Hubu adreses
0
Varbūt kādam ir iekāriens padalīties interesantos atklājumos DC++ hubu adrešu jomā? Liekas, ka zināmākās jau sevi izsmēlušas, tā teikt, nav vairs nekāda zelta bedre. Kādas idejas?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
hpn3.no-ip.org
metalwarriors.no-ip
cz-devil.no-ip.org
topolinia.no-ip
Šīs man jau dod paklausīties jaunumus ilgu laiku un nav likušas vilties.
0
Bet kādi labi LV hubi nav zināmi?
0
firecross.no-ip.org latviešu smagaas muuzikas hubs.........................
0
latvieshu metaala hubos driikst buut kautkas cits iznjemot mp3? (exe rar zip iso)
0
bet protams visa veida faili.................!
0
tikai vai citi no tevis laadees iipashi, ja pasham nav iipashi daudz vajadziigu un interesantu failu.............!
0
labaak jau lai nelaadee manu slaabano trafiku tik bremzee mociidamies ap kaukadu failu kuru var no citiem dabuut kaut uz 500to aatrumu
0
Tas firecross.no-ip.org neveras :(
0
nokachaa Morpheusu un kachaa bez failu shaares un hubiem 8)
0
es taa vismaz daru >:)
0
un taa kaa es esmu shii foruma paveelnieks...
0
...taa jaadara ir arii Jums
0
man shitaa teema tagad aktuaala, varbut kads vareetu savu sveci iznjemt no puura un padaliities ar LV un arzemju hubiem?
0
Runci, kas ir tevis piemineetais Morpheuss?
0
Nez, es paraqsti lietoju šos:

thegud.no-ip.org
grindcore.no-ip.org (lai nosaukums nemulsina - tur ir papilnam visa kā)
hpn1.no-ip.org
0
Intars thnx, shie ir very useful
0
ta jau mēs Intar vienā kulītē vislaik masējamies. Ar pirmajiem diviem var noēsties zils. Es vēl paķeru klāt vomitcum (kas pēdējā laikā palicis visai vārgs, diemžēl... nav vairs tas spēks, kas agrāk)

Kautkāds jauns reklamējās iekš grind&stuff - friskycadaver.no-ip.org (horror B-movies, death, grind)

Tikai suka, vēl pavisam svaigs, kautkas tur pieklibo, bet ideja laba - B-movies, khe khe, labs) Galu galā, kopš [GoreNet] Kissahuben ir nost, vajag tak kādu hubu, kas specializējās uz horror un lētajām filmām. Tā tak nevar! Cerams, ka tur viss nokārtosies ar to friskycadaver
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas