Kilkim Zhaibu
0
Beidzot paraadiijusies kauch kaada infa par shiigada latvju metaalistiem labi zinaamo festu Kilkim Zhaibu. Notiks 12. juunijaa turpat, kur pagaajshgad - netaalu no Lietuvas pilseetas Jonishkjiem (kas atrodas tikai kaadus 15 km no Latvijas robezhas). Kas visinteresantaakais - shiigada hedlaineri: Nokturnal Mortum!!!

ferrum.lt/phpbb/viewtopic.php...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Opaa... un varbuut tas veel buus arii haljavnijs pasaakums? Kaut kaa neticaas.
0
Nja, shogad vairs diezin vai :)
0
Velns par stenderi! 12. junija tak ir bruninieku svetki cesis, sasodita padarisana:(
0
Blins... a dereetu zinaat, kas tad iisti buus tais Jonoshkos.
0
"Atskleisti galime tik tai, kad festivalyje dalyvaus vieni geriausių Lietuvos, Latvijos, Estijos ir net Ukrainos kolektyvų. Netrukus bus paskelbta pilna informacija, sekite reklamą."

Vienu vaardu sakot, grupu saraksts veel netiek izpausts, tik vien zinaams, ka labaakaas Lietuvas, Latvijas, Igaunijas un Ukrainas (tb Nokturnal Mortum) blices. Nu to sastaavu jau aptuveni iedomaaties var, nav jau tik briesmiigi daudz to labo LV, LT, EE blichu :) Man gan drusku px, jo redzeets viss jau cikreiz, galvenais, ka Nokturnal Mortum buus.

Festa oficiaalaa lapa:
palete.linija.net/
0
O, pat taa... shiem ir lapa. Bet nu beediigi, ka infas veel nav, jo jaasaak plaanot jau tagad. Kaa nekaa, Ceesis daudziem ir nopietns arguments.

Ar par Ukrainjiem, nu nez vai vienoziimiigi ir domaats NM, bet nu redzeeta nav neviena un tas ir nopietns stimuls. Njemot veeraa Urskumug daliibu pagaajusho reizi, domaaju ka ar ukrainjiem var buut domaats arii Lucifugum. Bez tam NM jaunaa "fishka" man iisti nepatiik un galvenokaart muzikaali, taa ka ir risks vilties sho preformancee.
0
1) ieksh blackmetal.ru.lv pirms kaada laika bija ieliktas nelielas K.Varggotha paardomas ar tekstu "No vozmozhno my priedem letom v Pribaltiku na kakojto pagan fest"

2) ferrum.lt forumaa par NM (nevis Lucifugum) ljoti iespeejamo uzstaashanos pazinjoja tieshi pashi organizatori. Taa kaa...
0
Es savukaart dzirdeeju versiju par Baltijas Sauli un NM. Bet nu... laiks raadiis.
0
:) O... izraadaas es jau atkaartojos. (iegaaju sadaljaa - Baltijas Saule 2004)
0
"Kilkim Zhaibu" Jonishkjos (Lt) sestdien, 12. juunijaa.
Speelees: Skyforger (Lv), Obtest (Lt), Loits (ee), Nahash (Lt), Dissimulation (Lt), Meressin (Lt), Auļi (Lv), Andaja (Lt), Vilkatlakai (Lt).
Kaa headlineri paredzeeti NOKTURNAL MORTUM (Ukr), kuri buus, ja paspees nokaartot viizas u.c. celjoshanas dokumentus.
Ieeja 6-7 liti (mazaak par 2 EUR)
0
Shajaa weekendaa biju tur iekliidis - sabiedriskais autobuss liidz Jonishkiem maksaa Ls 1,20.
0
Nu ir skaidriiba - N.M. buus!
Ieeja 6 liti (apm. Ls 1,20)
0
Nu super, nav divu domu - jaabrauc :)
0
it was very good concert, thank's latvian people for friendship:)
0
Nav parko... :)
0
Nu nem par labu...:D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas