Alkonost
0
daudzi no jums zin, ka man patīk vākt, kolekcionēt un apkopot dažādas eksotiskas grupas...
Tāpēc man ir neliels jautājums nedaudz savtīgos nolūkos - ko jūs domājat par tādu grupu kā ALKONOST - grupa no tādas vietas ka Naberezhnije Chelni, kas atrodas Tatarstānas republikā...
Samplu, no pēdējiem garadarbiem variet ielādēt pēc šāda linka -
dw.com.com/redir?&destUrl=http...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
dziesma nav slikta...
0
bet ir viens bet
0
hmm,man jau nu patīk.tikai kaut ko atgādina,nepateikšu ko.viņiem ir dziesmas arī krieviski?man liekas ka tā varētu izklausīties labāk.
0
Viņiem katrs albūms ir 2 valodās - krieviski un angliski - sorry - šitā bija angliskā versija.
0
būs jāmēģina kaut kur izrakt krievu versija.
0
Lūdzu - pēdējais oficiālais albums
Between the Worlds - eng
Mezhmirije - rus

pirms tam -
Unknown Lands - eng
Nevedomije Zemli - rus

vēl pirms tam
Alkonost - abās valodās vienādi
0
Paldies!
0
hmmm... nekas dišs, bet klausīties var...
0
Kāpēc es viņus pieminēju - Alkonost ir pirmā grupa no visas Krievijas federācijas, kas ir iesūdzējusi savu leiblu, tas ir SOJUZ MUZIK/METALAGEN - par to, ka tiek grupas uzmestas, netiek ievēroti līgumi, nemaks;ati honorāri utt... a diski tikai tiek pārdoti Krievijas teritorijā, vēriez pārdoti un vēlreiz... a grupas tikai gaida, kad viņiem samaksās to, kas ir apsolīts līgumā...
0
neko viņi nepanāks,Krievijā valsts iestādēm nav nekādas varas,tā ka pamarinēs šito prasību un laimīgi aizmirsīs. žēl :(
0
Ja kāds lasa un dabū tādu undergrounda žurnālu kā LEGION, tad nākošajā numura būs intervija ar Alkonost uz 3 lapām.
Un vēl - Alkonost pēc krievijas underground preses (normāliem žurnāliem nevis kautkādiem kseroksētiem) ir atžita par "leģendārāko un labāko" Slavonik Folk Metal grupu no Krievijas...
0
Šī tēma bija adresēta slāvufīliem? :)
0
A ti kak dumal???
0
Grupe ALKONOS no piekrastes celmiem? izklausās aizdomīgi
0
tas man uzvēdī atmiņā imanta ziedoņa lillā pasaku :)))
0
nefolk,metālisti pasakas nelasa! Secinājums-tu esi pokemons. :DD
0
Acīm redzot metālisti ir arī neizglītoti, jo vismaz salīdzinoši nesenā pagātnē, šis I. Ziedoņa daiļdarbs bija obligātā lasāmviela vidusskolā.
0
jokus laikam neviens vairs nesaprot :(((
0
Lasa gan un kā vēl! Kas tad ir Tolkīna "gredzenu pavēlnieks", ja ne pasaka?
0
un truemetal`a tiek sacereeta pat bernu pasaku luga!
0
tā nav pasaku luga,bet gan užasņiks! :DD
0
virtuāls realitātes šovs!
0
Man gan liekas, ka I. Ziedoņa "Krāsainās pasakas" bija obligātā literatūra pamatskolā, kaut kur vairāk uz beigu pusi, kkādā 8. vai 9. klasē laikam.
0
Pag,pamēģināšu ielūrēt savos pierakstos,tad varēšu droši pateikt kurā klasē.
0
cik izdevās saprast,vajadzētu būt 9.klasē.
0
Alkonost disks man allaž stāvēs goda vietā. Paldies Sonnenmensch par izdošanu.
0
Klusu - klusu - ne par to gāja runa :)
šitais gabals ir no jaunajiem "šedevriem" :)
0
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas