mīļākā dziesma
0
ceru, ka šo tēmu neviens par farsu nepārvērtīs, bet, mana mīļakā dziesma ir The Mourner's Oak no Morgion pēdējā albūma "Cloaked by Ages, Crowned in Earth"... tāda skaista... skumja...

es tikai neatminos, varbūt tāda tēma jau bija... lai nu kā, varbūt padalīsieties ar to, ko jūs uzskatāt par savu mīļāko dziesmu. (tas tāpat, lai būtu kādas tēmas par mūziku)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nu shobriid, kameer vel maz kas dzirdeets, viss labaak mani aizkjeera: The Prophecy, Tiil Light Enshrouds.....dailji un druumi...
0
ta tiešām ir laba, skaista un šausmu pilna dziesma
0
taas miilaakaas visulaik mainaas,bet vareetu buut taa pati Led Zepp-stairway to heaven,veel miilja ir Black Label Society -Rust,pashreiz peedejaas dienaas galvaa visulaik skan Place of Skulls-dead.
0
PSRS himna

"Sojūz ņērušīmij
Respūbļik svabōdnih
Splaķīla vjēģīnom
Vēļīkāja Rūūūsj..."

kā man patīk šito dziedāt, ej nost, visiem pielīp :D
0
nekaap manam kakjiitim uz astes..vot tas ir hardkors!!!
0
Ensiferum - Väinämöinen part I, II bet taa gruuti kaut ko vienu nosaukt... shitaa pirmaa vnk ienaaca praataa
0
Jaa taadas dziesmas man patiik! Tikai zheel, ka man vinju maz...jaapagaida, kameer teetis paarinstalizees kompi un ielaades "donkiju"! Tad es sevi vareeshu uzskatiit par gandriiz laimiigu...:)
0
no Edge of Sanity "Nothing but Death Remains"- Maze Of Existence
0
Paradise Lost "Embers Fire"
0
esmu uz Necrophagist viļņa- tā kā šobrīd var uzlikt jebkuru un es ejakulēšu...
0
taa uzreiz konkreeti nevareeshu pateikt..atseviskjos laika spriizhos tas ir mainijies un bijis tas ir aptuveni taa..saakumaa bija GUNS'N'ROSESES-dont cry peec tam METALLICA-nothing else matters veel ir bijis JUDAS PRIEST-night crawler,ALICE COOPER-hey stoopid,MEGADETH-symphony of destruction...
peedeejaa laikaa pat taa nevaru nosaukt vispaar gruuti teikt.
0
Tā teikt uz šo brīdi
Theatres des Vampires - Tenebra Dentro
0
Halloween (by Helloween) vai Metalikas Master Of Pupper.

Vēl diezgan tīk Green Carnation gabals Light of Day, Day of Darkness ;) un Edge Of Sanity "Crimson"
0
saturnus - christ goodbye
0
WrongTale izvirzās līderos ar garāko dziesmu... >:)
0
"Flick Of The Switch", AC/DC :)
0
Type O Negative - Life is killing me
0
Iron Maiden - Hallowed Be Thy Name
Judas Priest - Painkiller
Novembers Doom - The Dead Leaf Echo
Paradise Lost - True Belief
Death - Without Judgement

u.d.c. Pirmie divi no šiem ir stabili, citi mēdz palaikam mainīties.
0
hehe, njaa, stundu gara dziesma :D :D
0
hmm.. gribi teikt, ka tā tava mīļākā dziesma, Edenbeast, tā stabili turas 1. vietā? ..un cik bieži tad, ļauži, jūs tās mīļākās dziesmas klausaties? tas taču nevar būt mans variants: līdz pat ~30 reizēm no vietas... bet es esmu paranoisks, zinu:))

karoče man ir tikai tāds termins: "song of the day". to dziesmu tad arī es dragāju vienā laidā...

šodien tā ir Arsis "The Sadistic Motives Behind Bereavement Letters". vispār laba grupa, iesaku!
0
Pagaidām Disillusion — Back to time of splendor.
0
zini, es esmu ļoti ilgi klausījies, meklējis un domājis, un jā, tā ir mana mīļākā dziesma. kādi vēl jautājumi, forever_lost?
0
nu lab, es varbuut nenosaukshu neko jums varen nezinaamu, bet nenosodiet mani.eee Behemoth ''Towards Babylon'' un eee veeelviena Dimmu Borgir ''Night Masquerade''
0
sentenced-nepenthe-, dismember-dreaming in red-, anathema-inner silence-
0
jau kaadu °laicinju-Cannibal Corpse-Savage Butchery un veel arii Hypocrisy-Eraser...
0
to Edenbeast: nu tagad zinu:D ..jautaajumu vairaak nav, vismaz tev ne:))
0
Metallica- The God That Failed
tiešām laba dziesma... principā samērā nesen atklāta, lai arī cik dīvaini tas nešķistu, jo par šīs grupas daiļradi mana interese nekad nav bijusi liela... principā tā līdzinājusies no 10 punktiem 1.
0
Shii briizha nr.1 - Avulsed - Decrepit Sights
0
Njā, man arī no black albuma visvairāk cieņā tās dziesmas, kas netiek tik bieži pieminētas - Through the Never, The God That Failed, Of Wolf and Man...
0
Nu jā... Man pagaidām Iron Maiden "The Trooper" un Slayer "Angel of Death",kaut gan ir jau vēl vesela čupa citu,šitās ir pirmās kas nāca prātā.
0
hms, man gan atrastos milzum daudz 'miiljaako' songu, kas kaartiigi pa galvu iedod jeb tieshi preteeji - ieshuupo, es pat simtu nevareetu apkopot jo tad noteikti kaadu aizmirstu un nav ne viena 'labaaka' par citu, vienkaarshi citaadaaka, bez tam nav paraduma man klausiities kaut ko vienu ilgi, liidz ar ko peec gadiem 2iem netiishaam uzliekot sen baudaamu dziesmu atkal vecaas emocijas un atmminjas labi uzdzen. Ir arii kaudze albuumu kurus vienkaarshi patiikami reizi gadaa/divos nobaudiit. labas muuzikas ir daudz, galvenais neiecikleeties.
0
^skatoe tu mums tāds gudrs
0
diez vai te runa ir par stulbumu vai gudriibu, varbuut vieniigi par to, ka saku to ko domaaju, kas ne visiem vareetu patikt, bet taa ir, nesen peec 2 gadu paartraukuma 'netiishaam' kampfar paklausiijos un preciizi atausa visas senaas emocijas un sajuutas, ideaali.
0
Metallica - The Unforgiven, visu laiku nr.1. Bet tā vispār ir daudz mīļu dziesmu. :)
Pašreizējās: Adorned Brood - Black Beasts un Valkyria - Dark Waters.
0
Džins ar toniku.
0
Mana miljaakaa dziesma, hmm, laikam Skyforger - Čuusku sieviete & Migla, migla, rasa, rasa!!!
0
Pagaidām:
Avec Tristesse - Angel After Dark (šausmas, kā šī dziesma mani aizkustina.Pārāk abilstoša manām sāpēm... :'( )

Old Man's Child - Agony Of Fallen Grace un Black Seeds On Virgin's Soil
Rotting Christ - Athanati Este
Burzum - Erblicket Die Töchter Des Firmaments
My Dying Bride - A Kiss To Remember
Mayhem - My Death
Macbeth - Lady Lily White

@Intars: Starp citu, tā Novembers Doom dziesma ir baigi labā... Man arī patīk. =]]
0
pats labaakais kas var buut ir vienoziimiigi Queen-Boheimian Rhapsody
0
ej ka tu... nu pats zini labāk
0
Tu te nemuldies, tolks, Bohemian Rhapsody patiesi ir viena no visu laiku labākajām dziesmām.

Bet šobrīd man dikti patīk tā, ko tagad klausos - God Dethroned - The Execution Protocol.
0
Queen... mja, ja jau mēs te par dziesmām-simfonijām, tad Bohemian Rhapsody, protams, bet pat tā nevar pārspēt PINK FLOYD - The Trial no The Wall... lai gan tālu no tā nav. Ceru, ka līdzību uzķērāt...
0
intar,es ar nemuldos,tas vienkārši ir mans klasesbiedrs.:D citādi man nekas pret Queen nav
0
vēl viena dziesma, kuru noklausoties, vēlēšanās to klausīties vēl un vēl nepāriet...
Satyricon- Mother North ( no Nemesis Divina 1996. gada plates).. Ļoti skaista, varētu teikt, pat atmosfēriska dziesma.
Bleķa fani te noteikti ir jau ievērojuši šo gabalu.
0
ja tiiri par bleku tad Mother North man ar visvairaak patiik, liidzas varu novietot arii Immortal-blashyrkh(nu kaut kaa taa)-arii izcila blek dziesma
0
Nu jā Mother North ir nežēlīgi laba dziesma... =DDD
0
Rotting Christ - Non Serviam
Cannibal Corpse - Sentenced to Burn
Entombed - Heavens Die
Slayer - Angel of Death
Metallica - Master of Puppets
0
For Today
1. Hypocrisy - The Depature
2. Therion - At The Gates Of Sodom
3. Dark Funeral - Aperiance Of Satan
4. Quo Vadis - Silence Calls The Storm
5. Judas Priest - Grinder
0
Fangorn - The Old Caverns
0
freewind rider, jēēēēē!!!!!! vvvvvvvouuuuuu jēēēēēēē'!!!! eternal freedom call`s!!!
0
sobriid varetu buut martyrium-calls of the woods
0
Emir & No Smoking Kusturica - Long Vehicle
0
šobrīd man topā Van Helsings Curse-let me prey- un Puissance-no enemy-
0
Šobrīd: Artillery - Bombfood
0
Paradise Lost - Sun Fading
0
shobriid Edge of Sanity-15:36
0
Between the buried and me- Camilla Rhodes
0
Manowar protams, Manowar - Kingdom Come !
0
Šī brīža nr. 1: Dissection - Where Dead Angels Lie
0
tagad Steve Vai-glorious
ps.mananm kakim ar dikti tiik:) nu vismaz kad skan spicee ausis un stresains kljuust.iesaku paexperimenteet arii JUMS ar sawiem kakjiem:)(pawerot kaa uzvetdaas pie shiis dziesmas.)
0
Opeth- Black rose immortal.
0
BOOORING

nevienu tas neinteresē

uztaisiet sev akountu iekš Last.fm un tad, ja kāds Ļoti gribēs zināt jūsu topus, iedodiet linku

viss, vairāk nevajag myĻākās dziesmas!!!!
0
ak tad nefolkiņam garlaicīgi. Gribas lai visi danco pēc viņa stabules, vai sintezatora?
0
beee, Shape of despair, "Angals of distress", vienalga, vai kaadam tas interesee.
0
haha, angels, protams, sorry, folks...
0
Storm warrior- Sans of steel, riktīgi ātrs zāģis. dždž'dždždždž!!!!
0
sons ;)
0
:}}}
0
The Chasm - Deathcult for Eternity: The Triumph. Viss albums kā nedalāma vienība.
0
Doro - Poison Arrow Zinat to metālvecmāmiņu?
0
SUMMONING- Long Lost To Where No Pathway Goes (no 1999. gada plates Stronghold). Ļoti skaista un atmosfēriska dziesma.
0
Nūū, cik nu vecmāmiņa - pa gabalu jau tīri, neko :D
0
Tev ir gadījies redzēt arī "ne pa gabalu"?
0
Guns n Roses - Dont cry un November rain, vel Aerosmith - Livin on the edge
0
shobriid laikam Sentenced - No One There vai arii Tiamat - Heaven Of High.
bet vispaar mainaas pa dienaam.
0
jaa, un vispaar veel Therion - Midgard + Therion - Clavicula Nox. taa.
0
Type'O'Negative - Black Sabbath (kovers)
0
finntroll-elyitres-, bļin kas par dejojamo gabalu
0
uff, kaa es vareeju to nepateikt? Funeral "Moments in black"
0
uuuuu, gruzons baigias..
0
Pašlaik - "Heavy Metal" Judas Priest, "Waiting For The Sun" Wayd, un "Blue" Smashing Pumpkins.
0
... un beidzot ir pienācis tas brīdis kad neklausos neko. Vai jums bieži tā gadās? :)
0
Es domāju- kad jums ir iespēja kluasīties savu iemīļoto muzonu, bet jūs to neizmantojat.
0
taa buus kaada ljauna gariiga kaite...varbuut tev ir migreena?
0
laikam jau ka throes of dawn - vertigo joprojaam arii manowar - wheels of fire
visaadi blacki ko pa piani saklausos bet otraa dienaa vais nezinu kas tie taadi iisti bija
0
Hypocrisy - A Public Puppet
0
Mayhem - the Freezing Moon
Cynic - How could I?
Celestial Season - the Scent of Eve
My Dying Bride - Your River

Nav jau no visas šīs runāšanas tolka, bet tāds mīļš kaifiņš savus mīlulīšus atcerēties.
0
deelj baudas jau tas arii tiek dariits,
Anathema "Sleepless"
0
bauda rakstīt konkrētas skaņas.
0
wintersun-death and the healing-
0
Bāc, 'Sleepless'! Tun - tin, tin, tan, tan...
0
Hmm, tu laikam veel neesi tik paarsaatinaats, lai ieguutu elitaaru gaumi:)))))Var arii COF versijaa, ihihi!
0
COF vajadzētu par to joku likt cietumā...tā sacūkot labu dziesmu
0
Have you heard that Iron Maiden made a cover of Cradle of Filth's "Hallowed Be Thy Name"?
0
Really? When?
0
Benediction "Graveworm"
0
Vader "Total Disaster"
0
subj. tiko nosakanēja... Helloween - Halloween.
0
Septic Flesh "The Future Belongs To the Brave" un "Razor Blades of Guilt"
0
Pungent Stench "Loot Shoot Electrocute"
0
jaa, taisniiba, Septic Flesh, jaaa!
0
Messiah "Choir of Horrors"
0
Extreme Noise Terror Icon Of Guilt
0
At The Gates The Swarm
0
At The Gates The Swarm
0
amorphis-day of your beliefs-
0
Malevolent Creation - Narcotic Genocide
0
The Chasm _ Fortress
0
Black Sabbath "Wishing well"
0
Pungent Stench - Ballad of Mangled Homeboys
0
Cemetary _ And Julie Is No More
0
Pungent Stench - The Convent of Sin
0
Extreme Noise Terror - Shallow Existence
0
Autopsy - Critical Madness
0
Death - Altering the Future & Defensive Personalities"
0
Ui, es atcerējos ikko savu anciento meahītu, ar kuru tika pastaipīta tā lenta.

Sarcofago - Crush, Kill, Destroy
0
Death - Together as One
0
My Dying Bride - Forever People
0
kas tās man te pa klavierēm skan? ā norther-beneath-

tiem sarcofago(ja tu runa par tiem pašiem brazīļiem) bij baigi smieklīgais klips kur džeks tip sastrīdējās ar veceni, sadzērās, arī kaut kādas šprices pa vidu bija un brauca ar moci. tāds baig smieklīgais+vokālistam vēl tādas taka zobu plates bij mutē, nu tākā bērniem kad šķībi zobi..senatnigs tāds klips
0
Tankard = Endless Pleasure
0
Tankard - Under Friendly Fire
0
Tankard - DIE WITH A BEER IN YOYR HAND
0
Tankard - Need Money for Beer
0
Protector - Face Fear
0
forši..9 minūšu laikā 4 dziesmas. medlijs?
0
mandrake-the necklace-
0
Winamps.
0
Demilich - The Echo (Replacement)
0
Noteikti viena no manaam miilakajaam dziesmaam ir
Bathory- Blood fire death, kaa arii Agathodaimon- Tristetea Vehementa, loti simfoniska dziesma!!!
0
Opeth- In my time of need
kaut gan īstenībā viss albūms 2x dienā (pirmajās nedēļās līdz 5x dienā)
0
Deep Sunshine - "The Final Countdown" (Live). diemžēl pagaidām nav šīs grupas pārējie ieraksti, bet ļoti ceru sarūpēt. Ir pamatotas aizdomas, ka šī blice ir jābauda tieši dzīvajā izpildījumā, kautgan arī studijas ieraksti varētu būt itin iespaidīgi.
0
deep sunshine taču izpilda thrash
0
šoreiz gan to h burtu jāņem ārā ;)
0
Aurora - Bleck Tear un Wumpscut - The March of the Dead
0
protams ka "la bamba" da pofig kas izpilda, labamba FOREVER!
0
a man no Auroras patīk tā dziesma par sadauzīto bundzinieku.

0
Vilks! Vilks!
Nekur nevilks.
Ēdīs tepat!
0
p.s.
Trīs Sivēntiņi - Desu Maizītes ar Sīpoliem
0
par to vilku patiesībā bija tā, ka "pisīs tepat" :D , nevis ēdīs...
... no Š.Pero stāsta par Sarkangalvīti.
0
Aj man mīļākās dziesmas tagad ir no Hypocrisy
piem Fearless, Blooddrenched, The Depature. Baigi labi ka šie tagad atbrauc brīdī kad man viņi visvairāk patīk.
0
principaa A.C. dziesmas ir visas labas dziesmas,it iipashi Hitler was a sensitive men.:)
0
IN FLAMES - Trigger
SKYFORGER - Tumsā un Salā
METALLICA - Fade To Black
ARCH ENEMY - Ravenous
MY DYING BRIDE - For You
HELLOWEEN - Just a Little Sign

Daudzpusīgi :)
0
IN FLAMES - Trigger
SKYFORGER - Tumsā un Salā
METALLICA - Fade To Black
ARCH ENEMY - Ravenous
MY DYING BRIDE - For You
HELLOWEEN - Just a Little Sign

Daudzpusīgi :)
0
IN FLAMES - Trigger
SKYFORGER - Tumsā un Salā
METALLICA - Fade To Black
ARCH ENEMY - Ravenous
MY DYING BRIDE - For You
HELLOWEEN - Just a Little Sign

Daudzpusīgi :)
0
blje kas par lagu
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
pincītis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas