Vajadzīgs ģitārists.
0
Vajadzīgs ģitārists.
Stils: doom/ black/ folk.
Mēģinājumu vieta: Jelgava
Rakstiet vēstules
krbrs@tvnet.lv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
tur matainais Kristaps ar ir iekšā?
0
gan jau. Ja jau nopirka to proci pa 300Ls vai cik tur, tad nav izveeles, kautkas jaaspeelee ir. Pasveiciniet Chechenu un vinja zakji. Atsuutiet mosh veel kaadu fokjeni, lai redzu peec kaa tas vinju beerns izskataas.
0
njemiet mr.rebel shis bus satrenejies macot boku
0
kāds doom sakars ar folk...??? zaimošana... >:( doom ir kapu miers un žēlabas... nevis stabulēšana vai dūdināšanās... >:( nezinu, es esmu doom ortodoksijas piekritējs, man šitāda jaukšana ar folk nepatīk... vismaz, epic būtu tad rakstījuši... (vai, kāds edenbeast ļauns, kritizē.... :D)
0
Edenbeast
a zini, man gluzsi pie dirsas, kas tev patīk, kas nē un arī neinteresē tas, kā pareizi definēt to ko mēs spēlējam. šitādus filazofus lūdzu nepieteikties, kas gudri runā par to, kas kuram stilam piestāv un ko drīkst jaukt un ko nē.
0
edenbeast, nju jau nju jau...
0
:DDDD
Vot to es saprotu, cīņa par stila tīrību. Dažš labs te ir kā kristiešu dogmātiķis - nekādas atkāpes no svētajiem rakstiem. ZAIMOŠANA
Thats the spirit, son!

Krbrs
A jums kāds ģitārists vajadzīgs - speciālists vai arī ar gada pieredzi derēs, un kādā līmenī jūs paši esat? A to aizies kāds monstrs piejums un viņam būs garlaicīgi jūsu "doom" zaimojošo mūziku spēlēt.
0
2 Fauns
Priekš kam tev tā bērna bilde vajadzīga - gribi pārliecināties, via nav tev līdzīgs? :DD
0
oj oj kā mēs cepamies... :D tauki vien čurkst... :D un pareizi raksta filozofs, nevis filAzofs... :D labi, puika, neņem ļaunā... :D vecais mērglis edenbeast ir tikai perverss tips, kam patīk citus izvest līdz baltām pelītēm... es tā uzbudinos... :D:D:D:D:D:D:D:D
0
Edenbeast, man tavs KAPU MIERS UN ŽĒLABAS izraisa sejā vieglu smīnu, DRŪMELI un doom ortodoksijas piekritēj. Apsolos vairs nedirsties ar lielo onkoli Edenbeast. Mamma teica, lai nepinos ar veciem perversiem tipiem. Tikai lūdzu te vairs nelien ar pārgudriem tekstiem par zaimošanu.
0
Marlix... neuztraucies Faunam tas toč nevar būt līdzīgs...
krbrs... ko Tu cepies? mēģini labāk kādu pievilināt... at to man liekas ar šito ņemšanos jau kāds toč pārdomājis ar tādiem lohiem spēlēt...
nostājos blakus Edenbeastam un arī perversi iepozēju... satieku Faunu un mēģinam kopā dzemdēt Čečenlīdzīgos un radīt jaunu rasi...
0
Gribu nekaveejoties redzeet kaut vienu, ko Edenbeast buutu izvedis "liidz peliiteem"! kaa sakaa amiishi - meh... nevajag jau paarspiileet...
0
:D krbrs tu esi nāvīgs jautrucis vai ne...? :D nu, man kā drūmelim dzīve ir skaistāka, bet tev laikam nē... nu, skumīgi... bet, audz dēliņ, audz... :*
0
es juus visus :*
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas