Sapnji, murgi, utt.....
0
Man shie augstaak mineetie liekas interesanti, to izcelsme...luudzu izteikt savas domas, par sapnjiem, murgiem, halucinaacijaam, kautvai par dzeeruma murgiem....Varbuut kadu savu redzeejumu, kas licies interesants...
Varu pastaastiit kaadu sapni, tolaik man vinjsh nepatika, bet tagad lapraat velkaadreiz redzeetu...Taatad: kapi, sarkana migla, kaili koki, es tur skraidu, jo esmu apmaldiijusies. Tad nezin kaada prikola peec uzrodas kautkaadi kipa kaprachi, taadi diezgan masiivi, ar plikaam galvaam, iekritushaam aciim, ar kupri un paar plecu saruuseejushas laapstas, taatad vinji man dzenas pakalj taadaa leeniiga gaitaa un grib dziivu aprakt, ikpa laikam paradas jau sagatavota bedre, bet vislabaakais moments ir miroji kas lien no araa un aicina mani pie vinjiem, ar tekstu:" Naac pie mums, pie mums ir labi!" Pashi vinji laipni smaida...nu vienvaardsakot pinigs sviests!
Nu tagad laikam juusu kaarta...:)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
jā murgot ir labi... man parasti par kautkādiem zombīšiem kuri dzenas man pakaļ un es viņus šķaidu un protams pašaā labākajā momentā pieceļos...
0
menstruaacijas ?
0
Tad man bija kaadi 6 gadi...kaadas tur veel menstruaacijas!...:)
0
līmi vajag mazāk ostīt... :))))))
0
:))) Labi, tas par manu sapniiti, bet juus....juus nesapnjojat?!?!
6 gadu vecumaa es biju pilniigi pret visu atkariibu izraisosho, jaa reiz taa bija...:)
Iisteniibaa gribeetu dzirdeet kada dzeeruma utt murgus...
Un atkal varu sho to pastaastiit...tas nav par mani, bet par kaadu...vienvaardsakot, izdzerot 250g shnabi, saak raadiities mikipeles, kas lec melnos caurumos ielas vuiduu..un ciilveki kljuust melni un ragaini, un visu laiku bljauj...nu jaa kameer shis cilveeks izstaigaja visas pa celjam esoshaas kaapnjutelpas lidz atrada iisto es iegaaju tikai tikai vienaa, tik un ta vinsh bija pirmais maajaas, kaa tas taa gadiijas nezinu...:)
Tagad juus!...:)
0
"6 gadu vecumaa es biju pilniigi pret visu atkariibu izraisosho, jaa reiz taa bija...:)"

Es locekļojos, 6 gadi un jau tik radikāla nostāja! Man gan jau bērnudārzā bija skaidrs, ka izmēģināšu visu veidu reibinošos dzērienus un ja kāds piedāvās zālīti, arī noteikti kādu dūmu ievilkšu. 8 gadu vecumā man izvīstījās izteikta nepatika pret špricēm un duršanos. Vēl pēc pāris gadiņiem arī šņaukšana sāka izraisīt skepsi. Bet pīpēt ir ok, vēl tagad tā domāju...
0
es skatos ka neviens nesapņo te vai arī kautrējas stāstīt :DDD
0
Bija man taa tajos 6 gados, jo daudz ar to saskaaros apkarteejaa videe un sabiedriibaa, un mani tas tracinaaja, bet tad tas mainijaas un nu tracinu citus...:)
0
apbrīnojami, ka tu sevi atceries 6 gadu vecumā...
0
Par sapņu izcelsmi un nozīmi dažādas teorijas var lasīt psiholoģijas mācību grāmatās, tā ka nezin vai par to te ir vērts spriest. Dzēruma murgi... nu pēc kodieniem parasti rādās visādi nesakarīgi sapņi. N-tās epizodes vienā naktī, kas var būt gan saistītas savā starpā, gan pilnīgi nesaistītas. Reizēm ir vērtīgi, kad viena vai abas acis paliek drusku vaļā un sapņi rādās uz īstenībā redzemās bildes fona, ko smadzenes automātiski filtrē.

Pēdējais ērmīgais sapnis, ko atceros, bija apmēram tāds: esmu sazin kādā sakarā nonācis Turcijā, un tur kādā skolā vai kultūras namā, kas atrodas augstas klints galā (tālu lejā redzama jūra), uzstājās Motley Crue... tipa tādi drusku sačākstējuši, kādi viņi tagad ir. Es kopā ar vēl kaut kādiem cilvēkiem lūrēju no mugurpuses; Tommy Lee nez kāpēc sēdēja malā nevis aizmugurē, un bungu komplekts viņamsastāvēja no drobenes un viena šķīvja... zālē sēdēja daži pensionāri un pirmsskolas vecuma bērni, kopskaitā ap 20...
0
Visu slikto es atceros, bet labo es nevaru atcereeties, nepakam, lai gan tadu lietu ir maz....:(
0
zomba, kura gadā tu piedzimi?
0
es minu, ka 1988. vai 1989.
0
es parēķināju, balstoties uz Intara teikto, un nonācu pie secinajuma, ka zomba laikam blefo°, jo kad viņai bija 6 gadi, bija 1994 vai 95 gads, un tad zombijfilmas vēl nemaz tik ļoti nerādīja. bet tieši zombijfilmas varētu būt par iemeslu tādiem sapņiem, kādu viņa esot redzējusi. stipri jau nu gotisks man tas sapnis izlikās... sarkana migla, kapi... ka tik tā nav zombas fantāzijas radīta fikcija...
0
es to sapni neatceros bet noteikti ka tam jabut vislabaakajam,. tad kad pirmo reizi pamodos ar nopluudushu seeklu..:))
0
Jaa Intaram ir taisniiba, otrais variants tas patiesaakais...nee, Edenbeast, tas sapnis ir viens no spilgtaakajiem ko vispaar es esmu redzeejusi! Tas bija viena seriaala ietekmee, kur raadija kaa viena vecene murgo...tieshi to pashu, tikai drusku savadaak...
0
kas tas par serialu? taja laikā cilvēki skatījās visus seriālus pēc kārtas, tā kā... manuprāt, tā tik un tā ir fikcija
0
he par sapniem...es kaadas 2dienas atpakl laikam aizvakar sapnii redzeeju Rendiju Roudsu mees runaajaam kaukaadu marazmu briizhiem latv. briizhiem anglu meelee.pat aceros kaa meeginaaju savaa galvaa sho to iztulkot(man anglene taa svakaak)un patc labaakais ka beigaas atvadoties mees sameeriijaamies kam garaaks..:D pirksts.ES vienmeer esu gribeejis zinaat vai man ir garaaki pirksti kaa vinjam vainee.
0
ja cilvekam 6 gadu vecumaa taadi sapnji raadaas...tad jasecina ka berniba bijusi diezgan druuma, vai arii paaraak daudz shausmenes skataas. es esmu shausmenju fans, bet nu tadi murgi man chista nav, ne nu ir bijushi, bet tas ir kad kaut kas slikts noticies un tad taa iespaidaa..
0
Aj, nosaukumu neatceros...vispaar tolaik man taa seerija shausmiigi nepatikaa, jo vinja bija arpus seraala konteksta, es pat liidz galam nenoskatiijos, es neskatiijos visus sriaalus pec kaartas! Taa NAV fikcija...savu beerniibu es neuzskatiitu par burviigu, to vareetu izsviitrot no manas dziives, pat tagad iet labaak...:)
0
bļins man laikam sūdīga bērnība bijusi jo pārsvarā ko sapņoju ir murgi kautkādi.... a līdz cik gadiem iet tā sasodīti drūmā bērnība moška man vēl tagat sūdīgi ietas..... :DD
0
kaut kur lasiju ka beerniiba beidzas tad kad tu apzinies naavi:)
0
Ak tu vecais Artuur!!!!Paluri manu profilu!!!Jauki komentari!!!:)))
0
fū tad jau man bērnība aiz muguras...
0
jaa dzeruma murgi vienreiiz ka biju pardzeries tjipa aizgaju guleet otra ritaa pamodos un nevareeju saprast vai ats ka es aizgaaju uz toleti un parunaaju ar balto telfonu vai nee ! luk tos es saucu apr dzeeruma murgiem!
0
tjip domajau esmu to nosapnjojis vai taa bija
0
mjaa biedriishi daudz juus esat saspnjushi.
0
Mjā, nu ja par to, tad man tāds jautājums meitenēm: vai bieži sapnī ir nācies mīlēties ar Sātanu? Vienā smagās mūzikas forumā lasīju, ka jo īpaši ar metāliskās subkultūras pārstāvēm tas mēdz notikt un esot baigi labi. Ja ne sātanu, tad kādu velnu vai inkubu vai ragainu astainu ēdenbīstu noteikti. Nu nu, kā tad ir? (nefolks iejūtas dāvida lomā)
0
1994 un 1995 gads- nevis tik ļoti vairs nerādijazombijfilmas, bet jau sākoties deviņedsmitajiem gadiem vairs neviens normālu zombijfilmu nespēja uzņemt, tas jau bija klasisko zombijfilmu noriets... un zombij-mission impossible- matrix filmu variantus vari man nemaz nepiedāvāt...
0
zombiji ir goti pēc trīsdiennieka, kuri meklē minerālīti.
Reiz man bija forš gļuks: Sportasvētki kaukādā atpūtas un rehabilitācijas centrā, es ar vienu no saviem uzticīgākajiem pudeles brāļiem bijām sakoklējušies un vazājāmies kaukur apkārt pa visu kompleksu. Tad uzgājām aiz aizskariem, kaukādu, tumšu gaiteni. Otrā galā tikuši, draugs atvēra durvis, aiz kurām spīdēja spilgta gaisma, tas manī pamodināja stingru "deja-vu" sajūtu.
atkāpe: Tas bija gaitenis, kurš veda uz virtuvi.
Promiles un murgainās asociācijas lika man domāt, ka tā ir baznīca. Mans draugs paņēma 4 galdautus, kuri kā man lika ir baznīcai piederoši audekla gabali. Atlikušo vakara daļu es gruzījos, ka nebija labi zagt pāvesta palagus...
0
johamboj es šodien sapņoju ka mani gumpeļnieki ir galīgi nodiluši un saplīsuši... nu tāds murgs....
0
Regulārs lāsts - sapņoju, ka esmu cēlies, nomazgājies, un aizgājis uz darbu... Bet pamosties - modinātajs nospiests, un līdz autobusam 5 minūtes...
0
lielākais murgs: Fauns akta laikā...
Nu un Tu viņu dirsā arī drāzīsi?
Nu ja vajadzēs- drāzīšu!!

... pēc tam es gandrīz bikses pieliku...
0
es sapņiem kautkādu pravietisku nozīmi nepiešķiru.
tāpat nav nekādas māņticības... vnk šad tad ir interesanti (paskatīties!) un atcerēties kādu miegā redzētu "filmu"...

Nu runājot par alkohola lietošanu un sapņiem (augstāk kāds ieminējās) lieta ir diezgan interesanta.... vismaz man. Pēc kārtīga divdiennieka, bet izteiktāk pēc trīsdiennieka sapņi kļūst reāli krāsaini un spilgti... uzmostoties no kārtējās alkohola intoksikācijas pārņemtā miega, pirmajā mirklī pat nevar nočekot, vai tā bija realitāte vai sapnis. Dīvaina sajūta. Šie sapņi parasti ir ar negatīviem notikumiem: kautkāda skriešana, bēgšana, kaušanās, stress, bailes, panika, dusmas... un citas nepatīkamas fiškas.
p.s. principā, turpinot plostot ilgāk par 4- 5 dienām nav brīnums, ka šādi sapņi sāk izpausties arī nomodā- dzērāja murgi, halucinācijas, kas principā ir diezgan nepatīkamas- dzērājus pavada diezgan reālas bailes, tipa kāds sauc tos blakus istabā, draud nogalināt, liekās, ka no gultasapakšas izlīdīs kās monstrs, no sienas lien ārā kautkādi žokļi, cilvēks guļ pie iedegtas gaismas u.t.t... To man stāstījuši reāli džeki, kam gadījušies šādi prikoli. Man ,paldies dievam, šādi joki nav gadījušies un ceru, arī negadīsies,,, D.
Bet par tiem sapņiem, jā.., ir gadījies ne vienreiz vien.
0
man bija laiks, kad man regulāri rādījās sapņos monstri no filmas ALIEN. es ar šiem parasti cīnījos visdažādākajās vietās, gan uz zemes, gan uz citām palnētām... sapnis parasti beidzās ar to, ka manam ložmetējam bija beigušās patronas, un pēdējais, ko es redzēju, bija tā citplanētieša zobi... :) pēdējā laikā nav rādījušies nemaz... līdz šim, reizi mēnesī jau nu toč...
0
No taa ko mineeja boks, daudzkas paraadas arii bez akohola paliidziiba, dzeerums man vispaar reti izraisa murgus...Sapnji ir jauki, bet man ljoti patiik murgi, ar savu atmosfeeru, vienigi pretiigi ir, ja tu karajies virvee mezhoniigaa augstumaa un tuukliit kritiisi...(man ir bailes no augstuma)
0
zomba, sarīkosim tev ekskursiju uz Pētera baznīcas torni... >:)
0
Neee!!! Laigan jaa, gribeetos visu paveerot no augshas, tikai ar stingraam margaam un priekshaa stiklu...veel man riebjas sliikshana...bija viens sapnis, kuraa man vajadzeeja stiept ledusskapja durvis no laukiem uz riigu, bet laukos bija apluudushas pljavas un tajas dziivoja skarabeji, kas eeda cilveekus, vients taads bija iemaldiijies man liidzi uz riigu, un es lecu uudenii lai no vinja izvairiitos, bet bija paredzeets ka dziljums ir liidz celjiem, bet bija krietni dziljaakas, realitaatee tajaa vietaa vispar nav uudens tikai tramvaja sliedes...taatad es sliku un izvairiijo no taa kukainja, vicinaadama taas ledusskapja durvis...un tad es pamodos...
0
Mūmiju vajag mazāk skatīties, Zomba. ejam ziemā bļitkot... varbūt ledus ielūzīs >:)
0
MNakshkjereet man patiik, vienmeer gatava!!! Muumija ir forsha filma, bet taas vaboles man ir atminjas par laivubraucienu, kuraa muusu laivu centas iekarot desmitiem mazu vabolju, no kuraam nekaadi nevareeja atkratiities...Edenbeast, tu gribi mani nobeigt?...:)))
0
nē, tikai konfrontēt ar bailēm.
0
Ok! Konfrontee vien, laigan shobriid pat neatceros ko tas vaards noziimee, alus vainiigs!!!...:)
0
Man kaut kaa sapnus gadaas redzet gandriiz katru nakti.zini, tas ir forshi.Beerniibaa vareeju sapnii pateikt, ka tad, kad apgrieziishos tad modiishos un taa arii bija. Pietam arii lidot sapnjos ir forshi tachu veel labaak ir tad kad kriit... nu riktiigi forshi un ja veel dziivee sarausties kad itkaa atsities :) ui cik intiimi :D
0
mjāa,sajūta jautra,bet man nepatīk.
0
heheheh. murgus neesmu redzeejis nekad klasiskaa formaa, ir bezsakariigi sapnji daaafiga, ieskaitot mironjus uc zveerus bet tie nav murgi, tas ir driizaak totaals bezsakars jo ne pirms, ne sapnju laikaa, ne peec nav ne mazaako uzhasu, vislabaak man patika kaa es apshaudiiju mironjus 1) no uudenspistoles, 2) no plastmasenes, tie nemira bet naaca klaat a pienaakt nabagi nevareeja, veel labs kur es kaut kaadaa laukaa pa stalazhaam apmeeram 20 staavu maajas augstumaa ar kaudzi citu diivainiishu kaapeeleeju turpu shurpu kaa meerkakji :) visvairaak piedur tie 'beerniibas' sapnji kas atkaartojas reizi kaados 5-7gados ar jauniem chariem kas dara to pashu ko vecie, un veel piedur ka es sapnjoju un zinu ka es sapnjoju un ka shis sapnis jau bijis un notiks tas un tas...

visumaa sapnji ir jautri, stulbi ir kad tewi izvelk no sapnja jo ta kaa ar mietu pa galvu, bet kaa var murgot tas man ir miiklis, visi sapnji parasti ir bezgala smiekliigi un truli savaa buutiibaa, bet gadaas shad tad kaut kas izcils, kad pamosties un waw :)

a par piekodies, tad man parasti sapnju nav vispaar, taapeec kost nav veseliigi ;)
0
es esmu noveerojis tadu diivainu paraaadiibu, ka tad kad tu sapnjo un pamodies, un aizmiedz tajaa pashaa pozaa, tad sapnis turpinaas. takaaaa ja uzraujaas no murga augshaa, tad jaapagriezhas uz saaniem un viss ok. ja sapnis taads patiikams tad jaaiemieg neizkustoties un tad turpinaas..nopietni..cross my heart and hope to die!!
0
my bloody Valentine...
0
..come lets cross the line..:))
0
šitas vienkārši griež, es citu vārdu nevaru atrast... r**k the vote vispār saspārda žokli un sašķaida celi... un beigās jau nu go to hell, you hear me? answer me !!!
0
mani parasti izliimee Room 101, Childs Play un jaa Go to Hell ir izcils albuma nobeigums...nafig vispaar vienjiem vajadzeeja izjukt??!! bljin..
0
nu bet ja cilvēki sasniedz to, ko ir vēlējušies, tad kāpēc viņiem vienkārši vārīties savā sulā un atražoties... [?]
0
nu nez nez, man liekas ka tur driizaaak bija muzikas gaumes mainiishanaas, jo tas gitarists Bill steer tagad speleejot kaut kaadaaa Firebird-lasiju ka bluuzroku.....domaju ka vinji vareeja veel taalaak attistiities!
0
aaa, pats labaakais ir pamosties naktii no tiiri mieriiga sapniisha, kaut vai par darbu, atveert acis...un secinaat, ka aizkaros itinies staav kaads garsh un tievs. vareetu iedegt gaismu, lai pieraadiitu, ka tur neviena nav, bet, ja es pakusteeshos, vinsh sapratiis, ka ir pamaniits...pilniiga panika
0
universum - tas ir saistiits ar astraalo celjoshanu kas patiesiibaa ir sapnjoshana/murgoshana.
0
dēmoni...
0
nu nezinu, es nepiederu pie tiem kam beerniibaa sapnjos kapi un zombiji raadijaas... man kaads slikts onkulis vai tante lika eest kakas, uzbruka lieli tiitari un tamliidziigi. aa jaa! vienreiz es sapnii nogalinaaju spriidiiti. es vinjam netiishaam iemetu ar akmeni un vinjam aizlidoja galva.
0
Sapnji ir garlaiciigi, vinji bojaa dziivi, to deelj parasti gribas ilgaak guleet, bet murgi izraisa elposhanas traucejumus, kaa vispaar sapnji var likties interesanti, taa tachu ir tik ikdienisskja paraadiiba, un dzeeruma murgi noziimee tikai to, ka kaadam ir bijis totaali sudigi, ka jau jaamurgo, taadeelj tas diezvai ir interesanti, ja nu vieniigi nepatiik, kaa citi mokaas, un vispaar dzert ir stuulbi, taadeelj arii nedzeru, fuiii!!!
0
Paga, te puuce raksta ka dzert ir stuulbi:DDDD Es nevaru, nee nu ok...:)))) Stuuulbene...::DDDD
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas