pokemoni parsvara-tjip goti
0
Kapec pokemoni parsvaraa ir gotu parodijas,nevis tur piemeram blekeru vai panku utt. ?kaa domajat kapec vinji tiesi izvelas but par gotu?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Dažkārt nav īsti saprotams, ko konkrētais pokegōts parodē - blackeri vai gōtu. Tas stiliņč ir tāds pa vidam. Pankumonu, manuprāt, ir samērā sarežģīti radīt...
0
Manā uztverē pokemoni, 90% ir KOЯN fani....
0
lā kā negribētos to adzīt bet tā teikt visi metālisti, goti, panki ir gājuši cauri pokemonu statusam... pokemons tas ir tāds relatīvs jēdziens... tie korn, slipknot, soad fani viņus jau var iedalīt pie nu-metālistiem.... kas tad galu galā ir pokemons?! parasti jau par pokemoniem uzskata tos kas tiko pievērsušies kam smagākam... Manā uztverē pokemons ir tas kurš visulaiku želojas, stāsta cik grūti viņam ka visi viņu abdirš, visiem bāž ausīs ka baigākais metālists, panks, gots,....
0
Hm, man ar patīk paklausīties KORN, bet vai tādēļ es būtu pokemons??? NOOOOOOOOOOO
0
Zipak - nu tas arī ir koks ar 2 galiem... jo tajā laikā, kad es sāku klausīties metālu, neviens vispār pat vēl murgos nebija redzējis - kas tas ir par zvēru pokemons....

Stadija... Nu arī nepiekrītu, jo nevina paaudze nekad tā nav zīmējusies kā mūsdienu pokemoni ar savu krutumu citu acīs.
0
"tas kurš visulaiku želojas, stāsta cik grūti viņam ka visi viņu abdirš" - tā ir vistipiskākā numetal temetika. Bet Sonnenmensch'am taisnība. Ne jau visi, kas ir padsmitnieku vecumā un nupat pievērsušies kam smagākam, ir pokemoni, ir jau arī pietiekami (es ceru) tādu, kas nemētājas ar vārdiem, ko nesaprot, bet cenšas tos saprast.
0
Man liekas, ka pokemonisms ir savā veidā vislielākā pozerisma pazīme...
0
Uztraukties par to visu - taā ir tikpat pozierisma pazīme, imho.
0
Bet es negribu, lai mani bērni ir tādi kā viņi!
0
Visi maziņie nav vienā maisā bāžami. Gan jau ir arī sakarīgi eksemplāri, kurus pokemonu kopumam nevar pieskaitīt.
0
Sonnenmensch, tad jau tiešām... Bērni - mūsu nakotne :DDD
0
Pokemoni "piešaujas" tam, kas konkrētā laika sprīdī ir populārs!!!
0
Populārs vārda tiešajā nozīmē, piem., uz žurnāla "Kerrang" vāka!!!
0
ai....
0
ai, lieciet bērniem mieru... :) vēl sāksies kompleksi, punķošanās, dzimumsakari tam nepiemērotā vecumā un vēl sazin kas. lai jau mazais necroslayer vai lady unholy morgana klausās savus mensonus, slipknotus un kornus. kids...
0
Būtu jaliek viņiem visiem klausīties Fimoz...
0
Es ar šodien klausīšos Monsonu, tad uzlikšu Slipknot "Disasterpieces" un pirms miega Korn... Somebody kick me....
0
Stonerosis, to sauc par sadismu :)
0
Ja tā arī neatveras vaļā, tad, tiešām, varētu būt...
0
es kad augu tad numetala vietaa bija grunge, un tos nesauca par pokemoniem, bet par Gammi laaciishiem, jo tajaa laikaa gaaja taas multenes..he taakaa laiki mainaas, bet tradiicijas saglabaajas
0
Es pats augu uz grunge...
Tas salīdzinājums ar nu metal uzskatu ir zaimojošs.
Sietlas roks (ja tas Tev neaprobežojas ar Nirvana) ir visai poētiska padarīšana; pieļauju, ka dažam galvas kratītājam kas tāds var likties par garlaicīgu; taču tadēļ jau nav tūlīt jāsāk brūķēt lielu muti...
0
redz Sietlas roks bija totaalaaakais meinstriim tajaa laikaa..pearl jam, soundgarden, stone temple pilots utt ir vienlidzigi ar Korn, Lim Bizkit, Linkin park..taakaa...un ko bruukjeeju...ja jau juus jaunos saucat par pokemoniem, kapec tu domaa ka tad kad tu biji jaunaaks tevi ar kaut kaa neapsauca,a?
0
Led Zeppelin un Pink Floyd ar savā laikā bij mainstream; un šos ar ļauži kā tik nezākāja...
Paliekošas vērtības tomēr atšķiramas no košļājamās gumija, ja neesi gluži ar dauna slimību piredzimis...
°Pastav tāda lieta, kā mūzikas kritika un autoritatīvi masu mediji.
0
nu redz pats secinaji, 70ajos meinstriim Led Zepelin, 80ajos motley crue, poison utt, 90sakuma grunge ar Nirvanu utt, 90o beigas nu metal ar Korn,Limp bizkit. diez kapec tu nodirs tieshi tos pedejos, kapec tu domaa ka numetalam nebus paliekoshas vertibas?? pamato
0
nez es piem nekad nesmu speciaali klausijies slipknot vai korn ja i gadiijes dzirdeet tad tikai tapee ka kaads iegriezh jamoo bet tad pat ilgaak apr dazhaam sekundeem neizturu
0
Nu, pardon... Ja Tu salīdzini Led Zeppelin ar Korn, ta man vairs nav ko teikt...
Tā secība Tev nedaudz ar sajuka - 80-tajos šeai virknē drīzāk iederas Sonic Youth, Joy Division, Velvet Underground u.tml.
0
es runaju par meinstrimroku, tas kas attiecigajaa laika posmaa ir populaars, ko krukjii pa radio, pa mtv,80ajos tur bija tipsks Hardrock invazija ar visam hair metaala bandaam, tad talak 90sakumaa paradiijaas Nirvana ar smells like teen... un tad saakaas hardrocka noiets kaa meinstriimam, jo tad mtv eeteru lielaakoties aiznjem grunge, kuru velaak nomaina nu metal. nu tadu lidzibu es biju domaajis, ne jau muzikaalu.
0
pokemons tak tas pats pozers tik mazinsh... jeb pozers tas pats pokemons tik jau ar spalvainu pakalju... principaa visi vinji vienaa maisaa baazhami, mataini, lisie ar marleem ap galvu, dredainie kroplji... jaa beernam pirmo reizi saskaroties ar popkultuuru (muuzikas) ljoti biezhi (droshvien arii daudziem no jums) saakums ir visai pokemonisks... bet ar laiku atverot acis un izkopjot gaumi dazhi paariet uz kaartiiga muuzikas fana stadiju...

pokemonisms (pozerisms) galvenokaart izpauzas tajaa ka peec iespeejas vairaak IR JAASTILO ! un ir jaastilo taa lai citiem patiktu, lai citi domaatu ka tu esi varen stiliigs un liidz kaulu smadzeneem stilam piederiigs... taateikt stilojem prieksh citiem !!... un tas noziimee ka jaastilo taa kaa to raada otraa mamma - TV, tiijnu zhurnaali etc... un mees jau nu visi zinaam ko vijni raada... janopeerk peec iespeejas vairaak suudu veikalaa, peec iespeejas jaalidzinaas wannabe smagaajiem izpildiitajiem (nu tach LIMP BIZKIT ir super super smagais metaals, taa tak rakstiits zhurnaalaa ! znachit jaavelk plataas bikses !).. un jaaizliekas muuzhiigi muuzhiiigi jaaizliekas... un jaaseko modei ! obligaati.. savaadak citi padomas ka neesi stiliigs !

ir virzieni kuru piekriteejiem jau uz galvas momentaa tiek uzspliests POZERA ziimogs... piemeeram njuumetaals... ir arii tadi kuros par pozeri buut gandriiz nav iespeejams... tu vai nu esi iists stila piekriteejs vai nee.... piem panki.. nu taksh galu galaa anarhija, kas tur var buut par modes tendenceem un stila likumiem...
0
Artūr, gaļas tirgū Tev noteikti iesvērs drusku smadzeņu par kādu kumosu no Tavam varenajam miesām.
0
p.s. ir pat juusu par "true" mella metaala grupas kas pilniigi smird no pozerisma... piem dimmu borgir loshi... izkaapushi uz skatuves baaliem giimjiem, ar 10 gd blekja katrs, a skanja kaa kakja pirdieni ! briiziem smiekli naak virsuu cik neveikli shie nabadzinji veeelas izlikties par superljaunajiem onkuljiem... nu un fanu baaze vinjeim taada pasha... wannabe mellie pokemoni...

wai piem SFU ar dziesmu America the brutal !... Mellais metaals ! pret Karu ?!! hahahah ! neee nu vispaar hahaha
0
im not fat, i`ve big bones
0
naz, es, atceroties savus pirmos mēģinajumus metal žanrā, kā vienīgo, kas varētu pretendēt uz pokemona statusu atceros metallica's reload, kas bija mans pirmais albūms. tad aizgāja iron maiden, sepultura, fear factory, skyforger, napalm death, morbid angel, obituary un amon amarth. līdz ar anathema, mans palika true doom... :D tā kā ne visos gadījumos sāk ar nu metal...
0
artūr, ko tu cepies? ta jau marduk arī ir loši? arī mālē baltu ģīmi. un darkthrone? un visi true black? tie ir poseri, ja? tad jau viss sanāk poserisms. tu esi dimmu dzīvajā dzirdējis? jo, citādi tu nevari apgalvot, ka viņu skaņa esot sūdīga... what's goin on, dude? :|
0
Metallica - pokemoni? Glābiet mani no šiem ļaudīm....
0
nu, tas nebija tā domāts. tikai, jau kaut kā bik raustos to grupu šeit pieminēt... sorry... parasti, sanāk brēka ap viņiem, redz, ka viss pēc black esot sūds...
0
nu man pirmaa smagaas muuzikas pieredze bija tas no kaa es tagad niciigumaa noveershos, njuumetaals kkads... bet tomeer tas bij labaakais no taa ko man speeja piedaavaat muuzikas meediji... nee es neko nestiloju or smth, bet klausiijos un uzskatiiju to par pavisam labu smagu muuziku... jo man nebij cita pieejama... tikai kaadreiz, veelu vakaraa viva rock klipus skatoties kad saaka palaist ko normaalaaku... tad es sapratu ka tas ko man censhas iesmeereet par riktiig "smago muuziku" ir totaals meesls, un nepagaaja ne meenesis kad es jau ciest nevareeju to "smago" muuziku ko agraak klausiijos (SOAD, Clawfinger, Soulfly, tas pats Korn utt.)
0
oo, that's the true spirit, son! :)
0
Edenbeast, ja tik nopietni uztver visu, kas notiek šai saitā, tiešām necik ilgi fobijām neizbēgt...
0
laikam man jāmaina attieksme... starp citu, mournful congregation baigi labs ir... man monad of creation gan lēni velkas no dc++, bet tas kas ir atnācis, spārda konkrēti... :)
0
Ievērtē arī tādus īru purnus - Mourning Beloveth; Tev noteikti patiks:°
www.rockmarket.ru/catalogue/3638...
0
zinu zinu, mourning beloveth man ļoti patīk, ir divi viņu albūmi jau labu laiku manā rīcībā :)
0
esi dzirdējis morgion'a pēdējo albūmu? vot, tas ir konkrēts doom, kur teicami savienojas gan oldschool, gan death, radot ko jaunu, + vēl krietna deva epikas pa virsu... es laikam, pat tiku rakstījis par to šiten recenziju...
0
Pag; pēc mēneša man būs jauns dators, tad arī meklēs iekš DC++ ;)
0
vot, novelc sev morgion... būs cool... tāda depresija, ka saturies... vēl, esi dzirdējis tādus gorilla monsoon? tev varētu iegriezt... :)
0
DIEMZHEEL, pati esmu izgaajusi cauri nu!!! Beediigi! Bet laikam tad es nebuutu tur kur esmu tagad, tad es netiishaam nebuutu iekliidusi MP koncertaa un sapratusi, ka tas ir tas kas man vajadziigs...negribu izklausities iedomiiga utt., bet es domaju, ka nekad neesmu saskarusies ar kautkadu pokemonismu( runajot par sevi), citi tadi diemzheel ir redzeeti! Saakumaa es arii kraasoju tur melnas acis un visu paareejo, bet tolaik man to vajadzeeja, a, tagad man ir vairak, vai mazaa pofig par to kaa es izskatos..un ir ok!!! Man tajos nuugjmetalistos visvairaak kaitina tieshi vinju uzpuutiiba, zin, ja tu nezini visas popolaaraas grupas un veel paaris mazaak popolaaras tad tu esi nieciiba, un pokemons vai veel sazin kas! Lai gan man ir viena draudzene, kas klausas nu metaalu, vinja nav iedomiiga, kaa nekaa iedevu vinjai 5un6 MP, un vinjai patia, taaka ir ceriba uz veel vienu mataino, pat par konchiem ieintereseejaas...:)
Atceros MP, tolaik nevienu grupu nepaarzinaaju, biju tikai dzirdeejusi vienu Huskvarn dziesmu, todien gan biju galiigaa paalii, kaa vienmer:(...iisteniibaa vel jau neko daudz nezinu, bet maacos, intereseejos! Gribas visu uzinaat utt. Bac, bet tie pokegoti mani kaitina, jo es jau arii tachu esmu tiine, kas gjeerbjas melnaa, tad jau nav citu varjantu! Atceros, ka Blomee man vairraki purni, kas mani pat nepazina, brauca virsuu par pokemonismu! Laikam man tobriid bija pohas un es izskatiijos saniikusi, un tad nodomaaaja, reku viens no tiem stuulbajiem, muuzhiigi skumstoshajiem pokegotiem! Besii araa...
Nu taa esmu pavaarijusies par un ne pa teemu, vajadzetu nomierinaaties, bet...laikam tas ir gruuti, liidz skolai tikai 6 dienas, bet iisteniibaa tas taaa...galvanais nevajag stresot..tas taa noveeleejums - nestresot!!! Bljin, pietiek tachu...:))
0
Nē; bet nosaukums man patīk :))
0
Jaa, jaa, Artuur. Ja skataamies peec tava teksta, tad Manowar, Judas Priest utt. gan nemaz nesmird peec pozerisma 100 metrus pret veeju. Vai, nu tak itin nemaz.

Man ir pie dirsas, ka kāda no grupaam, kuru muuzika man patiik, izskataas peec idiotiem (un te nu nav runa par mineeto Dimmu - to nekad par sevishkji veertiigu muuziku neesmu uzskatiijis). No blackeriem labs piemeers ir Immortal - muzikaalaa zinjaa teju vai ideaali, bet aaksti taadi, ka pat bleka laucinja konkurenti tiem netiek ne tuvu. So what? Lielaakaa dalja no 80-to gadu thrasheriem, kas man jau labu laiku ir starp iecieniitaakiem zhanriem, arii izskatiijaas, peec shodienas uzskatiem, aarkaartiigi smiekliigi. So what?

Viena lieta ir pozerisms - aarishkjiigs vizuaalais teels, kas kalpo kaa skatuves priekshnesuma dekoraacija, lai papildinaatu labu muuziku. Cita lieta - plikas dekoraacijas vien.
0
nu`t panjem acis rokaa un izlasi manu tekatu veelreiz ;]... es tieshi par to runaju...

vai varbuut tu uzskati ka Manowar muzikaalais izpildiijums neatbilst vinju skatuves teelam un dziives stilam? (jebkaursh kursh kko sliktu iemineesies sheit par Manowar... )

es nebrauktu virsuu deemon burgeriem (pa to forshs staasts heheh) ja vinju izpildiijums kaut mazliet saskaneetu ar vinju izskatu un uzvediibu... bet tas ko vinji dariija uz skatuves... tas bij vairaak smiekliigi...

turpretiim Manowar uzstaashanaas... es veel tagad laagaa atiet nevaru... Vinju koncii OLAS VAARDA TIESHAA NOZIIMEE DREB!!... un tas nav vienkarshs troksnis, taa ir perfekti tiira skanja, dzird katru vaardu, katru noti (nu vai pareizaak juut iegriezhoties liidz kaulam)...

Protams dziesmu tematika un studijas izpildiijums arii ir svariigs bet noteicosais ir dziivaa uzstaashanaas...

Judas priest neklausos, kaa var klausiities kaa puisis dzied ja tu zini ka vinju peec tam pakaljaa izdraazh...
0
manowar ir sūds. :) kas nu būs? :)
0
Judas priest neklausos, kaa var klausiities kaa puisis dzied ja tu zini ka vinju peec tam pakaljaa izdraazh...
ko diez Artuur Tu dziedatu ja Joey Demaio arii atziitos pidarasijaa??:)))
0
Blle mass saakumaa vajag iepaziit cilveeku un tad ko dirst kaa vinns izskataas un ko klausaas, es tuseeju tikiai kopaa ar gotiem un nekad neesmu uzkatijis vinnus par kaut kaadiem pouzeriem vai pokemoniem
0
oo, tūlīt būs cirks #2 :D
0
un kuri tad būtu tie dižie latvijas goti? mazās melnās meitenītes un zilā paskata trauslie zēni? :D
0
pokemoni ir meiteniites, kas veel pirms skolas vasaras briivdienaam bija blondiines un staigaaja vemjamkraasas jacinjaas un dzjinsu svaarcinjos ar rozaa lentiiteem. bet vasaras saakumaa maasica vai vecaakais braalis iepaziistinaaja vinjas ar kaadu krutu dzheku un vinjsh klausaas slipnot un korn un (peedeejaa laikaa mazie lokainie baigi laikam iefano par) mudvayne. un vinjas tak ar nedriikst atpalikt. un dzeram. un graizam veenas. un klausamies smagu muuziku. jo taa daras visas vinja draugu draudzenes.
0
Edenbeast - šitajā sakarā tev žetons :)
0
zini man liekas ka latvijaa taadu iistu gotu ir maz. tie ir tie kas ir tomeer paliidushi zem ikdienas peleekuma. nu ir tomeer jau dazhas sievietes (mums arii viena zinaama;) ) kas man liekas ka ir taadas gotiska tipa, varbuut sensenos laikos no apdirshama pokemona kas ir palicis paari.
0
paldies par žetonu :)
0
Īstenībā, fakts ir sekojošsss - ja paskātās kādi ir goti ārzemēs, viņu true tusiņos vai jebkuras gotu dizaina, apģerba web-shopos, jebkurš nezinātājs kas tas ir, var viņus nosaukt par elitāriem gejiem, jeb seksuālajām minoritātēm...
Stils un fasons ir ļoti līdzīgs.
0
precīzāk - geji, kuriem patīk sm rotaļas...
0
roflmao
0
Japs - SM tendēti geji, varam precizēt pilnīgi.
0
Lai nu kā, mana gaume ir pavisam citādāka.. ne pokemoni ne goti mani neuzbudina :)
0
labi, kungi, tagad laiks nogaidīt un uzklausīt, ko teiks wealldead... :)
0
ammm... nav smuki gotus salīdzināt ar gejiem!!!! Tas ka viņiem apspīlētas bikses, pankiem, rokeriem arī ir... tas ka viņi krāsojas, geji nekrāso visu seju un vispār viņi izmanto tumšos toņus.. tikpat labi Kiss arī bija geji un vēl tur kautkādas ritīgi labās metāla grupas krāsojas es tik nezinu kā viņus dēvē... un vispār nesaskatu neko kopīgu gotiem ar gejiem.... tikpat labi es tevi ar urli varu salīdzināt jo viņiem ar patīk garmatainos par gejiem saukt....
0
Vai, cik labi ka es vairs neesmu garmatainais :):):)
0
LOL
0
vai tad zipaks ne reizi nav redzējis saldiņu gotu puisēnu, tādu trauslu, maigu, skumīgu? :D
0
p.s. bļins jūs jau sākat uzvestie kā pokemoni.... viens par otru gudrāki... tas jau viņu garā nozīmēties ar pāris smagām grupām un aidā esmu vecis a jūs visi pikačū... neviens nestāv klāt man es sāku uzreiz no Morbid Angel... stulbums... palasat paši ko jūs rakstat...
0
vispār neesmu nevienu redzējis kas līdzinātos gotam... moška mazāk spogulī vajag sktīties :DDD
0
Vai - tad jau es esmu krutāks! Es sāku ar NAPALM DEATH - Scum - 1987 !!!!!
0
oi bljee, tad es vispaar kruts neeesmu, jo 1987 klausijos wasp un accept
0
Jebkurā gadījumā prieks iepazīties ar vēl vienu pensionāru šeit :)
0
ta jau es te žaļš gurķis vēl starp jums vectēviem (ģediem) :) tikai 1994. gadā Napalm Death- Harmony Corruption.. :-{}
0
Tev tas ir piedodams :) Ja tu būtu teicis 1994 ar Scorpions, tad varētu padomāt :)
0
man ir tāda sajūta, ka truemetāla lietotāji ir sajukuši prātā! šitāda aktivitāte forumā vēl nav redzēta!
0
varbūt tāpēc, ka vasara iet uz beigām.
0
tas tapēc ka visi grib True Metal kreklu!!!! Es tai skaitā!!!
0
ja zipaks nespeej nosaukt paaris grupas piemeeram, tad vinjam krekls vispaar nepienaakas!
0
A cik grupas vajag nosaukt, lai kreklu nedabūtu?
0
pag, pag tauta, man bij slinkums izlasiit visus juusu komentaaarus, bet kkur saakumaa maniiju taadu izteicienu, ka pokemoni ir padsmitgadiigie, kas klausaas kko smagaaku par nu metaalu? nu pag, nu nafig taada domaasana?
0
Katraa no mums ir mazinsh pokemoninjsh!
0
katra sevi cienosha cilveka pienakums ir to mazo pokemoninju izniicinaat!
0
Kāpēc iznīcināt? Vajag mācīt par kārtīgiem metaļoriem! Kas han cits, ja ne viņi veidos metāla nākotni?
0
nu jaa, piekriitu ^
0
henesy...tas par to iznicinashanu attiecas uz Deadfall teikto..:)
0
ja katrā ir pokemons, tad es esmu vienaldzīgais kakamons
0
Nu ok, taču masveida iznīcināšanu rīkot nevajag!
0
mmmm....masveida iznicinashan..tas man atsit atminjaa Massive killing capacity, vajadzes paklausiities..
0
man gan tas albūms derdzas... vēēē... Like an ever flowing stream, vo tas iet manas dūšas... šovakar... kad būšu viens... es... eiro kurss noteikts
0
from dream to dream we have always been..like an everflowing stream..
0
Man gan patīk vairak Disillusion! Nezinu °, vai tas attiecas uz šo tēmu, vienkārši gribēju izteikt savas domas:)
0
pirmkart. debila tema itkaa es nezinu, kadam te vajag pastiprinat savu statusu, tochna nevar beigties shitas idiotiskas beztolka temas, nu ko juus gribat iet tuseet arpacmitgadigajiem un shaut araa nepilngadiigas vai!

otkart: tadam gudriniekam ka Zipaks es var patiekt ka nav katrs bijis kaut kads pokemons ja, ja varbut tu un tev lidzigie ir pietiekami stulbi lai kluutiu par tadiem ( vai kaut kad pagatne ir bijushi ), tas nenozime, ka visi ir tad, man nav bijusi nekada darishana ar kvadratu un vispar pasterizeeto centra publiku, pirma smaga muzika man bija sod albums Toxicity un deftones "white pony" ( un shie divi albumi patik ar tagad, kaut ar dzirdu vinus savadaak ), ja man patika vairak tadi ka "nu" suudi, bet nu es atri izgaju no tiem, vienkarshi bija jushana uz ko labaaku, un pa briivu no neta noladeeju arch enemy, es nekad neesmu klausijies kaut kadus cradle of filth vai ko tadu ja, un kaut ari patika daudzi suudi, tapec neesmu uzvedies ka pokemons, takaa tu to štampi "katrs ir gājis cauri" vari paņemt un droši iebāzt anālajā atvere un papūst
0
par Artuura tekstiem: ja blekeris koncim vai bildēm sakrāsojas un uztaisa grim sejas izteiksmi- tas ir pozerisms, bet, ka manowari končos un bildēs ietaisa "pleciņus" vai kas nu tur piedienas- tad tas nav pozerisms, bet reāls kickss ass. Un kā spriedām pēc Artuursa teikta, sanāk, ka viņi ne tikai uz skatuves ir pozeristi, bet arī dzīvē... viens te ir baigi sakarīgais... >:) Viss, kas patiik Artuuram, tas ir baigi laps, bet pārējais, nu atvainojiet...
nezinu kas tas īsti ir, bet: LOL
0
To augury:
Un Tu tagad art to baigi lielīsies? Protams ikkatram ir tiesibas izteikt savu viedoli, mums tak vārda brīvība kaut kāda jau pastāv, taču nevajag sevi uzreiz pacelt augstāk par citiem, jo redz Tu neesi klausījies Cradle of Filth. Nu un? Mājās pašai pāris albumi ir, šad tad pa retam paklausos. Un īstenībā Deadfall pareizi teica, ka katrā no mums ir pokemons, maziņš vai liels... Jo nevar būt tā, ka Tu sāki klausīties savus sod, un uzreiz kļuvi baigais diženais metaļors. Ikviens metālists ir izgājis caur pokemonu dzīvi!
0
ja ar to pokemonismu saprot selkošanu "meinstrīmam", iekļaujot dzelžu nēsāšanu un nagu mālēšanu, pareizu gaitu un valodu, tusēšanu ar pareizajiem cilvēkiem, utt... tad gan es tam nepiekristu, ne visiem tās ārišķības ir bijušas vajadzīgas !
0
man domaat ka pokemonismu ievazaja pokemonu augstakais priesteris Mensons...mr.Arishkjiigais
0
Be tieši tādēļ tos mazos pokemonus vajag audzināt! Kaut gan īstenībā tas atkarīgs arī no pašaa cilvēka, no viņa uztveres par dzīvi..,
0
nu, protams, ka no paša cilvēka... ja viņam vajag izrādīties un darīt kā citi, tad viņam vajag... un nevajag to attieicnāt uz visiem !!
0
bl. henesy tu te man nestum savu mammas atieksmi, ja jaunos vajag uzaudzinaat, un apkart zied puķes, es enceļu sevi te augstāk par parejiem, bet izsaku "savu viedokli" par sevi, un ja tu gribi, tad juties ka maziņš pokemons seviiii, bet es tads ne suuda nejutos, kopa ar deadfall varat aabi ar savu demagoģiju zinat kur iet... es nuzskatu augstak minetos albumus par kaut kadu poke padarišanu, vienkaršhi bez jebkadā zinašanam bij gruti kaut ko atrast, ( un ja bet mettalhammer jau ari leti nemaksa"), un tad es gaju un norakstiju grupu nosaukumus no ta jobana žurnala, un pa viena saku čekot, kamer daudz maz ierubiijos, pats. Bļ.. otkaart es nevi neskaitu ne pie kadiem metļoriem ne ar pie mataioneim, ne ari pei kadiem citiem, es klausos sakot no industriajas un synthpop lidz pat klasiskajai un regejam ( tiesa es tikai tagad to pedejo saku, nu hospitalu iela man baigi patiik). Ja tev vajag kaut kadu debilu iezimehsanu grupas "metalors" ( par ko tulit atkal saksies dirshana ) ludzu dari ta, es varbut tiaki tagad esmu sacis sevi atrast, bet ne jaut tapec ka vot , yeee metals, vinekarshi es vairs neizliekos un daru ka patiik, klausos to kas ausij tiikams, un vados pats petc svaaiem merkiem, un nekad neesmu uzvedies ka kut kads pokemons, nekad neesmu nesajis kut kadu man nepiederiigu religiju simbolus un ta talaak taka piever muti tur ar savu pokemonismu ( par to musti piedod, tu esi loti lbas cilveks, vienkarshi man besi ka shita dirsh, velreiz atvainojos
0
Piedod, ja Tu sevi neuzskati nedz par metaļoru, nedz par mataino, kāda velna pēc Tu līdi diskutēt šajā tēmā!
0
Ja Tu sāki sevi atrast, nu ko, tas ir apsveicams! Turpini tālāk!
0
jo tālāk, jo trakāk... ja augury sevi neuzskata sevi nedz par mataino, nedz par metaļoru, tad viņam nav tiesību izteikt savas domas un viņš nemaz nav tiesīgs tās izteikt? Un pie tam vēl jālasās prom? Nu tad es eju līdzi viņam, lai nav jāklausās tādi suņa murgi... ārpāc...
0
Kamon, Manowar = kings of metal >:(
Vinji ir tik viiriskjiigi, btw >:)
0
vienaa vakaraa zinju skaits dubultojies...

petenju maleej... kur tu pie velna raavi ideju ka Manowar kko taadu dariitu ? nu plecinjus uz foceshanos utt... aa zinu izdomaaji...

un kaa jau es teicu DB super-duper meikaps un kaajsargi ar naglaam pat kko noziimeetu ja vinju muuzika dziivajaa kaut biski atbilstu vinju varen Ljaunajam skatuves teelam, taa tach velns paraavis ir muuzikas grupa nevis klaunu trupa kas nomaaleejushies ar grimmu un leekaa kjeerkdami pa skatuvi... un cilveeki brauc uz metaalfestu klausiities muuziku... bet tas kas darijaas vinju uzstaashanaas laikaa uz skatuves buutu nosaucams par visu ko tik ne muuziku... oh...

njaa un vispaar mellais un naaves metaals poserisma veicinaashanaa jau tuvojaas njumetaalam... tik daudz visaadu mazu ljaunu aksesuaaru, bez satura, bez nekaa... tikai lai citi redzeetu cik es ljauns uuuu.... ljauuuns !

un MANOWAR ir kings of metal... Other bands play, MANOWAR kills !...

vispaar pirms varen viedi izteikties par kaadu grupu vaidzeetu redzeet vinjus dziivajaa, tas tomeer ir noteicoshais... neesmu saticis nevienu personu kas peec Manowar dziivaa koncha veel kko sliktu par vinjiem teiktu... es tak nestaastu ka arii citas mella metaala grupas ir taads pats meesls kaa deamon burgeri... kgan ljoti iespeejams...
0
Es kad vēl boju jauna un skaista tādas mazas melnas meitenītes saucām par alternatīvajām barbijām :)
0
Detņiki jau nu gan ir vieni no vismazāk pozeriskajiem tipiem, protams, ir jau arī izņēmumi. A par Manowar es teiktu tā: "mixed bag, containing some good stuff alongside lots of crap". Un par Kings of metal viņi paši sevi pasludinājuši, un ir apspriežams, cik pamatoti.

Dīvais vispār ir tāda štelle, ka iet uz urrā tādas blices, kas ierakstos diez kā nekustina, un gadās arī otrādi.
0
es uz sava personiga heavy metal pjedestali esmu uzcelis judas priest ar ram it down un painkiller...
un ja par manowar, tad nu...man nepatiik visi tie..if you`re not into metal you`re not my friend,..more metal more manowar utt utjpr. besii taa sludinaashan..nu jaa jaa..esat jau esat, cik var malt..:)
0
Nu manowar par metaala karaljiem pasludinaaja fani ;]... gan tad sen atpakalj gan tagad... un es tai skaitaa... un kaa var nepasludinaat sevi par metaala karaljiem ja ~ 40 000 cilveeku dzen no skatuves nost citas grupas lai netraucee gaidiit manowar ar savu keerkshanu heheh....

un kas ta tev no Manowar nepatiik? par sevi varu teikt ka nav dziesmas taadas vinjiem ko es ar baudu neklausiitos ;]....

kaa jau es izteicos dziivaa uzstaashanaas (vismaz man) ir pati svariigaakaa... imo studijaa jau var sakiimikot visu ko (nu taa tak popzvaigznes dar...) , bet ja tu esi samaksaajis ~50 $ par konci bet tur tik smuka samaaleeta bilde leeka pa skatuvi a muzikaalais izpildijums zem katras kritikas... taapeec man vairs nepatiik Nightwish un Rhapsody... nu laigan pirms tam arii neko liels fans nebiju...

0
aa un par poserismu mellajaa metaalaa... nu sak jau tomeer banaali likties visi izpildiitaaju ljaunie aksessuaari... nu tomeer cik var... pilniigi takaa metaalizstrades ruupniicas finanseetu
0
mmm Universum bet kapec smagaa metaala grupa nevareetu dziedaat par smago metaalu ? ;]... faniem patiik ;]...
0
man patik visi tie vecie albumi, fighting the world un kings of metal, bet par metala karaljiem es vinjus neuzskatu..man nepatik taa vinju tipa attieksme..teiksim visaaas intervijaas iet valjaa slavinaashana, cik vinji kruti, visas grupas ir suuds bet vinji ir iists metal, vinjiem labaakie fani utt..visos tajos roadshowos tur raada vinji baigi dzer, vecenes..manowar is all about drinkin and fucking utt...ko tur paaris maukas par dazhiem dolaariem panjemt, nu man liekas ka vinji to visu padariishanu baigi uzspeelee...jaa un faniem baigi patiik
0

0
nu ja tu buutu redzeejis kaadi vijniem fani, uz ko speejiigi arii tu vinjus slavinaatu... un es nemaz veel nerunaaju par sevi ;]...

un intervijaas vinji principaa izvairaas runaat par konkreetaam grupaaam, dazhreiz tikai par muuziku kopumaa...

un redz nu metaala dziivesstils ir dzershana, vecenes un smagais metaals ;]... (shaubos ka mella metaala fani/izpildiitaaji savas dienas vada veltiigi puuloties izsaukt antikristu un piesmejot mazus kakjeenus... bet dzied taksh par to ? vai nee ?)... un ja tu buutu Manowar fanconvention tad tu to saprastu veel labaak ;]...(es alus dzershanas sacensiibaas dabuuju tikai 27 pukntus.. vinneja vecene, kas khm...)...

un manowar principaa ir vispaar par attieksmi, par smagaa metaala attieksmi pret lietaam un pasauli... un imo varen laba un piemeerota ir shii vijnu attieksme

iisniibaa viedoklis ka Manowar ir baigi iedomiigie, baigi augstpraatiigie utt. utjpr. ir ljoti populaars to viduu kas nemaz laaga nepaziist grupu... bet tas netraucee vinjiem celt neslavu ;[
0
tachu atbildiet uz manu jautaajumu!!!! tas vai tu esi vai neesi pokemons ir atkariigs no vecuma? pokemons ir tas kas padsmit gados klausaas kko samagaaku par nu? eu zinaajaat, jums arii kaadreiz bij padsmit.
0
Visi pokemoni, visi pokemoni; es tik viens neesu pokemons...
0
Starp citu, grupai S.O.D. nekad nav bijis albums ar nosaukumu "Toxicity" ;)
www.sgt-d.com/main.htm
0
"iisniibaa viedoklis ka Manowar ir baigi iedomiigie, baigi augstpraatiigie utt. utjpr. ir ljoti populaars to viduu kas nemaz laaga nepaziist grupu..."

Tu būtu tas, kas viņus pazīst personīgi? Es to augstākminēto uzskatu esmu dzirdējis no liela šīs grupas cienītāja, tā ka nav man pamata to apšaubīt.
0
haha "viena tante teica", nu varu tev droshi apgalvot ka attieciiba pret saviem faniem vinji nu nemaz nav ne iedomiigi ne augstpraatiigi... ja tevi par to nepaarliecina www atrodamaa infa un Hell On Earth daljas tici man kas ir bijs koncii u nfanconvention...
0
te man izbidiijas paris teikumi prieksh henesy

Piedod, ja Tu sevi neuzskati nedz par metaļoru, nedz par mataino, kāda velna pēc Tu līdi diskutēt šajā tēmā!

un te man tev argumenti kurus tu vareji izdomat arii pati, bet ta jau ta dirshana nebidiisies uz priekshu ne, ja es nepatiekshu prieksha;

man pilnigi uzdi.st tavai moralei

man gribejasmuldet un paskaidrot visiem kas es pa
zeltu ka neeisaisto bezjedziigas temas

man gribejas padirsties ar tadiem tuutam ka tu

es domaju ka tas kas i bijis lai cik viegla vai smaga forma, kas man nav vajadziigs un nepatiik, to es actaju, tas butu ta pat ka ja man patiktu pa kluso dzert kameer mamma neredz, nu nav muusos katra mazs pokemons, piedod

man ir gari mati, un aizejot uz kadu pasakumu kur ir daudz mataino, varbut tapec ka es izskatos liidzigi, butu kadam mulkigi skaidrot: ne nu zini man patik ari tas un tas, ne zini, nu ne tikai metals, eu nu tu vsipar dzirdi, euu...
tapec prieksh tadiem ka tu es esmu "metaliists yeeeeeeeee, tagad driiskt te savu viedokli izteikt? Vai man jauzvelk kads super duperiigs krekls ar uzrakstu manowar un tad es te driiskteehsu ?
0
ps. vai jums neliekas ka daudzas mataino meitenes ir baigas kokaines, ma liekas ka ar v dz. parstavjiem nav tik traki :)))
0
khe
0
Nu Artūr, nu tu dod....

"petenju maleej... kur tu pie velna raavi ideju ka Manowar kko taadu dariitu ? nu plecinjus uz foceshanos utt... aa zinu izdomaaji..."

khe khe, man pat nav jāredz dzīvais. Pietiek ar klipiem un bildēm, lai redzētu kā džeki pleciņus taisa. Nav jau nekas slikts, piestāv. Tīri jautri paskatīties. Un arī tu sāc atstāt arvien jautrāku iespaidu par sevi. Kautkas kopīgs jau tev ar viņiem ir.
0
ok, saakam no saakuma... ko tad tu saproti ar "plecinju taisiishanu" ?
0
ok, saakam no saakuma... ko tad tu saproti ar "plecinju taisiishanu" ?
0
to Artuurs

"un redz nu metaala dziivesstils ir dzershana, vecenes un smagais metaals ;]... "

ir ir, bet nu Manowar ir diezgan veci, domaju ka visiem ir gjimenes, taapecc viss tas ko vinji sludina ir vairaak vai mazaak shovs prieksh faniem, jo kam interesee godiigs gjimenes cilveeks, arii neko neesmu lasiijis ka Manowar buutu baigie meteeji reaalajaa dzivee utt.
tai pashaa laikaa teiksim Motley Crue tiri dziesmaas dzied par veceneem,sekss, drugs utt, vinji uz skatuves neplaataas...vinji to reaali arii dziivo..speej tik lasiit, ka atkal nograuts kaut kaads ferari, atvaljinaajums havajaas ar pornozvaigzneem utt..
0
atvalinajums publiskaja hawajaa ar pornozvaigzni, tas tochna ir necro
0
universum nu un kaa tu vispaar iedroshinies par Manowar izteikties ja nekaa nevella par vijniem nezini ?!
0
bāc, a es domāju, ka te par īstajiem pokemoniem visu laiku diskusija notiek. nē, nu tad neko, es jau kaut kur teicu, man patīk bērni...

(pokemoniem & gotiem - respekts, meklējiet sevi tik tālāk - pozēt vispār ir zjbs, ja tas nav pašmērķis - katrs taču grib būt skaists - vismaz skaists tā izpratnē, ko viņš klausās)

piemēram, Artūrs sevim ir skaists latvju puisis ar skaistu domāšanu, skaisti noaudzis sārtvaidzis - metālists, kuram no Manowar dreb olas un aluskauss, bet homofobiju palīdz nomākt atmiņas par savu paša ņumetālisko izcelsmi. neko pretdabisku vai klīnisku es te nesaskatu. viss ir normas robežās
0
vajadzees sadrukaat plakaatus ar iistiem gotinjiem taadus 2x2m un izdaliit lietotaajiem un tad varees tie kuri veeleesies dariit pie tiem savas sleeptaakaas velmes :D varbuut tad shie pokemonu un gotu analiizes posti beigsies
0
tas Artuurs nav biki sačurājies ar tiem Manowariem? Kā jūs varam vispār izteiktiem par samovariem, ja jūs nekā nezinat !!! nu veču saņemās un paklusē, šis taču ir saits Artuura fanošanai...
Uzdod pleciņu...
0
... un runājot ar pokemoniem uz pozerismu, man liekas, ka viens lielisks eksemplārs ir izkristalizējies... >:))
0
Artuur: nevis viena tante man to teica, bet cilvēks, ko labi pazīstu, un kuram šāda pārliecība nostiprinājusies pēc mēģinājuma sarunāties ar Joey De Maio.
0
nu man liekas, ka Intara teiktais uz Artuuru lielu ietekmi neatstās... tas tā vienkārši nevar būt...
piesit pie koka...
0
Droši vien, ka neatstās. Ar fanātiķiem strīdēties (un gaidīt kādu kripatu objektivitātes) ir bezjēdzīgi.
0
Manowar ir šovs. un, ja cienītais Artūrs dzīvotu tikai tā - dzeršana, vecenes, un smagais metāls, tad jau sen viņš būtu zārkā... :D vispār, ja ir dzeršana, tad ar tām vecenēm un metālu tā pašvaki, jo no dzeršanas nestāv, un paklausīties arī nevar, kur nu vēl paspēlēt HM... :D
0
haha nu uz priekshu intar izstaasti ko no vinja teiktaa esi dzirdeejis & sapratis
0
Varbuut izteikshu es savu viedokli par pokemoniem : nez kaapeec visi uzskata, ka pokemons ir kaut kaads mazgadiigs metaala stila cieniitaajs :)), iisteiibaa taa ir shausmiigi tizla multene, liidz ar to pokemoni ir tie cilveecinni, kas veeljoprojaam nav paarkaapushi beerniibas slieksnim. Pokemonu riiciiba izpauzhas gan runas manierees, gan uzvediibaa, var gadiities arii taa, ka sho slieksni cilveeks savaa dziivee taa arii nepaarkaapj nekad un savaa buutiibaa paliek arii aprobezhots un beernishkkiigs visaa dziives garumaa.
Cik aceros, tad trumetal sho apziimejumu shaadiem tipaazhiem deva Black Data, pirms tam es shaadus tipaazhus deveeju par cukurniekiem:))
0
mani par pokemoniem savulaik informēja Hellhammer. līdz tam, es par viņiem vispār neko nebiju dzirdējis... :)
0
Pokemoni laikam jūtas lepni-Jē par mums apsriežas lielie metal zinataji!!Vīīī cik interesanti!!!:))
0
Diemzheel pokeemoni pashi neapzinaas savu probleemu...pashi veel aktiivaak par jebkuru citu apdirsh pokemonus...taatad sevi!:D Ir redzeeti taadi gadiijumi...:DDD
0
Pokemoniem nav nekādu problēmu, viņi ir pilnīgi savā laicīgajā pokemoniskumā!

Death Angel:
Cukurnieki, starp citu, ir pavisam konkrēta ļaužu grupa, nosaukti sava ideoloģiskā Veldzes biedra Cukura vārdā - tie ir aptuveni 10 veci pa Vecrīgu tusējoši urlas, kas lieto alkoholu un fiziski ietekmē apkārtesošo neformālo jaunatni - pankus un metaļorus, vismaz tos, kas nedod naudu dzērumam. Un tā jau 10 gadus...

Mjā, ar pokemoniem laikam viņiem maz sakara...
0
Nosauc tik kādu cukurnieku par pokemonu - viņi tev parādīs Maskavu. Viens no viņiem īpaši mīl spārdīties, atspārdīt un iespert - tas ir tad, ja pa savu šmigu ir spējīgs vispār kaut kam trāpīt...
0
Vienreiz viņu noķēra kādi 30 punki un atstāja guļam asiņu peļķē. Toties nākamajā dienā tika atspārdīti visi Vecrīgas punki, u.c. face control neizgājušie purni. Izgājušie arī... Nu kā tas tev atgādina multeni, Death Angel? Ja nu vienīgi Motopeles no Marsa...
0
/me ierēc!!!" :)))))))))))))
0
Es atkal visu laiku tos tipāžus uzskatīju par piparniekiem, nevis cukurniekiem.
0
Motopeles, ja kas, bija reāla multene... tur bija tas misters Limburgers, kurš vispār bija kautkāds zivjveidīgs citplanētietis... :)))) bet, tas bija sen.
0
starp citu, tur bija viens "alien hero", kas bija nolīgts likvidēt tās peles, un viņa vārds bija "Hardrock" un viņa ierocis bija monstroza ģitāra :))))))))))))
0
aa, ja, es atceros to! limburgers viņa čiksu bija sagūstījis vēl... :))))))))
0
Nekā tamlīdzīga, Motopeļu spēcīgākais personāžs ir ļaunais zinātnieks-ģēnijs Karbunkuls!!!

intar > jā, pipars arī viņiem tur tāds personāžs bija, tas sīkais bļe, tā ka piparnieki arī iet cauri, nekādi pokemoni
0
bet, kā ar Taukupiku?? un viņa trīsriteņu moci??
0
:DDDDDDD
0
pokemon.step.lv/index.php?l=lv...

noskaidrojiet savu monu:))
0
manējais ir tas oliņā, aizmirsu kā sauc...
0
man ir tāds rozā, ar kaut kādu zobainu gliemezi uz astes :D
0
tavu sauc ja nemaldos Slowbro!! :DDD
0
a tev nebija tas Togepy vai kā to neizšķīlušos telepātu sauca? :DDDDDD
0
Slowbro... doom, tāpēc, ka slow :DDD
0
sviests, ieraksti savu vārdu vēlreiz un dabūsi jaunu. manējie ir nekrokapibārs un pornotapīrs, kā jau teicu. krāju naudiņu turbodzenim
0
he tā laikam viņu sauca :DD cik mēs gudri...
0
p.s.
man gan tikai viens poke, nekas nemainas un nedod man citu poke...
0
0
Man saakas kompleksi :D pokemon.step.lv/img/242.gif...
0
Bet tas bija uz "roofomaons" bet uz vaarda un uzvaarda es esmu krutaaks. aha aha... :D
0
nu manuprāt šitais entertainments nav necik labāks par edenbeasta ieurlotajiem orku vārdiem - tur gan nav bildītes, bet personāžu sadale tikpat randomizēta
0
Nu ko lai saka par shiem burviigajiem radiijumiem, vinji ir goti laikam taadelj, ka goti skaitaas taadi ljoti skumji un depresiivi, un tad vinji izliekas taadi, gotu ir visvieglaak teelot, gotiem ir skaistas dreebiites, gari svaarki, korsetes, getras utt, vienkaarshi burviigi!!!
0
puuce tev jau ari patiik korsetes un depresijas un sekss ar saatanu sapnjos un miikstais laaciitis blakus gultinjaa vai ne?
0
Man ir cita versija:
Depresijas, seks ar lācīti korsetē un sapnīši par sātanu :)
0
laaciitis korsetee LOL
un blakus meiteens ar saraudaataam melnaam aciim:D
0
pūce, vai lācītim ir ārējie vairošanās orgāni?
0
Eu, Lucifera - a kur ta sātans palika??? :)
0
un sātans kaut kur dziļi apakšā nosmējies līdz krampjiem vēderā :)
0
Apaac, ar jums ir tik jautri, ta nav man seksa ar saatanu sapnjos, tam vajadzeetu buut diezgan pretiigi, korsetes man patiik, man ir divas, bet depresijas nee tas nav prieksh maniim!!!
0
Piemēram pagultē :)
0
Kā???? Tev nav seksa ar sātanu sapņos??? Ko ta tu dari metālistu forumā?????
0
:D zhetons tev sonnenmensch:D
un manam saatanam ir cits vaards
0
He-he-he :) Un manai Lilitai arī :):):)
0
nu, tad, jāsauc sātans, lai viņš to lietu ar pūci labo...
0
vai arii kaadu pietiekami pievilciigu laaciiti korsetee jaauzdaavina puucei:D
0
neka jūs nesapratāt - sātanam ir jābut korsetē un lācītim ir blakus pašjāapmierinās. lai tiktu vaļā no depresijas!
0
tātad, pūce, vai tavam lācītim ir vagīna?
0
a kur palika puuce? klau,beidziet šito,es tūlīt dabūsu krampjus no pārsmiešnās :D
0
'Tolx - mieru, tikai mieru! Jāizved tak ir politinformācija masās!
0
Nee manam lacim nav vagiinas, jaa buutu labi beigt, jo es driiz paarspraagshu no njirgas, tas ka juus man uzmetaties!!!:DDDD
0
ai bljin.
0
tātad tavam lācītim ir vai nu penis, vai viņš ir einuhs... bet arī einuhs ir spējīgs uz lieliem darbiem. viņam ir mēle...
0
viņai lācītis ir hermofrodīts.....
0
nesaki vinjas laaciitim priekshaa!!!puuce noteikti negrib mums atklaat savus seksuaalos piedziivojumus ar savu spalvaino draugu:D
0
Nu ja, tā jau ir, kam patīk noskūti "draudziņi" - kam spalvaini... heheheh :)
0
Taatad skaidriibai, mans laacis ir rotaljlieta, ar vinju nekas taads nenotiek, ak juus mazie, izvirtushie cilveecinji!!!
0
man ,piemēram, tīk noskūtas draudzenes.... hi, hi, ha, ha..
0
Boks - tātad tev lācīši nepatīk... spalvaini :)
0
rotaļlieta? kā dildo?
0
Kas ir dildo???
0
...ar vinju nekas taads nenotiek, ak juus mazie, izvirtushie cilveecinji!!! - teica lielaa gudraa puuce:D
0
...un devās atpakaļ pie lācīša lai pabeigtu iesākto.
0
naac, lielaa puuce es pastaastiishu kas ir dildo;)
0
var jau iztikt ar jauno dārznieču palīglīdzekļiem - piemēram gurķiem, advancētajām lietotājām - ar bakladžāniem...
0
lācīši izraisa žagas... :)))

baklažāns ir par lielu... iesakiet mazajai ko mazāku
0
pirkstinju;)
0
dārzs ir brīnumaina vieta - tik daudz iespēju... problēmas gan varētu sagādāt ķirbis... bet, to tas sauc par bizarre...
0
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD...
0
Lucifera - kuru pirkstiņu tu ieteiktu? :)
0
un vēl - kurā vietā to pirkstiņu? :)
0
otras pokemeitenes videejo... vai arii tas vareetu buut par lielu? pietiks ar mazo pirkstinju;)
0
vair;akus pirkstiņus
0
true pokegoth lesbian site...
0
tjipa baterijas ja?
0
Nu Sonnenmencch... jautā kā vakarējais! Dibenā protams!!!
0
edenbeast, nesaki taa - ugga veel apvainosies:D
0
nu tā, pūce, tagad saki, kā tad īsti ir ar tevi?
0
uj:$ sorry sorry, i must beg pardon...
0
Puuce deletējās....
0
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... uzvareejaam:D:D:D:D
0
Bet mēs tomēr esam maitas :) Un tas mani priecē!
0
the destruction of pokemon threat is complete. awaiting the next mission. roger.
0
arlabunakti visiem! paldies par sadarbiibu;):D
0
Take rest and relax. Over and out.
0
kā gan tas var nepriecēt :D
0
Moš es atpalicis esmu. Bet man nez kāpēc liekas, ka pirmais pokemona izpausmes solis ir paņemt skanīgu niku. Teiksim - Satan, Lucifer, Beast 666, Lord (Princess) Of Darkness un tml. u.t.t. Tajā skaitā visi iespējamie latviskojumi.
0
Goddammn!!!! Ta gelu var dabūt no smiekliem!!!
0
njerrrrrrrrrr! ja tu ar to domaaji arii uz mani tad varu teikt - mans nick ir puse no iistaa - Lucifera Vampirella par godu kaadai ljoti smukai raganai.
0
Lucifera Vampirella fon Devilina ????
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
pincītis
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas