Aria Daugavpilī
0
www.aria.ru ziņo, ka 20. augustā krievu heavy metal monstriem paredzēts koncerts Daugavpilī.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Labs datums, derētu aizmaukt. Vismaz vienu reizi tā kā derētu redzēt šos bliežam.
0
zinu ka speele infected, disease un veel kkaads 2 grupas
0
Velns parávis!kaa tik manis nav Latvijaa, taa obligaati jaatbrauc realai grupai!
0
nu bllin ko ta uz RIGU nevareeja atvilkties
0
kas tur ko redzēt? Nu gan atraduši par ko uztraukties!
0
pilnīgi piekrītu, no aria's nav ko redzēt... krievēnu iron maiden atgremojums... neciešu to grupu... >:(
0
to Edenbeast: nevis neciet, bet nesaproti!!
0
neciešu gan. ko tu zini, ko es saprotu un ko nē?? i've been in metal for 9 years, so, don't shit... es zinu labāk, ko atzīt sev par pieņemamu un ko nē. jautājumi?
0
hmm... gan jau apmeklētāju tomēr netrūks. it kā tur kaut kādas grupas spēlēšot Rammstein uc coverus... man jau tas liekas diivaini un kaut kaa tas viss neliimeejas kopaa, bet taadas baumas kliist:))
0
Butu jau labi aizbraukt, Aria man ļoti patīk, īpaši Kipelovs!!!
0
Tikai lūk tieši 20. ir jābūt citur!!! Før jævla fan:(!!!
0
i've been in metal for 9 years, so, don't shit.
-------
mjā. milzu sasniegums. Ir ļoti jālepojas.

PS. Aria samērā rūl, priekš Austrumeiropas - ļot ilaba kvalitāte. viņu ģitārista Mavrika solo albumi ir vēl labāki, btw.
0
Kipelovam ar tās solo dziesmas ir baigi Ok!!!
0
wrongtale: vai ne? un es ar to arī lepojos. :* ;)
0
liekot roku uz sirds varu teikt, ka tad jau labaak Fomins&Kleins...(nekaa Aria)
0
nu fomins&kleins ir tikai eiroviizijas projekts..bet arija diezgan sakariiga... interesanti ko vinji nesadaliija ar kipelovu..nu bet nekassanaaca divas interesantas grupas..
p.s
bet vislabaak buus r.a.p jaunais disks es juutu!!!
0
jaa jaaa norchall, hospitaalju iela ari tiiri ta neko, ne?:)))
0
Intersanti gan, ka uz Rīgu nebrauc...
0
tapee ka krievu vairaak tajaa galaa! ja iebrauc daugavpili ta pirma kljuda ir runaat Latviski!
0
a paskaties cik visaadu krievu grupu koncertee Riigaa! Paskaiti un tad saki "ja iebrauc daugavpili ta pirma kljuda ir runaat Latviski!" Tur notiek Bike Show - un dzeki sametaas lai vinjime paspeele Arija un viss... lol
0
"ja iebrauc daugavpili ta pirma kljuda ir runat Latviski"-godiigi sakot no tadas domasanas ari rodas aizspriedumi.Daugavpils arii ir Latvijaa, neaizmirsaat latviesu tauta?
0
ha ha ha... re ka akal viens te auzās iebraucis...>:))
tas pats, kas ķipa ieejot veikalā: tikai neprasi melno maizi, prasi rupjo... ha ah ha...
0
blin,arija neatbrauca ,bet nebiju paaraak viilies jo grupu bij pietekam daudz ,tiesa kaadas 2vas no visaam bija sakariigas Ozija projects no leishiem patika.
0
ja es arii biju.ar baikeriem pabraukājos pietam koncerts bez maksas man sanāca.ja kāds uz daugavpili taisās lai ir bez raizēm daugavpilieši parasta tauta...kad grupas coverus spēlēja viss vairak patika ienestais zārks un velāk aizdedzinātais krusts.a aizmirsu vēl par milicijas dauzīšanas aukcionu ,tie kuri vēlējas tai iesist par 10 ls bija daudz.vajadzēja redzēt kad cenas samazinājās.....
0
zaarks bija super,degoshais krusts izkatjaas diezgan efektiigi bet..... a es no moskvicha savaacu droshiibas siksnas buus ko gitsai piekaart.:)a kaukadi degjeneraati vakaraa velaak aizdezinaja benziinbaaku ,tad visi atkaapas.a kas taa bija par grupu ar 2aam vijoleem(muusu pashu)?veel pa dienu kameer gaish vinji speejeja kaukaadu sympho .patikaas
0
tās grupas apraksts izklausās pēc Disease. Kas ir visai ticami, ņemot vērā, ka viņi ir no Daugavpils (ja nekļūdos).
0
Tu nekljuudies.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas