kvlt ministrs
0
Nez, varbūt jau esat šo kaut kur lasījuši...

Zviedrijas kvltūras ministrs pieķerts Dissection koncertā :)
"Det var ju en fantastisk publikkontakt och samspel mellan publik och scen."
(Apmēram saprast var;)

Še arī bilde:
expressen.se/index.jsp?a=291994...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
kas tas par ``satanistkonsert``, dirsh vien kam var virsuu kretiinisms kaukaads un es domaaju ka skandinaavi ir normaali ljaudis pee
0
satanist vai ne-satanist, bet slepkava gan viņš ir.
0
Virsraksts jau labais... Neies jau avīze rakstīt ka tas bija "metāla koncerts" vai "smagās mūzikas koncerts", bet tieši "SĀTANISTU KONCERTS". Protams, protams. Nu ja, tā jau tās avīzes ir ieradušas - vajag "sensāciju".

Un protams, ka pirmā rindkopa ir par to, ka vokālists ir sēdējis par slepkavību.

"Kulturminister Leif Pagrotsky, 53, gick på dödsmetallkonsert och såg den morddömde satanisten Jon Nödtveidt uppträda."

"Kultūras ministrs Leif Pagrotsky (53) devās uz death-metal koncertu un noskatījās par slepkavību notiesātā sātanista Jon Nödtveidt uzstāšanos."

"par slepkavību notiesātais sātanists" protams ir preses cukurgailītis. Kādu laiku varēs sūkāt.
0
Sukat vinji vares, tas nu gan :):):)
Bet cepuri nost, shitadam kulturas ministram, kursh nestaiga tikai uz popmuzikas pasakumiem.
0
Ņemot vērā Nödtveidta interesi par sātanismu, nav nekāds brīnums, ka prese sātanismu kāri piemin bezmaz katra otrā vārda galā. Skandāli un sensācijas vienmēr tiek pārdoti vislabāk :)
Mja, bet ar ministru gan zviedriem paveicies :)
0
Dissection ir taadi saatanisti, ka labaak to vaardu Dissection nemaz nesaukt. labaak buutu turpmaak to aizvietot ar vaardaa nesaucamajiem.
0
Vismaz Dissection laba reklaama sanaakusi.
0
Khe khe, varees izlaist Live (Featuring Leif Pagrotsky) Uzminiet, kursh sponsorees CD.
0
ac/dc?
0
skandinaavijaa tieshaam metaals ir TIK populaars? ;DDD
0
iedomājaties, ja Demakova izdomātu atnākt uz Salamandru... uz nu jau pagājušo Melno Piektdienu... vo būtu cirks!
0
visineresantāk būtu, ja uz Salamandru būtu atnācis iekšlietu ministrs Jēkabsons... un presei pēc tam melotu, ka nav apmeklējis Melno Piektdienu. Bet pēc nedēļas šo pieķertu, un ta šis tautai taisnotos, ka ir melojis drošības apsvērumu dēļ.

Šis joks pielēks tiem, kas skatījās vakar panorāmu.
0
jā... ja Jēkabsons no melnsvārču uc kritīgo sektantu partijas partijas būtu atvilcies uz Melno Piektdienu, es būtu bijis mēms... un ja vēl iejuktu pūlī un sāktu mošot/headbangot... :)))
Un Cruelty vēl šo būtu nobildējis un bilde nonākusi Vakara Ziņās...
0
Man patika kāds stāsts no "Siena šķūņa" par kādu mūsu roku mīlošu ekspremjeru (ar pirkstiem nerādīsim), kurš reiz kādākrogū nemitīgi piesējies vienai grupai ar prasību uzspēlēt šim ko no Creedence Clearwater Revival; apsargs šo nepazinis, un beigās izmetis laukā pa durvīm :)
Prieks, ka zviedrs nav gājis uz to konci, lai prasītu uzspēlēt ko no ABBAs :)
0
Nu un, ka cilveeks aizgaajis uz konci? Vai tad uzreiz jaaraxta aviizees? Es eju juus ejat, bet par mums neviens neraxta.. Kaada gan dalja kaadam kaa cilveeks (pat ja vinsh ir ministrs) izklaideejas. Man piemeeram ir pilniigi vienalga uz kaadiem konchiem iet Kalvīts, Demakova, un citi zveeri...
0
Atceros, ka kaut kad bija vienam Jaunā laika deputātam nācās izbeigt savu politisko darbību tāpēc, ka atklājās, ka šis pusaudžu gados bija uztaisījis mājas lapu ar metālistu garā ar sātanistu simboliem.
Sabiedrība ir diezgan stulba, tāpēc arī, ja kāds no kaislīgiem metāla faniem un arī tādiem, kas darbojas metāla grupās (personiska atbildība par tekstiem par nāvi utt.), kādreiz paliks stulbs un gribēs darboties politikā, to nemaz nevarēs. Nāksies palikt vien gudriem (ha!)un nodarboties ar ko citu.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas