Treu Metal Queen and King???
0
Tātad kura[š] ir pelnījusi[is] šo kroni???
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
bļins pilnīgi valoda raustas TRUE nevius treu....
0
LOL, kā vispār var nonākt pie tādas domas, internet portālā kronet karalieni un karali, tā nav izlaiduma balle. LOL
0
bet jautrību jau vajag!!!! :DDD ui būs labi...
0
Man tāda sajūta ka tāda ākstīšanās vien sanāktu, bet jautri tas varētu būt.
0
nu vot,pietiek uz pāris stundām kaut kur pazust un jau šitāds sviesc panesies.es jau tikai par,bet man ir aizdomas ka zipaks pats kaut kādā ne pārāk godīgā veidā pretendē uz titulu.:DDD kaut kā baigi aizdomīgi tas viss... ko vari teikt sevis attaisnošanai?
0
nu zin hmm... tu saki esmu pelnījis par saviem labajiem darbiem utt. tad ko tur man iebilst :DD
0
sasapņojies...
0
Kings - Deathperado
Queen - nezinu, laikam jau Zipaks
0
es ta kāpēc?
0
Ai, tāpat vien..
0
nu ja kings un queen ir noskaidroti, tad kanditātus uz prinčiem izvirzu sekojošus indivīdus:
Princis- Nefolk
Princese- Lucifera
0
nefolk,ko tu muldi,par karalieni viennozīmīgi jāieceļ puuce.
0
nu es laikam pievienossos boks'am
0
Nevis Boksam, bet vienkāršāk- Bokam. Cik var teikt... nu runājam taču latviski, idrit vai kociņ :)
0
nefolk, plz, citu karalieni tādā gadījumā...
jeb arī man nāksies pieņemt darbā karalisko slepkavu...
0
skaidrs boks
0
Nu, ja truemetal iztēlojas par karaļvalsti un visiem šitā dalās lomas, un, ja drusku nopietnāk uz to paskatās, tad es gribētu būt galma burvis. Zipaks - galma āksts. Princese - Lūsis. Princis - Edenbeast (aizjājis pasaulē laimi meklēt =). Ģenerālis - Sonnenmensch. Vispār gan jau katram/katrai kāds amats atradīsies. Par karalieni un karali gan es neņemos spriest.
0
boks - tas ir sāns?
0
nē,tas ir boks,kas tur ko nesaprast :D
0
Es buuschu galma Sliktais.
0
Jaa, nefolk es tevi jau tagad redzu zvaigzhnjotaa zilaa apmetnii ar garu spicu cepuri galvaa..:))
0
Es gribu būt tas trakais vecais vīrs, kas ieslodzīts pils pagrabos ārprātā pārgrieztām acīm izsauc dažādus dēmoniskus skaitļus (lasi - nepāra ciparus), un atņirgtiem zobiem glūn uz smuko kalponi, kas katru otro dienu caur restēm pasniedz burkānu tumi.
0
Cienītie, ko jūs pīpējat?
0
Fauns, nekā - tu būsi galma suteneris!

Šobrīd pīpēju Rockets 40 - lēti un smalki ;)
0
un ja jau visi te sak, tad es ari piesakos. Ta es gribu but galma shinnderis ( ar kupri un biski slimo ar tiku labaja roka) kursh reize strāda ari par pavaru. Taisu garshigas maltites visiem visiem, paedinu ari specigos galma zirgus stalii.
0
Fauns, vai arī - tu vari būt galma suteneris, kurš uz vecumdienām aptracis, ieslodzīts pils pagrabā etc...
0
to nefolkam- šeit ar krievu valodu nav nekāda sakara. Boks ir pavisam vienkārši- mans uzvārds. Tā mani arī dēvē lielākā daļa draugi, paziņas. Zinu Latvijā vairākus cilvēkus ar šādu uzvārdu... Iet no kautkādiem vāciem vai zviedriem... nu, kā jau lielākā daļa no mūsu vecvecvecmammām velti laiku nešķieda:DD Vai arī friču baroni vienkārši deva uzvārdus vietējiem dzimtļaudīm.

0
Ok, bok, b'ok... Kurš būs galma bende?
0
piesakos uz galma liekēža lomu.parazitēšu uz jums.
0
man nekas nebūtu pret galma ārsta amatu. staigātu kraukļa maskā ar tādu garu knābi un censtos aizbiedēt kārtējo mēra epidēmiju
0
aha,un vēl varēsi asinis kādam nolaist,tāpat,profilaksei...
0
ļoti laba metode pie augsta asinsspiediena... he..
0
Peteņu Malējs varētu būt galma peteņu malējs. Sīks izvirtulis, kurš drātētu manu preci nemaksājot. Es izliktos, ka esmu ļoti noskaities, bet patiesībā man sagādātu baudu glūnēt pa durvju šķirbu, kā šis izļauj tās meičas, jo es pats būtu riktīgs nīkulis ar vienkārši smieklīga lieluma dzimumorgānu. Kompensētu to regulāri sitot tās mauķeles un kliedzot "Kuram te ir lielākās olas?!!!" Peteņu Malējs savu iesauku bija aizguvis no virtuves, piešancējot pie augury par dzīvnieku peteņu malēju, kuras līdz tam tika nelietīgi pievienotas burkānu tumei, no kuras pārtika visi ieslodzītie.

P.S. Bendes loma manuprāt tīri labi piestāvētu BigUggam. Ir jau manīts ar cirvjiem jodelējot apkārt.
0
tolx - normālā galmā tāpat jau gandrīz visi ir liekēži, kuri tikai klanās, tenko un pārģērbjas uz ēdienreizēm, tev būs drusku vairāk jāpiespiežās, domājot par savu lomu
0
Faun, hm, kura tad ir tā tava prece? Galma harēms, tāsacīt - vai tie būs zēni un meitenes no metal2rock.tk?
0
mēģināšu kaut ko izdomāt :)
0
nezkas vareetu buut es ???
0
Nu labi, labi... man ir jāatzīstas... Mums ar Peteņu Malēju ir neliela vienošanās. Viņš savaldzina meičas, ievelk gultā, izcukurē un pa kluso, procesa laikā iededzina uz vaidziņiem maukas zīmi. Lai slēptu šo negodu, mazās kļūst par slepenajām padauzām. Īsāk sakot, izvēlies jebkuru, es pasaku cik tas maksā, un tu ķeries pie lietas. Karalis saņem savu daļu, tāpēc jau uzreiz pasaku, ka ir 10% uzcenojums.

P.S. publiska jautāšana cik kas maksā, un pats galvenais, jautājums karaļa klātbūtnē vai karaliene arī ņem dalību šajā paralēlajā pasaulē beidzās ar uzsitienu BigUggam pa plecu un vārdiem: "Šitas gan tev labs sanāca"
0
nu, būšu taktisks un uz galma maukas kanditatūru nevienu neizvirzīšu... Lai piesakās pašas vai paši.
p.s. kā augstāk noskaidrots, maukas ir vairākas, tāpēc pieteikumi var būt daudzi.
0
Bok, Tilde saka, ka tu esi vai nu buks vai kronšteins, tātad vai nu galma medību pārzinis-piekūnu audzētājs, vai arī galma industriālis-pils vārtu pacēlājs
0
neklausi tildei
0
tildi
0
Ok, kings tad lai būtu Deathperado.

Karaliene... priekškam vajadzīga karaliene, ja ir Fauns ar savu bordeli???

Hm, kurš būs vīna kambaru pārzinis?
0
nu labi,es uz to piesakos.
0
te jau vares driz filmet kaut ko lidzigu "Gredzenu pavelniekam", tikai vajag savakt vel visadus goblinus un citas intresantas radibas.
0
Versija par manu izvirzīšanu princeses lomai ir nepamatota:
1) Es nekad neesmu bildējusies "Princesei" 2)Galma princeses valkā garas kuplas kleitas un korsetes, pamatojoties uz to, iesaku izvirzīt kādu ar gotisku ievirzi- pandemonium, vai arī to Snorki, vai vēl kādu.

Es pati piesakos būt par laupītaju bara vadoni. (Kas vēlas- laipni lūgti manā barā.) Dzīvosim mežā, aplaupīsim bagātos, it sevišķi visus šos galminiekus, kādu daļu naudas, kas būs palikusi nenodzerta, atmetīsim nabagajiem (a la Robins Huds).
0
to Lūsis
nu šajā aspektā man drīzāk Lūsis asociējas ar Ronju- laupītāja meitu.

p.s. esat taču bērnībā lasījuši šo Lindgrēnas jauko grāmatu...
0
Nē, par Roņu nevaru pieteikties, jo Roņa bija laupītāja neba nu pirmajā pāudzē, tātad- var teikt, ka no laupītāju dinastijas nākusi. Man tāds gods iet secen.
0
Nē, par Ronju nevaru pieteikties, jo Ronja bija laupītāja neba nu pirmajā paaudzē, tātad- var teikt, ka no laupītāju dinastijas nākusi. Man tāds gods iet secen.
0
Lūsi, nu tu jau par dziļu mežā brauc, mēs te par pili, galmu tādām aristokrātiskām lietām... ja piekrīti, vari būt truemetal galma princesīte-palaidniece

Merlins nefolks, princeses aizbildnis
0
Un puuce būs tava pūce
0
kā Harijam Podniekam
0
es buussu pils spoks
0
yohaidii,rādās ka man tas pagrabs ātri tiks iztempts.
0
kā Harijam Porterim
0
Vēl vajag ļauno kancleru, kas slepus sapņo sagrābt varu... :)))
0
tas dikti derētu edenbeastam :)
0
hmm, kas es varētu būt??.... ^_^
0
nevajadzeeja jautaat... tulit dabusi taa ka maz neliksies... varu pietaupiit vietu kaut kur viina pagrabaa.
0
ideja... pēc bildes spriežot, -Leia- ir ļoti izskatīga, viņa varētu būt mana piegulētāja...
*dēmoniski smiekli*
0
njā- tākā Deathperado ir karalis, viņš no galma dāmām sev regulāri izvēlas favorīti... šoreiz tā ir Leia: Ho, ho, ho...
0
pag,jātaisa būs kaut kāda revolūcija vai sacelšanās,šitā nebūs interesanti.
0
nu a kas ta tev liedz vērpt intrigas ar galma dāmām, un laiku palaikam patraucēt to nakts mieru viņu buduāros..
0
buus jāpamēģina,galvenais neuzskriet virsū puucei.
0
nu jā, jo puuce vēl ir nevainīga. Tur jābūt saudzīgam un uzmanīgam
0
kam mums bende, kas uz pusslodzi piestraadaa par cuukmenu? Aa, juus tachu arii puse TAJAA baraa- cuukmena baraa..:DDD
0
es sāku apsvērt domu par vienu likumu... tā sauktajām "pirmās nakts tiesībām"....
*vēl dēmoniskāki smiekli*
0
Faun, kas varētu būt Leia? ;]
0
a ko es neesmu? :D
0
Eu, ko juus sakaat par atentaatu? Viens te saak, kaa saka, "kachaat pravas"..
0
es tikai par! deathperado:baidies!mēs nākam! boks: a kā tad lācītis,dani un zipaks? tas neskaitās?
0
Vampīrs būs vampīrs, un viņu ķers vampīru mednieks, ekipēts ar ķiplokiem un koka zobu bakstāmajiem.
0
He hēj... ^_^ Tas viss ir dikti rēcīgi... =DDD
0
Ko Tu?! Vii aa ded siirious meen, tfu, womeen!
0
un kurš atd būs tas vampīru mednieks? mosh Leia,tjipa skaistā medniece diāna (vai kā nu tur tai mītā bij)
0
to Tolx : lācītis, zipaks un danis ir no citas pasakas... saucās "trīs musketieri"
0
Vampiria - tu esi tā bālā dīvainā meitene, kas guļ pils pagrabā zārkā un staigā tikai pa naktīm, kad visi kārtīgie pils iemītnieki guļ vai viesojas Fauna kambaros, GLAM METAL varoņ rozā nokrāsotajā pils daļā...
0
jeeee... beidzot, kaadam neiztur nervi un solishanas vietaa kaads sdosies ari mani parmaciit par ljaunajiem darbiem :)
0
aaaw! es gribēju būt karaliene:$:( edenbeast - the fallen king. crain - dark knight and ghostlord, mans slepenais aģents.
puuce varētu būt mana pameita... :D
0
neofolk, manupraat, ir galma Admins, es teiktu- Dievs vai vismaz Biiskaps.
0
lucifera:mēs jau te perinam intrigas,tā ka vēl nekas nav nokavēts,velc tik indi ārā no krājumiem,piejauksim vīnam un viss būs bumbās.
0
es gribeetu buut, ehmmm... es negribeetu buut... ehmm... nu karoche saprataat... vaine?
0
ne gluži.paskaidro tuvāk.
0
Darba sludinājums:
vajadzīgs Lielinkvizitors galma intrigantu meklēšanai un nopratināšanai. Darba pieredze var būt, var nebūt. Jābūt spējīgam uz improvizāciju (izmantot darbā virtuves piederumus).
0
piesakos,kur sūtīt cv?
0
vampir, sori, neizlasiju tavu vārdu līdz galam, tu vari būt arī tas bālais džeks, ja kas ;|
0
i bare the plague and sorrow to all who oppose the dark lady Lucifera. holy king is fallen now. the death reigns supreme in this hallow halls of the iron castle... behold, I am thy delivarance.
0
kaads baalais dzheks? nee gotus man nesmereejiet klaat! man ar vinjiem nav nekaa kopiiga! es tik par vinjiem kjikjinu, un taa ieguustu vinju iipasho "labveliibu"
0
vari atstāt šeit pat. Visiem būs intersanti :)))
0
netaisos izpaust savus firmas noslēpumus.
0
crain acīmredzot ir nekromants - galvenais galma burvja pretinieks intrigu un aizmugurējas apdiršanas līmenī, bet ES ZINU, ka viņš ir tas, kas slepeni izdzēris "pazudušā dēla" prinča ēdenbīsta dvēseles gaismu un tas kā apmāts aizgājis mežā, svētceļojumā vai tur kādā krusta karā pakaļ svētajam biķeri, velns viņu zin ;)
0
nefolk, es esmu tavs murgs. pasmaidi vēl pēdējās reizes ;) kā jau teicu, es esmu tas, kas esi tu.
0
Crain, zjbs! thumbs up
0
es sāku apsvērt, vai karaļvalstī nav pārāk tālu aizgājusi LSD lietošana...
0
sevišķi naktīs uz 1dienu:D
0
Kas tas tāds? Liels Spīdīgs Dezodorants?
0
deathperado,un ko tu taisies iesākt? aizklapēt laboratoriju? burvis nefolk par to nebūs priecīgs un visi pārējie iedzīvotāji arī.
0
nē, Lielā Sviesturaisošā Dražeja...
0
:DDDDD
0
Zinu, tas ir Lielais Sārtais Dimants. Tāds kā Zauronam un Zarumanam bija. Vēl to sauc par Internetu! :D
0
es - es taisos iet gulēt un klausīties Ephel Duath
0
Nekāda gulēšana. Nedaudz Resident Evil (ble, ka uznāca nostaļģija pēc vecā geima) un nu jau neliela atslodzīte neko nedarīšanas priekos un bēdās, Bethlehem pavadībā, laistoties sveču gaismā. Pilnmēness tak, ne? Vai man tikai izskatījās?

P.S. ku laba ir Resident Evil sērija, un kā tie kretīni visu sačakarēja ar savu kretīnisko filmu... Es viņus ienīstu. Nekad šķiet tā līdz galam nenorimšu par to cūcību. Kāds kauna traips, vai vai... Bij jau vēl arī geimam draņķīga daļa viena, kautkāds galīgi lētais variants, bet nu vismaz standarta 1, 2 un 3 to atsver pilnība. Ceturto sukas XBox monopolizēja. Viss prestižs nolaists podā. Kretīni. Bet šamējiem jau ar ēst gribās. Saprotu tak. Pelnījuši jau bij iedzīvoties naudiņās. Bet kāpēc tieši tik pazemojošā veidā...
0
Tā... atliek uz 3 dienām aizbraukt - un te jau apvērsumi galmā ir sākušies!!!!!
0
Sonnenmensch, tev kā galma militārajam padomniekam tūlīt pat jānodibina kārtība Lielaa Saartaa Dimanta lietotāju šaikā, kas grib pārņemt pārējo pils iemītnieku smadzeņu kontroli. Nepieciešamības gadījuma un ar paša karaļa-bezpohainā pimpja piekrišanu vari pārņemt pilnvaras šim te mērķim.

kas attiecas uz fauna rozā pils stūri - tur viss ir kārtībā, es pats vakar pārbaudīju ;)
0
Vot bļin - pilnvaras pagaidām pārņemt nevaru - steidzams komandējums uz kaimiņkaraļvalsti....
Turpiniet nodarboties ar izvirtībām - vakārā parādīšu kas te un kuram kur!
0
bļins un es visu šito nogulēju.....
Tad īsumā kāds pasaka kur katram vieta, jo man negribas šito visu lasīt :D
0
Zipak, tākā kings Desperado no tevis atteicās tev ir pataupīta vietiņa Fauna īpašajā pedofīlu kambarī - tu esi mauka-punduris, 60 cm īss ar bārdu un lielām krūtīm.der? =]
0
va bļins... neder... es būšu ieroču nesējs!!! un brīvdienās pa kalēju :DD
0
hmm bet man liekas tu būsi priesteris [bez pautiem]... dosi visiem padomus, pārakstīsi bībeles, vadīsi sprediķus un kāri blenzīsi uz kalsnajām mūķenēm... :D
0
Nu ta, hc tume gatva (burkani beidzas, nu problemas ar finanseem, zirgus jau ari ar pliku bumbieri nepabarosi ), pa priekshu karalis, talak generalis ed to as paliek pari un vel biški faunam aizgaldā noliet. Par sastāvu neatbildu, un neprasiet kur tas jaunavas katru vakaru pazūd.
0
Zipak, jā, ja būtu izlasījis, tad saprastu, ka visas šīs funkcijas es arī pildu, arī hronista, rakstu pils vēsturi pa savam. tu vari teikt ko gribi, būs tā kā es rakstīšu. ok, tu vari svētdienās piestrādāt par kalēju pie Juoda, bet pārējās dienas Faun owns you
0
tas jau vairak atgadina vergu tirznieciibu, un man likaas ka apgaismiibas laikmets teju teju sakies. NU pardod pardod labako shinderi/pavaru visā trisjūdžu mežā, nu a pec burkanu ( dubļi ar burkanu lakstiem asumam ) tumiites skumsiet ja!
0
tad sanāk tu takā galvenais te jūties :DD
0
neskumsim gan!
0
Zipak, jā gan, bet tevim tam nevajdzētu uztraugt, tu tāpat esmu es (un nevis crain)

"The most powerful position is on your knees!" ;);)
0
Siera karalis un karaliene
0
crain tava ēna, ļaunai dvīnis
0
pag,bet kas tad esi tu pats?
0
kas es???
0
nee,zin es!nu kurš tad vēl?
0
Es piesakos uz vecā karaļa ārlaulības dēla vietu, pieglaimīgs un divkosīgs intrigants, kas paslepšus tīko pēc troņa. Nu apmēram tā kā Edvards (The Black Adder) :D
0
tev nav lemts to uzināt....
0
Kas ir Zipaks, sapratīsiet, ja izlasīsiet viņa vārdu no otras puses... varbūt
0
O, Zipak - tu vari būt Boldriks!!! Dabūsi kalpot Intaram un tiksi vaļā no Fauna, iesaku piekrist uz šo vilinājošo piedāvājumu
0
ew labs nezināju ka no otras puses ir Skapiz :DDDD... bļin es esmu ieroču nesējs un brīvdienās kalējs!!!
0
tikko izlasīju.nu ja,katram savs
0
neuznem to personigi , bet tu atkinsona telotajam varonim otraja dala izskaties navigi lidzigi, ari pet rakstura varetu saderet, tads zobgaliigs. Runajot par melnochusku, tas bija viens no labakajiem Angļu komedij serialiem pec manam domam kads redzeets, ir jau ari monty paiton, bet to laikam nevar uzskatiit par serialu. Ja kadam ir slinkums tad man ir pieejamas visas serijas plus abi specializlaidumi, var meginat ierakstiit iekš dvd ja kadam vajag.
0
Kura piesakās par princesi???? Njurra ko saki par šadu lomu???
0
man patika melna chuska =D
0
Gygygy, Atkinsona tēlotie varoņi visās daļās izskatās pēc Atkinsona, lai cik tas dīvaini nebūtu.
0
Pils kaķis - RuncisRenaars, ieklīdis no vella parautajām dzirnavām(kā Skalbes pasakā)
0
nu viss kur princese!!! Zinu Tolx būs princese, vo tā ietērpsim tevi rozā kleitiņa un gatavs...
0
zipak,mūc....sirsnīgi iesaku,mūc... a tā,re kur kandidatūra: amyal_redu,manuprāt tīri tā neko.
0
nu nez kas būs ar amyal_redu... nezin nezin... man šķiet ka tev labāk sanāks!!!
0
vispār visas daiļa dzimuma pārstāves ir aizbēgušas no šejienas.... jāsāk meklēt vainīgais!!!
0
zini,man gan tā nešķiet... gan jau ar amyal-redu viss būs labi,tikai nebaidies.
0
He he... Kura tad mūk??? :P~~
0
tu?
0
ne e. Es nē... :P~~
0
amyal-redu ir bez dzimuma.... tā neies cauri, Tolx tev vien būs jāstājas viņa vietā...
0
pats tu bez dzimuma esi! nekas nesanāks,es jau kontrolēju vīna pagrabus,tā ka ja te daudz runāsi,paliksi bez vīna! :DD
0
Po chom buhlo, tolx??? Vai nodevas jau esi samaksājis man? - kaut kā neatceros...!
0
Kā nē? vairs neatceries,pats taču uz pagrabu atnāci iekasēt.
0
kamēr es te esmu karalis, nekādas transvestītu princeses te nevazāsies apkārt!!!!
tā... kur ir mana piegulētāja?
0
Tu domā Zipaku? Droši vien vingrina pirkstiņus, gatavojas S@ma nakts čatam ;))
0
m-jaaaaa, laikam labs tas buhlo - nehrena nepomnju....
0
to Daethperado - a piegulētāja uzlādē baterijas :)
0
pārāk pat labs :) a kādā sakarā baterijas? domā puuce izīrējusi savu lācenīti? tad jau atkal saatans
dabūs pagultē sēdēt lai lādētājs neaiziet pa gaisu
0
Īstenībā viens (nē divi) kloni mums ir neiztrūkstoši - tā ir visuresošā puuce ar lācīti. Mežā klīst leģendas par viņu, bet neviens viņu mežā nekad nav redzējis.
0
Un pamatojoties uz šo topiku radniecību - esmu nolēmis, kas ir īstais karalis un karaline.

Puuce un lācītis - klonu meža bieds.
0
Puuce ar lācīti dienas laikā sēd koka dobumā, dzer tēju un trenējas pareizragstīpā

Sludinājums: KAS IR MEŽA REDZĒS MIZLU LEMPI? JA KAS IR, IENAKT AIZLIEKTS. paraksts AIZLIEKTS-PUCE
0
:DDDD nefolk,labs!
0
var redzēt ka Nefolkam Vinnijs Pūks ir cieņā :)
0
Eu, Sonnenmensch, būs šovakar raidījums? Ir vērts gaidīt?
0
Labs nāk ar gaidīšanu - silts ar sildīšanu :)
0
proshem, playlists:
Adyltery - 2004
Cryptopsy - 2005
Exodus - 2005
Fleshgore - 2005
Herald - 2005
Hypocrisy - 2005
Leng T'che - 2005
Napalm death - 2005
Old Mans Child - 2005
Zpoan Vtenz - 1996
un varbūt arī Obtest - 2005
0
A ko ta Urskumug nav?
0
Paklausīsies - sapratīsi :)
0
A kur Tatarstānas andergrounds? Un tie keksi no Brunejas sultanāta?
0
esi nokavējis :)
0
A Vicious Crusade no Baltkrievijas arī nebūs?
0
Ew kas te notiekas!!! Ko jūs meža ļaudis laižat iekš pil-sētas.... anuka visi ārā un šodien nekāda mūzikas klausīšanās lai pēc 23:00 ne skaņas....
0
Matj vashu!!!!
0
... za nogu...
0
patiik :D
varbuut truemetal.lv lietotaajiem jaakjeras pie kaadas pasaku graamatas sastaadiishanas?..
0
Jaun Tautas ēposu vajag
0
un tad peec gadiem 100 pamatskolaas Laachpleesim paraleeli maaciis arii Klonu mezju
0
Nabaga mūsu mazmazbērni...
0
aaaaaaaa nu jaa.
0
aha, te vajag profesionaalu apraudaataaju, nabaga beeerni...
0
Nu, es piesakos buut par pavaara mazo melno kakji...taadu miilju un puukainu, ar rozaa meeliiti....:))) Bet ja nokaitina, tad visu ko var sagaidiit, bet no Lācenītes es neatteikshos
0
Esat jau aizmirsuši no amata atvaļināto galma ākstu Stonerosi? To, kurš retu reizi klīst naktīs pa pils gaiteņiem, izraudādams savas sirdssāpes dažādās baisās, nearistokrātiskās meldijās?...
Kad viņš vēl mita karaļpilī, viņam nereiz neveicās iekļūt aiz durvīm zem sarkanā luktura... Kolīdz šis mēģināja šīs durvis vērt, ķeizariskais harēms tūdaļ met tam ar čībām - viņš nekādi nespēja saprast, kādēļ tā; taču tas dēļ tam, ka viņš, muļķis, allaž ieradās zaļās kļošenēs - fui, tas taču ir tik asdeksuāli; visi normāli galminieki staigā spandeksā...
Tā nu viņš, nabags, arvien biežāk sāka bēdas remdēt karaliskajos vīna pagrabos, līdz kļuva pavisam nespējīgs pildīt amata pienākumus, un tika padzīts un spiests meklēt patvērumu karaliskajā mežā; vien naktīs ierodoties pilī izlūgties labsirdīgajai virtuvenei kādu garoziņu....
0
(sak histeriski raudaat, grib mesties pa logu ara, ta atkal ne, panem nazi; vispariigs izmisums ) Bet vituvene teica ka esmu vinai vieniigias, ka es vareju but tads mulkis
0
Kings - Deathperado
Princis- Nefolk
Princese- Lucifera
karalieni - puuce
Zipaks - galma āksts
Princese - Lūsis.
Princis - Edenbeast
Galma burvis - Nefolk
Ģenerālis - Sonnenmensch
galma Sliktais - 1996
trakais vecais vīrs - Fauns
galma suteneris - Fauns
galma shinnderis - augury
galma liekēža - tolx
galma ārsta amatu - boks
galma peteņu malējs - Peteņu Malējs
Bende - BigUggam
kambaru pārzinis - kambara pārzinis
laupītaju bara vadoni - Lūsis
pūce - Pūce
pils spoks - DiMeВeRg
bālais dīvainais džeks - Vampirs
Karaliene - Lucifera

ai apnika... kā redzat te dažiem daudz lomas takā jābūt ļoti atbildīgiem...

0
Bļoda, Zipak, teicu jau, ka nebūšu princese. Es jau "Cūkmenā" par sievieti-lūsi pieteicos, un mežā par lūsi, un tā kā te man par laupītāju bara vadoni Lūsi neļāva kļūt, nu tad arī aizvācos prom.
0
Patiesībā, kāds varētu iesākt to eposu. Tikai lūdzu, kas attiecās uz mazajiem pidarasiem.... neesiet piedevām gaiļi un nesabojājiet visu. Varētu katrs pa rindkopai rakstīt to pasākumu augšā, bet es šovakar neesmu spējīgs. Diemžēl. Bet tā lai bla nemaisās visādi gailēnīgie posti pa vidu. Kamon? Būtu tīri neko saka brendijs manā urīnizvadkanālā.
0
Un ja rindkopā ir uzrakstīts, ka tu esi gailis, tad tu neko nevari padarīt un tev ir jāklusē, SAPRATI?!!!!
0
kas pa suudiem es tak teicu

galma shinnderis/PAVAARS - augury

ta pat ka kad raksta hc/emo metal nu a kas tur ko nesaprast
0
kas pa suudiem es tak teicu

galma shinnderis/PAVAARS - augury

ta pat ka kad raksta hc/emo metal nu a kas tur ko nesaprast
0
kāpēc tev tai listē lomas dublējas?viens "aktieris" nevar būt vairāki tēli.
0
Zipak?
0
Lai valstī parādītos šāda tāda aktivitāte, pie visām pils durvīm pienagloti šādi paziņojumi:

AIZBĒDZIS!!!
ZIPAKS
(tas 17-gadīgais āksts, bļe)
WANTED DEAD OR ALIVE!
(NOTVERT!!!)
BALVA: 500 ZELTA DUKĀTI + 2 mēnešu abonoments pie Fauna

p.s. no šīs pirmdienas Zipaka vietā galma āksta amatu turpmāk pilda Stonerosis.

Parakstīts: nefolks, galma grāmatvedis, priesteris, hronists, burvis, galvenais karaļa gribas egzekūtors in charge unlimited
0
TRUEMETAL PILS VEESTNESIS raksta:

Aizbēdzis Zipaks (17 g, bijušais āksts, tas sīkais knīslis, kas pie Fauna par go-go dejotāju piestrādāja). Tiek apsūdzēts: āksta pienākumu nepildīšanā, nesankcionētu sarakstu sastādīšanā, kas turklāt apvaino pils rezidentus šizofrēnijā, intrigu vērpšanā, sabiedriskās domas pārdalē, nepopulāru diskursu veicināšanā u.tml. gaisa jaukšanā. Ir aizdomas, ka aizbēdzis uz mežu. Brīvprātīgas neierašanās gadījumā aizdomās turamais tiks tiesāts un pakārts aizmuguriski. Tiesa var mīkstināt savu lēmumu, piespriežot smagu miesassodu un spaidu darbus pils celtniecībā, ateju uzkopšanā un/vai pie Fauna.

nefolks, pils tiesas priekšsēdētājs
0
*nožāvajas, paskatās apkārt, pakasa kreiso dibena vaigu un dodas konstruēt jauna tipa giljotīnu*
0
kopš kura laika karalis pats konstruē giljotīnu? vispār,mums galma inženieris/izgudrotājs ir? ja nav,lūdzu pieteikties!
0
Eh...atkal āksts pekstiņus nogāzis... da kur viņš pazudīs, paliks garlaicīgi un pats pie Fauna četrāpus atlīdīs smilkstot...
Eh, jāieiet pie Tolx'a kāds grādīgais uz krūts paņemt un pie Deathperado, lai labāk idejas šim ģenerējas...
0
Labs ir, sākam riņķa danci. Katrs pa vienai rindkopai, lai rosās tas stāsts. Būšu priecīgs iesākt:

Tas bija šausmīgs rīts. Pils pagalmu bija piedirsuši kautkādi nenosakāmas izcelsmes putni. Daži tos sauca par drakoniem, bet daži vienkārši par lidojošajiem pidarasiem.
0
Lai nu kā, pagalms bija piedirsts un nelāgi oda. Pēc vakardienas balles lielākā daļa galminieku atmodās nebūt ne savās istabās, un nebūt ne gultās. Karalis vienīgais neizjuta pohas (jo ir baigais pimpis, ne tā?), tamdēļ uzsāka aktīvu vainīgā meklēšanu. Pils sabiedrība nodrebēja bailēs, klīda baumas, ka karalis izgudrojis jaunu giljotīnu...
0
Visiem sāka ļoti pietrūkt āksta-kuprīša Zipaka, kas parasti mēza pils pagalmus, kasīja nost vēmekļus no bruģakmeņiem un veica tamlīdzīgus mājas darbus. Taču dažu pils intrigantu starpā klīda baumas, ka visu šo aizgaldu arī pats Zipaks ar saviem meža čomiem bij sarīkojis - atriebīgā kuce - lai zin, maitas, kā ir, kad neviens aiz pakaļas uzkopj...
0
No pils steidzami tika sakomplektēta 10 vīru-ozolu brigāde, kura ģenerāļa Sonnenmensch vadībā izjāja pa smirdošajiem vārtiem uz meža un tuvējo ciematu pusi - ķert vainīgos. Pilī visi ar nepacietību gaidīja ziņas, bet tīrīt pagalmu nemaz netaisījais - vainīgais satīrīs, tā visi domāja, bet pēc tam mēs viņu p... d.... tājā
0
tikmēr mežā pils sūtņiem diez ko labi vis negāja ar āksta meklēšanu,viss ko izdevās uzrakt bija vien daži aļņi un mežacūkas.Melkējumus turpinot viņi devās uz tuvējo kapsētu.
0
Pa to laiku Zipaks ar savu laupītāju bandu lepni dzīroja lielajā, tumšajā meža nezinot to ka pakaļ jau steidz padumjā Nefolka brigāde... Jautrība sita augstu vilni, jo tiko viņi bija izlaupījuši karaļvalsti un piecūkojuši pils pagalmu. Tā ZIpaks uzskāka savus lielos sirojumus!!!
0
Kamēr Zipaka vīri dzīroja un piedzīrojās, Sonnenmenscha vīri nu ļoti derdzīgā veidā uzdzīvoja kapos. Un agrā rīta stundā pretinieki satikās..
0
Mjā, Zipaka vainīgumu apstiprināja arī nefolka burvju spogulis, kurš, bagātīgi apslacīts ar acetonu un lētu odekolonu, reizēm mēdza atklāt lietas, kas ar cilvēka acīm nebija redzamas, pagātni, nākotni, šad tad arī tagadni. Šoreiz spoguļa blāvajā virsmā bija gandrīz redzams kā Zipaks ar savu "bandu" (t.i. vēl 2 alkāniem no tuvējā ciema) streipuļo aiz tām sūdu tačkām un izgāž viņas pagalma vidū. Primitīvi bet efektīvi...

Kaut kas tāds bija iespējams tikai pagājušās nakts dzertiņa dēļ. Pat pils sargi bija tā aizlējuši sajēgu, ka nenieka nepamanīja no tās cūkošanās, bet skaļi krāca siena kaudzē aiz vārtiem'...

Paģiras komplektā ar tvanu, kas valdīja pils ārtelpās, bija šausmīgs sadisms. Pat lielā pils aplenkuma laikā nebija tik čābīga pašsajūta. Visi ienīda Zipaku un solījās pirms eventuālās giljotinēšanas ilgi un sāpīgi sodomizēt pie kauna staba pils pagalma vidū...
0
Un agrā rīta stundā pretinieki satikās... Pareizāk sakot, baisos nekroskillus ieguvušie Sonnenmenscha warriori vienkārši uzgāja 3 atlūzušos vaininiekus viņu smirdīajā alā. Sasieti ar rokām uz muguras, tagad tie kratījās uz trim trekniem mūļiem pa bedraino smilšu ceļu pils virzienā.
0
Kas pirmais brauc, tas pirmais maļ... pie sevis savā melnajā bruņucepurē smīnēja Sonnenmensch, jādams blakus smieklīgā paskata karavānai un reiz pa reizei ar pātagu uzšaudams pa Zipaka "bandas" sārtajiem dibenu vaigiem :]
0
Tanī paša brīdi Zipaka pārējā banda kas bija aizlaidusi uz tuvējo ciemu pakaļ alutiņam atgriezušies ieraudzīja ka savējie pazuduši! Daudz nedomājot tie pamanīja dīvainas pēdas, tur bija bijis trīskājains zirgs. Uzreiz bija skaidrs ka tas bija vecais vienacis Sonnenmenschs ar savu trīskājaino zirgu. Viņi uzsāka pakaļdzīšanos! Pēc trim stundām Zipaka banda pārsteidza bruņiniekus nesagatavotus pie vecā pusbrukuša tilta. Nelietīgos bruņiniekus viņi pakāra plikus ar kājām gaisā kokos. Protams meža zvēri neskādēja ieknābt viņu mīkstumos... Zipaks nolēma atriebties karaļvalstij un devās ceļa.
0
Šādu vēlamo - bet diemžēl nerealizēto - notikumu scenāriju Zipaks lēnām grieza savās smadzenēs, bet šoreiz autogēnais treniņš un gadiem ilgi pacietīgi kultivētā šizofrēnija nepalīdzēja Zipakam radīt savas bandas dubultniekus (kā filmā par Asteriksu un Obeliksu) - lūk jau paceļās drūmie melnie pils vārti un mūlīši lēnām kluburē pāri paceļamajam tiltam.

Pils pagalma vidū jau sagatavots slotu un lupatu komplekts, bet nedaudz atlabušie galma ļaudis vācās uz balkoniem apspļaudīt un apmīzt noķertos rakarus...

Z, beidz sapņot un seko līdzi notikumu gaitai (kas pirmais brauc, tas pirmais maļ - ja vien maļ saskaņā ar līdzšinējo notikumu attīstības gaitu!

"Un ja rindkopā ir uzrakstīts, ka tu esi gailis, tad tu neko nevari padarīt un tev ir jāklusē, SAPRATI?!!!!" (Fauns)
0
Nefolk tas arī atiecas uz tevi, SAPRATI?!!!! un vēl
"Bet tā lai bla nemaisās visādi gailēnīgie posti pa vidu." [Fauns] Tu pārkāpi noteikumus un tiksi sodīc, tevi izvārīs tavā burvju katlā!!!

Zipaks nolēma atriebties karaļvalstij un devās ceļa.!!!
Nefolks pa to laiku skraidīja pa pili un siekalodamies meta acis un princesi. Karalis to redzēdams viņu iemeta pagrabā un nākamajā dienā BigUggam lika izpildīt viņam nāvessodu izvārot viņu paša smirdīgajā katlā...
0
Zipak, es spēlēju pēc noteikumiem. Tu pats tiec diskvalificēts un tevi par to ar abiem taviem alter ego ilgi sodomizēs pie kauna stabā pils pagalmā, pēc tam, kad būsi beiguši berzt pils pagalmu, un labāk nemaz necelt savu sprogaino pieharčoto matu ērkuli uz augšu, dabūsi tieši sejā ar melnu apkaltu zābaku no sargiem (tolka vai boka - abi 2 ir baigie ukri un pie tam dabūja izgulēt dzērumu nepastarpinātā tavas cūcības tuvumā!!!)

Tev vēl ir visas iespējas - vari sev uzģenerēt kādus glābējus no nopietnajiem (īstajiem) laupītājiem, ja ar Lūsi un viņas šaiku sarunāsi, bet šaubos, tu te visiem esi riktīgi pieriebies. Man domāt Lūša vīri un sievas pat pārģērbsies par ciematniekiem, lai kartupeļu maisos ierastos noskatīties un piedalīties tavā sodomizēšanā!
0
Nu, bla, es tak zināju, ka uzradīsies kāds gailēns bez humora izjūtas, kurš nu būs krutais laupītāju vadonis un vēl kautkāds tur hvz kāds super-duper outsaideris, piedevām bruņojies ar nemirstības čītu. Labi, ok, varbūt jauns noteikums, ka nevienu nedrīkst nobeidzināt, atmiekšķēs supervaroņus. Tā, kur mēs palikām...

Lēnām zirgi klabināja pils virzienā, kur nepacietīgie zēni un meitenes par spīti drausmīgajām paģirām jau staipīja kaklus, kur ir vainīgais, un vai šodien palaimēsies redzēt soda izpildi, jo kā pieredze rāda, tas atstāj graujošu iespaidu uz izvirtībām, kas gaidāmas vakarpusē. Oficiālajā valodā sauktas arī par "dzīrēm", lai nebūtu pārpratumu. No karaļa istabas logiem nāca savādas skaņas, un galminieki stūros sačukstējās par gaidāmajiem notikumiem. Baumas par jauno giljotīnu bija sasniegušas pat visnemazgātākās ausis, un nu jau katrs klaidonis "14 dienu ceļojuma ar zirgiem" rādiusā zināja teikt, ka jaunā nāves mašīna būšot viens varens rīks. Galva tikšot nevis vienkārši nocirsta, bet lēnām, asmenim šūpojoties, nodriskāta no rumpja. Kāds liekēdis jau pie pils vārtiem iekasēja naudiņas par iespēju nomētāt sodāmo ar āboliem, kamēr asmenis šķeļ tā netiklo miesu. Bija izlīduši arī pāraugušie bērni, kurus no pieaugušajiem varēja atšķirt tikai pēc mērenēkas maucības slavas. Kad pirmie soda ekspedīcijas vīri šķērsoja pils vārtu līniju, satrakotais pūlis metās virsū sasietajam ākstam, atņirgtiem zobiem gānot to visos iespējamajos veidos. Ātri vien atklājās, ka šis nelietis kādam nav atdevis naudu, vēl kādam izdrāzis sievu, citam nozadzis ko vērtīgu, un pārējiem vienkārši bija skaidrs, ka konkrētā persona ir sabiedrībai nevēlama un, protams, pelnījusi lēnu un mokošu nāvi. Zipaks par spīti visam turpināja kliegt, ka viņa vīri jau esot ceļā viņu pestīt, un, ja netikšot izpildītas viņa vēlēšanās, mūri degšot zilās liesmās, kamēr 10 000 laupītāju armija nonesīšot visu savā ceļā. Patiesībā, šie pāris āksta ārlaulības brāļi bija prātā pieticīgo rada gabalu vieglu roku apveduši ap stūri, iekasējot visu, kas bija paķerts līdzi, tai skaitā arī zaļās bikšeles un jau smiedamies vien, sen bija ceļā uz savu dzimto ciematu notriekt savu guvumu meitenēs un reibinošās dzirās. Bālais dīvainais džeks kārtējo reizi piekrita par pāris minetiem ieskandināt šerpo zvanu vienā no pils torņiem, un karalis iznāca uz sava krāšņā, ziediem rotātā balkona, lai noraudzītos uz pagalmā notiekošo jezgu.

Pakāmējušais Fauns, kurš nejauši bija aizmirsts ieslēgts pils kambaros, pēc nakts izklaidēm vecā, trakā vīrā lomā, bija otrais cilvēks asinskārajā dienā, kam izdevies saglabāt skaidru galvu, jo pie alkohola nebija ticis nu jau dienas trīs. Ieraugot Zipaku, sasietu ačgārniski bez bikšelēm, viņa sejā pavīdēja smaids. Mazie iedzeltenie zobeļi sagriezās pavisam neķītrā smīnā, un vecais maukurs devās taisnā ceļā pie karaļa pa savu pazemes slepeno eju, caur kuru vienmēr bija ērti nogādāt savas padauzas gandrīz jebkurā pils telpā. Kas tika runāts un kā tika runāts vēl šobaltdien nav skaidrs, bet panākts tika, ka naivais galma āksts saglabāja savu galvu. Tikai, savādi, bet nākamos mēnešus divus manīts netika nekur.

Siekalainais pūlis kļuva pavisam nevaldāms. Daži, iekarsušākie jandāliņa dalībnieki sāka izdvest pavisam dīvainas un griezīgas skaņas, un ilgi vairs nebija jāgaida līdz pirmajiem asinīm notrieptajiem akmeņiem un nūjām. Drīz vien pa muti bija dabūjis gandrīz ikviens, kas nebija paspējis aizcirst aiz sevis durvis, un arī ikviens bija paspējis kādam ievilkt pa zobiem, kas tobrīd pārāk kaitinoši uzvedās, izskatījās, vai vienkārši pagadījās pa ceļam jau tā pilnīgi izčakarētajā dienā.
0
Kas ķīvējas - tas pēc tam mīlējas, senā tautas gudrība attaisnojās sekojošajās nakts dzīrēs, kurā par Zipaku tika gandrīz vai aizmirsts. Neaizmirsa tikai Fauns, kurš arī dzīrēs, starp citu, netika manīts. Savukārt daži no tiem, kas bija izgājuši pavemt no pils ziemeļu balkona esot it kā dzirdējuši zvēriskus un sirdi plosošus kliedzienus kaut kur no pils vaļņu puses - tieši tur, kur atradās ieejas uz pamestajām pils katakombām
0
Daži galminieki, bet uz ziemeļu balkona vemt parasti iet praktiski visi, jo tajā pils pusē parasti neviens pa āru netusējas un zemi biezā slānī klāj izbalējuši kauli, ēdiena atliekas, rimi plastmasas maisiņi, nodzeltējuši tamponi, izlietoti prezervatīvi un tamlīdzīgas samazgas - šajos kliedzienos atpazina arī dažus mazā Fauna iestādes pedofīlo pakalpojumu sniedzēja kunkstus un smilkstus. Šīs atmiņas tiesa viņi tūlītās gremdēja jaunos alko kausos un viens otrā, kā nu mācēja
0
THE END
0
...kums again and again...
0
To be continued...
0
...till the end of time
0
...and the end of all that is true metal
0
Vispaar kaads sviests...BigUggu par karali!!! Karaliene hm...ee...pat nezinu! Princji - nefolk, edenbeast, princeses - Zipaks, Luusis! Fauns un Petenju Maleejs izvirtushie sulainji! Sonnenmensch galvenais paarzinis, gjeneraalis! Es pavaara kakjeens!!!..:))
0
Un tagad kaadu pokekingu!(ceru ka nepalieku sobriid vieniga kurai nav nominacijas un vieniga kas pretende uz sho titulu:)
0
Pokemonu kings: We All Death!!!
0
pandemonium interesantā misionāru pozā vāļājas.... nē, nespīd tev tituls.
0
kas vainas pozai?:)
0
I think this is a bad idea!!!!!!! Jou kant krown anybody,if jou dont know him like human!!!!!!!!!!!!!
0
aaah... poza iedvesmojosha
0
He, he.. :)
Tad jau visas šāda veida izdarības (domāju, visādi tur konkursi un vēl visādu shit'i) balstīti personas cilvēcīgās puses iepazīšanu.. :DD
Un vispār! vislabāk sevi kā personību parasti prot pasniegt tie, kam galvā pīļu kakas.. :P
0
A johaidī agrāk te gāja karsti.... a tagat visi tādi saīguši, tas laikam no karstuma... Tas jau nekas ka beztēma valdīja, bet sava artava tika...

.....
0
Visa vaina tajā, ka Pandemonium mainija pozu ;(
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas