WWE
0
ņu, varbūt, šī tēma liksies smieklīga, bet, es jau ilgu laiku esmu WWE (world wrestling entertainment) fans. varbūt vel kādam patīk cīņa? (tie, kas domā un bļaustās par to, ka tas ir teātris, varat neizteikties... pašiem būs vieglāk...) :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
A kāpēc tad piemini cīņu? ;)
0
nu, come on, saruna varētu būt par wrestlingu, nevis kārtējā plēšanās par to, kam ir un kam nav taisnība... :)
0
Ta jau labāk paskatīties K1 vai klasiskā boksa maču.
0
oo es kadreiz biju baigais fans WWF, man elks bija Undertaker un Hitman, Undertakers vienmeer ar zaarku naaacaa aaraa, un vinjam taads smiekliigs kalps vienmeer bija liidzi...bet baigi sen nesmu neko redzejis, gan jau ka ciikstonji ar tagd citi
0
Jē, skatījos, kad vēl bija WCW ar visiem Hoganiem, Rickiem Flairiem, Rendy Savage un tamlīdziegiem penžiem. Bija labais. A pa kādu kanālu rāda WWE?
0
nu, tas ir kaut kāds satelīts man liekas... es lielakoties majas lapu regulāri pārbaudu viņiem. mani favorīti arī bija undertaker, hitman un vel daži. sobrīd man topā ir arī undertaker, triple h, hulk hogan (kas pagājuso svētdien it kā cīnījās savā pēdējā cīņā). kopuma, bija forši laiki... :)
0
Klau, bet Hulkam Hoganam jau jabut ir kaut kur 60 gadu vecam... a vinš vēr ringa esot kāpis...
0
Ja kas, tad tie kuri redz NTV - Krievijas satelītkanālu, var redzēt tajā restlingu.
0
ja, šis pagājušo nedēļu cīnījās un vinnēja shawn michaels...
0
EEEEEEEEEEEEDEEEEEEEEEEEEE...
0
Vasaras sākumā baigi skatījos tagat augustā vairs nesmu redzējis.... bet Undertakers ritīgi labais... tad vēl Batista... vispār es viņus novelku no ihacka...
0
batista ir monstrs :) viņiem kruti tie finishing moves - Undertakeram - tombstone, Batista - Batista Bomb, Triple H - The Pedigree. tas mans top 3 of finishing moves. :)
0
tu esi nelabojams
0
Kādreiz bija kruta WWE, bet tagad laikam vairāk patīk K1.
0
a es ari 5 klase par shito fanoju, nu tas ka tas vis ir baigais fars jau ta pat ir zinaams, mha, mana laika bija tad goldbergs vai kas tads, vins tur ksaitijas duperiigakais toreiz, ha ha
0
Edenbeast - tas Batista Bomb taču ir parasts powerbomb, vai ta ne? Nu ok, tas nav tik svarigi. Pieskaitos pie tiem kam patīk WWE :) Un labākais cīkstonis ir Triple H...Sākumā atbalstīju tāpēc ka kaut kur izlasīju ka viņš esot baigais motorhead fans, vēlāk turpināju atbalstīt arī aizmirstot kāpēc man viņš likās kruts :D
Un labākā vieta kur var novilkt resllingu tie kuriem nav sateliita ir pwtorrents.net
0
"Sākumā atbalstīju tāpēc ka kaut kur izlasīju ka viņš esot baigais motorhead fans"

Tas apmēram tāpat, kā man mīļākā NHL komanda ir Atlantas "Thrashers". Nav gan ne jausmas, kā viņiem vispār gāja.
0
batista bomb ir tas pats parastais power bomb. triple h ir baigi kruts. tikai, šamējais zaudēja batista'm hell in the cell mačā... tagad viņš laikam uz laiku nebūs apritē...
0
uzrubaa Smackdown 2 uz playstationa. baigi ieper
0
taa kaa beerni :)
0
Nu es ar skatos WWE laigan personiigi man vecais WCW gaaja labaak pie sirds, tad es baigi fanoju par Goldbergu, Tagad Goldberga nav Nu tagad fanoju par Benoit un Jericho (Fozzy ieper) un Stone Cold (jau vecs krakkis),no jauninnajiem Batista baigi labs nu ir jau tas vis shows tomeer interesanti paskatiities kaa vinni tur leekaa un dauza viens otru ar kkeblliem. Ieks K1 taa visa nav. laigan ja sariikotu turniiru starp K1 un WWE no WWE paari nekas nepaliktu, nu tas man viedoklis.
0
Iemanīju mazus klipiņus no Backyard Wrestling. Pilnīgs vājprāts. Tur ar tie idioti ņem un tiešām uzlec džekam no divstāvu mājas.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas