jazz, ieksh metala un atsevish
0
mja, nu atseviski tad man patiik chris poland (megadeath ) projekts OHM, un varu sadereet ka parejie ari ir dziezgan interesanti. Nu ieksh metala man patik cynic (varbut tapec ka ir tik loti lidzigi dazas vietas, mhe ), slovaku "Wayd" loti interesanta interpretacija, grtui briziem pateikt kur skan tris jazz kur kopa ar tec.d. elementiem kur tiaki aizgutas kada meldinas, baig labs cd, vietam pat varetu but funk. Australieshu "Alarum", kaut ari daudziem var but nepatiik prog. fusion domaju, ka to var mierigi saukt par jazz/thrash, nu ari briniishigs disk, tiki var zust interese pec pirmas puses jo riffi ir tik daudz un tik nesakartoti ka tos gruti uztver, bet visa citadi loti patikami. varetu vel minet ari "Cephalic Carnage", varbut kads interesants jazzrock jus ieteiktu, un kopuma ko cilveki saka , kadas jums komandas patiik ?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
p.s. loti stulbi ka es nevaru izlogoties :(
0
Jau vairākkārt esmu piemetinājis Ateistus (Atheist), kā Džezmetālistus... baigi žēl, ka visu šo Džeza kaudzi neesmu ievērtējis, bet būs kādu dienu jāķerās pie DC++ un jāpatirda pāris matainie...
0
Naked City ar John Zorn, Pan.thy.monium
0
Pēdējā laika mīlulis - Aghora (ar diviem bijušajiem Cinyc dalībniekiem). Tāds džezīgs, orientālu noskaņu apdvests progmetāliņš (ar sievietes vokālu).
0
Vecos labos ciniķus un ateistus paklausos tīri regulāri. Īpaši gan neesmu racis šo stilu. Var vēl pieminēt Liquid Tension Experiment, varena šiza, kur var meklēt paralēles ar džezu, ir arī Gorguts albums "Obscura". Reti, bet gadās arī tīru džezu paklausīties, bet tur ar laikam ir jāiedziļinās, lai nošķirtu graudus no pelavām, un droši vien sākotnēji šķietamās pelavas pēcāk par graudiem izrādītos.
0
vakar sanaca dzirdet tadu tipu ka Tom Waits, bagaidm gan neka no vina nav, bet man liekas ta vertu but ideala alus dzershanas muzika, tada seriga kad sak jau vis palikt tukshaaks.
0
nu nezinu... mani te jau riktīgi paspēja nolikt citā foruma sadaļā, kad cīnījos par stilu tīrību, bet man jau nu jazz ar metal jaukt kopā nepatīk... laikam ir jābūt arī kādam tādam morālajam izvirtulim kā man, kas ņem pretī tikai tīru mantu... nepatīk jaukt... patīk tīrā veidā... viss, arī mūzika... varat arī šite man teikt, ka esu stagnāts un konservatīvs dogmatiķis... :D
0
un atsevish neder , hmm
0
Tom Waits gan par dzhezmeni nav nosaucams. Lai gan shis njemas un viscaur gaana rokenrolu, uzsveerdams savu piekershanos dzhezam - vinja muuzika ir tas pats pirmatneejais rokenrols, ko meedz deeveet arii par "bitnjiku" kultuuru.
Liquid Tension Experiment - taa, ja nemaldos, ir Dream Theater un King Crimson (laikam vajadzeeja rakstiit apgrieztaa seciibaa :) muuzikju jam-projekts... Shiza gan; tachu pirmaa dalja ir tiiri klausaama.

Gribeetu ieteikt taadu itaalju grupu kaa Novembre - speelee progmetaalu, liidziigu Opeth; vietumis paraadaas arii dzheza intonaacijas; bet paari visam - aizgraabjoshi skaistas melodijas...
0
Augury - esmu 100% paarliecinaats , ka Cris Poland nav no grupas "Megadeath" bet gan no "Megadeth"... Man pat ir krekls , un visi albuumi ar vaacinjiem , un tur skaidri rakstiits : "megaDETH" , to pashu varam ieveerot www.megadeth.com... Grupas nosaukums nav kaa "Mega Naave" bet gan kautkaads vaardu mistrojums kuram nav iipasha tuulkojuma taapat kaa Motley Crue(neko nenoziimeejoshi vaardi) un Def Leppard(Def - cik man zinaams , kautkaads sajaajums no DEAF)...

Nu tas taa - nebija uzbrauciens(gribeeji gan ne ?) , vienk apgaismoju lai kaadreiz nesanaak kautkur ziepi noraut , piemeeram piedaliisies miljonaaraa un tev uz jautaajumu : "Kuraa grupaa speeleejis Deivs Musteins" , un peec 50/50 panjemshanas tev paliks varianti : Megadeth un Megadeath... :)
0
blja , kaa es rakstu... Labojums pirmaas rindas sajaatajam vaarda : "Chris Poland" :)
Paldies par sapratni :)
0
:)))) Pag pag, kaa tad iisti tur pareizi tulkojas. Deivs Musteins, vai tomeer Deivs Masteins? :)))

:)))
______
:))))))))):)))
0
=)
0
pilnigi po ka viņi saucas , bļa paņem to savu trekterējamo kreklu un iebaz dirsā (gribeeji gan ne ?)
0
ja kas tad man nav ipahi ikdieniški pedalities miljonara un "raut ziepes", ta laikam kaut kāda jauna disciplina
0
nav jau taa jaastreso uzreiz... :D

Fauns - da huj vinj zin kaa tas jaatuulko , es pieishos tikai par Mega[DETH]...

aaa , ja kas , tiko rakstot tavu nicku piespiedu pogu kas ir pa labi no "F" sanaaca reeciigs vaards , gandriizvai ieposteeju ar taadu... Vo tu atkal saaktu aardiities , ne ? :D
0
tb pa kreisi no "F"... nez kapeec shis formus mani ietekmee taa , ka es zaudeeju speejas spiest pogas :D
0
atkal... nu kas tas ir...
+1
Atheist protams ir klasika, grūti pat atzīmēt vēl kādu brigādi, kas tik uzskatāmi jauktu šos stilus, lai cik paradoksāli tas neizklausītos, bet dažos Macabre skaņdarbos ir manāmas šadas tādas džezīgas iespēles, bet no tiem, kas tuvāki tieši Jazz un Jazzrock, nevar neminēt John Zorn, Jaco Pastorius - nav tālu līdz funk un pat avangardam, King Crimson kā arī atsevišķus Pat Mastelotto blakusprojektus. Ak, jā, un vienu no maniem lielajiem guru - Steve Smith
0
ja kas, tiko kakajot aizliku garām podam un gandriz vai bikses pieliku, nez kapeec shis formus mani ietekmee taa , ka es zaudeeju speejas spiest pogas :D
0
moš izvelc klaviatūru no poda un nomazgā rokas divreiz, pie tam lielu vērību pievēršot pikstu ādas imatrukalācijas programmai... ir iespēja nokačāt gūglā roku ādas simulācijas programmu v.2+gr3,776...
0
the mars volta shaa gada albums vo taa i shtelle
jazz ar post/progressive rock pat hc briiziem paraadaas
0
Grupas nosaukums nav kaa "Mega Naave" bet gan kautkaads vaardu mistrojums kuram nav iipasha tuulkojuma taapat kaa Motley Crue(neko nenoziimeejoshi vaardi) un Def Leppard(Def - cik man zinaams , kautkaads sajaajums no DEAF)...

=============
Motley - raibs / Crue - komanda, apkalpe

Def - pārveidota "deaf" rakstība (bet izrunā tāpat)... līdzīgi kā Led Zeppelin. Vārdu "svins" angliski raksta "lead", bet izrunā [led].

Megadeath = militāristu termins, apzīmē miljons kritušo/cietušo. Deivs Masteins izņēma vienu burtu, bet izruna nemainījās (skat. tos pašu Def/Led)
0
:*
0
www.youtube.com/watch?v=0m6npb6Hto0...
Aicinu ievērtēt šo te franču instrumentālistu kvartetu zem nosaukuma SAGAIE. Pirmaja mirklī šķiet kaut kas tik pazīstams un kaut kur dzirdēts no Meshuggah daiļrades.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas