Ādenes
0
Lūdzu pasakiet, kur var nopirkt normālas ādas bikses par saprātīgu cenu. Iepriekš paldies.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
labi, ka atgaadinaaji. Es paardodu standarta metaljugu aadas jaku labaa staavokli, viena gabala, melnu aaru, melnu iekshu. Bishku man pa mazu, bet Ac/Dc un vinja rokaspuishiem dereetu kaa uzliets. Cena? Neko nezinu, 35Ls. 40? Nu ja kaads sola vairaak, es jau iipashi nestresoshu.
0
Staigaa pa humpalaam vai arii skaties aadas prechu veikalos, kad ir atlaides!
0
lai nesaktu jaunu temu foruma, kas pie velna ir Ac/Dc un vinja rokaspuishi ?
0
A Riga vispar nav nevienas bedres kur tirgotu metalhedim, blackeriem ,pankiem ,rockeriem domatu klozi , T-shirtus, blackeru pribambasus utt...?
0
ja un tad kad tas notiktu visi tur iepirktos un beigas retums butu kads kursh netu tur iepircies ha. Nez nav jau katru dienu visadi adas prichendalai vajadziigi (metelis zabaki )ja baigi vajag var tak pamekleet un dabut iduvidualus tikai tev, nevis viss viena veikala, .pz. itka nebutu i neta veikali visadiem prichendaliem,
0
Ac/Dc un timurs, skan labi
0
jaa, pashiem savs black metal bikboks.. :DD
0
blekbok :)
0
Taas i baumas es neko nezinu.A Daugavpilii tipa kas taads ir. Huz....?
0
cum on! nav tak sezona! pakaļas gribat izcepināt ādās??
0
Jāiepērk jau ziemai!
0
"cum on!"

:D
0
ups, sorry... :D
0
Manuprāt normālas ādenes var dabūt tikai pasūtot speciāli, a pļakeru lietas var iegādāties tirgus bodē, aļa iekš Bomber'a...Vēl kautkas ir tunelī, un protams - Randoms :-D
0
Jā, Bobmers tas ir kaut kas!!! Biju iegājis un... līkojas uz tevi pārdevējs galīgi STONED, turpat sēž vēl kaut kādi frišuļi un arī STONED. Tā vien liekas, ka kādam esmu iztraucējis kārtējās devas ievadīšanu intravenozā veidā. ĀRPRĀC. Un kas ir pats smieklīgākais - "palestīniešu" (lasīt Izraēla) izcelsmes pārdevējs tirgo svastiku. Ko par to teiktu Vīzentāla centrs?
0
Palestīna nav Izraēla...
0
Yup, veikalu riktiigi vajag metaljugaam. Es vareetu atveert to veikalu pie sevis maajaas un turpinaat riktiigi tirgot to metaljugu aadas jaku. Aa, un luudzu, es nevaru atbildeet uz visiem meiliem, kur nu veel notirgot to jaku visiem 183 gribeetaajiem, taapeec luudzu atsaucaas lai tikai smukas, cichainas meitenes. Buus konkurss uz to jaku.
0
un es pie stūra mazliet tās meičas iemalšu... bet tas tikai tīri ādas jakas kontekstā- nekā personiska vai fizioloģiska...
0
njaaa,marljikam koments labss....es ka parasti eju vinji skataas ziepenes un klausaas "bumsi bumsi...."|
0
Bomberā kaut kā tiešām neko nopirkt nevar!!! Randoms sit pušu spēcīgi, arī Cartini veicis Origo ir labāks ādas bikšeļu ziņā, tā kā problēma ir...
0
bet pizģec tur tajos laikos, kad bija wild west, ka tie indiāņi ņēmās ar tiem govjuzēniem... taču vilka to skalpu nost- tas tak pizģec, dīrā dzīvu... brrr...
0
nu, vot, peteņu malēj... pauris palika daudz plikāks pēc tam, ja gadījās to operāciju izdzīvot... un dažiem gadījās... padomā, kails galvaskauss katru dienu... sexy... es pat teiktu - true...
0
gribi zināt kā indiāņi iesvētīja savus jaunos karotājus par vīriešiem?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas