buutu interesanti paklausiitie
0
kurshs vareetu ieteikt kaadas hevy metal grupas, kuras buutu interesanti paklausiities(liidziigas stratovorius, runing wild,angra,gamma ray, bathory)
tas ir taas grupas kuras tiek sauktas par melodisko hevy metal vai sliktaakaa gadiijumaa haard rock
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ha ha ha... stratovarius, runing wild, bathory... >:)) ka ta vēl tur bija... Berzerker, Broken Hope... tas arī laikam viss...
0
Ja izņemam no saraksta Bathory, kas ir baltais zvirbulis tur:

Savatage (tur ir vairāki periodi... jāskatās)
Rage (arī šim)
Crimson Glory (tikai abi 80o gadu ieraksti)
Grave Digger (man labāk patīk 90o gadu, ne klasiskais GD, kas izklausījās kā pabērna Accept)
Virgin Steele (episkie 90o gadu beigu albumi, bet 80ie arī nav zemē metami)
Adagio
Angel Dust (atkalapvienošanās albumi)
Brainstorm
Evergrey
Morgana Lefay

Ja konkrēti velk uz melodisko power/speed, nav nekā labāka par Blind Guardian. Vēl iesakāmi ir dāņu Manticora, vācu Iron Saviour, Angra's pusīte ar nosaukumu Shaman, dāņu Wuthering Heights (tikai pēdējais albums), amerikāņu Riot (90o gadu albumi)...mazāk iesakāmi ir Edguy, Dark Moor, Freedom Call, bet kas zina, varbūt patiks :)

Tādus Manowar, Iron Maiden, King Diamond tak zināsi?
0
mhmhm... Blind Guardian noteikti iegūsti savai skaņu pasaulei, tas ir ko vērts... >:))
0
WrongTale oho!! mjaa..iespaidiigi meiginaashu noklausiities dalju no taam, ko vareeshu dabuut netaa...vispaar es juutu ka esmu iesliideejis stereotipos un klausos tikai diezgan paziistamas grupas un taas nevareetu nosaukt par melodiskaam...tagad meigina atklaat ko jaunu..
P.S. nu king daimond un iron maiden, manowar ir vieni no pirmajiem stereotipu sarakstaa
0
Jā, Morgana lefay ir labs. Wackenā no tiem poweriem šie man vislabāk iepatikās.
0
liec manīt, ja gribas sīkākas ziņas.

ir atsvaidzinoši reizi mēnesī mazliet parunāt par mūziku :)
0
tieši reizi? >:)
manuprāt norchall ar šo sarakstiņu gan paies ilgāks laika sprīdis: kamēr iegūs, kamēr ievērtēs...
0
VAru ar es ko ieteikt - ļoti daudz kas par melodisko/vieglo metālu ir šeit:

www.powermetal.pl/

www.metaluniverse.net/

nesapratīsi poliski vai franciski - vismaz zināsi, kādi jauni Cd iznāk un smukas vāku bildītes redzēsi :)
0
Petenju Maleejs tu mani nenoveertee...!!!
WrongTale gan jau kautko veel pamuldeesim..
0
Primal Fear (Meta Sinnera un Ralfa Šhepera (ex- Gamma Ray) megagrupa
Sinner (augšminētā Meta Sinnera soloprojekts)
Helloween (komentāri lieki, klasika tomēr)
Judas Priest (---//-----)
Halford (-----//-------)
Dream Theater (nav Heavy metal, bet ir ļoooti interesanti klausties)
UDO (Udo Dirkšneiders, ja zini Accept)
Royal Hunt
Masterplan (Jorna Landes, Rolanda Grapova un Uli Kušša jaunā grupa)
Metalium (klasika)
At Vance
Nocturnal Rites (kādreizējie death metal pārstāvji, tagad labs, episks powerīts)
Hammerfall (zviedru supergrupa)
Racer X - bungas spēlē Scot Travis no Judas Priest
Iced Earth
Nevermore
Doro
Warlock
Blaze
Beyond Fear (Tim Owens (ex - Judas Priest, Iced Earth grupa)
Ja patiks Blind Guardian tad obligāti paklausies Deamons&Wizards, Hansi Kursch no Blaidiem un Jon Schaffer no Iced Earth, episki un skaisti...
0
nu ātra izlaišana cauri jau nav novērtēšana, nu vismaz man tā ir, lai kārtīgi ievērtētu tomēr jānoklausās tā kārtīgi... un vēl jau ir tāda intresanta fīre: patiesu labu mantu uzreiz nemaz nevar novērtēt, man personiski napalmu albūmi mētājās kādus 5 gadus un tikai pēc tam riktīgi ar viņiem saslimu, pirms tam stāvēja putekļos un pēkšņi vienā dienā sāku dungot vienu tēmu, nevarēju saprast kas tas tāds ir... un tad bums !!
0
būs man ar lapiņa jāpaķer...
0
Barlogh - grupā Racer X vajadzēja izcelt ne tikai bunģieri, bet arī ģitāristus - Paul Gilbert un Bruce Bouillett tomēr skaitās pietiekami labi(īpaši Pauls)lai viņu dēļ klausītos Racer X
0
chaZZZrock:
Nu Ok, ir jau viņi baigi labie, prosta mana uzmanība ir koncentrēta uz Scot Travis, bet nenoliedzami gitareras Racer X ir liela vērtība!!!
0
Nu no plus mīnus klasiska heavy metal dikti patīk tādi CD kā
UDO "Animal house", diski, kas pēc tam kautkā vairs ne pārāk;
Ozzy "No Rest for the Wicked" - labākais no Ozzy manuprāt;
Blue Oyster Cult "Imaginos" - vairāk taka hardrock, bet baisi labs;
Judas Priest "Painkiller".
Metal Church "Metal Church" - arī nākamie divi ir ok.
Tas tā no vecajiem. A par mūsdienu power/speed - tur grupas ir saradušās bez savas jēgas
0
Nu no plus mīnus klasiska heavy metal dikti patīk tādi CD kā
UDO "Animal house", diski, kas pēc tam kautkā vairs ne pārāk;
Ozzy "No Rest for the Wicked" - labākais no Ozzy manuprāt;
Blue Oyster Cult "Imaginos" - vairāk taka hardrock, bet baisi labs;
Judas Priest "Painkiller".
Metal Church "Metal Church" - arī nākamie divi ir ok.
Tas tā no vecajiem. A par mūsdienu power/speed - tur grupas ir saradušās bez savas jēgas
0
protams ManOwaR !

labi, bet no melodiskajiem : Falconer, Sonata Arctica, Rhapsody

pie vairaak power jau piemineetie Helloween, Blind Guardian un Hammerfall, par peedeejiem gan jaasaka ka peedejais vinju albuums manaas aciis vijnus krietni zemaak nolaida ;[...

taads kkas pa vidu starp power un heavy buutu austraalieshu Pegazus, diezgan orginaali skan...

nu no Hard roka... Protams muusu pasu OPUS PRO !... man sirdij vistiikamaakaa hard-roka grupa ever... nu un AC/DC protams ir legendas, AC/DC patiik visiem vienmeer un visur ;]

aa un ja paklausiisies MotŌrhead tas ar tev tikai pa labu naaks !

*the ace of spades ! the ace of spades !*
0
Var jau te bliezt klāt arī tādas pus"progresīvās" blices (ja jau Savatage, Dream Theater un Royal Hunt minēts) kā Queensryche un Symphony X.
0
Ja nekas nav pret female vocals, tad var iečekot Dark Moor (esmu uzsēdies uz "The Gates Of Obliveon" CD) un Edenbridge, kas gan manai gaumei ir pa saldu un sapņainu:)
0
"....esmu iesliideejis stereotipos un klausos tikai diezgan paziistamas grupas un taas nevareetu nosaukt par melodiskaam"
luudzu nesauciet taadas slavenas grupas kaa: metaallica, accept,manowar,judas priest,megadeth,dio,ozzy,u... sabbath,extreme,iron maiden utt..
0
Shitais, kaa vinju... Kotipelto ;)
www.centurymedia.net/bands/Kotipelto.htm...
(Stratovarius vox)

Veel dikti nez kaapeec patiik taads fantasy-power Luca Turilli ;)
www.das-buero-jaeger.de/lucaturilli/...
0
Luca Turilli jau ar i kex no Rhapsody ;)
0
Va vellos... Tie metaalisti gan gauzhaam mudiigi uz "aarlauliibas sakariem"...
Kaa truukst savaas bandaas, interesanti? Saprotu, ka gadiijumaa, kad Eriks Rutans izdomaa ierakstiit gothic doom disku, vinjam nav eerti to dariit zem nosaukuma Hate Eternal... Bet te? Tas pats maarrutks gan vienaa, gan otraa grupaa...
0
Blind Guardian - A Night At The Opera
Stratovarius - Infinite
Psychotic Waltz - Bleeding
Iron Maiden - Seventh Son Of A Seventh Son
Iron Maiden - Brave New World
Dream Theater - Train Of Thought
0
Atļaušos vēlvienu piemest,
Brainstorm - Ambiguity

Pārsvarā viss ir progresīvs un to ir diezgan viegli klausīties.
0
nordhall, tā kā tomēr esam vienā, holy powers, pusē, paklausies Rhapsody. :) baigi labs. kaut gan nav heavy, tomēr power metal nav no tā nemaz tik tālu... :) aa, un Grave Digger arī... :)
0
norchall, sorry, tavs vārds sanāca kā vikingu barbaram... :D
0
es te dazhas grupas noklausiijos un noleemu sastaadiit topu:( protams ne disku bet dziesmu, ko atradu netaa)
1.adigio-sanctus ignis
2.edguy-land of the miricle
3.stratuvorius-speed of light
4.gamma ray-somwhere out in space
5.pretty maids-eye of the storm
6.freedom call-flame in night

0
Nu, Stonerosi, nu tu gan dod. :D Hate Eternal un gothic doom? :D Vai nu mans sarkasma detektors šodien salūzis, vai arī tu Hate Eternal nekad neesi dzirdējis.
0
Intar, p tik nost ;D
www.rockmarket.ru/catalogue/16...
0
Ak jā, piedošanu - es sapratu, ka Hate Eternal tu pieskaitīji gotiķiem. Mana neuzmanība.
0
vuhuu uzgāju baigi labu grupu ievērtējiet šito gabalu Imperanon - Shadowsouls!!! bet šitas ir no cita kaluma...
0
iesakiet veeeel kautko....
0
Hibria - brazīļi, kas spēlē vāciešiem raksturīgu power metal. "Tad Morose" var iečekot, arī viens no poweriem ar pautiem. Rebellion - tur kādi pāris džeki no Grave Digger ņemas, tāds episks, Manowar-isks hevītis, kāreiz tagad klausos. Noteikti ievērtē (ja neesi to izdarījis) Blaze un Bruce Dickinson - abu Iron Maiden vokālistu projektus. Vēl ir tāds Pagan's Mind - ja Dream Theater patīk, šis ar varētu iet pie dūšas.
0
ir vēl tāda jeņķu blice Zanister,viens albūms gan tikai izdots,bet labs. Tad Morose Intars jau paspēja pieminēt,bet Pagan's Mind,vismaz jaunais albūms man gan tāds garlaicīgs liekas.Rebellion-otrais albūms "Born a Rebel"! Tas nu tiešām ir heavy metal.Klišejisks,bet kā pavelk. Ā,un vēl tāds brīnums,kā Heathen,tas gan vairāk uz tīro speed metal,bet arī labs.(viņiem arī "Kill the King" covers ir ;)
0
blaaa... nu tie nosaukumi...

Luca Turilli
Axel Rudi Pell

WTF?!!

Sekka Pidirallā
Menga Turilillā

kas tiem hevikiem tais galvās darās...
0
Heathen pirmais albums ir speed/thrash, otrais jau ir absolūts thrash. Ar nepacietību gaidu jauno - 3 dz. demo baigi daudzsološs izklausās.
0
A jūs Wizard neviens neklausaties? Riktīgais power/heavy! Tiem, kas nezin iesaku iečekot albumu Odin.
0
Wizards ir Ok, tikai taa vairaak Uz epic power velk :) So, no heavy neko daudz nezinu, bet saukshu poweru, tas ir heavy novests liidz kulminaacijai ^^ Blind Guardian (obligaati, powera karalji ), Iron Savior ( lirikas reeciigas ), Savage Circus, kamelot, Dream Theatre. Bikiit epic power, Domine, The Rhapsody :)
0
Iron savior
0
jaa...izskataas ka te zin tikai heavy vai power...tieshaam zheel....
0
peteris

jau sakumaa posts bija par speed/power metaalu taa kaa tavs koments nekam neder. Pietam ja reiz esi baigais death/black XXL true Warrior tad tas taapat ir pie dirsas. Motorhead veciit, Motorhead un gardu Rage meerciiti... Sasodiits tos jaunos hiperaktiivos gaileenus! Vecie ir speeks, jaunie ir jaaiepaziist bet dirst vajag mazaak hehe
0
a taada grupa kaa Maiden Machine gadienaa neexistee?;)
0
Motorhead, Motorhead ble! Vo tas cist ir spēks.
Un vēl W.A.S.P. paklausies, ar riktīgi ieper. Vēl no jaunajiem Viking Skull var pamēģināt, ar heaviks.
0
W.A.S.P. 80-o gadu ēra bij zaibiss, The Crimson Idol 92 pēdējais labais albums..nu vēl Still not black enough dažas dziesmas ir klausāmas.
0
Uh, tikko novilku Beyond Fear jauno albumu DTO, tagad, pirmo reizi klausoties, liekas super. Rippers kā parasti slāna!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
pincītis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas