Skola
0
Rīt ir 1. septembris. Nu tagad atzīstās visi tie, kas iet vēl skolā, un kurā klasē.

Es - 12.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Es plānoju atsākt mācības maģistratūrā. Tad jau redzēs, vai sanāks...
0
Es plānoju pirmajā sveostembrī doties uz LU reģistrēties. Tas nozīmē vairākas stundas pavadītas burzmā, kaudzi ar visvisādiem papīriem (man ir parādi) un vēl pāris bļāvieni no nodaļas vadītājas (hvz, kāds ir viņas tituls) puses. Es tiešām nevēlos ātrāku rītdienas pienākšanu...
0
turpinaashu izgliitoties energeetikas jomaa.es esu samierinajies . "doomeris" kaa nekaa:D
0
Atsākšu mācīties pēc apt. 12 gadu pārtraukuma.
0
Mūžu dzīvo, mūžu mācies...
0
ehz skola skola kaads slinkums vilkties uz jamoo bet jaiet LAIKAM JAU VAIG
0
Atzīstos,es rīt uz 11. klasi.Atkal nedabūšu izgulēties :(
0
Hmjā, 12.klase. Būs tas gods rīt tad nu pirmklasniekus aiz rociņas, uķuķu, iekšā vest, kucikuci, baloniņus dāvināt. (Blakussēdētājs gan ierosināja dāvināt baloniņu ar rieviņām. Nu, vai vismaz ar kniedītēm. )
0
Mācīties, mācīties, mācīties. /V.I.Ļeņins/

p.s. tie, kas pašlaik videnē- izbaudiet, labākie gadi, he...!
0
Jā,tā nu tu arī izbaudīsi... Jāmācās!
0
10. klase = vidusskola!!! Izbaudu!!!
0
nu tak es saku.., man videne bija labākie gadi. Saka, ka studiju gadi tie labākie, bet ņifiga, nepiekrītu (lai gan atkarīgs, no tā, droši vien, kur un ko studē). Man ar videni tikai tās jaukākās atmiņas.
0
"Jā,tā nu tu arī izbaudīsi... Jāmācās!"

Neuztraucies, labāk vairs nebūs. jo tālāk dzīvo, jo vairāk rūpju.
0
Vispaar mans teksts par to izbaudiishanu bija sarkasma pilns...skola s**ā jebkuraa situacija...
0
Nu vai zin`, ja skola "s**ātu", tad ja nu dēlieši vis nebastotu gan, ja.
0
Es jau varbūt ar bastotu,bet skola neīstā. to Intars:paldies,iepriecinā...
0
paldies,iepriecināji
0
Eh... īstenībē es savus skolas gadus atceros kā visskaistāko laiku manā mūžā....
0
Magistratuura nav slikta lieta, buus jaaaiziet jaaapskataas kas fatjii notiekas
0
nu tad jau es te laikam viss jaunaakais, un uz otru gadu arii neesmu palicis, ieshu 9ajaa. un var iztikt arii bez iznirgaajosiem komentaariem.
0
Kapēc izņirgājošiem? 9.klase ir visai jautra padarīšana (līdz brīdim kad sākas centralizētie eksāmeni)
0
ja tā stulbā LU kaut ko beidzot man pateiks arī kaut ko sakarīgu, varēšu 2x izmēģināt maģistratūru
0
un es domāju ka es te viss jaunākais.... ai es 11. klasē... besī ārā tagat deviņus mēnešus sešos no rīta jāceļas.... bļin nomiršu autobusā vai stacījā, bet varbūt vilcienā... kas zin iespēja arī skolas solā nolikt karoti... vot kur tas riebums rodas, no tā ka agri jāceļas....
0
p.s.
tā nav žēlošanās tie ir FAKTI!!!! :D
0
Jā, 12 klasē sākās choss:) Tussi, pagrabi, tussi, JK, AB u.c, skaistas atmiņas:)
0
Es ar gribu uz skolu...
0
vieniigais kas palicis 1.septembrii - prieks par to ka nekaada skola vairs nav jaapmeklee, jaateeree laiks visaadaam apshaubaamaam dumiibaam utt ;p
0
mans jau mājās no tās sasodītās skolas.... kāpņutelpas izkrāsotas vairs nebūs tumšas bet gaišas... :[
0
nu tew buus ko dariit shogad, leenaam tumshot kaapnju telpas :)
0
Tiko atggriezos no skolas... maaciishos shogad 11. klasee (kaut vajadzeeja 12.).
Aizgaaju apcholeeju kas notiek uns ecinaaju ka dazhas lietas nemainaas - joprojaam esmu vieniigais metaalists skolaa (vismaz nevienu citu neredzeeju), chiksas un saldie puishi joprojaam stulbi, trolejbuss no skolas noprojaam paarpildiits. FEINI!!:(((
0
hmm... uz otru gadu paliki??
0
Skola smird pēc krāsām, sūdīgs stundu saraksts, rīt jau ir ieskaite.

Gribu atpakaļ uz mežu!
0
pa tām krāsām tev taisnība laikam grib lai visi kļūst par narkomāniem....
0
Man gan nekas nesmird.un ieskaite ar rīt nav
0
tad jau tev nav interesanti, man rīt sportadiena :DD
0
Mums tik un tā ir gana interesanti.Audzinātāja jauna un vēl šis tas interesants.
0
Urrrrrāā, rīt sportadiena! Sviests kkāds.
0
saprotu ka citiem pret sportu alerģīja... vispār es ja ua negribu tur iet un pļēgurot, nav mans līmens, tā teikt ar amatieriem neņemos :DDD
0
Profesionālis esi?Man pret sportu alerģijas nav,pats regulāri ar chomiem futbolu uzlaižu
0
ar čomiem pa pālim visuko var sadarīt :DDD
0
Nafig skola vajadziiga, vieniigais, ko atceros pozitiivi ir tusinji. Izraadiijaas, ka universitaatee maaca pavisam ko citu un dziivee vispaar skolas "gudriibas" nenoder.
0
Vispār es tagat negribu stāstīt kapēc skola vajadzīga, varbūt paprasi kādam citam.... bet nu lai kā es besītos tanī ēkā es tur eju aiz laba prāta lai nākotnē bliestu visādus sūdus gaisā un domātu visādas gudras lietas un tas āķis jau ir naudā.. tā teikt kam nav naudiņas tam nav nekā... vai cik es gudri izteicos pašam prieks :D
0
Arī 12. klase.
0
Ahā, Kudars ar` kādu mazu, puņķainu bērneli pie rokas skolā ieveda? :) (Protams, ja tavā skolā ir tāda tradīcija.)
0
Mhm, man trāpījās pat divas meitenītes.
0
12.klase
0
another brick in the wall... :D
0
Ne sūda 12. klasē nav jāmācās. Sēdi, neko nedari, smaidi. Esi laipns un patīkams, sabiedrisks un jo sevišķi šarmants, kad jārunā ar tantukiem no izdevīgiem amata krēsliem, un saņem tās sasodītās atzīmes. Agri vai vēlu - saņem.
0
tagad kluushu par fizmatu :)
0
a videne man patikaas! saaku citu dziivesveidu piekopt! baigi jautri bija 10.taa klase bija lakohola pilna, 12. muljkja laishana! man patikaas, veel vakar uz skolu aizgaaju palureet, kas jauns tur rpeec manas pazushanas ;) IZREMONTEJUSHI GAITENI, KA JAU KATRU GADU PA GAITENIM :)
0
Tad jau es nebushu vienigais fizmats LU. 1.kurs Neko jau nevar labu sagaidiit. 12 klase bija galigs suuds.Aimigt stundas vareja. Klase ari debila, vienigais metalists biju
0
nu, švaki tev ir gājis...
0
psc: "Klase ari debila, vienigais metalists biju"

es arī biju vienīgais kas kautko tādu klausīja, izņemot to heviku, kas fanoja par Axel Rudi Pell vai kā nu tur bija tas vājprātīgais nosaukums. Un zini, man ar tiem "stulbajiem ne-metālistiem" bija daudz jautrāk nekā ar visas skolas metālistiem kopā ņemot.
0
ai man a skola pilna ar "metālistiem" un tā sauktajām poke-gotēm[:DDD], bet praktiski nevienu nepazīstu.... dzīvojos ar parastiem cilvēkiem kuriem manis klausāmā mūzika liekas malkas zāģēšana un viņi ir normāli... vispār tā teikt es nevienu tā pa ritīgam nevienu "metālistu" nepazīstu... skumīgi jau ir bet tā nu tas ir....
0
Man neizsakaami debiila skola 11 klase.Negribu maaciities. Aizmigt un nomirt.
0
gjost tu kuraa kursaa buusi, specialitete arii?
0
ghost! man pirksti shodien shkjiib :)
0
pirmkursniece LLU
0
ViA 3.kurss.
Njaa, man ar vidusskolā dikti patikās. Tagad vairs nav tas. Tie stāsti par studentu dzīvi un koju krutumu ir priekš kaķiem. Vot videne- labi draugi, jāmācās maz, vecāki dod naudu. Pie tam man tāpat kā Faunam klasē neviena metālista nebija, pat visā skolā laikam nebija. Bet tie klases nemetālisti vēl tagad labākie draugi.
Priecājieties kamēr vēl variet, studēt ta varēs kaut visu mūžu, bet videne paiet ātri.
0
neko tādu vidēnē pagaidām nemanu kas būtu tik kruts...
0
zipak, tas vecis tavā bildē ir baigajā dibenā - tādus skolā vairs pretī nēņem, tākā nomaini bildi labāk. vari ielikt savu dibenu, piemēram
0
tas vecis ir baigais vecis!!! par to savu bildi hmm jāpadomā....
0
Es busu 1 kurs fizikas bakolora. Un tu Vampiir?
Klase nemetalistu.Ja lielakai daljai patik LaRoca un Roxy tad draugu tur maz.
0
vakar aristoteli nebiji? mataino pietiekami! es datorzinatnees! fizikaa netiku :)
0
Biju aristoteli un sapratu ka tas ir pilnigi garam sveetki.Matainie bija un mana kursa ari ir dazji tikai vel nepazistu
0
Aj fuk to aristoteli. Galnais uz iesvētību pasācienu oktobrī ierasties un ar pirmkursniecēm sabīdīt lietas ;)
0
Jap atkal sakas skola....
0
naivais, skola ir katru dienu, nav garantiju, ka taa beigsies.
0
shodien muus mocija no 9:30 liidz 18:10, man nav speeka :S labi ka riit tik viena lekcija!
0
Man pirmkursnieki riktīgi besī. Blenž virsū kropļi. Mēs lūram uz viņu meitenēm, bet tie pidari vienmēr lūr uz mums. Un tad sākās šī morālā cīņa. Mēs un viņi... Mūžīgā neredzamā cīņa par teritoriju un varu. Viņi jau nezin, ka man patīk tikai skatīties uz viņām, jo ir baigais besis sākt kautko runāt. Tās sarunas vienmēr ir vienādas un aprobežojas ar mēģinājumiem iegūt arvien labāku pļauku ar ko pārsist kolēģus. Ja tā blondā no mana kursa nebūtu aizbraukusi uz štatiem filmēties nēģeru porņikos, man ar kautkā būtu vienalga. Stulbi, bet tā ir. Jums tā nav? Vo, kad biju otrajā kursā, tai pirts pasākumā treškursnieces deva tādu džasu vaļā, ka visu spiedienu vajadzēja ņemt mums ar Aivariņu uz diviem. Pāvels jau kā vienmēr turpināja slīpēt savu "tev ir tik skaistas acis.. tu noteikti gribēsi viņas atvest uz manu superduperīgo dzīvokli, kur maniem kursabiedriem ir liegts remdēt aluskāri nemitīgās vagīnu cirkulācijas dēļ.. hmm.. starp citu.. tev arī ir vagīna? Tiešām? Parādi, kur viņa ir" tehniku. Bet kad tā blondā trieca tos čipsus pret grīdu pēc manas komandas, kulminācija bija sasniegta un es teicu: "It's about a fukking time to pull this party-off switch when girls are starting this "I will do whatever you want" thing" Kautkā tās skolas meičas necepī galīgi. Vienīgi tulku fakultātē smukas cukulītes cipina. Un protams, ka tā fakultāte ir kautkur ellē dir*ā. Es jums teikšu tā stulbā augstākās izglītības štelle ir pilnīgs sviests. Videnē bija daudz jautrāk. Tagad ar visiem tiem gejiem modē. Želejgalvas nolāpītie. 3 gadus nīkulis nomācās un nezin ar ko atšķirās CMYK no RGB, bet atzīmes uz 9 vien. Tikai tāpēc ka puika sēž no rīta līdz vakaram un čiepst smukā soprānā visu reversā.
0
aaa tagad katru riitu akal seshos jaaceljas bljaaa... atsaaksies visurguleeshana
0
bļins banānēdāj man tieši tā pat.. arī sešos jāceļas katru rītu.. vienkārši pakaļā.... nedēļas beigās vispār pusbeigts esmu...
0
Skola suukaa, ieniistu to nolaadeeto uurlu paarpildiito vietu, visas skolas vareetu uzspridzinaat, nahuj maaciities ja dziivi grib saistiit ar muuziku, visas taas mauciigaas uchenes, kas liek sliktas atziimes tikai taadeelj, ka esi melnais, maacieties no maniim, neejiet uz to vietu!!!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas