arrrrrrgh!
0
Nu, visi rukscheetaaji un ruuceeji, kas veelas ieruukt kaadaa grupaa, jums ir iespeeja savu veelmi piepildiit. Karoc mekleeju vokaalu. Veelams lai growl buutu zems un suliigs. Ja kaadam ir shaada veelme, tad raksta uz: heretical_inorcist@inbox.l...

Veelams fimoz tipa nemaakuljiem neatsaukties.

brggžzzssss
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
I think we should upgrade this process with a genital implant.

Mkay?
0
man growls laikam nesanāk, krīt kakls ciet un sākas kāsis
0
man negarsho bieshu zupa
0
ururur...
0
Pieci posti, viens no tiem sakarīgs. Man liekas, pat tad, kad mēs ar Faunu un pārējiem pirms gada lamājāmies, forumā bija jēdzīgāki teksti.
0
Pieci posti, viens no tiem sakarīgs. Man liekas, pat tad, kad mēs ar Faunu un pārējiem pirms gada lamājāmies, forumā bija jēdzīgāki teksti.
0
galvenais jau tas ka tu pateici ka " mēs ar Faunu ", ha ha ha cik jeeli.
0
brggžzzssss
0
pagaajis ir kaads laicinsh, bet veel neviens nav atradies.. Vai ta tieshaam Riigaa nav kas ruuktu?!?!
0
hmm, pats negribi uzrūkt? mok aizies, nekautrējies... :)
0
Es jau nekautreejos un labpraat to dariitu, ja vien nevajadzeetu speeleet gichu. Ir jau vietas muusu gabalos kur to var apvienot, bet paarsvaraa taadu nav.
0
Nu taa..

Pazinjojums mainaas:

Jauna metala grupa attiistiibas stadijaa ar techical grind death (ar mazu thrash) ievirzi meklee vokaalu. Dzimumam nav noziimes - var pieteikties arii meitenes. Raxtiit uz augshaa mineeto meilu.
0
to hellhammer:

meilu lasi?
0
Hmm , kaa tad juus nokoncerteejaat bez vokaala to konci , kuraa visu atlika lai tikai ljautu jums sagatavoties ?
0
Calowey, tu baigi kautko jauc.. ja nezini-nedirs.
0
taa luuk, Klaun - Henchz, atkal tu muuldi ne - pa - teeemu.............!
0
es tikai varu ARRRRRRRRRRRRRRGGGGGGGGGGG...
un tikai peec paars alus pudeleem !
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas