Baltijas Saule 2004
0
Gribeetos zinaat kad notiks BS 2004, kur un kaadi ansambliishi tur uzstaasies, varbuut kaads var sho to pastaastiit.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
es domaaju ka Septembri kautkaada.Zakusalaa tru bus.es ar gribu Baltijas Sauli sne jau to gaidu.
0
Ehh, labs pasaaciens tas ir, bet liidz tam veel ljoti taalu. Naaks tuvaak tad jau redzees.
Tad jau labaak tagad ir aizlaist uz Lietuvu uz Kilkim Zhaibu, kas ir liidziiga stila festinsh.
0
Nau jau aiz kalniem, tik 3 meeneshi, ko vari pateikt par to Kilkim Zhaibu.
0
Baltijas Saule shogad buus 11.septembrii. Pastaav iespeeja, ka tur speelees vaacu pagan/black bandas Menhir un Trimonium. Preciizaaka infa buus veelaak.
0
URĀ URĀ URĀ!!!
Baltijas Sauli 2004 gaidu jau kopš 2003. gada 21. septembra!!!
Valdi, vai Jūs šogad sakopšanas talku nevarētu iekārtot sestdienā vai svētdienā? Es dzīvoju un mācos vemtpilī (alias venspilī), bet gribas piedalīties...
Lai jums viss izdodas!
1996
P.S. Skyforger būs?
0
Es nezinu kur, bet man likaas ka es dzirdeeju ka mosh Nokturnal mortum buss, varbuut man arii likaas.. Un Peerkonja kaleeji buus?
0
ehhhhhh gaidu ar lielaako nepacietiibu.
0
Talka un Skyforger buus ;)
Nokturnal Mortum (iespeejams) buus 12. juunijaa Jonishkjos (Lt).
Par abiem pasaakumiem informeeshu, tikko buus 100% skaidriiba.
0
Baltijas saule OK, kam interesē, kam ne, forši.
Bet nu 11.09. tas ir supper, tas ir ko vērts: 2 svētki vienā.
0
Kaapeec shogad Baltijas Saule notiks tik agri?
0
EEE, kaads zin kur veel bez pasuutiishanas var nopirkt SKYFORGER cepures un lrekleenus, nu baigi vaig :)
0
TB krekleenus
0
krekleenus ir gadiijies redzeet bomberaa. bet kad nesen biju juau nebija.
0
Skyforger krekleenus/caps var dabuut pie manis, ja ir uz vietas, tad uzreiz, ja nee, jauzgaida nedaudz.Tel.9650815
0
es gribeetu to kreklu ar logo ''Kam puushat kara taures''...taadu man ir gadijies tikai bomberaa..bet to nopirka..
0
Es tikm ceru ka sogad BS buus normaalaa dienaa nevis sveeetdienaa vai kaadaa darbadienaa za to netikshu!
0
BS buus sestdien, 11. septembrii.
0
saist ir kads Baltijas Saule vai kaads nezin??
0
tiekamies BS
0
Baltijas Saule 2004 notiks 11.septembrii Zakusalaa, saaksies plkst. 10.00 ar sveetku rituaalo atklaashanu, tad sekos plasha folk programma ar spicaakajaam Latvijas folk grupaam, tad buus 30 - 40 min Ilgu koncis, tad buus sveetku kulminaacija (viena no :]) Saules kaujas atveidoshana (10 x mazaakos izmeeros), kuraa piedaliisies vismaz 50 ciiniitaaji no Baltijas un Baltkrievijas. Tad sekos uguns rituaali...un saaksies pagan metal dalja liidz plkst.23.00
Buus afterparty ar atsevishku ieejas maksu - Ls 1, tachu tur buus iespeeja pavadiit nakti uguniigu Baltieshu tradicionaalo deju gaisotnee, kaa arii uzstaasies Untsakad (EE).....un daudz kas cits...
buus 2 talkas - 1 pirms festivaala, 2. peec..Tas pagaidaam viss
0
un NOKTURNAL MORTUM ??
0
un NOKTURNAL MORTUM ??
0
Nebuus NOKTURNAL MORTUM!
0
??????????????????????????...
0
Kur juus raavaar NM? Tie speeleeja paaris meeneshus atpakalj Jonishkjos.
99% ka baltijas Saulee speelees vaacu bandas Menhir: www.ziuwari.de
un Trimonium: www.trimonium.de.vu
0
Bus labs pasaakums, noteikti aizieshu.:)
0
jaa BS ir jauks pasaaciens, man patiik.
0
žēl, ka šogad vairs neiekritīs manā dzimšanas dienā kā pagājušo gad un aizpagājušogad.
0
11.septembris izveeleets, reekjinoties ar mainiigo klimatu, kas 21.,22. vareetu buut nepaarspeejami suudiigs:]
Galu galaa 11 x 2 = 22
Taatad ir kaada saistiiba ar iisto Saules kaujas datumu:]
0
11. septembris... xe xe...jenjkju veestnieciibas paarstaavji jaauzluudz uz SVĒTKIEM :DDD
0
Jeeee:)
Kruta:)
0
kjipa es kautka neiebraucu kas tas par aferpartiju.... kautkads DJ'u sajiets vai tos bus muzikas koncerta turpinajums...
0
aaaaaa!! Uguns rituaals!! aaaaaaaAAAAAAA!!!! Kaujas inscineejums!!!!!! AAAAAAAAAAAAA. 100% un veelvairaak ka buushu!!!

P.S. kur var redzeet afishu...?
0
Pagan/black aaaaa!!! Un veel tad Ugunsrituaals!! AAA gogogo
0
Baltijas SAUUUUULEEEE!!!!
0
ja aaa oficiala informacija nebus apar sho pasacienu.. varbut kada afisha vai kas tads????
0
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas