metallica
0
kas notika ar dzheisonu njuvstedu(bass)...es ceru ne tas pats kas ar klifu bartonu....un kaa sauc jauno bassu??
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Iesaku nevienam neko vispār neteikt. (Visi klusē ar apbrīnas pilnām sejām he he)
0
jauno basu sauc Krist Novoselic (ex Nirvana)... to pa radio teica
0
Jasons beigās nospļāvās uz Larsu un pacēla kepku. Cik tur CMI vēestija kādreiz, tomēr bez smaguča dzīvot nevarējis un piebiedrojies kanādiešu brutālistiem Cryptosy. A metallica vietā panēma vienu dresētu mērkaķi no centrālās āfrikas dzungļiem, tagad tie jau daudz ko māk. Nesen rādīja kā viens pat ar mopēdu brauc.
0
Jā, jā, bet kas to basu spēlē??!!11
0
Newsted pievienojas savai vecajai grupai Flotsam&Jetsam
0
nu tas nu gan ir muljkiibas par F&J. vinsh veel joprojam njemaas pa Voivod, bet runajot par Flotsam, vinsh tik tieshaam tur gribeeja atgriezties, bet nu grupai bija cits viedoklis
0
ai jaa raimis...sajaucu...oops..m... mistake
0
tagad kad tu pateici atcereeejos ka tas voivod albums bija ar taadu taka sarkanu zvaigzni virsuu kur tas newsteds piedalijaas...nezinu kaapeec iedomaajos ka F&J:))
0
holy mother of fuck... šito tēmu vajag es nez, ierāmēt.... kaut kas cēls un nedzirdēts... metallica... LOL LOL LOL
0
Irāmēt vajag to kexu, kurš uzdeva jautājumu par "jauno" basistu.
Metaļiku ņetroš. Mūžīgā vērtība, neskatoties uz to kāds sūds ir tas pēdējais albūms un vēl pāris pirms tam.
Vispār jau prikoļna - mtālisti kaut ko nezin par metallicu. Gadus 10-15 atpakaļ par kaut ko tādu varēja arī matus nogriest :DDD
0
lielaakoties tie metaalisti kas zin kaut ko par metaaliku nu jau laabu laiku neseeko liidzi peedeejiem vaaronjdarbiem...
nu protams ir iznjemumi, bet...
0
Krist Novoselic & Metallica... lūk tā ir ģēla (prikols... LOL). Tad vēl varētu izsviest Larsu un paņemt Deivu Grolu... tas vispār būtu prikols:). Uf, nu labi, nekaitināšu šīs grupas die hard fanus... Un kopumā, kādam te ir bijis tāds pagarāks "ziemas miegs", jaunais basists....:). Reload, man...!!!
0
Vispaar tas Robert Trujillo briizziem ir baigi kaitinoss, kad slaiecas cellos un kaa taads babuuns saak staigaat pa skatuvi.
0
indiānis ir MONSTRS!!! vot viņš ir kruts, ka rāpo pa skatuvi! kad uz to skatos, gribas tāpat rāpot... :D
0
vinnss drossvien kaa taads ssamans taadaa veidaa izpilda kautkaadu rituaalu delu
0
toest deju nevis delu. ah es analfabeets
0
indiāņu karadejas...
0
Mans viedoklis vēl joprojām ir tāds, ka šai tēmai vajadzēja apstāties pie otrā komentāra. (he he)
0
Vispār vaidzētu pārvietot šito tēmu uz Viskas.
0
suura tauta tie metaalisti....galvenais ka dazhi iedoomaajas ka baigi gudrie ir...bet sakaraa ar garo "ziemas miegu" tur taisniiba esmu noguleejis, bet juus jau arii neko sakariigu nevarat pastaastiit...nu jaa par metallicu tad neko sliktu??
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
LaurisPo
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas