Annihiliator
0
Gribas uzzināt, vai jamie kādreiz ir bijuši Latvijā?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
bija... nu un ..!
0
Ja sen, tad var cerēt, ka drīz atbrauks atkal!
Kur un kad viņi spēlēja?
0
Kinostudijaa laikam. Kopaa ar Overkill. Es personiigi Overkill vairaak gribeetu redzeet.
0
Kurā gadā tas bija?
Mājas lapā (www.annihilator.com) bija reklāmas treileris, kurā bija norādīta annihilator šīs vasaras koncerttūre kopā ar Judas Priest:
June 2 - Hannover
June 6 - Switzerland
June 8 - Berlin
June 13 - Oberhausen
June 14 - Prague
0
Annihilator un Overkill bija Rīgā, kinostudijā 2000.gada februārī - tad, kad neilgā laika posmā kinostudijā viens otram sekoja 3 lielie konči - nākamais bija Therion, pēc tam Cannibal Corpse + Vomitory + Mystic Circle. Starp citu, stāsta, ka tieši pēc Annihilator Rīgas koncerta pa ceļam no grupas (un autobusa) izmests toreizējais vokālists ;)
Jāteic, ka ierakstos man Annihilators...nu tā, var klausīties, bet dzīvajā gan cepuri nost!
0
OverKill kinostudijaa bija riktiigi labs. Annihilator laikā gan es vairāk pavadīju rindā pēc alus vai arī rindā uz tualeti, vai kautkar pa vidu starp abām šīm rindām. Annihilator kautkā biški mazāk klausīts, mazāk interesē un skaņa arī likās tajā kinostudijā pasudīga (skaļa, griezīga). Bet Overkill nospēlēja godam
0
man patik lidz Set The World On Fire velak paliek arvien ... (par vardiem pop'siigak mani te laikam nometas ar akmeniem ) ...ne ta ka bij, nez, neesmu nekads grupas fanaats
0
Bļe, kad dzirdu vienā teikumā vārdus "set", "on" un "fire", man uzreiz nāk atraugas tā nolādētā krievu pozera Anatolija Žuravļova, zināma arī kā ANJ, dēļ...
0
ak tu muzs tad jau vins tevi pamatigi apstradaja poliaj ka tu pat vardu atceries, ha ha , nu bet es ari drusku paspeju bildites apluret kamer ar vinu bukletu noslauciju pakalu
0
HAWAI JU DUING
0
HAVAJU!!?!
0
Va vells...Mana mīļākā thrash grupa. Diemžēl, kad viņi šeit spēlēja, nebiju šos vēl dzirdējis; nopirku pirmo viņu ierakstu tikai pēc toreizējā Cannibal Corpse koncerta... Un apsēdos :(
Bet - jā; viņu toreizējais vokālists kādā Rīġas bārā esot makten sabaudījies mūsu ugunsūdeņus, kasnabaga kanādietim laikam nebij gluži, tā teikt, pa zarnai - vēlāk tūrbusā šis esot trakojis un meties citiem grupas dalībniekiem virsū ar draudiem žņaugt :)
0
Da nē, tā krieva vārdu atceros tāpēc, ka drusku uzmetu acis intervijai ar šo tādā tīri respektablā saitā kā www.metal-rules.com. Pat tur ielīdis, nūģis nolāpītais.
0
dazhas dziesmas baigi labaas. man kaa thrash un speed bij. fanam ljoti patikaas. nezinu kaapeec, bet baigi patika refresh the demon. koncis riigaa gan nebija ok, skanja bija pilniigs meesls
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas