam.Ir pat iespeejas novilikt viss jaunaakaas speeles un filmas.
Turklaat ares ir loti aatras.
0
nu buus laikam jaapaprovee kad cietajaa buus vairaak vietas, bet man taapat nekas aatrs nebuus, man viss te neta zinjaa kaa punjkis pa draati lien
0
Ares ir daudz aatraakas par WinMX un DC++
kaa arii 1000x kvalitatiivaakas par imesh.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas