Ansis Melderis - R.I.P.
0
Tikko man pienāca informācija, ka naktī no piektdienas uz sestdienu ar motociklu gājis bojā Heavens Grey vokālists Ansis Melderis...
Iznāk jau otrais cilvēks no H. Grey, kurš aizgājis viņsaulē....
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
:( R.I.P. :(
0
life is hell, and then you die...
0
:'( cik skumji... r.i.p
0
zzeel R.I.P
0
to Sonne: paklau, tu gadījumā nezini, vai A.Melderim gājis bojā viens, vai viņam nebija līdz pasažieris ?
0
njaa, dzirdeeju pa shwrock :( bi baigaa klusuma pauze
0
Boks - tiešām nezinu... baumas bija tikai tādas ka ātrums mocim esot bijis ļoti lieks....
0
to Sonne: jo lieta tāda, ka šodien Gaiļezerā tiesu patoloģijas centrā veica autopsiju diviem cilvēkiem, kas gājuši bojā motocikla avārijā 24. datumā. Džeks un meiča. Pēc drēbēm spriežot, rokeri.
Nu vot tāpēc es padomāju..., ka varbūt tas arī bija viņš, pēc tā, ko šodien dzirdēju pa radio.
Es diemžēl nezinu, kāds izskatījās A. Melderis... bet tam džekam mati bija īsi...
0
tir divi ir no citas operas,vari pameklēt ieksh burnout.lv vai bmwpoweer.lv,tur par šito bij runa.Tikai tie abi saiti šobrīd liekas ka neiet.
0
to tolks: nu lai paliek, jebkurā gadījumā cilvēki ir gājuši bojā...
Bet nu skats nebija tas patīkamākais, kad atsaldētais sanintārs zāgēja tai meičai galvaskausa velvi nostin... Varu pateikt to, ka es malkas pagali zāģēju rūpīgāk un uzmanīgāk....
0
Boks - true gaļinieks?
0
to boks, ne, tas nebija Ansis, tiem diviem kas gaja bojaa Siguldaa ir cits vards un uzvards
0
zinu ka sestdien vakaraa sigulda pie globusa ar divi rokeri nositas tjip jamiem pa moci bij trapijusi kada vecene ar bmw!
0
Tie kuriem uztriecās sieviete ar bmw, bija citi, tas nebija Ansis
0
boks, vareeji vismaz cienju shajaa forumaqa paraadiit, iztiekot bez patologanatomu ikdienas iztirzaashanas publiski!!!!!
tieshaam zheel:'(
0
Lucifera- es vismaz pastāstu, lai zin cilvēki, kā tur ar līķiem apejas sanitāri, kuriem tas ir ikdienas darbs. Cilvēks vnk tā emocionāli notrulinās, ka viņam tur uz sekciju galda guļ nekas vairāk kā gaļas klucis. Man tas bija nedaudz šokējoši... un tieši tāpēc, ka es ar to nenodarbojos ikdienā... kaut līķi ir nācies preparēt.
Man tagad ir sācies tiesu medicīnas cikls, un uz turieni man būs jābraukā visa šī nedēļa.

p.s. galu galā nekādus uzvārdus es neminēju (tie arī man nav zināmi)... Tie cilvēki ir un paliek anonīmi.
0
Tie, kuri gāja bojā Siguldā, ir citi. Cik zināms sestdien vakarā kautkāda sieviete ar bmw esot ietriekusies viņu vadītajā motociklā.
0
Patiesībā reāli žēl... tie bija jauni cilvēki...
0
Tāda ir dzīve...nežēlīga.
0
boks - es arii to skatu esmu redzeejusi, un tieshi taapeec uzskatu ka taadu lietu aprakstam shajaa sava veida pieminjas vietaa nebuutu bijis jaabuut.
0
vāā, es dienā no piektdienas uz sestdienu vēl biju ciemos uz kasešu maģīša uzlicis Heaven Grey kaseti par upi. forši trāpījās tai pašā dienā, vūdū, hehe
0
Eu. Fauns pasaki vēlreiz, kas tur ar tiem diviem siguldā ar moci un sievieti, man bilde nelīmējas :|
0
palasīju delfos par to avāriju Siguldā komentārus... Uzzināju, kā sauca abus bojā gājušos. Tur komentēja viņu draugi, paziņas.. Paņēmu pie sirds patiesībā, pat sāka likties, ka es viņus pazinu.. Kā nekā stāvēju klāt pie viņiem šodien.. Bet nu tas tā, sentiments. Jā, nu traģiski, tiešām traģiski... :(((
0
Zell...
P.S. par Siguldu
Bljed! Kaa parasti - kaut kaada mauciiga neradiiba ar BMW savaara nezin kaadus meeslus. Nebuus nekaads briinums, ja tiks sveikaa cauri...
0
Ride to Live, Live to Ride...!
0
It's a good day to die. Indian summer afterall. Gribētu mirt šajā gadalaikā, pie tam vēl Siguldā :9
0
You won’t wait a long time,
We will join you soon
It’s a fateful crime
But it the same for everyone
We live our life and then we go

(I) know you were suffering
Watching us a last time
Emotional torture
But it’s the same for everyone
We live our life and then we go

Everyone’s already lost someone...

How many friends, relatives and loves
Have we lost

Will it take end, will we be able to stop,
This endless pain

But no one is prepared
To live something
Like the suicide

Of a 21 years old Friend
Who lived his life in pain
And went before his end

Now that you are gone,
Lifeless as a stone
We have learned something,
That it’s the same for everyone
We live our life,
And then we go

But we can’t accept
To stay without you!
A common wish to die
But it’s the same for everyone
You’ve left our life
(But) they have to go on.

[The Old Dead Tree - It's The Same For Everyone]
0
Un ko tu ar to gribēji pateikt?? Droši vien, ka neko. Vienkārši likās, ka tas būtu vietā ierakstīt kautko debīlu, vai ne?
0
Zipak, savus mīļākos dzejoļus gan varēji publicēt tēmā "Zipaka piedzīvojumi", bļa tevi gaida viens nikns sodomijas akts. Labi, uz Ogres raj gluži nebrauksim, bet agrāk vai vēlāk Rīgā koncertēs Deniss un Ko, tur gan mēs tevi atpazīsim un.... - ja vien nenogriezīsi matus līdz tam
0
Tu esi pārliecināts, ka atcerēsies viņu, vai vienkārši uz morālo spied?
0
Jah, tu paskaties uz viņa bildi profilā - kā tādu neatcerēsies, tāds zipīgs knīslis ar pusgariem matiem - tādu nemaz nav tik daudz. bet tā kā zipaks esmu es tas ir diezkan problemātiksi ;]
0
200 km/h brauciens, ko tur var gribēt... Bēres ir ceturtdien, plkst. 14.00 Krematorijā, tas uz Meža kapu pusi. R.I.P.
0
bljaaa baigi zheel :~( jaaatrod vecaa kasete un jaapaklausaas svechu gaismaa, tik bail ka sirsnija nepaarliist....
0
izskatās, ka nefolks ir sadomājis paņirgāties.
0
par ko? visu cieņu aizgājušajam, neslikts vokālists bija patiešām, ar charizmu pat varētu teikt... protams, nosišanās ar motociklu to var tikai vairot. tā kā apsveicu Ansi ar skaistu nāvi skaistā gadalaikā un tādā iespaidīgā ātrumā - kruta!
0
es biju domājis, ka tu esi tas kranč... cerams, ka neesi. Tak ja arī esi, pofig..
0
R.I.P.
0
es atvainojos par savu kārtējo nekompetenci saīsinājumos, bet iztulkojiet man R.I.P.
0
Tak droši vien atkal kautkāds "Reinis ir Peģiks" vai kautkas tamlīdzīgs.
0
Rest in peace.
0
paldies.
p.s. godīgi sakot, Lūsenes variants šķiet ticamāks kā Fauna :-)
0
toties fauna - fauniskaaks
0
......
0
Rot In Peace
0
Let your spirit fly to the land where all is real and true!!! R.I.P
0
Saīsinājumi tiešām rullē. Iedomājies tik... es uzrakstu 3 burtu saīsinājumu... Es ar to kautko domāju, un es to, ko domāju uzrakstu, bet tomēr neuzrakstu. Tas ir līdzīgi kā runāt ar cilvēkiem ar aizvērtu muti.

R.I.P.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas