un velreiz par to pashu
0
kliistot netaa uzkliidu uz taadu grupu kaa EVERGREY un nopumpeeju dziesmu dark waters. atsaucas ja kaads zin pa sho grupu un varbuut var nosaukt veel kaadas liidziigi speeleejoshas. un vispaar kaa sauc to stilu kuraa vinja speele?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
www.metalstorm.ee/bands/view_band.php...

un visas tavas atbildes tur dabūnamas!!!!!
0
diemzheel tur nav...
0
aha, truemetal lv vispār ir numur 1 topā tēmu nosaukumu un satura neatbilstības ziņā..
0
Evergrey ir teicama grupa, viena no labākajām pašlaik muzicējošām power/progressive vienībām. Grūti nosaukt kaut ko ļoti līdzīgu - tad vienkārši jāatkārtojas un jāmin vairākas grupas, kas spēlē "domāt-liekošu", pasmagu power ar mazliet progressive piešprici un bez jebkādas umpā-rasā-Edguy tirlināšanas.

Piemēram:
* Iced Earth - bet tos jau droši vien zināsi.
* Brainstorm
* Symphorce (tas pats vokālists, kas Brainstorm)
* Morgana Lefay (vai Lefay, kā saucās tā īslaicīgs un ļoti labs atzars)
* Kamelot (ko aizmirsu iepriekš pieminēt!), pēd'jie daži diski ar Khan pie mikrofona - viņi gan kļūst biš rotaļīgi šur un tur, bet tas netraucē
* Masterplan - var likties par vieglu, toties viņiem ir fantastisks vociņš.
* Rage, varbūt... pēdējie gadi, vismaz.
* Sygmata IV / Stygma IV - visprecīzāk atbilst minētajam uzstādījumam. Ļoti underrated grupa ar kolosālu balsi, drūmām meldijām un neredzēti lielu devu oriģinalitātes tik nodrāztā žanrā. Tiesa, ne viss, ko viņi darījuši, ir lielisks...

Var iegrābt arī Symphony X, kas gan drusku vairāk iebrien progressive laukā. Arī Threshold beidzamie albumi stāv ar katru kāju šajos novirzienos.

un, btw, tiešām - un tas attiecas ne tikai uz šīs tēmas autoru - baigi vēlams kaut drusku iespringt un nosaukt tēmu tā, lai rastos kaut aptuvens priekšstats par to, kas tajā būs rakstīts.
0
WrongTale tu enciklopeedija esi!!!!
0
Par vienu no Evergrey albumiem arī šepat truemetālā Estragons kaut kad bija arī recenziju uzmargojis.

Man jau baigi patīk Manticora, kas arī ir tāds tumšākas krāsas power/speed/progressive, tikai vokāls drusku prassa pie tā pierast.
0
norchall tur var dabūt visas tavas atbildes vajag skatīties uzmanīgāk.. tur ir teikts kāds stils un arī viņiem līdzīgās grupas pat grupas kuras patīk Evergrey faniem!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
mjaa...??
0
norchall...es skatos tavu profila bildi un netieku gudrs..tas ir Axl Rose vai nav???
0
un kas? universum:tu redzi liidziibu?:))) bet citi neee!!!!
0
Axl ir no COB???
0
^^^LOL

A te pie tēmas aizmirsu pieminēt tādu apvienību kā Nevermore. Jaunākais albums, "This Godless Endeavor", man sāk pamatīgi cepīt.
0
albūms ir tīri neko, bet man tomēr vislabāk patīk viņu "Dreaming Neon Black".
0
paarskatiju vecaas teemas un atradu shito...!!!!!!!!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas