17. septembrii folk. pasaakums
0
Sakaraa ar Baltijas saules nenotikshanu, 17.sept. Vaarnu maajaas notiks vasaras sezonas nosleeguma pasaakums.

Paredzeetas - ciinjas, sadancoshana, sadziedaashana, saspēleeshana,amatnieciib... demonstreejumi, ripas speele un, protams, dziires. Vienkaarshi izsakoties - patiikama laika pavadiishana patiikamaa sabiedriibaa.

Varees palikt pa nakti savaas teltiis vai arii izkarot vietu uz griidas kleetii vai viesu maajaa.

Taa, ka sponsoru mums pagaidaam nav buutu jaareekjinaas ar maksu par pasaakuma vietu 1,5 -2 Ls no cilveeka un 2-3 Ls no cilveeka par dziireem.(Alkoholu neiereekjinot :)

Luudzu laiciigi piesakieties ! laura.s@parks.lv

Ja kaadam ir veel kaada ideja kaa padariit sho pasaakumu veel interesantaaku, priecaashos uzzinaat Juusu domas.

Ar cienju un ceriibaa tikties pasaakumaa,

Laura mob. 9734335
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
kur taas maajas ir?
0
Vai būs kāds kopistisks autobuss norīkots uz "Vārnām"? Ja nemaldos, tad tās atrodas tādu krietnu gabalu vēl aiz Brīvdabas muzeja, vai ne? Kājām ta patālu čāpot.. :)
0
Jaunciema gatve 23. No Juglas iet 19. autobuss liidz pieturai Milnas un preteejaa celja puse ved celjsh uz Vaarnu maajaam
0
Ja atmiņa mani neviļ, tad no Brīvdabas muzeja uz "Vārnām" bija kāds 5-10 minūšu brauciens, par k2 gan nemāku teikt :)
0
laba izvēle uz 17. datumu - folk pasākums un sturm pasākums... decisions decisions decisions...
0
Mjā, laikam ar to gulēšanu nebūs labi, tagad jau tas naksniņas nav diez cik siltas, lai gulētu uz zemes teltī vai uz grīdas klētī.
0
Ak ta folk pasākums tas saucās.
Nu davai, davai. :)
0
Kas taas taadas VAARNINNAS ir kaads krogs, privaata maaja vai kas?
0
WeAllDead pazvani uzzini...telefons tachu ir...e-mails ir!!!
mjaa folk nav mana stipraakaa puse taas senchu buushanas staigaashanas pastalaas un siera ritinaashana ir jaabeidz 21.gadsimts!!!!
0
Kaadas grupas, kopas... buus shajaa pasaacienaa???
0
Baidos jūs apbēdināt, bet pasākums itkā atceļoties organizatoru nevaļas dēļ.
0
Varu jūs iepriecināt - pasākums Vārnu mājās tomēr notiks.
0
A es tāpat nebūšu!
0
hmm dariit itkaa nav tajaa dienaa neko bet laiks radiis
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas